Jak vystopovat telefonní číslo na Filipínách

Jak vystopovat telefonní číslo na Filipínách v roce 2024

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Chcete sledovat online aktivity svých dětí? Nebo snad chcete najít odpověď na podivnou aktivitu svého manžela či manželky v poslední době? Ať už je účel jakýkoli, vždy se můžete spolehnout na sledování telefonních čísel Filipíny.

Jak už název napovídá, zařízení pro sledování telefonu se většinou používá ke sledování osoby pomocí telefonního čísla. Při sledování telefonu lze ke zjištění aktuální polohy použít buď GPS, nebo telefonní číslo. Způsobů, jak toho dosáhnout, je celá řada, ale nejprve se věnujme těm jednodušším.

Jak sledovat telefonní číslo na Filipínách?

No, podobně jako v jiných zemích obecně, musíte k tomu použít určité nástroje:

  • Abyste mohli někoho sledovat, budete vždy potřebovat nástroje pro sledování telefonu, které jsou vybaveny funkcí sledování, jež je možná díky technologii GPS nebo telefonním číslům.
  • V obou případech můžete zjistit, kde se někdo nachází, aniž byste se ho museli přímo zeptat.
  • Některé aplikace však mohou fungovat jinak než jiné, proto je vždy lepší vědět, jakou aplikaci se chystáte nainstalovat, než ji skutečně použijete.

Pokud si přejete vyhledat mobilní telefonní číslo na Filipínách zdarma, máme pro vás několik možností. Bez dalších okolků pokračujme tím, že se nejprve dozvíme o bezplatných metodách.

banner
Obsah

Jak sledovat telefon Samsung pomocí funkce Najít můj mobilní telefon

Pokud se rozhodnete použít vyhledávač telefonních čísel Filipíny, musíte předtím zadat předvolbu země, která je +63.

Nezáleží na tom, kde na Filipínách žijete. Pokud tedy žijete ve městě Davao nebo dokonce v hlavním městě Manile, musíte před skutečná telefonní čísla stále uvádět kód.

V tomto případě však nebudete potřebovat žádná telefonní čísla. Ve skutečnosti je tato funkce již dostupná ve většině telefonů Samsung a na Filipínách, takže ji stačí jen najít a aktivovat.

Funkce Najít můj telefon se obvykle používá ke sledování ztracených telefonů. Pokud se vám nepodařilo najít telefon v okolí, tato funkce vás informuje o jeho poloze. Pokud tedy chcete vědět, jak najít majitele telefonního čísla na Filipínách, pak je tato funkce odpovědí.

  • K účtu budete muset přistupovat z jakéhokoli jiného zařízení.
  • Po přihlášení můžete změnit hesla a dokonce i vzory, abyste měli jistotu, že se do telefonu nedostane někdo jiný.
  • Když se snažíte telefon najít, ostatní k němu nebudou mít snadný přístup.

Přečtěte si také: Jak sledovat polohu mobilního telefonního čísla v Bangladéši

Jak sledovat ostatní telefony se systémem Android pomocí Find My Device od společnosti Google

Google Find My Device

Další metodou, jak na Filipínách zjistit něčí polohu podle mobilního telefonního čísla, je použití vlastní služby Find My Device společnosti Google. Jedná se o funkci, která je použitelná na všech zařízeních se systémem Android. Nezáleží tedy na značce zařízení, pokud se jedná o systém Android, bude tato funkce ve výchozím nastavení povolena.

Podobně jako výše uvedená funkce se vám bude hodit i funkce Find My Device od společnosti Google, která je dostupná na Filipínách, když ztratíte stopu svého telefonu. Kromě toho, že v ní můžete změnit některé věci, však můžete právě z této aplikace telefon také prozvonit. Tímto způsobem si svého telefonu snáze všimnete a rychleji ho najdete.

Jak zdarma sledovat polohu iPhonu přes Find My Friends

Find My Friends

Pokud žijete ve městech, jako je Quezon City, nebo v podstatě na jakémkoli místě na Filipínách, můžete funkci Find My Friends použít jako alternativu ke sledování mobilních telefonních čísel na Filipínách.

Tato funkce je k dispozici pro většinu zařízení Apple a je zaměřena především na iPhony. Díky ní můžete snadněji najít svůj telefon a zároveň sledovat polohu svých přátel v reálném čase.

Find My Friends vám zobrazí mapu, na které snáze uvidíte své přátele. Má to však háček. Pokud tedy chcete vědět, jak sledovat osobu pomocí mobilního čísla na Filipínách, toto je pravděpodobně jedna z nejlepších možností.

Vy a vaši přátelé musíte tuto funkci povolit a být vzájemně propojeni. Chcete-li tedy sdílet svou polohu s přáteli nebo členy rodiny, povolte nejprve funkci Sdílet mou polohu.

Pokud jste již obě funkce povolili, můžete jejich polohu sledovat v reálném čase pomocí mapy, která zobrazí Filipíny. Mějte však na paměti, že tato funkce nebude trvat věčně. Má určitou dobu trvání, která závisí na tom, jak dlouho budete polohu sdílet, přičemž maximální doba trvání je 1 den.

Přečtěte si také: Sledování mobilních čísel v SAE: Zkoumání 3 nejlepších možností

Jak sledovat telefonní číslo na Filipínách pomocí Detectico

detectico ph

Pokud chcete najít telefonní číslo Filipíny, pak je Detectico nejlepší. Tuto aplikaci můžete použít, pokud chcete zjistit něčí polohu podle jeho čísla. Ačkoli samotná aplikace není příliš, je velmi cenově dostupná. Nejlepší na ní je skutečnost, že může fungovat ve většině sítí na Filipínách, včetně Smart, Globe nebo Sun Cellular.

Pomocí služby Detectico můžete snadno získat veškeré informace týkající se konkrétního telefonního čísla. Díky němu můžete volně zkontrolovat, kdo na číslo volá, kontakty a všechny další podrobnosti. Aplikace funguje zvláštním způsobem, který vysvětlíme níže. Přečtěte si více informací o tomto vyhledávači mobilních čísel Filipíny!

Jak sledovat telefon pomocí telefonního čísla?

Jak tedy sledovat telefon pomocí telefonního čísla?

Detectico funguje velmi jednoduše. Než se skutečně dostanete k něčímu telefonnímu číslu, musíte mu nejprve poslat odkaz. Textová zpráva, kterou odešlete, obsahuje specifický odkaz, který je požádá o souhlas se sledováním polohy.

Poté, co osoba žádost přijme, budete moci tento chytrý mobilní sledovač čísel Philippines využívat naplno!

Přečtěte si také: Jak sledovat mobilní číslo v Nepálu

Závěr

Který filipínský sledovač telefonních čísel byste chtěli vyzkoušet jako první?

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak pomocí telefonního čísla sledovat polohu někoho na Filipínách. Jako naše nejlepší doporučení však doporučujeme službu Detectico. sledování polohy podle telefonního čísla rozhodně stojí za vyzkoušení, protože má vysokou hodnotu díky svým funkcím a schopnostem sledovat nejen něčí polohu, ale také další podrobnosti o telefonním čísle.

Ačkoli je třeba zaplatit malou cenu (která je téměř zdarma!), vyplatí se to.