IPLogger1

IPLogger vs. Detectico: Najlepsza alternatywa dla IPLogger

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

W dzisiejszym środowisku cyfrowym, w którym mobilne zagrożenia dla bezpieczeństwa wzrosła w alarmująco szybkim tempieDlatego dbanie o bezpieczeństwo osobiste i bezpieczeństwo dzieci w Internecie powinno być dla Ciebie najważniejsze. Czy wiesz, że szacuje się, że w 2023 r. 60% dzieci i 40% dorosłych padło ofiarą cyberprzemocy?

Co by było, gdyby istniało narzędzie pozwalające na monitorować aktywność dziecka w Internecie i zapewnić bezpieczeństwo swojego smartfona za pomocą zaledwie kilku kliknięć? Tak, w tym artykule przyjrzymy się funkcjom śledzenia numeru telefonu i lokalizacji w dwóch znanych aplikacjach. bezpieczeństwo mobilne narzędzia.

Zaczynamy!

baner
Spis treści

Czym jest IPLogger?

IPLogger to narzędzie do skracania adresów URL za pomocą zaawansowane zdolności analityczne. Konwertuje długie adresy URL na łatwe do zarządzania i udostępniania linki. Pomaga nam jednak zbierać informacje dotyczące dowolnego urządzenia za pośrednictwem tego skróconego linku. Korzystając z IPLogger, możemy śledzić numery telefonów i lokalizacje poprzez adresy IP użytkowników.

Dodatkowo można uzyskać szczegółowa analiza o ruchu otrzymywanym przez Twoje linki. Dzięki IPLogger możesz sprawdzić, kto odwiedza Twoją witrynę na żywo. Jako rodzic, możesz monitorować aktywność online swojego dziecka poprzez IPLogger. Teraz, gdy już wiesz, czym jest IPLogger, przyjrzyjmy się bliżej jego działaniu.

Jak działa IPLogger?

IPLogger

Skraca długie adresy URL, dzięki czemu można je wysyłać za pośrednictwem poczty e-mail, mediów społecznościowych lub wiadomości tekstowych.

Gdy użytkownik kliknie link, możemy monitorować jego aktywność na naszych stronach internetowych, śledzić jego lokalizację i dowiedzieć się więcej o jego urządzeniu mobilnym. Oprócz linku do śledzenia lokalizacji, IPLogger pozwala nam na zbieranie danych analitycznych dzięki niewidzialnym pikselom i unikalnemu narzędziu geo-logger.

Kluczowe cechy IPLogger

Teraz, gdy już wiemy, jak działa IPLogger, przyjrzyjmy się bliżej niektórym z jego kluczowych funkcji:

 • Funkcja "Utwórz link do śledzenia lokalizacji" umożliwia znalezienie dokładnej lokalizacji dowolnego urządzenia za jego zgodą.
 • Zezwalając przeglądarce na przypięcie dokładnej lokalizacji, można wysłać dokładną lokalizację do dowolnego urządzenia.
 • Aplikacja do śledzenia numerów telefonów IPLogger pozwala na dokładne śledzenie numerów telefonów na całym świecie.
 • Funkcja geolokalizacji może wysłać link na dowolny numer telefonu komórkowego. Po kliknięciu na niego, otrzymasz jego lokalizację w wiadomości e-mail.
 • Inne funkcje obejmują skracanie adresów URL i obrazów, śledzenie adresów IP, sprawdzanie adresów URL i wiele innych.

Kto potrzebuje IPLoggera?

Teraz, gdy znasz już funkcje oferowane przez IPLogger, przejdźmy do powodów, dla których warto z niego korzystać:

 1. Korzystanie z generatora linków do śledzenia lokalizacji w celu śledzenia lokalizacji urządzenia lub urządzeń dzieci.
 2. Monitorowanie treści i witryn odwiedzanych przez dzieci lub siebie w celu zapewnienia bezpieczeństwo przed cyberzagrożeniami i atakami.
 3. Śledzenie numerów telefonów wszelkich urządzeń, których lokalizacja jest potrzebna w nagłych wypadkach lub do zwykłego użytku.
 4. Zbieranie podstawowych danych demograficznych odwiedzających witryny.
 5. Śledzenie udostępniania treści i skracanie adresów URL w mediach społecznościowych/wiadomościach.

Przedstawiamy najlepszą alternatywę dla IPLogger

Jeśli nie jesteś zadowolony z funkcji śledzenia numeru telefonu i lokalizacji IPLogger, nie martw się; na rynku dostępne są inne narzędzia, które zapewniają podobne funkcje.

Bez zbędnych ceregieli, prawdopodobnie najlepszą alternatywą dla IPLogger jest "Detectico". Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat detectico.

Co to jest Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico to wyłącznie oprogramowanie do śledzenia lokalizacji numeru telefonu komórkowego, które jest wysoce skuteczny i niezwykle wydajny. Korzystając z Detectico, można poznać dokładną lokalizację dowolnego numeru telefonu na całym świecie.

Podejście Detectico do śledzenia lokalizacji numeru telefonu

Aby skorzystać z Detectico, wystarczy wpisać prawidłowy numer telefonu i napisać osobistą wiadomość. Detectico wyśle tekst na podany numer wraz z wygenerowanym linkiem do śledzenia lokalizacji. Gdy tylko użytkownik otworzy link, otrzymasz jego dokładną lokalizację na swoim urządzeniu.

IPLogger vs. Detectico: Porównanie funkcji "Znajdź lokalizację po numerze telefonu"

Po skorzystaniu z obu narzędzi stwierdzam, że są one niezwykle wydajne i przydatne. Gdybym miał porównać ich funkcję "śledź telefon po numerze", powiedziałbym, że obie zapewniać usługi premium. Jedyna różnica między nimi polega na tym, że Detectico prosi o napisanie osobistej wiadomości przed wysłaniem linku na wybrany numer.

Jednak główną różnicą, jakiej doświadczyłem, była ilość informacji dostarczanych przez IPLogger za pośrednictwem łącza:

 1. Kraj i miasto
 2. Lokalna data i godzina
 3. Rozmiar ekranu i typ karty graficznej
 4. System operacyjny i przeglądarka
 5. Adres IP i nazwa hosta
 6. Użytkownik i dostawca usług

Chociaż usługi Detectico są precyzyjne i wydajne, nie dostarczają tak szczegółowych informacji jak IPLogger.org.

Doświadczenie użytkownika

Detectico otrzymał Mieszane opinie użytkownikówPodczas gdy niektórzy ocenili go na 5 gwiazdek i chwalili, inni ocenili go na 1 gwiazdkę, wyrażając rozczarowanie i ostre słowa. Jedną z głównych skarg klientów było pobieranie nieuczciwych opłat i nakłanianie ich do zakupu niepotrzebnych usług.

Pojawiło się jednak kilka dobrych recenzji twierdzących, że Detectico ratuje życie rodzicom, którzy chcą mieć oko na swoje nastoletnie dzieci. Inni uznali go za bezbłędne i fantastyczne narzędzie, oceniając go na 5 gwiazdek.

Lista 3 najlepszych alternatyw dla IPLogger

Teraz, gdy już wiesz, czym jest IPLogger i jakie funkcje zapewnia, przyjrzyjmy się niektórym z jego alternatyw. Aplikacje te zapewniają podobne funkcje i usługi które mogą być dla Ciebie przydatne. Oto lista:

 1. Detectico
Detectico_Location1

Ta aplikacja zapewnia śledzenie numeru telefonu i usługi lokalizacyjne na całym świecie. Wystarczy wpisać numer i osobistą wiadomość, a link zostanie wygenerowany i ustawiony na dowolnym urządzeniu na całym świecie, a gdy tylko link się otworzy, otrzymasz ich lokalizację.

 1. Znajdź i śledź
Findandtrace

Podobne narzędzie, które skraca adresy URL, ale także wykorzystuje adresy IP do śledzenia przydatnych informacji i szczegółowej analizy użytkowników, którzy klikają te linki.

 1. Emobiletracker
Emobiletracker

To oparte na chmurze narzędzie do śledzenia numerów IP umożliwia śledzenie lokalizacji urządzeń mobilnych za pomocą technologii GPS. Co więcej, może również śledzić historię urządzenia, co może być przydatne dla rodziców, aby kontrolować aktywność online swoich dzieci.

Której aplikacji powinieneś używać?

Chociaż ostateczna decyzja zależy od osobistych preferencji, polecam IPLogger. W porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami, stwierdziłem, że IPLogger zapewnia szczegółowa analiza, jak wspomniano powyżej w artykule, i ma kilka innych funkcji oprócz śledzenia numeru telefonu.

Wnioski

W dzisiejszym środowisku cyfrowym musimy śledzić aktywność online naszą i naszych dzieci za pomocą prostych i skutecznych narzędzi, takich jak IPLogger. Korzystając z funkcji skracania adresów URL, gromadzi on ważne informacje za pomocą Śledzenie adresów IP. Na rynku dostępne są inne aplikacje do śledzenia lokalizacji numerów, których można używać w tym samym celu.