usphonebook

Usphonebook vs Detectico: Nejlepší alternativa Usphonebook 2024

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Věřili byste, že jen v roce 2023, 45% obyvatel USA obdrželi alespoň jeden podvodný hovor? To je téměř polovina populace! 

Proto se dnes ponoříme do srovnání Uphonebook a Detectico. Chceme zjistit, který nástroj kraluje v ukončování nechtěných hovorů. Pojďme se do toho ponořit!

banner
Obsah

Co je Usphonebook?

Jedná se o oblíbený nástroj pro reverzní vyhledávání telefonů, který se v USA hojně používá. Tato služba umožňuje provádět online vyhledávání a zjistit, komu patří dané telefonní číslo. Často se používá k vystopování volajících spamových uživatelů nebo ke zjištění, kdo stojí za neznámým číslem, které se objevilo ve vašem výpisu hovorů.

Jak Usphonebook funguje?

usphonebook vyhledávání lidí

Stačí, když do vyhledávacího řádku na webu zadáte telefonní číslo, které vás zajímá. Platforma prohledá svou obrovskou databázi veřejných záznamů a zobrazí vám veškeré informace spojené s daným číslem.

Klíčové vlastnosti Usphonebook

Tento bezplatný nástroj pro vyhledávání čísel je nabitý funkcemi. Pojďme se do nich ponořit a zjistit, díky čemu je mezi uživateli oblíbený:

 • Vyhledávání telefonních čísel: Zadejte telefonní číslo, stiskněte tlačítko hledat a najdete informace o jeho majiteli.
 • Miliony telefonních čísel: Má rozsáhlou databázi, která zahrnuje miliony telefonních čísel po celých Spojených státech.
 • Komplexní výsledky: Typický výsledek vyhledávání telefonu zahrnuje celé jméno nebo název firmy spojený s číslem, aktuální nebo předchozí adresy a minulá a předchozí telefonní čísla.

Kdo potřebuje Usphonebook?

 • Hledači míru: Nebaví vás neznámé hovory? Identifikujte je během okamžiku.
 • Majitelé malých podniků: Snadné a rychlé třídění potenciálních klientů od spammerů.
 • Rodiče: Rodiče: Mějte přehled o tom, kdo vašim dětem volá.
 • Zvědavé kočky: Našli jste záhadné číslo? Vyřešte ji, aniž byste museli volat.

Představujeme nejlepší alternativu Usphonebook

Pojďme si popovídat o silném soupeři Usphonebooku - Detectico! Snili jste někdy o důvěryhodné a rychlé službě zpětného vyhledávání hovorů? Zůstaňte s námi, protože odhalíme, co Detectico nabízí pro přelstění těch otravných nevyžádaných hovorů.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Co přesně je Detectico? Představte si, že máte na dosah ruky službu 3 v 1. Není to jen nástroj pro vyhledávání čísel. Detectico také sleduje polohu a kontroluje čísla a e-maily, zda nedochází k úniku dat. Působivé, že?

Ale je to ještě lepší. Jelikož se jedná o webovou aplikaci, je přístupná z jakéhokoli zařízení. Máte iPhone, Android nebo tablet? Perfektní. Nemusíte se starat o problémy s kompatibilitou nebo instalací. Stačí otevřít prohlížeč, navštívit web Detectico a můžete začít.

Přístup Detectico k bezplatnému reverznímu vyhledávání telefonních čísel

Detectico je uživatelsky přívětivý nástroj, který shromažďuje veřejně dostupné informace z různých zdrojů, jako jsou online adresáře, platformy sociálních médií a další. Poté tyto údaje shromáždí do jedné přehledné zprávy pro uživatele.

Zde se dozvíte, jak používat bezplatný reverzní vyhledávač Detectico:

 1. Otevřete prohlížeč a přejděte na stránky Detectico.
 2. Zadejte telefonní číslo, které chcete vyhledat.
 3. Klikněte na "Detect" a počkejte na výsledky.
 4. Získejte okamžitý přístup k výsledkům!

Usphonebook vs Detectico Free Reverse Phone Number Lookup Porovnání funkcí

Nyní, když jste se seznámili se superschopnostmi Detectico, podívejme se, jak si stojí v porovnání s Usphonebookem.

Zkušenosti uživatelů

Detectico sbírá nadšené recenze na platformách jako Trustpilot a Sitejabber. Uživatelé oceňují jeho všestrannost u všech telefonů a operátorů, protože má působivé hodnocení 4,4 hvězdičky. 

Na druhou stranu se zdá, že Usphonebook je tak trochu záhadou. Přestože má tato aplikace značný provoz, nejsou k dispozici žádné uživatelské recenze. Je to trochu neobvyklé a upřímně řečeno trochu podezřelé.

Srovnání uživatelského rozhraní

Detectico má minimalističtější přístup ke svému designu. Rozložení je čisté, přehledné a jednoduché, takže je uživatelsky velmi přívětivé. Tato jednoduchost usnadňuje uživatelům orientaci v aplikaci a efektivní vyhledávání telefonních čísel.

Naproti tomu telefonní seznam USA má sice také přitažlivé rozhraní, ale nedosahuje takové jednoduchosti jako Detectico.

Účinnost a přesnost reverzního vyhledávání telefonních čísel zdarma

Oba nástroje jsme vyzkoušeli pomocí čísel, která jsme již znali. Zjistili jsme následující.

Detectico byl nejen bleskově rychlý, ale také měl přesné výsledky. Bylo to jako vyhledávání telefonních čísel podle čísel bez jakýchkoli potíží. Jeho rychlost a přesnost byly skutečně působivé.

Na druhou stranu Usphonebook odvedl také dobrou práci, ale rychlosti a přesnosti Detectico se nevyrovnal.

Seznam 5 nejlepších alternativ Usphonebook

Zde je pět skvělých možností, které vám pomohou efektivně vyhledávat telefonní čísla.

Detectico

Detectico_Location1

Detectico si získává oblibu díky okamžitému vyhledávání telefonních čísel, e-mailů a uživatelských jmen. Služba je chválena pro svou rychlost a přesnost, takže je vynikající volbou, když potřebujete vyhledat telefon.

Numlookup

NumLookup

Další možností je Numlookup, která nabízí jednoduché reverzní vyhledávání telefonů. Nemá sice všechny funkce jako Detectico, ale svou práci při vyhledávání telefonních čísel odvádí dobře.

Xresolver

xresolver

Xresolver je všestranný nástroj, který poskytuje více než jen vyhledávání telefonů. Nabízí také služby IP resolver a gamertag resolver, což z něj činí komplexní řešení pro různé potřeby vyhledávání.

AnyWho

anywho Reverzní telefon Reverse Phone Lookup

AnyWho je bezplatná služba, která umožňuje vyhledávat lidi podle jména, adresy nebo telefonního čísla. Nenabízí tolik dalších funkcí jako některé jiné možnosti, ale pro jednoduché vyhledávání je to solidní volba.

Truecaller

Truecaller

Truecaller, přestože je službou, se kterou ostatní srovnáváme, zůstává v této oblasti silným soupeřem. Nabízí služby identifikace volajícího, blokování nevyžádané pošty a další služby, což z ní činí komplexní nástroj pro správu hovorů.

Kterou aplikaci si vybrat?

Dobře, dostali jste se až sem a určitě vás zajímá, která aplikace je nejlepší pro bezplatné reverzní vyhledávání buněk. To záleží na tom, co potřebujete udělat.

Všechny možnosti, které jsme uvedli v tomto článku, mají své silné stránky a doporučujeme je vyzkoušet, abyste zjistili, která vám vyhovuje nejlépe. Pokud však hledáte univerzální nástroj, který je bleskurychlý a přesný, Detectico sledování telefonního čísla vřele doporučujeme.

Služba Detectico jde se svým bezplatným reverzním vyhledáváním telefonních čísel nad rámec a nabízí další funkce, jako je sledování polohy a kontrola úniku dat. Je také uživatelsky přívětivý a přístupný na jakémkoli zařízení.

Závěr

Detectico je výkonný nástroj, který nabízí více než jen služby reverzního vyhledávání telefonních čísel. Díky své rychlosti a přesnosti je neocenitelným zdrojem pro každého, kdo chce přelstít nevyžádané hovory nebo sledovat neznámá čísla. Proč jej tedy nevyzkoušet ještě dnes? Možná budete překvapeni, kolik toho tato malá aplikace dokáže.