телефонна книга

Usphonebook проти Detectico: найкраща альтернатива Usphonebook 2024

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Ви можете повірити, що лише у 2023 році 45% резидентів США отримували хоча б один дзвінок від шахраїв? Це майже половина населення! 

Ось чому сьогодні ми занурюємося в порівняння між Uphonebook та Detectico. Ми хочемо з'ясувати, який з них краще справляється з небажаними дзвінками. Давайте зануримося!

банер
Зміст

Що таке Usphonebook?

Це популярний інструмент зворотного телефонного пошуку, який широко використовується в США. Ця послуга дозволяє здійснювати пошук в Інтернеті, щоб дізнатися, кому належить номер телефону. Його часто використовують для відстеження спам-дзвінків або з'ясування, хто стоїть за невідомим номером, який з'явився у вашому журналі дзвінків.

Як працює Usphonebook?

пошук людей у телефонній книзі

Все, що вам потрібно зробити, це ввести номер телефону, який вас цікавить, у пошуковий рядок сайту. Платформа здійснить пошук у величезній базі даних публічних записів і покаже вам будь-яку інформацію, пов'язану з цим номером.

Ключові особливості Usphonebook

Цей безкоштовний інструмент для пошуку номерів має безліч функцій. Давайте зануримося в них і подивимося, що робить його улюбленим серед користувачів:

 • Пошук за номером телефону: Введіть номер телефону, натисніть пошук, і ви знайдете інформацію про його власника.
 • Мільйони телефонних номерів: Має велику базу даних, яка охоплює мільйони телефонних номерів по всій території Сполучених Штатів.
 • Комплексні результати: Типовий результат пошуку за телефоном включає повне ім'я або назву компанії, пов'язану з номером, поточну або попередню адресу, а також попередні та поточні номери телефонів.

Кому потрібен Usphonebook?

 • "Шукачі миру": Втомилися від невідомих дзвінків? Ідентифікуйте їх у найкоротші терміни.
 • Власники малого бізнесу: Швидко та легко відсортовуйте потенційних клієнтів від спамерів.
 • Батьки: Відстежуйте, хто телефонує вашим дітям.
 • Допитливі коти: Знайшли загадковий номер? Розгадайте його без дзвінка.

Представляємо найкращу альтернативу Usphonebook

Давайте перемкнемо передачі і поговоримо про сильного конкурента Usphonebook - Detectico! Ви коли-небудь мріяли про надійний і швидкий сервіс зворотного пошуку дзвінків? Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, що пропонує Detectico, щоб перехитрити настирливі спам-дзвінки.

Що таке Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Отже, що саме таке Detectico? Уявіть, що у вас під рукою є сервіс 3-в-1. Це не просто інструмент для пошуку номерів. Detectico також відстежує місцезнаходження і перевіряє номери та електронні листи на витік даних. Вражає, чи не так?

Але це ще не все. Як веб-додаток, він доступний з будь-якого пристрою. Маєте iPhone, Android чи планшет? Чудово. Не потрібно турбуватися про проблеми сумісності або встановлення. Просто відкрийте браузер, відвідайте сайт Detectico, і ви готові до роботи.

Підхід Detectico до безкоштовного зворотного пошуку телефонних номерів

Detectico - це зручний інструмент, який збирає загальнодоступну інформацію з різних джерел, таких як онлайн-каталоги, соціальні мережі тощо. Потім він компілює ці дані в один зручний для користувача звіт.

Ось як користуватися безкоштовним зворотним пошуком комірок Detectico:

 1. Відкрийте браузер і перейдіть на сайт Detectico.
 2. Введіть номер телефону, який ви хочете знайти.
 3. Натисніть "Виявити" і дочекайтеся результатів.
 4. Отримайте доступ до результатів миттєво!

Порівняння функцій безкоштовного зворотного пошуку телефонних номерів Usphonebook та Detectico

Тепер, коли ви ознайомилися з надможливостями Detectico, давайте подивимося, як він конкурує з Usphonebook.

Користувацький досвід

Detectico збирає схвальні відгуки на таких платформах, як Trustpilot та Sitejabber. Користувачі цінують його універсальність на всіх телефонах і операторах завдяки вражаючому рейтингу в 4,4 зірки. 

З іншого боку, здається, що Usphonebook є дещо загадковим. Незважаючи на значну кількість трафіку, немає жодного відгуку користувачів про цей додаток. Це трохи незвично і, чесно кажучи, трохи підозріло.

Порівняння користувацького інтерфейсу

Detectico має більш мінімалістичний підхід до дизайну. Макет чистий, не захаращений і простий, що робить його надзвичайно зручним для користувача. Ця простота дозволяє користувачам легко орієнтуватися в додатку та ефективно шукати телефонні номери.

На противагу цьому, хоча US Phonebook також має привабливий інтерфейс, він не зовсім відповідає рівню простоти, який пропонує Detectico.

Ефективність і точність безкоштовного зворотного пошуку телефонних номерів

Ми протестували обидва інструменти, використовуючи вже відомі нам цифри. І ось що ми виявили.

Detectico був не лише блискавичним, але й точним у своїх результатах. Це було схоже на пошук телефонного номера за номером без зайвих клопотів. Його швидкість і точність були дійсно вражаючими.

З іншого боку, Usphonebook теж чудово справлявся з роботою, але він не зовсім відповідав швидкості та точності Detectico.

Список 5 найкращих альтернатив Usphonebook

Ось п'ять чудових варіантів, які допоможуть вам ефективно шукати телефонні номери.

Detectico

Detectico_Location1

Detectico набуває популярності завдяки миттєвому пошуку за телефонами, електронними адресами та іменами користувачів. Сервіс цінують за його швидкість і точність, що робить його чудовим вибором, коли вам потрібно здійснити пошук за телефоном.

Numlookup

NumLookup

Numlookup - це ще один життєздатний варіант, який пропонує простий зворотний пошук за номером телефону. Можливо, він не має всіх функцій Detectico, але він добре виконує свою роботу, коли справа доходить до пошуку телефонних номерів.

Xresolver

xresolver

Xresolver - це універсальний інструмент, який надає більше, ніж просто пошук телефонів. Він також пропонує послуги з визначення IP-адрес та ігрових тегів, що робить його комплексним рішенням для різних потреб пошуку.

Будь-хто.

будь-хто Реверсивний телефон Reverse Phone Lookup

AnyWho - це безкоштовний сервіс, який дозволяє знаходити людей за іменем, адресою або номером телефону. Він не пропонує стільки додаткових функцій, як деякі інші варіанти, але це надійний вибір для простих завдань пошуку.

Truecaller

Truecaller

Truecaller, незважаючи на те, що це сервіс, з яким ми порівнюємо інші, залишається сильним конкурентом у цій галузі. Він пропонує послуги ідентифікації абонента, блокування спаму та багато іншого, що робить його комплексним інструментом для управління вашими дзвінками.

Який додаток вибрати?

Гаразд, ви дійшли до цього місця, і ми впевнені, що вам цікаво, який додаток найкращий для безкоштовного зворотного пошуку комірок. Це залежить від того, що вам потрібно зробити.

Усі варіанти, які ми перерахували в цій статті, мають певні переваги, і ми рекомендуємо спробувати їх, щоб зрозуміти, який з них підходить вам найкраще. Але якщо ви шукаєте універсальний інструмент, який буде блискавично швидким і точним, Detectico трекер телефонних номерів настійно рекомендується.

Detectico виходить за рамки безкоштовного зворотного пошуку телефонних номерів, пропонуючи додаткові функції, такі як відстеження місцезнаходження та перевірка витоку даних. Він також зручний у використанні та доступний на будь-якому пристрої.

Висновок

Detectico - це потужний інструмент, який пропонує більше, ніж просто послуги зворотного пошуку телефонних номерів. Швидкість і точність роблять його безцінним ресурсом для тих, хто хоче перехитрити спам-дзвінки або відстежити невідомі номери. Так чому б не спробувати його сьогодні? Ви будете здивовані тим, як багато може зробити ця маленька програма.