Śledzenie numeru telefonu komórkowego z mapą Google

Najlepszy lokalizator numerów komórkowych z mapą Google 2024 [Recenzja]

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Czy czasami masz wrażenie, że Twój telefon jest bezużyteczny?

Chociaż wszyscy nosimy smartfony w kieszeniach, są dni, kiedy jesteśmy tak zajęci, że nie możemy nawet poświęcić minuty, aby zadzwonić i zapytać: "Gdzie jesteś? Wszystko w porządku?"

Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji lub po prostu chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się Twoi bliscy, nie wyrzucaj jeszcze telefonu przez okno. A Aplikacja do śledzenia numerów telefonów komórkowych z mapą Google sprawi, że Twoje życie będzie 100 razy łatwiejsze.

Omówimy najlepsze aplikacje, które umożliwiają śledzenie telefonów według numeru telefonu komórkowego, zarówno bezpłatne, jak i płatne, abyś mógł wybrać idealne rozwiązanie dla siebie!

Spis treści

Top 5 aplikacji do śledzenia numerów telefonów komórkowych w Mapach Google

Aplikacje te wykorzystują to, co najlepsze z obu światów: łatwy w użyciu interfejs Map Google i dokładne śledzenie lokalizacji według numeru telefonu. Przyjrzyjmy się im szczegółowo, abyś mógł znaleźć narzędzie do śledzenia numerów telefonów w Mapach Google, które będzie dla Ciebie odpowiednie. 

Detectico

Detectico

Detectico oferuje najdokładniejsze i ogólnie najlepsze śledzenie numerów telefonów komórkowych za pomocą mapy Google. Ponieważ jest to aplikacja internetowa 100%, możesz rozpocząć śledzenie dowolnego numeru bez instalowania czegokolwiek. 

Wystarczy zalogować się na swoje konto i wprowadzić numer celu. Detectico przeanalizuje dane satelitarne, aby zidentyfikować dokładne współrzędne urządzenia docelowego. Po zakończeniu procesu aplikacja pokaże jego lokalizację na mapie wraz ze szczegółowymi informacjami adresowymi. 

Kluczowe cechy

 • Precyzyjne śledzenie z dokładnością do 5 metrów 
 • Odwrotne wyszukiwanie telefonu
 • Odwracanie nazwy użytkownika
 • Śledzenie utraconego urządzenia
 • Narzędzie do sprawdzania wycieków danych
 • Anonimowe wiadomości głosowe

Plusy 

 • Nieograniczona liczba wyszukiwań
 • Działa ze wszystkimi modelami telefonów.
 • Super szybkie i dokładne śledzenie lokalizacji.
 • Nie trzeba niczego instalować.

Wady

 • Demo na żywo nie zostało jeszcze opublikowane.

Cena

Plan jednodniowy - $0,89/dzień

Plan miesięczny - $66.45/miesiąc

baner

Find My iPhone

Find My iPhone

Od 2010 roku Apple wydało wiele fajnych rzeczy, w tym aplikację Find My iPhone. Jest ona domyślnie zainstalowana na wszystkich urządzeniach z systemem iOS. Co najlepsze, ten mobilny numer Google Maps tracker wysyła dane do iCloud, do których można uzyskać dostęp z dowolnej przeglądarki, aby zobaczyć przybliżoną lokalizację urządzenia w czasie rzeczywistym. 

Kluczowe cechy

 • Możliwość wyświetlania lokalizacji w czasie rzeczywistym na mapie.
 • Umożliwia zdalne zablokowanie telefonu docelowego.
 • Odtwarza dźwięk ułatwiający znalezienie urządzenia docelowego.

Plusy 

 • Działa na wszystkich urządzeniach z systemem iOS 14.0 lub nowszym.
 • Wyświetla ostatnią znaną lokalizację, nawet jeśli urządzenie jest wyłączone.

Wady

 • Telefon docelowy musi mieć włączoną aplikację Znajdź mój.

Cena

Darmowy

Find My Device

Google Find My Device

Aplikacja Find My Device jest bardzo podobna do aplikacji Find My iPhone. Umożliwia również wyświetlanie lokalizacji urządzenia docelowego na mapie przy użyciu konta Google. Podobnie jak aplikacja na iOS, jest to wbudowany numer telefonu Google Map Tracker. Jednak tylko najnowsze telefony z Androidem mają domyślnie włączoną tę funkcję.

Kluczowe cechy

 • Możliwość lokalizowania telefonów i tabletów z systemem Android.
 • Blokada telefonu przed kradzieżą i wymazywanie danych.
 • Możliwość odtwarzania dźwięku, nawet jeśli urządzenie docelowe jest w trybie cichym.

Plusy 

 • Mapy Google są zintegrowane z aplikacją.
 • Jest preinstalowany na większości urządzeń z systemem Android.

Wady

 • Niektórzy użytkownicy zgłaszają częste błędy.

Cena

Darmowy

Truecaller

Truecaller

Truecaller to doskonała, przyjazna rodzinie aplikacja do śledzenia numerów telefonów w Mapach Google. Zawiera kluczowe funkcje, których potrzebują rodzice: śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym, wyznaczanie tras i nie tylko. 

Kluczowe cechy

 • Jednoczesne śledzenie wielu urządzeń.
 • Wyznaczanie trasy.

Aplikacja ta nie tylko pozwala śledzić lokalizację telefonu komórkowego według numeru, ale także umożliwia ustawienie geofence i otrzymywanie powiadomień, gdy telefon wejdzie w te obszary.

Plusy 

 • Łatwy do zrozumienia interfejs.
 • Szybka instalacja.

Wady

 • Nie można wyłączyć wyskakujących reklam.

Cena

Aplikacja jest darmowa, ale można w niej dokonywać zakupów.

Czytaj także: Wpisz numer telefonu i znajdź lokalizację bezpłatnie 2024

Alternatywny sposób śledzenia numeru telefonu

Korzystanie z aplikacji do śledzenia lokalizacji? To o wiele wygodniejsze niż wprowadzanie numerów do narzędzia do śledzenia numerów telefonów w Mapach Google. 

Po zainstalowaniu aplikacja do śledzenia lokalizacji wysyła regularne aktualizacje lokalizacji bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego. Nie ma potrzeby ciągłego wyszukiwania ich numeru.

Oto opcja, którą możesz wypróbować.

Phonsee

baner phonsee

Jak najlepszy program do śledzenia numerów telefonów komórkowych z lokalizacją na żywo na Mapie Google narzędzie Detectico, Phonsee zapewnia szybkie, dokładne i łatwe do odczytania wyniki. 

Co je wyróżnia? Na początek, Phonsee zapisuje informacje o miejscach, w których znajdowało się urządzenie docelowe i prezentuje je na intuicyjnej osi czasu. Pozwala również dodawać określone lokalizacje, takie jak dom, szkoła i praca, do listy powiadomień. Otrzymasz natychmiastowe alerty za każdym razem, gdy urządzenie docelowe wejdzie lub opuści te niestandardowe strefy. 

Wszystkie te niesamowite funkcje można znaleźć w Panelu sterowania. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu docelowym od razu uzyskasz do nich dostęp.

Jak działają narzędzia do śledzenia numerów telefonów?

Prawdopodobnie masz już aplikację lub dwie na swoim komputerze. mobilny tracker Google Maps lista życzeń. Ale jak dokładnie działają te najnowocześniejsze narzędzia? Przeanalizujmy to na przykładzie Detectico.

 1. Utwórz swoje konto na detectico.com.
 2. Wybierz opcję "Śledź lokalizację przez łącze". 
 3. Wygeneruj link i wyślij go do osoby, którą chcesz znaleźć za pośrednictwem wiadomości SMS, komunikatora internetowego lub dowolnej innej platformy.
 4. Po kliknięciu na link, Detectico natychmiast wyświetli ich lokalizację w czasie rzeczywistym na mapie.

Czytaj także: Najlepsze aplikacje do bezpłatnego wyszukiwania lokalizacji numeru telefonu

Jak śledzić lokalizację w Mapach Google [3 metody]

Mapy Google

Jeśli jeszcze nie wybrałeś urządzenia do śledzenia numerów telefonów komórkowych za pomocą Map Google, dlaczego nie pobawić się samą aplikacją Mapy Google? Ma ona wiele przydatnych funkcji do zaoferowania.

Korzystanie z Map Google na telefonie iPhone

 1. Otwórz aplikację Mapy Google na telefonie docelowym. Stuknij ikonę profilu.
 2. Wybierz z menu opcję "Udostępnianie lokalizacji".
 3. Ustaw czas, przez jaki udostępnianie lokalizacji będzie aktywne.
 4. Wybierz swój numer jako osobę, której chcesz udostępnić swoją lokalizację. Naciśnij "Udostępnij".

Korzystanie z Map Google w systemie Android

Śledzenie telefonu z Androidem za pomocą aplikacji Mapy Google jest jeszcze łatwiejsze. Oto jak to zrobić:

 1. Otwórz aplikację Mapy Google na urządzeniu docelowym.
 2. Znajdź ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu. Stuknij ją. Wybierz opcję Udostępnianie lokalizacji.
 3. Wybierz, jak długo chcesz udostępniać lokalizację.
 4. Wybierz swój numer jako osobę, której chcesz udostępnić swoją lokalizację. Naciśnij "Udostępnij".

Mapy Google na PC

Podobnie jak Detectico, najlepszy tracker numerów komórkowych z Google Map, oficjalna aplikacja Google Map pozwala użytkownikom komputerów stacjonarnych zlokalizować dowolny telefon według jego numeru. Działa podobnie do wersji mobilnej. Do zalogowania potrzebne są jedynie dane uwierzytelniające Google celu.

Ważne: Jeśli wolisz aplikacje natywne, pamiętaj, że Mapy Google mają mniej funkcji niż popularne narzędzia do śledzenia numerów telefonów komórkowych, takie jak Detectico. Ponadto potrzebny jest dostęp do urządzenia docelowego, co nie zawsze jest możliwe.

Czytaj także: Jak śledzić kogoś przez SMS? Poznaj 5 popularnych metod

Jaka jest najlepsza mobilna aplikacja No Tracker z mapą Google?

Przeanalizowaliśmy funkcje, zalety i wady wszystkich mobilnych narzędzi do śledzenia numerów, które w tym roku robią furorę. Ostatecznie to do Ciebie należy decyzja, który tracker numerów komórkowych z Mapą Google będzie dla Ciebie najlepszy. Uważamy jednak, że Detectico wyróżnia się na tle konkurencji. Ta aplikacja spełnia wszystkie wymagania: śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym, dokładne wyniki i przyjazny dla użytkownika interfejs. Wypróbuj ją teraz i podziękuj nam później.

FAQ

Czy mogę użyć Mapy Google do śledzenia numeru telefonu?


Tak, możesz to zrobić, jeśli masz dostęp do urządzenia docelowego. W przeciwnym razie lepiej jest użyć internetowego narzędzia do śledzenia lokalizacji, takiego jak Detectico.

Czy można śledzić lokalizację numeru telefonu za darmo?


Większość programów do śledzenia numerów reklamowanych jako darmowe nie jest w rzeczywistości darmowa. Są to złośliwe strony internetowe, które często kradną dane osobowe i/lub pieniądze. Jeśli chcesz uniknąć takich problemów, dobrym pomysłem jest zainwestowanie w niezawodny program do śledzenia numerów. Śledzenie numeru telefonu w Mapach Google.

Czy mobilny tracker może zostać wykryty?


Zależy to od konkretnych funkcji. Niektóre narzędzia, takie jak Detectico, chronią prywatność użytkownika poprzez tworzenie anonimowych linków do śledzenia. Inne wymagają wysłania bezpośredniej prośby do właściciela telefonu, co oznacza, że wyraża on zgodę na śledzenie go.