Відстежувачі SIM-карт

5 найкращих трекерів SIM-карт - легко знайти телефон

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Існує безліч причин, чому вам може знадобитися відстежувати телефон з SIM-картою. Можливо, у вас є підлітки або діти, які загубили свої телефони (найчастіше саме діти або підлітки втрачають свої телефони). Можливо, у вас є вразлива близька людина. Якою б не була причина, багато хто запитує себе чи можете ви відстежити місцезнаходження SIM-карти?

Зміст

Які вимоги до хорошого додатку для відстеження SIM-карт?

Тобто, ви можете відстежити SIM-карту? По суті, так. Перш ніж ми перейдемо до того, як відстежувати телефон, важливо знати вимоги до хорошого додатку для відстеження SIM-карт.

Перш за все, ви не можете відстежувати SIM-карти самі по собі: їх потрібно вставити в увімкнений телефон. Телефон також повинен мати можливість підключитися до мережі. Отже, якщо ви перебуваєте посеред лісу або в дуже віддаленому місці, ви можете мати SIM-карту в увімкненому телефоні, але все одно не зможете її відстежити. Вам також потрібно знати номер IMEI мобільного телефону. Це унікальний ідентифікаційний номер, який складається з 15 цифр. Він ідентифікує мобільний пристрій у мережі і є корисним для безпеки та запобігання крадіжкам.

Найкращі програми для відстеження SIM-карт

Є кілька способів відстежити телефон за номером SIM-карти. Ось ряд різних варіантів і пропозицій. Деякі з них працюють шляхом завантаження програми на пристрій, в якому встановлена SIM-карта, а деякі працюють по-іншому.

#1 Detectico

Наша перша рекомендація щодо програми для відстеження SIM-карт - Detectico. Це, по суті, база даних, яка дозволяє вам відстежувати когось, де б він не знаходився, за умови, що у нього є сигнал мобільного телефону. Це також корисно для того, щоб дізнатися, хто дзвонив вам з незнайомого номера.

Ось його основні особливості:

 • Визначте місцезнаходження будь-якого телефону за його номером.
 • З'ясуй, хто тобі дзвонить.
 • Перевірте, чи не було витоків даних, пов'язаних з вашим мобільним номером.

Ось як відстежити місцезнаходження SIM-карти за допомогою Detectico:

 1. Введіть номер телефону людини, яку ви хочете знайти, за допомогою особистого повідомлення.
 2. Надішліть повідомлення. Воно буде негайно надіслано з посиланням для визначення місцезнаходження.
 3. Коли вони перейдуть за посиланням у повідомленні, ви дізнаєтесь, де вони знаходяться на карті.

#2 mSpy

mSpy gps

Іншим інструментом відстеження місцезнаходження SIM-карти іншого типу є mSpy. Додаток mSpy працює інакше, ніж Detectico. Замість того, щоб покладатися на те, що вони перейдуть за посиланням на своєму телефоні, ви можете відстежувати в режимі реального часу повністю приховано. Додаток встановлюється на їхній пристрій, а це означає, що ви можете бачити, де вони знаходяться, зі свого телефону. Крім того, якщо вам цікаво, як відстежувати активність SIM-карти, mSpy має розширені функції, які дозволять вам бачити, що вони роблять на своєму телефоні.

Ось як це зробити:

 1. Придбайте план mSpy. Доступні різні варіанти підписки.
 2. Встановіть mSpy на свій пристрій.
 3. Увійдіть до своєї панелі керування і побачите їхнє місцезнаходження, а також те, що вони роблять на своєму телефоні.

#3 MobileSpy

мобільне шпигунство

Ще одна з наших опцій для відстеження SIM-номерів - MobileSpy. Цей інструмент показує, де знаходиться SIM-карта в режимі реального часу. Ви також отримаєте сповіщення, якщо SIM-карту буде вилучено або змінено на пристрої. Це працює глобально, тому не має значення, де людина знаходиться в світі, ви зможете бачити її місцезнаходження. Під час роботи в стелс-режимі людина не зможе виявити, що ви стежите за її місцезнаходженням.

#4 Glympse

Додаток Glympse

Glympse - це ще один онлайн-трекер місцезнаходження SIM-картки, який допоможе вам дізнатися, де знаходиться людина. Додаток Glympse показує, де знаходиться телефон на карті. На відміну від mSpy, він не має жодних додаткових функцій - його мета полягає лише в тому, щоб ділитися місцезнаходженням. Його також не можна завантажити і запустити в стелс-режимі, як mSpy, тому людина може просто видалити його, якщо не хоче, щоб ви її відстежували.

Щоб відстежувати використання Gympse, вам потрібно завантажити додаток на обидва пристрої та обмінюватися локаціями.

#5 Spyic

Шпигунський додаток

Spyic - це більше додаток для моніторингу, як mSpy, ніж програма для пошуку SIM-карт, однак він також дозволяє відстежувати місцезнаходження телефону. Також є зручна опція геозони, яка означає, що ви можете налаштувати сповіщення, коли SIM-карта залишає або прибуває в певне місце. Ця програма має лаконічну інформаційну панель, що робить її простою у використанні. Його також можна налаштувати на сповіщення про зміну SIM-карти в пристрої. Ви навіть можете зберегти номер IMEI телефону, але це працює лише на Android. Одним з недоліків цього додатку є те, що він може трохи гальмувати.

Читайте також: Додаток "Знайти мій телефон": Найкращі програми на ринку

Інші способи відстежити телефон за номером SIM-карти

Якщо жоден з цих способів вам не підходить, ви можете спробувати інші шляхи. Серед них - використання мобільного оператора, але через захист даних це може бути складно.

Зверніться до оператора мобільного зв'язку

Багато людей запитують, чи можна відстежити SIM-карту в телефоні через оператора мобільного зв'язку? І хоча технічно відповідь - так, навряд чи вам це вдасться зробити. Це пов'язано з тим, що оператори зв'язку зобов'язані дотримуватися законів про захист даних, і лише в екстремальних випадках (наприклад, у випадку зникнення людини) поліції дозволяється отримати доступ до цієї інформації.

Якщо ви загубите свій телефон, ви можете звернутися до них за допомогою:

 1. Зателефонуйте на телефон, щоб було нещодавнє з'єднання з супутником.
 2. Знайдіть свій номер IMEI в документах або на коробці, коли ви купували телефон.
 3. Зателефонуйте до оператора мобільного зв'язку та попросіть відстежити телефон за номером SIM-картки.

Читайте також: 10 найкращих способів пошуку телефонних номерів за іменем безкоштовно

Висновок

Багато людей хочуть мати можливість відстежувати місцезнаходження SIM-карти онлайн безкоштовно. Однак це не завжди можливо. У цій статті ми представили безліч способів відстежити мобільний номер за допомогою SIM-карти, які допоможуть вам у ваших пошуках.