NumLooker vs. Detectico

NumLooker vs. Detectico: Nejlepší alternativa NumLookeru

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Statistiky ukazují, že v roce 2020 bylo telefonními podvody ztraceno $19,7 miliardy EUR. Služby reverzního vyhledávání telefonů naštěstí nabízejí pozoruhodně vysokou úroveň přesnosti, takže jsou spolehlivým řešením pro každého, kdo chce zjistit skutečnou totožnost neznámého volajícího.

V tomto článku vám odhalíme vynikající alternativu NumLooker, která vám pomůže odhalit anonymní volající.

banner
Obsah

Co je NumLooker?

Numlooker

Numlooker označuje bezplatnou službu zpětného vyhledávání telefonních čísel, která uživatelům umožňuje zjistit, kdo volá z neznámého čísla. V minulosti se vám mohlo stát, že jste obdrželi podivné hovory z neznámých čísel, u kterých jste si lámali hlavu nad tím, kdo přesně je volajícím.

Pomocí řešení, jako je NumLooker, zjistíte, zda je volající potenciální klient, obchodní partner nebo známý telefonní podvodník.

Jak to funguje

Podobně jako tradiční telefonní seznamy poskytuje NumLooker přesné údaje o telefonním čísle. Zde je postup, jak toto řešení používat krok za krokem:

 • Navštivte numlooker.com ve svém oblíbeném prohlížeči.
 • Do prázdného pole zadejte neznámé telefonní číslo a klikněte na "Search Now".
 • Počkejte, až NumLooker načte data ze své rozsáhlé databáze.
 • Zobrazte jméno, místo, stát, město, věk a podobné údaje.

NumLooker: Klíčové funkce

Funkce zpětného vyhledávání telefonů NumLooker umožňuje uživatelům snadno potvrdit totožnost neznámého volajícího. Možná se chcete ujistit, zda váš známý na internetu mluví pravdu, než se s ním setkáte osobně. Možná také chcete odhalit spamové volající a okamžitě je zablokovat.

Jakmile vám NumLooker poskytne jméno volajícího, jeho polohu, údaje o sociálních sítích a podobné informace, budete mít lepší přehled o tom, o koho se skutečně jedná.

Zde jsou klíčové vlastnosti NumLooker:

 • Poskytuje službu reverzního vyhledávání a vyhledávání telefonů.
 • Umožňuje uživatelům potvrdit totožnost volajícího.
 • Nabízí profily majitele na sociálních sítích, jeho polohu a další osobní údaje.

Kdo potřebuje NumLooker?

Pokud jste majitelem firmy, které často volají potenciální zákazníci, může vám služba NumLooker pomoci zjistit jejich jména a polohu. Toto řešení se hodí také v případě, že chcete identifikovat digitální obchodníky a podvodné volající.

Probereme si některé výhody a nevýhody NumLooker.

Klady:

 • Tato služba je rychlá a přesná.
 • Snadné ovládání.
 • NumLooker je k použití zdarma.

Nevýhody:

 • Přestože je aplikace NumLooker zdarma, nabízí placené služby v aplikaci.
 • Toto řešení je omezeno na USA.
 • Poskytuje partnerské reklamy.

Jaká je nejlepší alternativa NumLooker?

Detectico je vynikající nástroj pro zeměpisné sledování telefonních čísel, který umožňuje vyhledat jakýkoli typ telefonu bez ohledu na jeho umístění nebo síťového operátora. Je to ideální řešení pro každého, kdo chce rychle a přesně vyhledat více neznámých čísel.

Kromě toho, že je Detectico zcela soukromý, nevyžaduje žádnou instalaci do cílového telefonu. Tato webová platforma funguje na všech typech telefonů, od starých flipových telefonů až po modernější zařízení.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Možná vás zajímá: je Detectico lepší alternativou NumLooker, která splňuje všechny mé požadavky? Kromě toho, že nabízí přesnější údaje o poloze telefonu, lze toto řešení použít k detekci neomezeného počtu zařízení.

Detectico využívá nejnovější technologii GPS k přesnému určení polohy cílového zařízení. Na základě recenzí zařízení Detectico i NumLooker lze říci, že první jmenované zařízení má lepší úspěšnost, pokud jde o poskytnutí skutečné identity volajícího.

Přístup Detectico k reverznímu vyhledávání telefonních čísel

Detectico se mimořádně snadno používá. Ve skutečnosti nepotřebujete žádné technické zázemí ani kódovací dovednosti, abyste mohli tuto službu používat. Zde je návod, jak sledovat něčí telefon pomocí služby Detectico:

 • Otevřete svůj oblíbený webový prohlížeč a navštivte https://detectico.com/.
 • Zadejte číslo zařízení, které chcete sledovat.
 • Přiložte personalizovanou zprávu obsahující odkaz na zjištění polohy.
 • Kliknutím na tlačítko "Odeslat" odešlete zprávu příjemci.
 • Po kliknutí na přiložený odkaz poskytne Detectico jejich polohu v reálném čase na mapě.

Toto řešení nejenže zachovává přísnou ochranu osobních údajů, ale také funguje na všech typech telefonů.

Numlooker vs. Detectico: Srovnání funkcí

Přestože mají některé funkce podobné, existuje mezi řešeními Detectico a NumLooker několik rozdílů. Numlooker odhalí přesnou identitu volajícího a umožní vám zjistit, o koho se jedná.

Tato aplikace se nejlépe hodí v situacích, kdy vám pravidelně volají neznámá čísla a vy chcete zjistit, o koho se jedná.

Naproti tomu služba Detectico vám pomůže vyhledat živou polohu osoby pomocí jejího telefonního čísla. Tuto službu často využívají rodiče, kteří chtějí zabezpečit blaho svých blízkých.

Zkušenosti uživatelů

Na serveru Trustpilot má Detectico celkové hodnocení 3,5 hvězdičky, což je hodnocení, které většina lidí považuje za dobré. Tato platforma je také hodnocena 4,33 hvězdičkami na Sitejabber na základě 6 recenzí. Většina uživatelů jsou buď rodiče, kteří chtějí dostávat pravidelné informace o tom, kde se nacházejí jejich děti, nebo dospělí manželé, kteří chtějí přistihnout své nevěrné partnery.

Uživatelské rozhraní

Pokud porovnáte grafické uživatelské rozhraní, které poskytují oba produkty Detectico a NumLooker.com, zjistíte, že první z nich má lepší grafické rozhraní, které se snadněji ovládá.

NumLooker má poněkud zastaralé rozhraní, které není tak intuitivní jako rozhraní Detectico. Kromě toho platforma nabízí omezené funkce, protože nezveřejňuje přesnou polohu cílového uživatele.

Reverzní vyhledávání telefonních čísel Funkce Review

Možná vás zajímá: jak přesné jsou služby reverzního vyhledávání telefonů? Ačkoli tyto nástroje neposkytují přesnost 100%, výzkumy naznačují, že přibližně 60% až 80% všech čísel, která jsou vyhledávána pomocí těchto služeb, jsou obvykle přesná.

Služby reverzního vyhledávání telefonů však nejsou tak účinné jako online nástroje pro zeměpisné sledování, jako je např. Detectico pokud chcete zjistit přesné souřadnice cílového zařízení.

Seznam 5 nejlepších alternativ NumLooker

Kromě numlooker.com existuje několik dalších služeb pro vyhledávání telefonních čísel, které můžete vyzkoušet. Tyto alternativy mají svůj podíl na výhodách i nevýhodách, proto je důležité před jejich použitím provést důkladný průzkum.

Zde je několik alternativ NumLooker, pro které byste se mohli rozhodnout:

 1. Detectico

Jedná se pravděpodobně o nejlepší náhradu v seznamu. Kromě toho, že umožňuje vyhledat polohu libovolného telefonu pomocí jeho čísla, Detectico odhaluje jeho polohu v reálném čase, aniž by vyžadoval instalaci. Toto řešení navíc umožňuje uživatelům za malý poplatek vyhledávat neomezený počet čísel. Ve srovnání s NumLooker má také lepší uživatelské rozhraní.

 1. TruthFinder

Od roku 2003 pomáhá společnost TruthFinder lidem po celém světě s vyhledáváním obecných čísel a prověřováním minulosti. Poskytuje polohu a jména téměř 80% všech vyhledaných mobilních čísel. Tento nástroj má přístup k více než 20 miliardám adresářů operátorů a veřejně dostupných záznamů, což z něj činí dobrou alternativu.

 1. ZLOOKUP

Toto řešení umožňuje uživatelům vyhledávat jména a osobní údaje jakéhokoli volajícího pomocí špičkové technologie vyhledávání telefonních čísel. Kromě toho, že je Zlookup 100% zdarma, čerpá svá data z několika milionů telefonních záznamů. Bohužel má špatné uživatelské rozhraní a četné vložené reklamy.

 1. xResolver

xResolver je další bezplatná alternativa vyhledávání telefonních čísel, která hráčům umožňuje zjistit identitu ostatních hráčů online. Tato služba vyhledá polohu a IP adresu jakéhokoli herního čísla Xboxu, takže můžete zjistit, kde se ostatní hráči nacházejí. Pomocí těchto informací můžete snadno zjistit, kdo vás neustále spawnuje nebo obtěžuje.

 1. AnyWho

Pokud se snažíte zjistit totožnost neznámého volajícího nebo jen ověřujete adresu, AnyWho poskytuje specializované služby reverzního vyhledávání telefonních čísel, které jsou zcela zdarma. Tento nástroj poskytuje podrobnosti o osobě na základě jejího jména, PSČ nebo adresy. Ve srovnání s konkurencí má však omezené možnosti vyhledávání.

Kterou aplikaci si vybrat?

Po pečlivé analýze těchto aplikací bychom vřele doporučili. sledování telefonního čísla Detectico jako řešení, které vám pomůže. Je to nejbezpečnější a nejefektivnější platforma pro kontrolu polohy někoho jiného pomocí jeho telefonního čísla. Na přehledné mapě Detectico si můžete pohodlně prohlédnout, ve kterém městě, ulici a budově se nachází. Kromě přesné polohy můžete také zjistit informace o osobě, která vám volala. Všechny ostatní služby pouze prozradí identitu cílového uživatele, ale nikoli místo jeho pobytu.

Závěr

Dobrá alternativa NumLooker by měla nejen poskytovat údaje o uživateli, ale také odhalit, kde se během dne nachází. Takové řešení se rozhodně může hodit, pokud se snažíte ochránit své blízké nebo chytit podvodníka. Zjistili jsme, že Detectico.com je nejlepší službou pro sledování telefonních čísel na trhu.