Najlepsze aplikacje do bezpłatnego wyszukiwania lokalizacji numeru telefonu

Najlepsze aplikacje do bezpłatnego wyszukiwania lokalizacji numeru telefonu

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

W dzisiejszej erze cyfrowej każdy szuka odpowiednich narzędzi, aby znaleźć miejsce pobytu swoich bliskich i zapewnić im bezpieczeństwo. Prawie 15 milionów ludzi w USA ma aplikacje na swoich telefonach, które mogą być używane do śledzenia ich lokalizacji. Jeśli również chcesz śledzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu za darmo, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule podzielimy się najlepszymi aplikacjami, które można wykorzystać do śledzenia czyjejś lokalizacji za pomocą samego numeru telefonu.

Spis treści

3 najlepsze aplikacje do bezpłatnego śledzenia numeru telefonu w 2024 roku

Stworzyliśmy starannie wyselekcjonowaną kolekcję mobilnych aplikacji śledzących, które pomogą ci znaleźć czyjąś lokalizację za darmo. Aplikacje te wykorzystują zaawansowaną technologię do dostarczania danych o lokalizacji w czasie rzeczywistym i pomogą ci śledzić dokładną lokalizację numeru telefonu komórkowego na mapie za darmo.

baner

Detectico - zaawansowany i łatwy w użyciu

Detectico

Detectico to darmowy lokalizator telefonów komórkowych po numerze pełen ekscytujących funkcji i oferujący swoim użytkownikom proste i interaktywne doświadczenie. Jest dostępny na całym świecie i kompatybilny ze wszystkimi sieciami. Wykrywa lokalizację telefonu, wysyłając wiadomość z linkiem wykrywającym, który daje natychmiastowy dostęp do lokalizacji celu po dotknięciu linku, co czyni go idealnym darmowym lokalizatorem telefonu po numerze.

Ma on trzy główne cechy:

 • Wykrywanie według numeru
 • Wykryj nazwę
 • Wykrywanie wycieków danych.

Truecaller - Bezpieczny i prosty

Truecaller

Truecaller to popularna aplikacja do identyfikacji dzwoniącego i blokowania spamu, która nie śledzenie lokalizacji numeru telefonu ale pokazuje odbiorcy region geograficzny i zarejestrowaną nazwę dzwoniącego. Zapewnia użytkownikom wgląd w połączenia przychodzące i SMS-y, wykorzystując ogromną bazę danych kontaktowych do identyfikacji dzwoniących, stale aktualizowaną dzięki wkładom użytkowników i publicznie dostępnym źródłom danych.

GEOfinder - wygodny i wytrzymały

GeoFinder

GeoFinder to najnowocześniejsze rozwiązanie wykorzystywane na całym świecie do lokalizowania numeru. Wskazuje dokładną lokalizację urządzenia mobilnego w czasie rzeczywistym, zapewniając nieoceniony wgląd w bezpieczeństwo, ochronę i cele logistyczne. Jest bardzo prosty w użyciu; wystarczy wpisać numer telefonu i znaleźć lokalizację za darmo online.

Czy istnieje darmowy lokalizator telefonów komórkowych według numeru?

Nie ma czegoś takiego jak darmowy lokalizator telefonu online z numerem. Każda usługa śledzenia pobiera opłaty za swoje usługi. Firmy oferują jednak alternatywy, które obejmują tanie usługi, bezpłatne wersje próbne lub dostęp do ograniczonych funkcji. Użytkownicy nie czują się usatysfakcjonowani podczas darmowych wersji próbnych, ponieważ funkcje są często ograniczone i podstawowe.

7 najlepszych aplikacji do bezpłatnego śledzenia czyjejś lokalizacji według numeru telefonu

AplikacjaKompatybilnośćCenaOcena
DetecticoWszystkie urządzeniaI Day Trial - $0.891 Opłaty miesięczne - $49.804.8
TruecallerAndroid i iOSOpłata za 1 miesiąc - $2.99 4.5
GEOfinderWszystkie urządzeniaI Dzień Próbny - $11 Miesięcy Opłaty - $49.994.2
ScanneroAndroid i iOSI Day Trial - $0.891 Opłaty miesięczne - $49.804
CellTrackWszystkie urządzenia10 kredytów - $182
SpokeoWszystkie urządzeniaOpłata za 1 miesiąc -$19.953
PeopleLookerWszystkie urządzeniaOpłata za 1 miesiąc -$23.993

Jak namierzyć numer telefonu za darmo?

W naszym dążeniu do znalezienia najlepszej aplikacji do tAby śledzić dokładną lokalizację numeru telefonu komórkowego na mapie za darmo, przygotowaliśmy listę 7 najlepszych aplikacji do śledzenia. Zaawansowana technologia, taka jak monitorowanie lokalizacji, nie jest darmowa, ale większość z wymienionych aplikacji oferuje bezpłatną wersję próbną. Jeśli szukasz darmowego lokalizatora telefonu online z numerem - sprawdź listę aplikacji, które zebraliśmy dla Ciebie.

Detectico

Detectico

Detectico to niezawodne rozwiązanie do śledzenia numerów telefonów, oferujące użytkownikom płynną i intuicyjną obsługę. Wszystko, co musisz zrobić, to tWpisz numer telefonu i znajdź bezpłatną lokalizację online, wysyłając link do wykrywania na numer docelowy.

Cechy

Detectico oferuje wszechstronną funkcjonalność, aby zaspokoić różne potrzeby związane ze śledzeniem, od śledzenia lokalizacji w czasie rzeczywistym po identyfikację dzwoniącego i wykrywanie wycieków danych. Dodatkowo, jego podejście skoncentrowane na prywatności zapewnia, że dane użytkownika pozostają chronione przez cały proces śledzenia.

Kompatybilność

Jedną z kluczowych zalet Detectico jest jego kompatybilność z różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi. Niezależnie od tego, czy korzystasz z iPhone'a, urządzenia z Androidem czy innego smartfona, Detectico zapewnia stałą wydajność i niezawodne wyniki.

Doświadczenie użytkownika

Detectico stawia na pierwszym miejscu wygodę użytkownika, oferując płynny i intuicyjny interfejs z prostym procesem konfiguracji i łatwym w nawigacji interfejsem. Użytkownicy mogą łatwo zlokalizować urządzenia i uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji. Co więcej, jego responsywna konstrukcja zapewnia optymalną wydajność na różnych urządzeniach i rozmiarach ekranu.

Plusy i minusy

Plusy:

 • Globalny dostęp
 • Uniwersalna kompatybilność między urządzeniami
 • Podejście do ochrony danych skoncentrowane na prywatności.

Wady:

 • Ograniczone bezpłatne funkcje wymagają subskrypcji w celu uzyskania pełnego dostępu.

Truecaller

TrueCaller

Truecaller to wiodące rozwiązanie do śledzenia połączeń telefonicznych. Oferuje użytkownikom kompleksową platformę do szybkiej identyfikacji nieznanych rozmówców i śledzenia ich regionu geograficznego.

Cechy

Truecaller Podstawowe funkcje obejmują identyfikację dzwoniącego, wykrywanie spamu, blokowanie połączeń i wyszukiwanie numerów. Skutecznie zarządza połączeniami przychodzącymi i wiadomościami. Zintegrowana funkcja wyszukiwania numerów pozwala użytkownikom śledzić lokalizację nieznanych rozmówców przy użyciu ich numerów telefonów.

Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak znaleźć lokalizację osoby według numeru telefonu w czasie rzeczywistym za pomocą Truecaller, nie uzyskasz żadnych właściwych odpowiedzi, ponieważ podstawową wiedzą jest identyfikacja dzwoniących, a nie ich lokalizowanie.

Kompatybilność

Jedną z kluczowych zalet Truecaller jest jego kompatybilność z różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi. Niezależnie od tego, czy korzystasz z iPhone'a, urządzenia z Androidem czy innego smartfona, Truecaller zapewnia stałą wydajność i niezawodne wyniki.

Doświadczenie użytkownika

Truecaller priorytetowo traktuje wygodę użytkownika, oferując płynny i intuicyjny interfejs, który sprawia, że zarządzanie połączeniami nie wymaga wysiłku. Przyjazna dla użytkownika konstrukcja i prosta nawigacja umożliwiają użytkownikom dostęp do najważniejszych funkcji i łatwe dostosowywanie ustawień połączeń.

Plusy i minusy

Plusy

 • Rozbudowana baza danych do identyfikacji nieznanych rozmówców
 • Kompleksowe funkcje zarządzania połączeniami i wykrywania spamu
 • Uniwersalna kompatybilność z różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi
 • Intuicyjny interfejs do łatwej nawigacji i dostosowywania.

Wady

 • Niektórzy użytkownicy doświadczają sporadycznych nieścisłości w identyfikacji dzwoniącego
 • Ograniczony dostęp do zaawansowanych funkcji, które wymagają subskrypcji dla pełnej funkcjonalności.

GEOfinder

geofinder

GEOfinder to wszechstronna i wydajna opcja do Śledzenie lokalizacji według numeru telefonu za darmo i oferuje użytkownikom bezproblemowe doświadczenie i solidną funkcjonalność. Dzięki zaawansowanej technologii i intuicyjnemu interfejsowi, GEOfinder umożliwia użytkownikom znalezienie dokładnej lokalizacji urządzenia mobilnego przy użyciu jedynie jego numeru telefonu.

Cechy

GEOfinder usprawnia proces śledzenia dzięki swoim podstawowym funkcjom, które obejmują śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym, geofencing i analizę historycznych danych o lokalizacji. Podejście skoncentrowane na prywatności zapewnia, że dane użytkownika pozostają chronione przez cały proces śledzenia.

Kompatybilność

GeoFinder jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami i zapewnia stałą wydajność oraz wiarygodne wyniki. Jego uniwersalna kompatybilność zapewnia, że użytkownicy mogą płynnie śledzić urządzenia niezależnie od ich typu lub systemu operacyjnego.

Doświadczenie użytkownika

GEOfinder stawia na pierwszym miejscu wygodę użytkownika, oferując płynny i intuicyjny interfejs, który sprawia, że śledzenie nie wymaga wysiłku. Prosty proces konfiguracji i łatwy w nawigacji interfejs pozwalają użytkownikom szybko zlokalizować urządzenia i uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji.

Plusy i minusy

Plusy

 • Podejście do ochrony danych skoncentrowane na prywatności
 • Globalny zasięg
 • Może wykryć lokalizację dowolnego numeru telefonu.

Wady

 • Ograniczone bezpłatne funkcje mogą wymagać subskrypcji w celu uzyskania pełnego dostępu.
 • Niektórzy użytkownicy mogą uznać opcje cenowe za stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi rozwiązaniami do śledzenia.

Scannero

Scannero1

Cechy

Scannero oferuje wiele funkcji zwiększających komfort użytkowania, w tym generowanie linków do wykrywania lokalizacji, przeprowadzanie wyszukiwania wstecznego telefonu i nazwy użytkownika, wysyłanie wiadomości na utracone telefony oraz sprawdzanie wycieków poczty e-mail i telefonu. Jeśli nie wiesz, jak znaleźć czyjąś lokalizację za darmo za pomocą numeru telefonu komórkowego, ta aplikacja będzie Twoim najlepszym przyjacielem, ponieważ jest pełna funkcji.

Kompatybilność

Scannero został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z różnymi urządzeniami i platformami, zapewniając płynne działanie niezależnie od typu urządzenia lub systemu operacyjnego użytkownika.

Doświadczenie użytkownika

Scannero stawia na pierwszym miejscu wygodę użytkownika, oferując prosty i intuicyjny interfejs, który bez wysiłku lokalizuje osoby i chroni dane osobowe. Dzięki łatwym w użyciu funkcjom i prostej nawigacji użytkownicy mogą szybko uzyskać dostęp do narzędzi do śledzenia telefonów, przeprowadzania wyszukiwania wstecznego i ochrony swojej prywatności.

Plusy i minusy

Plusy

 • Kompleksowe funkcje lokalizowania osób i ochrony danych osobowych
 • Unikalne opcje, takie jak odwrotne wyszukiwanie nazwy lub adresu e-mail.

Wady

 • Ograniczone bezpłatne funkcje mogą wymagać subskrypcji w celu uzyskania pełnego dostępu.
 • Niektórzy użytkownicy mogą uznać opcje cenowe za stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi podobnymi usługami.

CellTrack

Cellltrack

CellTrack oferuje potężne rozwiązanie do śledzenia numerów telefonów, zapewniając użytkownikom kompleksowe informacje, w tym lokalizację, nazwę, adres i zdjęcie powiązane z numerem telefonu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zlokalizować numer telefonu za darmo za pomocą CellTrack, proces jest prosty. Możesz namierzyć numer telefonu w ciągu kilku sekund bez żadnych kosztów subskrypcji.

Cechy

CellTrack usprawnia proces śledzenia i dostarcza obszernych informacji na temat każdego śladu, oferując szybkie wyniki w ciągu 5 sekund.

Kompatybilność

CellTrack jest kompatybilny z różnymi urządzeniami i platformami, zapewniając płynne działanie niezależnie od typu urządzenia lub systemu operacyjnego użytkownika.

Doświadczenie użytkownika

CellTrack stawia na pierwszym miejscu wygodę użytkownika, oferując prosty i intuicyjny interfejs, który sprawia, że śledzenie numerów telefonów nie wymaga wysiłku. Dzięki łatwym w użyciu funkcjom i prostej nawigacji użytkownicy mogą szybko wprowadzić numer telefonu, którego chcą szukać, i uzyskać dostęp do wyczerpujących informacji w ciągu kilku sekund.

Plusy i minusy

Plusy

 • Szybkie śledzenie w ciągu 5 sekund
 • Brak kosztów subskrypcji
 • Obszerne informacje na temat każdego śladu.

Wady

 • Ograniczona do śledzenia numerów telefonów, bez dodatkowych funkcji.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo oferuje kompleksową platformę do poufnego wyszukiwania informacji o osobach, umożliwiając użytkownikom wyszukiwanie według nazwiska, telefonu, adresu lub adresu e-mail. Z dostępem do miliardów rekordów, Spokeo umożliwia użytkownikom gromadzenie cennych informacji o sobie, przyjaciołach, rodzinie, znajomych i dawnych kolegach z klasy z łatwością i zachowaniem prywatności.

Cechy

Spokeo ułatwia użytkownikowi wyszukiwanie informacji o osobach, które zna. Służy do wyszukiwania danych kontaktowych, profili w mediach społecznościowych lub informacji ogólnych, ponieważ gromadzi informacje o osobach z różnych źródeł.

Kompatybilność

Spokeo jest kompatybilny z różnymi urządzeniami i platformami. Zapewnia wiarygodne wyniki i kompleksowe informacje, zapewniając płynne działanie niezależnie od typu urządzenia lub systemu operacyjnego użytkownika.

Doświadczenie użytkownika

Spokeo stawia na pierwszym miejscu wygodę użytkownika, oferując prosty i intuicyjny interfejs, który ułatwia wyszukiwanie informacji o ludziach. Dzięki łatwym w użyciu funkcjom i prostej nawigacji użytkownicy mogą szybko wprowadzić nazwisko, numer telefonu, adres lub adres e-mail, które chcą wyszukać, i uzyskać dostęp do cennych informacji w ciągu kilku sekund.

Plusy i minusy

Plusy

 • Wszechstronne opcje wyszukiwania, w tym imię i nazwisko, telefon, adres i adres e-mail
 • Dostęp do miliardów rekordów w celu gromadzenia informacji o osobach.

Wady

 • Niektórzy użytkownicy uważają, że koszty subskrypcji są stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi podobnymi usługami.

PeopleLooker

Wyszukiwarka osób

PeopleLooker zapewnia użytkownikom kompleksową platformę dostępu do rejestrów publicznych i informacji o osobach. Użytkownicy mogą znaleźć informacje takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres lub adres e-mail.

Cechy

PeopleLooker oferuje szereg funkcji usprawniających proces wyszukiwania, zapewniających użytkownikom cenne spostrzeżenia oraz dostęp do danych kontaktowych i profili w mediach społecznościowych. Jest to kompleksowy zestaw narzędzi do gromadzenia informacji o osobach z różnych źródeł.

Kompatybilność

PeopleLooker jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i platformami, zapewniając płynne działanie niezależnie od typu urządzenia lub systemu operacyjnego użytkownika. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, smartfona czy tabletu, PeopleLooker zapewnia wiarygodne wyniki i łatwy dostęp do rejestrów publicznych i informacji o przeszłości.

Doświadczenie użytkownika

PeopleLooker stawia na pierwszym miejscu doświadczenie użytkownika, oferując przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że wyszukiwanie informacji o osobach jest proste. Dzięki intuicyjnym funkcjom i prostej nawigacji użytkownicy mogą szybko wprowadzić kryteria wyszukiwania i uzyskać dostęp do szczegółowych raportów i spostrzeżeń w ciągu kilku minut.

Plusy i minusy

Plusy

 • Dostęp do rejestrów publicznych i informacji o osobach
 • Wszechstronne opcje wyszukiwania, w tym imię i nazwisko, numer telefonu, adres i adres e-mail.

Wady

 • Niektórzy użytkownicy uważają, że koszty subskrypcji są stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi podobnymi usługami.

Wnioski

Udostępniliśmy różne aplikacje, które oferują różne funkcje i funkcje śledzenia numerów telefonów komórkowych. Niezależnie od tego, czy priorytetem jest kompleksowe śledzenie lokalizacji, funkcje wyszukiwania wstecznego czy funkcje ochrony prywatności, istnieje aplikacja, która spełni Twoje potrzeby. Dzięki bezpłatnym wersjom próbnym możesz przetestować aplikacje i śledzić dokładną lokalizację numeru telefonu komórkowego na mapie za darmo.

FAQ

Która aplikacja jest najlepsza do wykrywania lokalizacji za pomocą numerów telefonów?

Najlepszy darmowy lokalizator telefonów komórkowych według numeru to Detecticoktóry oferuje potężne połączenie szybkości, dokładności i najnowocześniejszej technologii. Jest niezwykle precyzyjny i działa na całym świecie.

Czy mogę śledzić lokalizację numeru telefonu, jeśli jest on wyłączony?

Tak, można śledzić lokalizację numeru telefonu, nawet jeśli jest on wyłączony. Korzystamy z innowacyjnej technologii, która wykorzystuje różne metody określania lokalizacji urządzenia bez zależności od jego aktywności.

Czy jest szansa, że nie będę śledzony przez numer?

Nie, nasz zaawansowany system wykrywania może wykryć lokalizację dowolnej osoby w dowolnym zakątku świata za pomocą samego numeru telefonu.