książka telefoniczna

Usphonebook vs Detectico: najlepsza alternatywa dla Usphonebook 2024

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Czy można w to uwierzyć tylko w 2023 roku? 45% mieszkańców USA otrzymało co najmniej jeden oszukańczy telefon? To prawie połowa populacji! 

Właśnie dlatego dzisiaj zagłębiamy się w porównanie Uphonebook i Detectico. Chcemy dowiedzieć się, które narzędzie króluje w kładzeniu kresu niechcianym połączeniom. Zanurzmy się!

baner
Spis treści

Czym jest Usphonebook?

Jest to popularne narzędzie do odwrotnego wyszukiwania numerów telefonów, szeroko stosowane w Stanach Zjednoczonych. Usługa ta pozwala przeprowadzić wyszukiwanie online, aby dowiedzieć się, kto jest właścicielem numeru telefonu. Jest często używana do śledzenia spamerów lub sprawdzania, kto stoi za nieznanym numerem, który pojawił się w rejestrze połączeń.

Jak działa Usphonebook?

usphonebook wyszukiwanie osób

Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać interesujący Cię numer telefonu w pasku wyszukiwania witryny. Platforma przeszuka ogromną bazę danych publicznych rejestrów i wyświetli wszelkie informacje związane z tym numerem.

Kluczowe cechy aplikacji Usphonebook

To darmowe narzędzie do wyszukiwania numerów jest pełne funkcji. Zapoznajmy się z nimi i zobaczmy, co sprawia, że jest ulubionym narzędziem wśród użytkowników:

 • Wyszukiwanie numeru telefonu: Wprowadź numer telefonu, naciśnij przycisk wyszukiwania, a znajdziesz informacje o jego właścicielu.
 • Miliony numerów telefonów: Posiada obszerną bazę danych, która obejmuje miliony numerów telefonów w całych Stanach Zjednoczonych.
 • Kompleksowe wyniki: Typowy wynik wyszukiwania telefonu zawiera pełne imię i nazwisko lub nazwę firmy powiązaną z numerem, aktualny lub poprzedni adres oraz poprzednie i poprzednie numery telefonów.

Komu potrzebny jest Usphonebook?

 • Poszukiwacze pokoju: Zmęczony nieznanymi połączeniami? Zidentyfikuj je w mgnieniu oka.
 • Właściciele małych firm: Szybko i łatwo oddzielaj potencjalnych klientów od spamerów.
 • Rodzice: Śledź, kto dzwoni do Twoich dzieci.
 • Curiosity Cats: Znalazłeś tajemniczy numer? Rozwiąż ją bez dzwonienia.

Przedstawiamy najlepszą alternatywę dla Usphonebook

Zmieńmy bieg i porozmawiajmy o silnym rywalu Usphonebook - Detectico! Czy kiedykolwiek marzyłeś o godnej zaufania i szybkiej usłudze wyszukiwania połączeń zwrotnych? Pozostań w pobliżu, ponieważ odkryjemy, co oferuje Detectico, aby przechytrzyć te nieznośne połączenia spamowe.

Co to jest Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Czym dokładnie jest Detectico? Wyobraź sobie, że masz usługę 3 w 1 na wyciągnięcie ręki. To nie tylko narzędzie do wyszukiwania numerów. Detectico śledzi również lokalizacje i sprawdza numery oraz wiadomości e-mail pod kątem wycieków danych. Imponujące, prawda?

Ale jest jeszcze lepiej. Jako aplikacja internetowa, jest ona dostępna z dowolnego urządzenia. Masz iPhone'a, Androida lub tablet? Doskonale. Nie musisz martwić się o kompatybilność lub instalację. Wystarczy otworzyć przeglądarkę, odwiedzić stronę Detectico i gotowe.

Podejście Detectico do bezpłatnego wyszukiwania wstecznego numeru telefonu

Detectico to przyjazne dla użytkownika narzędzie, które gromadzi publicznie dostępne informacje z różnych źródeł, takich jak katalogi online, platformy mediów społecznościowych i inne. Następnie kompiluje te dane w jeden łatwy do odczytania raport dla użytkownika.

Oto, jak korzystać z bezpłatnego odwrotnego wyszukiwania komórek Detectico:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony Detectico.
 2. Wprowadź numer telefonu, który chcesz wyszukać.
 3. Kliknij "Wykryj" i poczekaj na wyniki.
 4. Natychmiastowy dostęp do wyników!

Usphonebook vs Detectico Porównanie funkcji bezpłatnego wyszukiwania odwrotnych numerów telefonów

Teraz, gdy jesteś już zaznajomiony z supermocami Detectico, zobaczmy, jak wypada w porównaniu z Usphonebook.

Doświadczenie użytkownika

Detectico zbiera entuzjastyczne recenzje na platformach takich jak Trustpilot i Sitejabber. Z imponującą oceną 4,4 gwiazdki, użytkownicy doceniają jego wszechstronność we wszystkich telefonach i u wszystkich operatorów. 

Z drugiej strony wydaje się, że Usphonebook jest nieco tajemniczy. Pomimo znacznego ruchu, nie ma dostępnych recenzji użytkowników dla tej aplikacji. To trochę niezwykłe i, szczerze mówiąc, nieco podejrzane.

Porównanie interfejsu użytkownika

Detectico przyjmuje bardziej minimalistyczne podejście do swojego projektu. Układ jest czysty, przejrzysty i prosty, dzięki czemu jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Ta prostota ułatwia użytkownikom poruszanie się po aplikacji i efektywne wyszukiwanie numeru telefonu.

Z drugiej strony, chociaż książka telefoniczna US ma również atrakcyjny interfejs, nie dorównuje poziomowi prostoty oferowanemu przez Detectico.

Skuteczność i dokładność bezpłatnego wyszukiwania wstecznego numeru telefonu

Przetestowaliśmy oba narzędzia, używając liczb, które już znaliśmy. Oto, co znaleźliśmy.

Detectico był nie tylko błyskawiczny, ale także trafny w swoich wynikach. To było jak wyszukiwanie numeru telefonu po numerze bez żadnych kłopotów. Jego szybkość i dokładność były naprawdę imponujące.

Z drugiej strony, Usphonebook również wykonał dobrą robotę, ale nie dorównał szybkości i precyzji Detectico.

Lista 5 najlepszych alternatyw dla Usphonebook

Oto pięć świetnych opcji, które mogą pomóc w skutecznym wyszukiwaniu numerów telefonów.

Detectico

Detectico_Location1

Detectico zyskuje coraz większą popularność dzięki natychmiastowemu wyszukiwaniu numerów telefonów, adresów e-mail i nazw użytkowników. Usługa jest chwalona za szybkość i dokładność, co czyni ją doskonałym wyborem, gdy trzeba przeprowadzić wyszukiwanie telefonu.

Numlookup

NumLookup

Numlookup to kolejna realna opcja, oferująca proste odwrotne wyszukiwanie numerów telefonów. Może nie ma wszystkich funkcji Detectico, ale dobrze spełnia swoje zadanie, jeśli chodzi o wyszukiwanie numerów telefonów.

Xresolver

xresolver

Xresolver to wszechstronne narzędzie, które zapewnia więcej niż tylko wyszukiwanie telefonu. Oferuje również usługi rozwiązywania adresów IP i rozwiązywania gamertagów, dzięki czemu jest kompleksowym rozwiązaniem dla różnych potrzeb związanych z wyszukiwaniem.

AnyWho

anywho Reverse Phone Reverse Phone Lookup

AnyWho to darmowa usługa umożliwiająca wyszukiwanie osób według nazwiska, adresu lub numeru telefonu. Nie oferuje tak wielu dodatkowych funkcji, jak niektóre inne opcje, ale jest to solidny wybór do prostych zadań wyszukiwania.

Truecaller

Truecaller

Truecaller, mimo że jest usługą, do której porównujemy inne, pozostaje silnym konkurentem w tej dziedzinie. Oferuje usługi identyfikacji dzwoniącego, blokowanie spamu i nie tylko, dzięki czemu jest kompleksowym narzędziem do zarządzania połączeniami.

Którą aplikację wybrać?

OK, dotarłeś tak daleko i jesteśmy pewni, że zastanawiasz się, która aplikacja jest najlepsza do bezpłatnego wyszukiwania wstecznego komórek. Cóż, to zależy od tego, co musisz zrobić.

Wszystkie opcje, które wymieniliśmy w tym artykule, mają określone mocne strony i zalecamy ich wypróbowanie, aby zobaczyć, która najbardziej Ci odpowiada. Ale jeśli szukasz wszechstronnego narzędzia, które jest błyskawiczne i dokładne, Śledzenie numeru telefonu Detectico jest wysoce zalecane.

Detectico wykracza poza darmowe wyszukiwanie numerów telefonów, oferując dodatkowe funkcje, takie jak śledzenie lokalizacji i sprawdzanie wycieków danych. Jest również przyjazna dla użytkownika i dostępna na każdym urządzeniu.

Wnioski

Detectico to potężne narzędzie, które oferuje więcej niż tylko usługi odwrotnego wyszukiwania numerów telefonów. Jego szybkość i precyzja sprawiają, że jest to nieocenione źródło informacji dla każdego, kto chce przechytrzyć połączenia spamowe lub śledzić nieznane numery. Dlaczego więc nie wypróbować go już dziś? Możesz być zaskoczony, jak wiele potrafi ta mała aplikacja.