Spokeo1

Detectico vs. Spokeo: Odhalení nejlepší alternativy Spokeo

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Hranice mezi realitou a virtuálními osobami se často stírá. Podle Statista, Facebook jen v prvním čtvrtletí roku 2019 odstranil ohromující 1 miliardu falešných profilů.

Takže i když jste prošli internet, abyste si ověřili něčí totožnost, ve skutečnosti se nedíváte na osobu, ale na virtuální profil. Váš partner může mít záznam v trestním rejstříku nebo je to převlečený sumec. Ať už je to jakkoli, potřebujete službu prověřování minulosti online.

Detectico a Spokeo jsou dvě nejoblíbenější volby pro tento úkol, ale která z nich je lepší? Podívejme se blíže na vlastnosti a výhody každého z nich, abychom určili nejlepší nástroj pro tuto práci.

banner
Obsah

Co je Spokeo?

Představte si obrovské centrum, které je plné miliard záznamů. Jména, telefonní čísla, e-mailové adresy - řekněte si, co chcete, a Spokeo to má. Ať už máte za úkol najít dávno ztraceného přítele, nebo se jen chcete dozvědět něco víc o online prodejci, tento moderní detektivní nástroj nabízí vše.

Jak Spokeo funguje?

Spokeo

Je to opravdu jednoduché. Tato webová stránka prohledává spoustu zdrojů a shromažďuje všechny informace, které najde, do jedné přehledné zprávy. Obtěžuje vás podezřelé telefonní číslo? Tento nástroj vám kryje záda. Ale počkejte.

Vzhledem k tomu, že se objevuje tolik dalších nástrojů pro vyhledávání lidí, možná si říkáte, jestli Spokeo stojí za to. Pojďme se podívat trochu hlouběji a zjistit, jak se měří s nejlepšími alternativami.

Klíčové vlastnosti modelu Spokeo

Tento nástroj má některé docela cool funkce, které z něj dělají výjimečný v davu Spokeo podobné webové stránkys. Jednou z nejvýznamnějších je funkce vyhledávání telefonních čísel. Pojďme si ji rozebrat:

  • Miliardy záznamů: Má přístup k miliardám záznamů, což znamená, že pravděpodobně najdete informace, které hledáte.
  • Přední zprávy v oboru: Jakmile Spokeo shromáždí podrobnosti, předloží je ve velmi uživatelsky přívětivé zprávě.
  • Zastavení nechtěných hovorů + textových zpráv: Máte otravné číslo, které vás neustále obtěžuje? Tato webová stránka vám pomůže zjistit, kdo za těmito nechtěnými hovory a textovými zprávami stojí.

Kdo potřebuje Spokeo?

  • Zákazníci nakupující online: Podívejte se na prodejce na eBay nebo Craigslistu.
  • Majitelé telefonů: Identifikujte podivné hovory nebo textové zprávy. 
  • Lovci lidí: Znovu se setkejte se starými kamarády nebo rodinnými příslušníky.
  • Zvědavé kočky: Odpovězte si na otázky o někom.

Představujeme nejlepší alternativu Spokeo

Jste připraveni na zasvěcené informace? Existuje webová stránka Spokeo, která dělá vlny. Jmenuje se Detectico. Představte si všechny výhody nejoblíbenějšího nástroje pro vyhledávání lidí, ale s ještě více funkcemi a výhodami.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico, hlavní konkurent Spokeo, je služba 3 v 1, která nabízí více než jméno lookup. Shrnuje všechna veřejně dostupná data do jedné přehledné zprávy, takže se nemusíte prokousávat řádky textu a hledat odpovědi.

Detectico sleduje polohu a kontroluje čísla a e-maily, zda nedošlo k úniku dat. Je to webová stránka, takže k ní můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení a odkudkoli. Super, že? A to nejlepší? Není potřeba žádná instalace. Je kompatibilní se všemi telefony.

Přístup společnosti Detectico k vyhledávání e-mailů a telefonů

Alternativou k Spokeo je Detectico, který má některé jedinečné funkce, pokud jde o vyhledávání e-mailů a telefonů.

  • Neomezené vyhledávání: Za jeden paušál získáte neomezené vyhledávání e-mailů a telefonních čísel.
  • Kontrola úniků dat: Detectico kontroluje, zda se zadaná e-mailová adresa nebo telefonní číslo nepodílely na úniku dat, abyste věděli, zda jsou vaše údaje v bezpečí.
  • Zpětné vyhledávání čísel: Můžete zjistit, komu číslo patří, i když ho nemáte v kontaktech ani na žádné platformě sociálních médií.

Možná vás zajímá, jak použít Detectico při hledání. Stačí zadat telefonní číslo nebo e-mailovou adresu a Detectico se postará o zbytek.

Spokeo vs. Detectico Srovnání funkcí vyhledávání e-mailů a telefonů

Dobrá, pojďme se nyní vrhnout na skutečnou věc. Chystáme se postavit Spokeo a Detectico proti sobě a porovnat jejich funkce vyhledávání e-mailů a telefonů.

Zkušenosti uživatelů

Na začátku našeho srovnání se vrhneme přímo na uživatelské prostředí. Z našeho hledání je jasné, že Detectico dělá něco správně. Uživatelé na serverech Trustpilot a Sitejabber mu udělili vysoké hodnocení za vynikající uživatelské rozhraní a přesnost.

Na druhé straně máme Spokeo. Někteří uživatelé mu dávají plných 5 hvězdiček, zatímco jiní se pohybují kolem 3 hvězdiček. Hlavní výtka? No, zdá se, že někteří lidé mají pocit, že informace, které tento nástroj poskytuje, lze snadno najít pomocí jednoduchého vyhledávání na Googlu. A pak je tu otázka ceny Spokeo - několika uživatelům připadal trochu drahý.

Srovnání uživatelského rozhraní

Dále se budeme věnovat uživatelským rozhraním. Oba weby se mohou pochlubit čistým a intuitivním designem, ale pokud se ptáte mě, Detectico svou konkurenci převyšuje. Rozložení je uživatelsky přívětivé a umožňuje lidem snadnou navigaci - což je skutečné plus, když se snažíte rychle najít informace.

Efektivita a přesnost vyhledávání e-mailů a telefonů

Obě webové stránky jsme porovnali s čísly, která jsme znali zevnitř. Tak se na ně pojďme podívat!

Nejpřesnější výsledky byly nalezeny u nástroje Detectico, zatímco u nástroje Spokeo pro vyhledávání telefonních čísel jsme zjistili, že některé údaje jsou nesprávné. Pokud jde o vyhledávání e-mailů, oba weby byly poměrně přesné.

Pokud jde o přesnost a efektivitu, je Detectico jako váš osobní Sherlock Holmes. Zajímá vás, jak používat Spokeo? Je to dost jednoduché, ale pokud vám jde především o rychlost a přesnost, Detectico je vaše volba.

Seznam 5 nejlepších alternativ Spokeo

Hledáte Spokeo zdarma alternativu nástroje? Zde je pět nejlepších nástrojů:

Detectico

Detectico_Location1

Detectico je rychlý a účinný nástroj pro reverzní vyhledávání telefonních čísel. Je známý svým širokým pokrytím a vysokou přesností.

Numlookup

NumLookup

Tato bezplatná služba se může pochlubit rozsáhlou databází a nabízí vyhledávání jmen, adres a e-mailů.

SocialCatfish

socialcatfish

Jedinečná platforma, která se specializuje na odhalování identity za číslem.

AnyWho

anywho

Jednoduché a přitom účinné vyhledávání reverzních telefonních čísel je díky službě AnyWho snadné jako facka.

XResolver

xresolver

XResolver je rychlý, spolehlivý a přesný, a je tak silným soupeřem mezi podobnými webovými stránkami Spokeo.

Kterou aplikaci si vybrat?

Výběr správné aplikace závisí na vašich prioritách - zda si ceníte přesnosti a množství užitečných funkcí, Detectico sledování telefonního čísla by měl být na prvním místě vašeho seznamu.

Na rozdíl od základního vyhledávání telefonních čísel Spokeo si Detectico dává záležet a zajišťuje, aby výsledky, které obdržíte, byly nejen přesné, ale také spolehlivé. Kromě toho tato webová stránka nabízí prémiové funkce bez jakýchkoli omezení nebo dodatečných poplatků.

Závěr

Po zvážení funkcí, uživatelských zkušeností a přesnosti obou modelů Spokeo a Detectico je jasné, že Detectico je nejlepší alternativou. Se svou komplexní službou 3 v 1, neomezeným vyhledáváním, kontrolou úniku dat a možností reverzního vyhledávání telefonů předčí Spokeo v každém ohledu.