Sledování telefonního čísla v Austrálii

Sledování telefonního čísla v Austrálii: Podrobný průvodce

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Sledování cizího telefonu se může hodit z různých důvodů. Můžete například žít v australském Sydney, ale vaše děti studují v Melbourne nebo Canbeře. Sledování jejich pohybu, když jsou pryč, vám může poskytnout tolik potřebný klid.

V tomto článku se budeme zabývat tím, jak sledovat něčí polohu pomocí telefonního čísla.

Obsah

Detectico: Nejlepší sledovač telefonních čísel v Austrálii

detectico au

Hledáte výkonný nástroj pro sledování mobilních čísel v Austrálii? Detectico by vám mohl pomoci. Tento online geolokační nástroj je nejlepším řešením pro každého, kdo chce sledovat polohu mobilního telefonu pouze podle čísla.

Jak to funguje

Podle těchto jednoduchých kroků zjistíte polohu telefonního čísla v Austrálii pomocí Detectico:

 • Navštivte https://detectico.com/ v preferovaném prohlížeči  
 • Do prázdného pole zadejte telefonní číslo cílového uživatele. Před zadáním čísla nezapomeňte vybrat +61 jako kód země Austrálie.
 • Odeslat výchozí zprávu obsahující sledovací odkaz nebo napsat vlastní text.
 • Začněte sledovat jejich živou polohu, jakmile kliknou na odkaz.

Detectico je velmi spolehlivý a snadno se používá. Funguje u různých poskytovatelů síťových služeb, včetně Southern Phone, Optus, Woolworths Mobile, Telstra a Vodafone Australia. A co víc, toto pokročilé řešení sledování je téměř zdarma ─ stačí zaplatit pouhých $0,89 za sledování libovolného počtu zařízení po dobu 24 hodin. Je to pravděpodobně nejlepší způsob, jak sledovat telefonní číslo v Austrálii.

banner

Další způsoby, jak sledovat polohu někoho v Austrálii pomocí jeho čísla

Pokud vás zajímá, jak zjistit mobilní číslo v Austrálii, jistě vás potěší informace o některých alternativních řešeních, která se vám mohou hodit. Probereme si je níže.

Jak sledovat telefonní číslo v iPhonu pomocí Find My iPhone

Když se naučíte sledovat telefonní číslo v iPhonu, můžete kdykoli najít zařízení Apple své blízké osoby. Find My iPhone je jedinečná služba sledování, která uživatelům umožňuje vyhledávat a nacházet jejich iPhone, Apple Watch, iPad a další zařízení Apple.

Zde se dozvíte, jak můžete pomocí služby Find My iPhone sledovat mobilní telefon v Austrálii:

 • Navštivte https://www.icloud.com/find v preferovaném prohlížeči
 • Přihlášení pomocí přihlašovacích údajů cílového uživatele služby iCloud
 • Klikněte na "Všechna zařízení" a vyberte zařízení, které chcete vyhledat.
 • Pokud je zařízení online, rychle ho zobrazíte na mapě.
 • Pokud zařízení nemůžete najít, zobrazí se hned pod jeho názvem stav Offline.

Naučit se sledovat iPhone pomocí telefonního čísla je tak snadné. Tato metoda však přináší několik problémů. Musíte znát Apple ID svého cíle, abyste získali přístup k jeho účtu iCloud. Pokud je dotyčný telefon vypnutý, nebudete moci sledovat jeho polohu v reálném čase. Naštěstí tato služba dokáže zobrazit poslední známou polohu zařízení za 24 hodin.

Přečtěte si také: Jak sledovat telefonní číslo v Nigérii

Jak sledovat telefon se systémem Android podle čísla pomocí Find My Device

Find My Device je sledovací služba, která uživatelům umožňuje uzamknout nebo najít ztracené zařízení se systémem Android. Toto řešení je obvykle zapnuto u uživatelů, kteří v telefonu synchronizovali svůj účet Google. Pokud chcete službu Find My Device použít ke sledování telefonního čísla v Austrálii, postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Find My Device z Obchodu Play.
 • Případně navštivte https://android.com/find ve výchozím prohlížeči
 • Přihlaste se do aplikace pomocí účtu Google cílového uživatele.
 • Klikněte na zařízení, které chcete vyhledat, v horním postranním panelu.
 • Na zařízení bude odesláno oznámení a poté se zobrazí podrobnosti o jeho poloze na mapě.
 • Kromě zobrazení živých souřadnic cílového zařízení získáte také možnost jej uzamknout nebo vymazat všechna data v něm uložená.

Find My Device je efektivní řešení pro sledování telefonních čísel v Austrálii. Tato metoda však s sebou nese řadu problémů. Například váš cílový uživatel může mít podezření, že ho špehujete, protože obdrží oznámení. Získáte také přibližnou polohu, která může být nepřesná.

Často kladené otázky

Pokud máte ještě nějaké dotazy, navštivte webové stránky výše uvedených služeb nebo se podívejte na níže uvedenou sekci Často kladené dotazy, kde najdete další informace.

Lze polohu sledovat podle telefonního čísla?

Pomocí Detectico je možné zjistit živou polohu telefonu, aniž byste k němu měli fyzický přístup. Toto řešení umožňuje sledovat osoby v Brisbane, Perthu a dalších městech Austrálie.

Lze sledovat mobilní telefon pouze pomocí čísla?

Pokud chcete zjistit polohu telefonních čísel v Austrálii a po celém světě, pomůže vám služba Detectico. Nejlepší na tom je, že nemusíte mít fyzický telefon - postačí vám jejich telefonní číslo.

Jak zjistím, zda je poloha mého telefonu sledována?

Ať už žijete v Austrálii nebo jinde, soukromí telefonu je nejdůležitější. Pokud někdo používá špionážní aplikaci ke sledování vašeho telefonu, všimnete si, že se baterie vybíjí rychleji, telefon se zahřívá a neustále se restartuje.

Přečtěte si také: Jak sledovat něčí polohu pomocí telefonního čísla UK

Závěr

Tento článek by měl být vítaným zdrojem informací pro všechny, které zajímá, jak zdarma sledovat polohu mobilního telefonu v Austrálii. Po provedení mnoha průzkumů jsme zjistili, že nejlepším telefonem je Detectico. sledování čísel v Austrálii. Vyzkoušejte si to sami a užijte si výsledky.