Śledź telefon Samsung

Najlepsze sposoby śledzenia telefonu Samsung: niezawodne i łatwe

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Szukasz sposobów na śledzenie telefonu Samsung? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie uzyskać dostęp do lokalizacji telefonu Samsung i informacje w sytuacjach awaryjnych. Śledzenie telefonu może być konieczne z kilku powodów, takich jak kradzież telefonów Samsung lub obserwowanie dzieci. Uniemożliwienie dzieciom korzystania z niektórych aplikacji lub ograniczenie czasu przed ekranem może pozytywnie wpłynąć na ich dobre samopoczucie. Wiedza o tym, jak zlokalizować telefon, będzie przydatna ułatwić znalezienie urządzenia jeśli go źle umieścisz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Spis treści

Różne powody, aby śledzić i monitorować czyjś telefon

Monitorowanie telefonu może być rozwiązaniem, jeśli chcesz większej przejrzystości w swoim związku lub zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom.

Oto kilka powodów, dla których warto monitorować czyjś telefon.

 • Kontrola rodzicielska: Wielu rodziców może zdecydować się na monitorowanie telefonów swoich dzieci, zapewnienie bezpieczeństwa przed znęcaniem się, cyberprzestępczością, I nieodpowiednie strony. Mogą również zachować limit czasu korzystania z ekranu i zakazać korzystania z mediów społecznościowych.
 • Bezpieczeństwo: Jeśli Twój telefon zostanie skradziony, jest na to sposób monitoruj telefon może pomóc w znalezieniu jego lokalizacji i odzyskaniu go.
 • Kontrolowanie partnera: Jeśli podejrzewasz, że Twój partner dopuścił się Twojej zdrady lub ukrywa problemy finansowe, możesz namierzyć lokalizację telefonu Samsung.
 • Monitorowanie pracowników: Wielu pracodawców monitoruje telefony firmowe, aby mieć pewność, że pracownicy będą używać ich wyłącznie do pracy. Mogą również usuń czasochłonne aplikacje społecznościowe z telefonów służbowych.
 • Obawy zdrowotne: Jeśli masz starszy rodzic z problemami zdrowotnymi, monitorowanie ich telefonu może zapewnić Ci spokój ducha. Co więcej, zawsze będą łatwo dostępne w przypadku sytuacji awaryjnych lub po prostu podczas sprawdzania ich stanu.
baner

Czy możliwe jest zdalne śledzenie telefonu Samsung?

Tak, zdalne śledzenie telefonu Samsung za pomocą kilku bezpłatnych funkcji może być możliwe. Jednak metody te mogą nie być najbardziej niezawodne. Możesz wyszukać w Internecie metody śledzenia telefonu, np śledzenie poprzez numer telefonu lub włączenie GPS.

Niektóre bezpłatne witryny i aplikacje mogą dawać wyobrażenie o lokalizacjach. Ale większość stron internetowych zbieraj informacje, aby je wykorzystać lub sprzedaj dalej. Więc może to nie być najlepsza opcja. Użytkownicy Samsunga mogą spróbować SmartFinder Lub Znajdź moje urządzenie.

Inne metody mogą obejmować korzystanie z witryn i aplikacji śledzących stron trzecich. Jedną z takich niezawodnych platform jest Detectico, który śledzi lokalizację dowolnego numeru. Ta aplikacja nie wymaga instalacji, zapewniając pełne bezpieczeństwo danych. Za pomocą Detectico możesz łatwo namierzyć urządzenie Samsung i dowiedzieć się o wyciekach danych z telefonu.

Co to jest aplikacja Detectico do śledzenia telefonu?

Detectico_Location1

Detectico jest aplikacja do monitorowania lokalizacji innej firmy. Jest to jedna z najbardziej zaufanych platform umożliwiających zlokalizowanie telefonu Samsung w kilku prostych krokach. Detectico działa przy użyciu Wysłano link do wykrywania na numer, dla którego chcesz znaleźć lokalizację. W przeciwieństwie do wielu aplikacji do śledzenia lokalizacji, jest ona całkowicie prywatna i bezpieczna w użyciu, ponieważ nie przechowuje ani nie wykorzystuje w niewłaściwy sposób Twoich informacji.

Jeśli myślisz: „czy możesz anonimowo śledzić telefon Samsung?” – Detectico umożliwia to dzięki bezpiecznym wyszukiwaniom. Co więcej, Detectico nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania do urządzenia, aby śledzić telefony Samsung. Nawet jeśli chcesz używać aplikacji na innych telefonach, obsługują ją wszystkie urządzenia z Androidem i iPhone'y.

Zdziwiłbyś się, że obsługuje także stare telefony Blackberry i telefony z klapką. Niezależnie od tego, czy chcesz wiedzieć, jak namierzyć telefon Samsung z poziomu iPhone'a, czy Androida, Detectico Cię nie zawiedzie. Inne funkcje Detectico obejmują poznanie imienia osoby.

Jeśli otrzymasz połączenie z nieznanego numeru, możesz skorzystać ze strony internetowej, aby śledzić szczegóły i odpowiednio zareagować. Zaawansowany Technologia GPS pozwala uzyskać dokładny numer telefonu i adres. To sprytny sposób na ignorowanie połączeń spamowych.

Jak Detectico działa w celu śledzenia lokalizacji telefonu Samsung?

Oto jak działa Detectico:

 • Odwiedź Strona główna Detectico.
 • Wpisz numer telefonu który działa na telefonie Samsung.
 • Kliknij Znajdź.
 • Detectico wyśle łącze śledzące.
 • Gdy osoba kliknie link, Detectico zacznie udostępniać jej lokalizację na mapie.
 • Zobacz mapę w wynikach wyszukiwania za pomocą lokalizacja na żywo.

Wysyłając link do śledzenia lokalizacji, możesz skorzystać z gotowej wiadomości lub wpisać wiadomość niestandardową. Użytkownik otrzyma dokładną wiadomość z linkiem śledzącym.

Użyj tej funkcji, aby śledzić kogoś lub lokalizację zagubionego telefonu Samsung. Po tym, jak nauczysz się śledzić zagubiony telefon Samsung, możesz także użyć Detectico do sprawdzenia, czy nie doszło do naruszenia bezpieczeństwa danych. Jego narzędzie do sprawdzania wycieków danych wykorzystuje zaawansowaną technologię wykrywania w celu ustalenia, czy Twój adres e-mail prowadzi do jakichkolwiek naruszeń bezpieczeństwa danych.

Jakie są alternatywne metody śledzenia lokalizacji telefonów Samsung?

Detectico kosztuje $1.19 za jednodniowy okres próbny i $66.45/mies. za abonament miesięczny. Niektóre funkcje umożliwiają śledzenie lokalizacji, jeśli zastanawiasz się, jak bezpłatnie śledzić telefon Samsung. Na przykład możesz użyć Udostępnianie lokalizacji w Mapach Google funkcja śledzenia lokalizacji telefonu. Oprócz tego możesz także korzystać z wbudowanego Samsunga Znajdź moje urządzenie funkcję zwaną także SmartThings Find.

Jednak te aplikacje mogą być widoczne na urządzeniu docelowym i wymagają konsultacji właściciela lub fizycznego dostępu do telefonu docelowego w celu ich skonfigurowania.

Znajdź moje urządzenie

Funkcja FindMyDevice włączona SAMSUNG telefony działają poprzez Aplikacja SmartThings. Działa nie tylko w przypadku telefonów, ale także śledzi smartwatche i słuchawki. Oto jak skonfigurować funkcję SmartThings Find w telefonie.

 • Idź do Aplikacja SmartThings.
 • Kliknij na Zakładka Życie i wybierz opcję Dodaj (+).
 • Wybierz wtyczkę dla konkretnej usługi.
 • Usługa zostanie pobrana.
 • Dodaj swój Urządzenie Samsunga do Znajdź SmartThings.

Otwórz tę samą aplikację, aby w dowolnym momencie sprawdzić lokalizację telefonu. Aplikacja Ci to pokaże szczegółowe lokalizacje na mapie wraz ze znacznikami czasu.

Aby zlokalizować zagubiony telefon Samsung:

 • Przejdź do aplikacji Samsung Find.
 • Kliknij kartę Urządzenia.
 • Kliknij utracone urządzenie.
 • Wybierz jedną z ikon, takich jak Zadzwoń, mrugnij i wyszukaj w pobliżu.

Udostępnianie lokalizacji w Mapach Google

Funkcja udostępniania lokalizacji w Mapach Google umożliwia udostępnianie swojej lokalizacji znajomym, partnerom i rodzinie. Ty masz pełna kontrola komu i na jak długo udostępniać lokalizację. Jeśli więc chcesz monitorować czyjś telefon za pomocą Map Google, możesz nie być w stanie tego zrobić bez powiadomienia tej osoby.

Oto, jak możesz udostępnić swoją lokalizację za pomocą Map Google:

 • Dodaj inną osobę adres e-mail do Kontaktów Google.
 • Przejdź do Mapy Google na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem i zaloguj się.
 • Kliknij kółko swojego konta z inicjałami lub zdjęciem profilowym.
 • Idź do Lokalizacja a następnie udostępnij.
 • Kliknij Nowy udział a następnie dodaj osoby.
 • Wybierz czas udostępniania lokalizacji.
 • Dawać Dostęp do nowego kontaktu w Mapach Google zapisane i dotknij udostępnij.

Wnioski

Teraz wiesz, jak łatwo śledzić telefon Samsung, niezależnie od tego, czy korzystasz z wbudowanej funkcji, czy z platformy innej firmy, takiej jak Detectico. Główną zaletą korzystania z płatnych aplikacji jest to, że zapewniają one bezpieczeństwo danych i dokładne śledzenie lokalizacji. Poza tym możesz śledzić nieograniczoną liczbę numerów telefonów z różnych powodów.

Większość bezpłatnych aplikacji do monitorowania lokalizacji nie zapewnia dokładnego oprogramowania do wykrywania lokalizacji. Jeśli jednak dysponujesz niskim budżetem i szukasz niezawodnego, bezpłatnego rozwiązania, zalecamy korzystanie z autoryzowanych aplikacji, takich jak Google Maps lub FindMyDevice. Są to alternatywy, jeśli osoba, którą chcesz monitorować, wyrazi zgodę na udostępnienie swojej lokalizacji.