Findandtrace vs. Detectico: Nejlepší alternativa Findandtrace

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak udržet krok s 7 miliard aktivních uživatelů mobilních telefonů na celém světě? Zvláště když potřebujete přesné sledování polohy? Právě zde přicházejí na řadu nástroje jako Findandtrace a Detectico, které nabízejí řešení této moderní výzvy. 

Který z nich však skutečně poskytuje potřebnou přesnost a jednoduchost? V této obsáhlé recenzi porovnáme Detectico a Findandtrace, abyste se mohli informovaně rozhodnout a najít ten nejlepší tracker pro své potřeby.

banner
Obsah

Co je Findandtrace? 

Findandtrace.com je oblíbenou volbou pro dohledání údajů o mobilním čísle, včetně předběžné polohy, názvu města, operátora sítě a státu. Tento nástroj poskytuje nejnovější/aktuální polohu jakéhokoli mobilního telefonu/mobilního čísla v Indii. Můžete také zjistit jméno majitele, adresu a další podstatné informace.

Jak Findandtrace funguje?

Findandtrace

Stačí zadat telefonní číslo do vyhledávacího pole. Okamžitě získáte přístup ke komplexním informacím, včetně operátora, polohy, údajů GPS, poskytovatele sítě služeb a dalších údajů. 

Klíčové funkce Findandtrace 

Projděme si základní funkce funkce Najít a sledovat

  • Vyhledávání mobilních čísel: Čísla můžete dohledat na jejich přibližných místech. To zahrnuje město, stát a provozovatele sítě.
  • Rozsáhlá historie vyhledávání: Platforma uchovává záznamy o historii vyhledávání a pomáhá vám sledovat vyhledaná čísla.
  • Poslední nebo nejnovější poloha GPS: Zatímco sledování polohy GPS závisí na poskytovateli telekomunikačních služeb a nastavení uživatele, služba Findandtrace Live Location se snaží poskytovat nejnovější nebo poslední známou polohu.

Kdo potřebuje FindAndTrace?

  • Majitelé firem: V pracovní době sledujte firemní telefony.
  • Cestující: Vyhledejte polohu nového místa nebo neznámé destinace.
  • Ztracené telefony: Vyhledejte rychle ztracené telefony.

Představujeme nejlepší alternativu Findandtrace

I když je na internetu k dispozici mnoho klonů aplikace Findandtrace, našli jsme úžasnou aplikaci, která toho umí ještě více! Představujeme Detectico, komplexní řešení pro sledování telefonu.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Představte si službu 1 v 3, která vám nejen pomůže sledovat polohu mobilního čísla, ale také zkontroluje čísla a e-maily, zda nedošlo k úniku dat. Podle čísla! Zní to docela elegantně, že? Přesně to je to, co Detectico je.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaké zařízení používáte, je Detectico vzdálen pouhým kliknutím. Jedná se o webovou aplikaci, což znamená, že je to přístupné z jakéhokoli zařízení. Nemusíte se obávat problémů s kompatibilitou ani instalací. 

Detectico však není jen o pohodlí. Jde především o přesnost. Pomocí Detectico můžete zobrazit polohu v reálném čase na mapě s. přesnost až 5 metrů. Ano, čtete správně. 5 metrů!

Přístup společnosti Detectico k funkci sledování polohy mobilního čísla

Dobře, takže jste slyšeli o funkcích Detectico, ale možná vás zajímá: "Jak přesně funguje? Jak tento skvělý online nástroj pro sledování čísel používat?".

Funguje to takto: Nejprve zadejte telefonní číslo, které chcete zjistit, do vyhledávacího řádku na webových stránkách Detectico. Pokud chcete, přidejte osobní zprávu nebo si vyberte šablonu. Aplikace do ní vloží skrytý sledovací odkaz. Poté pouhým kliknutím na tlačítko Detectico okamžitě odešle vaši zprávu v textové podobě spolu s odkazem na zjištění polohy.

Jakmile příjemce otevře vaši zprávu, Detectico zobrazí jeho polohu v reálném čase na mapě. Ale je tu ještě něco navíc: na levém postranním panelu si můžete prohlédnout souřadnice a adresu.

Porovnání funkcí Findandtrace vs Detectico Trace Mobile Number Location

Pokud jde o sledování aktuální polohy telefonního čísla, je třeba zvážit několik faktorů. Nejde jen o přesnost, ale také o uživatelskou přívětivost, bezpečnostní funkce a celkovou spolehlivost.

Jak si tedy Detectico vede v těchto ohledech ve srovnání s Findandtrace.com? Pojďme se ponořit a zjistit to!

Zkušenosti uživatelů

Dobrá, začněme naše srovnání hlubokým ponorem do uživatelské zkušenosti. Koneckonců, k čemu je dobrý nástroj pro sledování aktuální polohy mobilního čísla, když je jeho používání otravné, že?

Nejprve si povíme něco o Detectico. Rychlé procházení webových stránek jako Trustpilot a Sitejabber ukazuje, že uživatelé jsou s Detectico docela spokojeni. Platforma získala vysoké hodnocení a pozitivní recenze, což poukazuje na solidní uživatelské zkušenosti.

Nyní se zaměříme na Findandtrace. Je zajímavé, že navzdory popularitě a návštěvnosti aplikace nejsou na serverech Trustpilot a Sitejabber k dispozici žádné recenze. To je trochu zvláštní, nemyslíte? Hojně navštěvovaná aplikace bez uživatelských recenzí vzbuzuje určité obavy.

Srovnání uživatelského rozhraní

Počínaje platformou Detectico se může pochlubit minimalistickým a přehledným rozhraním. Designéři odvedli fantastickou práci, když se jim podařilo zachovat jednoduchost a zároveň funkčnost. 

Na druhou stranu je rozhraní Findandtrace poněkud zastaralé. Je to jako vstoupit do stroje času a vrátit se na začátek roku 2000. Design je přeplněný dalšími informacemi pod vyhledávacím panelem.

Efektivita a přesnost lokalizace mobilních čísel 

Pokud jde o sledování čísel online, skutečným faktorem je efektivita a přesnost. A hádejte co? Obě platformy jsme podrobili zkoušce, abychom zjistili, jak si vedou.

Jako první je na řadě Detectico. Tato platforma nás opravdu zaujala svou rychlostí a účinností. Rychle určila přesnou polohu čísel, která jsme testovali. Přesnost byla až 5 metrů. Tak to je přesnost pro vás! Navíc funguje po celém světě, což jí dává globální výhodu.

Nyní se podívejme na Findandtrace. I když dokáže sledovat čísla, je zde několik výhrad. Funguje pouze v případě, že má cílový uživatel nainstalovanou aplikaci pro sledování GPS. Vývojáři navíc uvádějí, že poskytuje pouze přibližné výsledky.

Seznam 3 nejlepších alternativ Findandtrace 

Po našem srovnání vás možná zajímá, jaké jsou další možnosti. Pojďme si tedy prozkoumat tři životaschopné alternativy k Findandtrace, které by vás mohly zaujmout.

Detectico 

detectico-reverse-number-lookup1

Jak jsme již uvedli, Detectico je špičková online platforma pro sledování. Nabízí přesné sledování polohy po celém světě bez ohledu na to, zda má cílový uživatel nainstalovanou aplikaci pro sledování GPS. 

Iplogger 

Iplogger

Dalším nástrojem je IPLogger, všestranný nástroj, který nesleduje pouze libovolná čísla., ale také sleduje IP adresy. To může být užitečné zejména v případě, že potřebujete komplexnější informace o sledování.

Emobiletracker

Emobiletracker

Tato platforma poskytuje bezplatné služby sledování mobilních telefonů. Její použití je jednoduché, a i když není tak bohatá na funkce jako některé jiné, splní svou úlohu, když potřebujete rychle sledovat číslo.

Kterou aplikaci si vybrat?

Je čas se rozhodnout - kterou aplikaci si vybrat pro zjištění telefonního čísla? 

Na jedné straně máme Findandtrace.com. Existuje už nějakou dobu a má dobrou pověst. Jeho funkce sledování polohy je však závislá na tom, zda má cílový uživatel nainstalovanou aplikaci pro sledování GPS, a poskytuje pouze přibližné výsledky. 

Pak je tu Detectico sledování čísel. Tato platforma se ukázala jako skutečný soupeř. Díky svému elegantnímu, minimalistickému designu je radost ji používat. Co ji však skutečně odlišuje, je její účinnost a přesnost. Díky Detectico bude vaše telefonní číslo vysledováno rychle a přesně, a to i v případě, že cílový uživatel nemá nainstalovanou aplikaci pro sledování GPS. A co je na tom nejlepší? Funguje po celém světě!

Závěr 

Po zvážení všech pro a proti jsme tedy hlasovali pro... Detectico! Je rychlý, přesný, uživatelsky přívětivý a celosvětově dostupný. Ať už jste zkušený tracker, nebo nováček, Detectico pravděpodobně splní a předčí vaše očekávání.

Ale neberte nás jen za slovo. Vyzkoušejte obě aplikace a zjistěte, která z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám.