ZLOOKUP vs. Detectico

ZLOOKUP vs. Detectico: Nejlepší alternativa ZLOOKUP

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Služby zpětného vyhledávání telefonů si získaly obrovskou popularitu po celém světě díky své schopnosti odhalit totožnost neznámých volajících. Přestože neposkytují přesnost 100%, jsou tato řešení často spolehlivá, zejména vezmeme-li v úvahu skutečnost, že podvodníci většinou spíše volají než píší. Nástroj pro vyhledávání telefonů ZLOOKUP poskytuje uživatelům důležité informace o anonymním volajícím, včetně jeho jména a adresy.

banner
Obsah

Co je ZLOOKUP?

Aplikace ZLOOKUP je webová služba, která uživatelům umožňuje zjistit skutečnou identitu neznámých volajících. Má přístup k milionům databází telefonních čísel, které jsou k dispozici online. Kdokoli může provést bezplatné vyhledání jména pomocí služby ZLOOKUP zadáním čísla cílové osoby na platformě.

Jak ZLOOKUP funguje?

ZLOOKUP

Toto řešení se používá poměrně snadno. Zde je návod krok za krokem, jak provést zpětné vyhledání telefonu pomocí ZLOOKUP:

 • Navštivte https://www.zlookup.com/ v preferovaném prohlížeči počítače.
 • Zvolte svou zemi a zadejte neznámé číslo do prázdného pole s nápisem "Zadejte číslo".
 • Zaškrtněte políčko captcha a klikněte na Vyhledávání jmen.
 • Počkejte, až ZLOOKUP načte číslo ze své rozsáhlé databáze.
 • Zobrazit jméno a osobní údaje anonymního volajícího.

Klíčové vlastnosti ZLOOKUP

ZLOOKUP se s oblibou používá k vyhledávání telefonních čísel, takže je vhodnou volbou pro lidi, kteří pravidelně přijímají cizí hovory.

Zde jsou tři klíčové vlastnosti modelu ZLOOKUP:

 • Provádí bezplatné vyhledávání telefonních čísel.
 • Umožňuje uživatelům zjistit, zda jsou určitá čísla aktivní, nebo ne.
 • Odhalí identitu volajících spamových zákazníků a telefonních prodejců.

Tato aplikace bohužel nezveřejňuje živou polohu volajícího ani historii trasy. Pomůže vám pouze zjistit, kdo volá.

ZLOOKUP: Cílová skupina

Pokud často dostáváte podivné hovory od anonymních osob, můžete jejich totožnost odhalit pomocí služby reverzního vyhledávání telefonů ZLOOKUP. Mezi další důvody, které vás mohou přimět k použití tohoto nástroje, patří:

 • Získání informací, kdykoli zavolá potenciální zákazník.
 • Zkontrolovat, zda číslo starého přítele stále funguje.
 • Zjistit, zda váš online přítel uvedl správné telefonní číslo.

Zjistit nejlepší alternativu ZLOOKUP

Co kdyby existovalo lepší řešení pro vyhledávání telefonů, které vám v reálném čase ukáže přesnou polohu vašich blízkých? No, Detectico je pozoruhodná aplikace pro sledování telefonu, která odhaluje místo pobytu jiných lidí pouze pomocí jejich telefonního čísla. Funguje diskrétně, aby nevzbuzovala podezření, a je tak dokonalou alternativou k aplikaci ZLOOKUP.

Jak Detectico funguje?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico je uznávaný nástroj pro sledování polohy telefonu, který pomáhá uživatelům lokalizovat jakékoli zařízení pomocí jeho čísla. Funguje na všech modelech telefonů bez ohledu na jejich polohu nebo operátora sítě. Potěšující je, že tato aplikace poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní, které usnadňuje její ovládání.

Přesnost detekce telefonu, kterou nabízí Detectico, nemá konkurenci. Kromě toho s ním můžete snadno vyhledávat neomezený počet čísel.

Přístup Detectico k reverznímu vyhledávání telefonních čísel

Vyhledání cizího telefonu pomocí Detectico je poměrně jednoduché. Zde je několik podrobných pokynů, jak tato služba funguje:

 • Ve výchozím prohlížeči přejděte na https://detectico.com/.
 • Zadejte telefonní číslo zařízení, které chcete sledovat.
 • Zvolte osobní zprávu obsahující sledovací odkaz a klikněte na. Zjistit.
 • Text bude odeslán příjemci.
 • Jakmile kliknou na odkaz pro sledování, zobrazí se jejich živá poloha na mapě.

Kromě polohy budete moci zobrazit další informace o osobě, která vám volala (i v případě anonymního hovoru). Je zřejmé, že služba Detectico je při zjišťování místa pobytu vašich blízkých účinnější než jiné služby zpětného vyhledávání telefonů.

ZLOOKUP vs. Detectico Porovnání funkcí Reverse Phone Lookup

Pokud porovnáte službu vyhledávání telefonních čísel ZLOOKUP s aplikací Detectico, zjistíte, že první jmenovaná má velmi omezené možnosti. Služba ZLOOKUP je určena pouze k tomu, aby vám pomohla zjistit, kdo vám volal. Kromě zobrazení jejich jmen můžete získat také jejich poštovní adresu a úchyty na sociálních sítích.

ZLOOKUP je nejvhodnější pro osoby, které chtějí rozpoznat, kdo přesně volá. Naproti tomu Detectico vám pomůže zjistit polohu jiné osoby pomocí jejího mobilního čísla. Lze jej použít k hlídání blízkých osob nebo ke sledování zaměstnanců.

Zkušenosti uživatelů

Detectico má na webu Trustpilot dobré hodnocení 3,4 hvězdičky. Většina zákazníků ji popisuje jako bezchybnou aplikaci, která jim umožňuje sledovat své blízké na dálku.

Na webu Sitejabber se Detectico může pochlubit vynikajícím skóre 4,33 hvězdiček na základě 6 recenzí. Většina lidí toto řešení používá k pravidelnému získávání aktuálních informací o poloze svých dětí nebo k dopadení podvodníka.

Uživatelské rozhraní

Na základě komplexní recenze Detectico a ZLOOKUP jsme zjistili, že obě řešení mají nápadně odlišná uživatelská rozhraní. ZLOOKUP využívá zastaralé grafické rozhraní, které je nevýrazné a špatně se v něm manévruje.

Naproti tomu Detectico je navržen v atraktivnějším rozhraní, které je nejen intuitivní, ale také se snadno používá. S touto aplikací nemůžete udělat chybu.

Reverzní vyhledávání telefonních čísel

Přesnost služeb reverzního vyhledávání telefonů se obvykle pohybuje mezi 60% a 80%. Tato řešení však nenabízejí přesnost 100%. Ačkoli ZLOOKUP shromažďuje údaje z milionů databází po celém světě, přesto nemusí poskytnout požadované výsledky.

Služba Detectico naštěstí nabízí vyšší míru přesnosti údajů než jiné vyhledávací služby, takže je velmi účinným nástrojem pro sledování polohy uživatelů pouze pomocí jejich telefonních čísel.

Top 5 nejlepších alternativ ZLOOKUP

Existuje několik náhrad ZLOOKUP pro reverzní vyhledávání, z nichž některé fungují efektivněji než tato aplikace. Probereme si pět nejlepších možností na trhu.

 1. Detectico

Detectico je nejlepší a nejspolehlivější alternativou ZLOOKUP na současném trhu. Toto řešení nevyžaduje žádnou instalaci na cílové zařízení. Navíc umožňuje sledovat polohu osob pomocí jejich telefonních čísel. Tato aplikace je velmi přesná a neomezuje vás při zjišťování neomezeného počtu zařízení. V neposlední řadě je její uživatelské rozhraní atraktivnější a intuitivnější.

 1. TruthFinder

Pokud hledáte platformu, která podporuje rychlé prověřování minulosti a vyhledávání telefonních čísel, TruthFinder by vás mohl zaujmout. Uživatelé mohou získat jména míst, kde se nachází téměř 80% všech vyhledaných čísel. Toto řešení slouží lidem po celém světě již od roku 2003 a využívá přístupu k více než 20 miliardám telefonních seznamů a souvisejících záznamů.

 1. USPhoneBook

Tento bezplatný nástroj umožňuje přístup k soukromým údajům uživatele pomocí jeho jména, adresy nebo kontaktních údajů. Bohužel často poskytuje nepřesné informace, které mohou být pro zákazníky frustrující. Jakmile se pokusíte vyhledat údaje o své blízké osobě na USPhoneBook, získáte buď nespolehlivé údaje, nebo žádné výsledky.

 1. Truecaller

Tato oblíbená aplikace se často používá k potvrzení totožnosti neznámých volajících. Má také funkci blokování spamu, která účinně detekuje nevyžádané hovory a okamžitě je odmítá. Díky tomu jste chráněni před telefonními podvody, scamy a telemarketingovými triky. Tato aplikace má také funkci zasílání zpráv, která umožňuje odesílat a přijímat textové zprávy. Je však zatížena četnými reklamami.

 1. AnyWho

AnyWho umožňuje ověřit nové adresy a odhalit skutečnou identitu neznámých volajících. Podobně jako ZLOOKUP poskytuje bezplatné služby zpětného vyhledávání na základě milionů online databází čísel. Zadáním jména, adresy nebo PSČ můžete získat cizí osobní údaje. Ve srovnání s jinými službami vyhledávání však AnyWho nabízí omezené funkce.

Jaká je nejlepší volba?

Výše uvedené služby vyhledávání telefonů mají své výhody i nevýhody. Po provedení mnoha testů jsme zjistili, že Detectico sledování čísla mobilního telefonu zdaleka nejlepším řešením. Kromě toho, že tato aplikace odhalí přesnou polohu cílového uživatele na mapě, funguje na všech modelech telefonů a u všech síťových operátorů. Můžete dokonce provádět vícenásobné vyhledávání a získat velmi přesné údaje, které vám pomohou ochránit vaše blízké.

Závěr

Službu reverzního vyhledávání telefonů ZLOOKUP lze použít k prozkoumání identity anonymního volajícího. To je však asi tak všechno, co umí. Pokud chcete mít přehled o svém partnerovi nebo dětech, Detectico je bezpochyby tou správnou aplikací. Je poměrně diskrétní a nabízí neuvěřitelnou hodnotu za peníze.