Urządzenia śledzące karty SIM

5 najlepszych lokalizatorów kart SIM - łatwe lokalizowanie telefonu

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Istnieje wiele powodów, dla których warto śledzić telefon z kartą SIM. Być może masz nastolatków lub dzieci, które zgubiły swoje telefony (najczęściej są to dzieci lub nastolatki, które zgubiły swoje telefony). tracą swoje telefony). A może masz wrażliwą ukochaną osobę. Niezależnie od powodu, wiele osób zadaje sobie pytanie Czy można śledzić lokalizację karty SIM?

Spis treści

Jakie są wymagania dla dobrej aplikacji do śledzenia kart SIM?

Czy można śledzić kartę SIM? Zasadniczo tak. Zanim przejdziemy do tego, jak śledzić telefon, ważne jest, aby znać wymagania dotyczące dobrej aplikacji do śledzenia kart SIM.

Po pierwsze, nie można śledzić samych kart SIM; muszą one być włożone do włączonego telefonu. Telefon musi być również w stanie połączyć się z siecią. Tak więc, jeśli jesteś w środku lasu lub w bardzo odległym miejscu, możesz mieć kartę SIM w telefonie, który jest włączony, ale nadal nie będziesz w stanie go namierzyć. Musisz również znać numer IMEI telefonu komórkowego. Jest to unikalny numer identyfikacyjny składający się z 15 cyfr. Identyfikuje on urządzenie mobilne w sieci i jest przydatny do celów bezpieczeństwa i zapobiegania kradzieży.

Najlepsze aplikacje do śledzenia kart SIM

Istnieje kilka sposobów śledzenia telefonu według numeru karty SIM. Oto szereg różnych opcji i sugestii. Niektóre działają poprzez pobranie aplikacji na urządzenie, w którym zainstalowana jest karta SIM, a niektóre działają w inny sposób.

#1 Detectico

Naszą pierwszą rekomendacją dla aplikacji do śledzenia kart SIM jest Detectico. Jest to zasadniczo baza danych, która pozwala śledzić kogoś w dowolnym miejscu na świecie - pod warunkiem, że ma sygnał telefonu komórkowego. Przydaje się również do sprawdzenia, kto dzwonił do Ciebie z nieznanego numeru.

Oto jego główne cechy:

 • Znajdź lokalizację dowolnego telefonu na podstawie jego numeru.
 • Dowiedz się, kto do Ciebie dzwoni.
 • Sprawdź, czy nie doszło do wycieku danych związanych z Twoim numerem telefonu komórkowego.

Oto jak śledzić lokalizację karty SIM za pomocą Detectico:

 1. Wprowadź numer telefonu osoby, którą chcesz zlokalizować, wraz z osobistą wiadomością.
 2. Wyślij wiadomość. Zostanie ona natychmiast wysłana wraz z linkiem do wykrywania lokalizacji.
 3. Po kliknięciu łącza w wiadomości będziesz wiedzieć, gdzie się znajdują na mapie.

#2 mSpy

mSpy gps

Innym narzędziem do śledzenia lokalizacji karty SIM jest mSpy. Aplikacja mSpy działa inaczej niż Detectico. Zamiast polegać na kliknięciu linku na telefonie, można śledzić w czasie rzeczywistym całkowicie z ukrycia. Aplikacja jest zainstalowana na ich urządzeniu, co oznacza, że możesz zobaczyć, gdzie się znajdują z własnego telefonu. Ponadto, jeśli zastanawiasz się, jak monitorować aktywność karty SIM, mSpy ma zaawansowane funkcje, które pozwalają zobaczyć, co robią na swoim telefonie.

Oto jak to zrobić:

 1. Wykup plan mSpy. Dostępne są różne opcje subskrypcji.
 2. Zainstaluj mSpy na swoim urządzeniu.
 3. Zaloguj się do Panelu sterowania i zobacz ich lokalizację, a także to, co robią na swoim telefonie.

#3 MobileSpy

mobilespy

Inną z naszych opcji śledzenia numeru SIM jest MobileSpy. Narzędzie to informuje w czasie rzeczywistym, gdzie znajduje się karta SIM. Zostaniesz również powiadomiony, jeśli karta SIM zostanie usunięta i zmieniona w urządzeniu. Działa to globalnie, więc nie ma znaczenia, gdzie dana osoba jest na świecie, będziesz w stanie zobaczyć jej lokalizację. Podczas pracy w trybie ukrycia osoba nie będzie w stanie wykryć, że śledzisz jej lokalizację.

#4 Glympse

Aplikacja Glympse

Glympse to kolejny internetowy lokalizator SIM, który pomaga dowiedzieć się, gdzie ktoś jest. Aplikacja Glympse pokazuje na mapie, gdzie znajduje się telefon. W przeciwieństwie do mSpy, nie ma ona żadnych dodatkowych funkcji - jej celem jest po prostu udostępnianie lokalizacji. Nie można jej również pobrać i uruchomić w trybie ukrycia, jak mSpy, więc osoba może ją po prostu usunąć, jeśli nie chce, abyś ją śledził.

Aby śledzić użycie Gympse, należy pobrać aplikację na oba urządzenia i udostępnić lokalizacje.

#5 Spyic

Aplikacja Spyic

Spyic jest bardziej aplikacją monitorującą, taką jak mSpy, niż wyszukiwarką kart SIM, ale pozwala również śledzić lokalizację telefonu. Dostępna jest również przydatna opcja geofencingu, co oznacza, że można skonfigurować powiadomienia, gdy karta SIM opuści lub dotrze do określonej lokalizacji. Ta aplikacja ma zwięzły pulpit nawigacyjny, dzięki czemu jest łatwa w użyciu. Można ją również skonfigurować tak, aby powiadamiała o zmianie karty SIM w urządzeniu. Można nawet zapisać numer IMEI telefonu, ale działa to tylko na Androidzie. Jedną z wad tej aplikacji jest to, że może się nieco opóźniać.

Czytaj także: Aplikacja Znajdź mój telefon: Najlepsze aplikacje na rynku

Inne sposoby śledzenia telefonu według numeru karty SIM

Jeśli żadna z tych metod Ci nie odpowiada, możesz spróbować innych sposobów. Obejmuje to korzystanie z usług operatora komórkowego - ale ze względu na ochronę danych może to być trudne.

Kontakt z dostawcą sieci komórkowej

Wiele osób pyta, czy można śledzić kartę SIM w telefonie za pośrednictwem operatora sieci komórkowej? I choć technicznie odpowiedź brzmi "tak", jest mało prawdopodobne, że uda ci się to zrobić. Wynika to z faktu, że dostawcy sieci są związani przepisami o ochronie danych i tylko w skrajnych przypadkach (takich jak osoby zaginione) policja może uzyskać dostęp do tych informacji.

Jeśli jednak zgubisz telefon, możesz skontaktować się z nimi w celu uzyskania pomocy:

 1. Zadzwoń na swój telefon, aby mieć aktualne połączenie z satelitą.
 2. Numer IMEI można znaleźć w dokumentacji lub na pudełku zakupionego telefonu.
 3. Zadzwoń do operatora sieci i poproś o namierzenie telefonu za pomocą numeru karty SIM.

Czytaj także: 10 Najlepsze wyszukiwanie numeru telefonu z nazwą, bez opłat

Wnioski

Wiele osób chce mieć możliwość śledzenia lokalizacji karty SIM online za darmo. Jednak często nie jest to możliwe. W tym artykule przedstawiliśmy jednak wiele sposobów na śledzenie numeru telefonu komórkowego za pomocą kart SIM, aby pomóc Ci w tym zadaniu.