sledování iPhonu bez služby iCloud

Jak sledovat iPhone bez Icloudu - 6 řešení

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Ačkoli iCloud přináší uživatelům iPhonu úlevu, při sledování jiných iPhonů není vždy užitečný. Co když je však váš iCloud offline? Mohou nastat případy, že svůj vybitý iPhone ztratíte. Můžete také potřebovat sledovat iPhone bez iCloudu v případě, že je vaše dítě mimo domov. Kromě toho můžete také chtít lokalizovat svůj iPhone pomocí webového prohlížeče nebo jiného zařízení Apple. Hledáte tedy způsoby, jak sledovat své iPhony bez závislosti na iCloudu?

Nebojte se, protože máme šest účinných způsobů, jak vám to říct. jak najít iPhone bez iCloudu! Máme pro vás vše od špičkových aplikací až po chytré hacky. Která metoda je však pro vaše potřeby nejlepší? Čtěte dál a dozvíte se to.

Přečtěte si také: 3 nejlepší způsoby jak najít iPhone podle telefonního čísla v roce 2024

Obsah

Jak tajně sledovat iPhone bez Icloudu pomocí Detectico:

Detectico

Chcete vědět, jak vyhledání iPhonu pomocí jiného iPhonu? Jste na správném místě, protože je to možné. Detectico, dříve známý jako Localize, je jednou z nejlepších možností, jak sledovat iPhone bez iCloudu.

Jeho pokročilá technologie dokáže přesně sledovat polohu zařízení a poskytovat aktualizace v reálném čase. Funguje také na pozadí bez nutnosti instalace, takže je diskrétní volbou pro ty, kteří chtějí. sledování cizího iPhonu bez služby iCloud. Takže se podívejme jak sledovat iPhone bez služby iCloud pomocí Detectico.

Jak používat Detectico ke sledování iPhonu?

Sledování iPhonu pomocí Detectico je jednoduchý úkol. Je to jediný způsob, jak sledování iPhonu bez iCloudu nebo aplikace. Potřebujete pouze kontaktní údaje osoby, jejíž polohu chcete zjistit. Podívejme se tedy, jak ji použít.

Krok 1:

Prvním krokem je vytvoření účtu registrací. Po přihlášení vás aplikace přesměruje na ovládací panel, kde najdete vyhledávací panel. Zde můžete zadat kontaktní údaje dítěte, které chcete sledovat.

Krok 2:

Nyní vám aplikace zobrazí náhled zprávy. Je důležité si uvědomit, že každá zpráva odeslaná prostřednictvím aplikace Localize obsahuje odkaz. A příjemce musí na odkaz kliknout, aby se spustil proces geolokace. Přizpůsobte proto zprávu chytlavou větou, která naláká osobu, kterou chcete sledovat, aby odkaz otevřela. Například posíláte odkaz svému dítěti. Můžete je tedy nalákat větou: Klikněte zde a vyhrajte auto.

Krok 3:

Po kliknutí příjemce na polohu určí lokalizační aplikace polohu na základě jeho IP adresy. Po spuštění požadavku GPS bude aplikaci Localize trvat jen několik minut, než určí přesnou polohu vašeho dítěte.

banner

Přečtěte si také: Může někdo lokalizovat váš telefon polohu podle telefonního čísla?

Jak sledovat iPhone bez Icloudu pomocí aplikací rodičovské kontroly:

Špionážní aplikace významně podporují rodičovství při ochraně mladých lidí před kyberšikanou, podvody a trestnými činy souvisejícími se sociálními médii. Generace Gen-z je však technicky chytrá, takže může své rodiče snadno přelstít. Proto mnoho rodičů hledá na internetu jak tajně sledovat něčí iPhone.

Protože iCloud není diskrétní, mSpy je jedním z nejlepších řešení tajně sledovat něčí ztracený iPhone. Pokud tedy patříte mezi rodiče, kteří chtějí sledovat iPhone svého dítěte 24 hodin denně, můžete snadno použít aplikaci rodičovské kontroly mSpy.

Stačí nainstalovat aplikaci mSpy do iPhonu, který chcete sledovat, a ta vám poskytne kompletní údaje o poloze tohoto telefonu. Nabízí také funkci geofencing pro zapnutí upozornění. Tato upozornění vás informují, pokud iPhone vstoupil do cílové oblasti nebo ji opustil. Můžete tedy snadno sledovat cestovní aktivity svého teenagera a zajistit jeho bezpečnost. Nainstalujte si tedy aplikaci mSpy lokalizovat jejich iPhone, aniž by o tom věděli.

Jak použít nahrávání fotoaparátu ze služby Dropbox k nalezení ztraceného iPhonu:

Dalším způsobem, jak sledovat polohu iPhonu, je použití funkce nahrávání z fotoaparátu ve službě Dropbox. Ta automaticky odesílá všechny fotografie pořízené fotoaparátem iPhonu na váš účet Dropbox. A pozitivní je, že obsahuje i místo, kde byla fotografie pořízena. Pokud jste tedy ztratili iPhone a máte v něm předinstalovaný Dropbox, máte štěstí.

 • Nejprve se přihlaste k účtu Dropbox na jiném zařízení nebo počítači.
 • Přejděte do složky "Camera Upload" ve svém účtu Dropbox.
 • Zkontrolujte složku, zda se do ní automaticky nenahrávají poslední obrázky nebo videa ze ztraceného iPhonu.
 • Pokud vidíte nějaké nedávné obrázky nebo videa, zkontrolujte metadata kliknutím na ikonu "i" a zjistěte polohu iPhonu pomocí historie umístění obrázků.

Jak najít iPhone pomocí Find My iPhone:

najít můj iphone

Chcete vědět jak sledovat iPhone bez iCloudu? Na Find My iPhone umožňuje uživatelům hledat ztracené nebo ukradené zařízení Apple pomocí jiného iPhonu nebo počítače. Tato funkce využívá GPS zařízení ke sledování jeho polohy. Jedná se tedy o spolehlivý nástroj pro nalezení ztraceného nebo odcizeného telefonu. Prozkoumejte níže uvedené pokyny krok za krokem k použití Find My iPhone:

 • Otevřete aplikaci Najít moje na jiném zařízení Apple nebo zadejte do vyhledávacího řádku adresu URL "iCloud.com/find".
 • Nyní si vytvořte účet pomocí svého Apple ID a hesla.
 • V seznamu registrovaných zařízení vyberte iPhone, který chcete vyhledat.
 • Nyní se poloha zařízení zobrazí na mapě, pouze pokud je online s povolenou polohou.
 • Pomocí funkce Najít moje můžete také přehrát zvuk na ztraceném zařízení a vyzvánět na něj.
 • Pokud iPhone ztratíte nebo vám ho ukradnou, můžete ho také přepnout do ztraceného režimu nebo na dálku vymazat jeho data.

Použití Apple Watch k nalezení iPhonu:

Co když nemáte funkci "Find My"? Jak najdete iPhone bez funkce "Najít můj"?? Použití hodinek Apple Watch je jednou z nejjednodušších metod nalezení ztraceného iPhonu. Jejich vestavěná funkce v zařízeních Apple je řešením, jak v jednom kroku najít jakékoli vaše zařízení. Hodinky Apple připojené ke ztracenému telefonu jsou ideální pro jeho okamžité nalezení. Měli byste ji však mít v chytrých hodinkách nainstalovanou a povolenou.

 • Klepněte na tlačítko Digital Crown na hodinkách Apple Watch a dlouze je stiskněte.
 • Přejeďte po ciferníku nahoru a kliknutím na přepínač vstupte do ikony nastavení.
 • Vyhledejte klávesu Pinging a klepněte na ni. Způsobí, že připojený iPhone začne vydávat výstražné vyzvánění, i když je v režimu "vibrace" nebo v režimu "nerušit".

Jak najít iPhone pomocí Asistenta Google:

Potřebujete přístup ke všem výše uvedeným aplikacím? Nebojte se. Zde je nejdostupnější řešení. Aplikace Google Assistance je také užitečným nástrojem, který vám pomůže najít ztracený iPhone. Díky jejím pokročilým funkcím a umělé inteligenci můžete snadno sledování iPhonu během několika sekund bez iCloudu. Zde se dozvíte, jak pomocí Asistenta Google najít ztracený iPhone:

 • Otevřete aplikaci a dejte jí příkaz "Hej, Google", Asistenta můžete aktivovat také stisknutím tlačítka mikrofonu.
 • Nyní dejte Asistentovi Google příkaz Najít iPhone nebo se zeptejte: "Kde je můj iPhone?".
 • Asistent Google nyní vyhledá polohu iPhonu pomocí funkce GPS.
 • Poté zobrazí polohu vašeho iPhonu na Mapách Google.
 • Pokud iPhone není poblíž nebo je offline, zobrazí Asistent Google poslední známou polohu vašeho zařízení.

Často kladené otázky:

Jak najít ztracený iPhone bez iCloudu?

Na nalezení ztraceného iPhonu bez služby iCloud, nahlédněte do aplikace Find My, která je v iPhonu předinstalována. Tato aplikace umožňuje sledovat ztracený iPhone pomocí polohy s pomocí jiných zařízení Apple. Tato zařízení by však měla být přihlášena ke stejnému Apple ID.

Jak najít mrtvý iPhone bez iCloudu?

Pokud je váš iPhone vybitý a nemáte přístup k iCloudu, nainstalujte si aplikaci třetí strany, například mSpy, která váš iPhone sleduje. mSpy je aplikace rodičovské kontroly, která sleduje polohu iPhonu. Pomůže vám sledovat iPhone bez iCloudu.

Jak sledovat iPhone pomocí kontaktního čísla?

Pokud chcete iPhone sledovat pouze pomocí čísla, vyzkoušejte službu, jako je Detectico. Tato služba umožňuje sledovat polohu jakéhokoli mobilního zařízení pouhým zadáním jeho telefonního čísla. Po zadání čísla odešle služba Detectico zařízení textovou zprávu s žádostí o povolení přístupu k jeho poloze. Pokud majitel zařízení udělí povolení, můžete pomocí služby Detectico sledovat polohu iPhonu. Můžete jej však také použít k tajnému sledování něčí polohy zasláním vlastní zprávy.

Přečtěte si také: Jak zjistit přesnou polohu mobilního čísla na mapě

Závěr:

Teď už víte. jak můžete sledovat svůj iPhone bez služby iCloud. Existuje několik způsobů, jak sledovat iPhone bez iCloudu, přičemž každý z nich má své výhody i nevýhody. Pokud však často ztrácíte iPhone, je lepší si pro své pohodlí nainstalovat některou z těchto aplikací. Kromě toho, pokud chcete sledovat své nezletilé dítě nebo osobu blízkou, je lepší použít mSpy. Nyní je na vás, kterou z navrhovaných metod chcete použít nebo která vyhovuje vaší situaci. Prostě vyzkoušejte některou z nich a uvidíte, která vám bude nejlépe vyhovovat!