IPLogger1

IPLogger vs. Detectico: Nejlepší alternativa IPLoggeru

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

V dnešním digitálním prostředí, kde se mobilní bezpečnostní hrozby rozšířily. rostl znepokojivě rychle, mělo by být vaším prvořadým zájmem dohlížet na osobní bezpečnost a bezpečnost vašich dětí na internetu. Věděli jste, že v roce 2023 bude podle odhadů 60% dětí a 40% dospělých se stali obětí kyberšikany?

Co kdyby existoval nástroj, který by vám umožnil sledovat online aktivity svého dítěte a zajistit zabezpečení svého smartphonu několika kliknutími? Ano, v tomto článku se podíváme na funkce sledování telefonního čísla a sledování polohy dvou významných společností. mobilní zabezpečení nástroje.

Začněme!

banner
Obsah

Co je IPLogger?

IPLogger je nástroj pro zkracování adres URL s pokročilé analytické schopnosti. Převádí dlouhé adresy URL na snadno sdílitelné odkazy. Pomáhá nám však shromažďovat informace týkající se jakéhokoli zařízení prostřednictvím tohoto zkráceného odkazu. Pomocí IPLoggeru můžeme sledovat telefonní čísla a místa prostřednictvím IP adres uživatelů.

Kromě toho můžete získat podrobná analytika o návštěvnosti vašich odkazů. Pomocí IPLoggeru se můžete podívat, kdo navštěvuje vaše živé webové stránky. Jako rodič můžete prostřednictvím IPLoggeru sledovat online aktivity svého dítěte. Nyní, když jste se seznámili s nástrojem IPLogger, podívejme se blíže na to, jak funguje.

Jak IPLogger funguje?

IPLogger

Zkracuje dlouhé adresy URL, takže je lze odeslat e-mailem, prostřednictvím sociálních médií nebo textových zpráv.

Když uživatel klikne na odkaz, můžeme sledovat jeho aktivitu na našich webových stránkách, sledovat jeho polohu a zjistit informace o jeho mobilním zařízení. Kromě odkazu na sledování polohy nám IPLogger umožňuje shromažďovat analytické údaje prostřednictvím neviditelných pixelů a jedinečného nástroje geo-logger.

Klíčové funkce IPLoggeru

Nyní, když víme, jak IPLogger funguje, si přiblížíme některé jeho klíčové funkce:

 • Funkce "vytvořit odkaz na sledování polohy" umožňuje zjistit přesnou polohu jakéhokoli zařízení s jeho povolením.
 • Pokud prohlížeč umožní připnout vaši přesnou polohu, můžete odeslat přesnou polohu do libovolného zařízení.
 • Sledování telefonních čísel pomocí IPLoggeru vám umožňuje přesně sledovat telefonní čísla po celém světě.
 • Funkce geolokace dokáže odeslat odkaz na libovolné mobilní číslo. Po kliknutí na něj obdržíte jeho polohu do e-mailu.
 • Mezi další funkce patří zkracování URL a obrázků, sledování IP adres, kontrola URL a další.

Kdo potřebuje IPLogger?

Nyní, když jste seznámeni s funkcemi, které IPLogger nabízí, se ponoříme do důvodů, proč jej používat:

 1. Pomocí generátoru odkazů pro sledování polohy můžete sledovat polohu svého zařízení nebo zařízení svých dětí.
 2. sledování obsahu a webových stránek, které vaše děti nebo vy sami navštěvujete, abyste zajistili. bezpečnost před kybernetickými hrozbami a útoky.
 3. Sledování telefonních čísel jakéhokoli zařízení, jehož polohu potřebujete zjistit v případě nouze nebo při běžném použití.
 4. Shromažďování základních demografických údajů o návštěvnících vašich webových stránek.
 5. Sledování sdílení obsahu a zkracování URL pro sociální média/zprávy.

Představujeme nejlepší alternativu IPLoggeru

Pokud nejste spokojeni s funkcemi sledování IP telefonního čísla a polohy IPLoggeru, nemusíte se obávat; na trhu existují další nástroje, které poskytují podobné funkce.

Bez dalších podrobností je pravděpodobně nejlepší alternativou pro IPLogger "Detectico". Níže jsou uvedeny podrobnosti, které potřebujete vědět o detectico.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico je čistě mobilní software pro sledování polohy čísla, který je vysoce efektivní a mimořádně účinný. Pomocí Detectico můžete zjistit přesnou polohu libovolného telefonního čísla na celém světě.

Přístup společnosti Detectico ke sledování polohy telefonních čísel

Chcete-li použít službu Detectico, stačí zadat platné telefonní číslo a napsat osobní zprávu. Detectico odešle na číslo textovou zprávu spolu s vygenerovaným odkazem pro sledování polohy. Jakmile uživatel odkaz otevře, obdržíte jeho přesnou polohu ve svém zařízení.

IPLogger vs. Detectico: Srovnání funkcí "Vyhledat polohu podle telefonního čísla"

Po použití obou nástrojů jsem zjistil, že jsou neuvěřitelně účinné a užitečné. Kdybych měl porovnat jejich funkci "sledování telefonu podle čísla", řekl bych, že oba jsou lepší. poskytovat prémiové služby. Jediný rozdíl mezi nimi je ten, že Detectico vás před odesláním odkazu na požadované číslo požádá o napsání osobní zprávy.

Hlavním rozdílem, který jsem zažil, však bylo množství informací, které IPLogger prostřednictvím odkazu poskytoval:

 1. Země a město
 2. Místní datum a čas
 3. Velikost obrazovky a typ grafické karty
 4. Operační systém a prohlížeč
 5. IP adresa a název hostitele
 6. Uživatel a poskytovatel služeb

Přestože jsou služby společnosti Detectico přesné a efektivní, neposkytují tak podrobné informace jako IPLogger.org.

Zkušenosti uživatelů

Detectico obdržel smíšené hodnocení uživatelů; zatímco někteří ji ohodnotili pěti hvězdičkami a chválili, jiní ji ohodnotili jednou hvězdičkou se zklamáním a ostrými slovy. Jednou z hlavních stížností zákazníků bylo účtování nespravedlivých částek a chytání do pasti při nákupu zbytečných služeb.

Objevilo se však několik dobrých recenzí, podle kterých je Detectico záchranou pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o svých dospívajících dětech. Jiní jej považovali za bezchybný a fantastický nástroj a hodnotili jej 5 hvězdičkami.

Seznam 3 nejlepších alternativ IPLoggeru

Nyní, když víte, co je IPLogger a jaké funkce poskytuje, podívejme se na některé jeho alternativy. Tyto aplikace poskytují podobné funkce a služby které pro vás mohou být užitečné. Zde je jejich seznam:

 1. Detectico
Detectico_Location1

Tato aplikace poskytuje sledování telefonního čísla a lokalizační služby celosvětově. Stačí napsat číslo a osobní zprávu a odkaz bude vygenerován a nastaven na libovolné zařízení po celém světě, a jakmile se odkaz otevře, získáte jeho polohu.

 1. Najít a sledovat
Findandtrace

Podobný nástroj, který zkracuje adresy URL, ale také využívá IP adresy ke sledování užitečných informací a podrobné analýze uživatelů, kteří na tyto odkazy kliknou.

 1. Emobiletracker
Emobiletracker

Tento cloudový nástroj pro sledování IP telefonních čísel umožňuje sledovat polohu mobilních zařízení pomocí technologie GPS. Kromě toho může sledovat také historii zařízení, což může být užitečné pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o online aktivitách svých dětí.

Kterou aplikaci byste měli používat?

Ačkoli konečné rozhodnutí závisí na vašich osobních preferencích, doporučil bych IPLogger. V porovnání s alternativami jsem zjistil, že IPLogger poskytuje podrobná analytika, jak je uvedeno výše v článku, a má několik dalších funkcí, kromě toho, že je vyhledávačem telefonních čísel.

Závěr

V dnešním digitálním prostředí musíme sledovat své vlastní aktivity i aktivity svých dětí na internetu pomocí jednoduchých a účinných nástrojů, jako je například IPLogger. Pomocí své funkce zkracování URL shromažďuje důležité informace s pomocí Sledování IP adres. Na trhu jsou k dispozici i další aplikace pro sledování polohy, které můžete použít ke stejnému účelu.