IPLogger1

IPLogger проти Detectico: найкраща альтернатива IPLogger

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

У сучасному цифровому середовищі, де загрози мобільній безпеці мають зростала тривожно швидкими темпамито стежити за своєю особистою безпекою та безпекою своїх дітей в Інтернеті має бути вашим першочерговим завданням. Чи знали ви, що у 2023 році, за оцінками 60% дітей та 40% дорослих були жертвами кібербулінгу?

Що, якби існував інструмент, який дозволяв би вам контролюйте активність вашої дитини в Інтернеті і забезпечити безпеку свого смартфона всього за кілька кліків? Так, у цій статті ми розглянемо функції відстеження телефонних номерів та місцезнаходження двох відомих мобільна безпека інструменти.

Почнемо!

банер
Зміст

Що таке IPLogger?

IPLogger - це інструмент для скорочення URL-адрес за допомогою розвинені аналітичні здібності. Він перетворює довгі URL-адреси на керовані посилання, якими можна ділитися. Однак він допомагає нам збирати інформацію про будь-який пристрій за цим скороченим посиланням. Використовуючи IPLogger, ми можемо відстежувати телефонні номери та місцезнаходження через IP-адреси користувачів.

Додатково ви можете отримати детальна аналітика про трафік, який отримують ваші посилання. За допомогою IPLogger ви можете бачити, хто відвідує ваш сайт в режимі реального часу. Як батьки, ви можете контролювати онлайн-активність вашої дитини за допомогою IPLogger. Тепер, коли ви знаєте про IPLogger, давайте детальніше розглянемо, як він працює.

Як працює IPLogger?

IPLogger

Він скорочує довгі URL-адреси, щоб їх можна було надсилати електронною поштою, в соціальних мережах або текстовими повідомленнями.

Коли користувач переходить за посиланням, ми можемо відстежувати активність користувача на наших веб-сайтах, відстежувати його місцезнаходження та дізнаватися про його мобільний пристрій. Окрім посилання для відстеження місцезнаходження, IPLogger дозволяє нам збирати аналітику завдяки невидимим пікселям та унікальному інструменту гео-логгера.

Ключові особливості IPLogger

Тепер, коли ми знаємо, як працює IPLogger, давайте розглянемо деякі з його ключових функцій:

 • Функція "Створити посилання на трекер місцезнаходження" дозволяє знайти точне місцезнаходження будь-якого пристрою з дозволу власника.
 • Дозволивши браузеру фіксувати ваше точне місцезнаходження, ви можете надсилати його на будь-який пристрій.
 • Трекер телефонних номерів IPLogger дозволяє точно відстежувати телефонні номери по всьому світу.
 • Функція геолокації може надіслати посилання на будь-який мобільний номер. Коли ви натиснете на нього, ви отримаєте його місцезнаходження на свою електронну пошту.
 • Інші функції включають скорочення URL-адрес і зображень, відстеження IP-адрес, перевірку URL-адрес тощо.

Кому потрібен IP-журналіст?

Тепер, коли ви знаєте про функції, які надає IPLogger, давайте зануримося в причини його використання:

 1. Використовуйте генератор посилань для відстеження місцезнаходження, щоб відстежувати місцезнаходження вашого пристрою або пристроїв ваших дітей.
 2. Моніторинг контенту, який споживають ваші діти або ви самі, та веб-сайтів, які вони відвідують, щоб переконатися, що безпека від кіберзагроз та атак.
 3. Відстеження телефонних номерів будь-якого пристрою, який вам потрібно знати, де він знаходиться в екстреній ситуації або для повсякденного використання.
 4. Збір основних демографічних даних про відвідувачів ваших веб-сайтів.
 5. Відстеження обміну контентом і скорочення URL-адрес у соціальних мережах/повідомленнях.

Представляємо найкращу альтернативу IPLogger

Якщо вас не влаштовує телефонний номер IP-трекера IPLogger та функції відстеження місцезнаходження, не хвилюйтеся; на ринку є інші інструменти, які надають подібні функції.

Без зайвих сумнівів, найкращою альтернативою для IPLogger є "Detectico". Нижче наведені деталі, які вам потрібно знати про detectico.

Що таке Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico це суто програмне забезпечення для відстеження місцезнаходження мобільних номерів, тобто високоефективні та надзвичайно ефективні. Використовуючи Detectico, ви можете дізнатися точне місцезнаходження будь-якого телефонного номера по всьому світу.

Підхід Detectico до відстеження місцезнаходження телефонних номерів

Щоб скористатися Detectico, все, що вам потрібно зробити, це ввести дійсний номер телефону і написати особисте повідомлення. Detectico надішле текст на цей номер разом зі згенерованим посиланням для відстеження місцезнаходження. Як тільки користувач відкриє посилання, ви отримаєте його точне місцезнаходження на своєму пристрої.

IPLogger проти Detectico: порівняння функції "Визначення місцезнаходження за номером телефону"

Після використання обох інструментів, я знайшов їх неймовірно ефективними та корисними. Якщо порівнювати їхню функцію "відстеження телефону за номером", то я б сказав, що обидва надаємо преміум-сервіс. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що Detectico просить вас написати особисте повідомлення перед тим, як надіслати посилання на потрібний вам номер.

Однак головна відмінність, яку я відчув, полягала в кількості інформації, яку IPLogger надавав через посилання:

 1. Країна та місто
 2. Місцева дата та час
 3. Розмір екрану та тип відеокарти
 4. Операційна система та браузер
 5. IP-адреса та ім'я хосту
 6. Користувач і постачальник послуг

Хоча послуги Detectico є точними та ефективними, вони не надають такої детальної інформації, як IPLogger.org.

Користувацький досвід

Detectico отримав неоднозначні відгуки користувачівУ той час як одні оцінювали його на 5 зірок і вихваляли, інші оцінювали його на 1 зірку з розчаруванням і грубими словами. Однією з головних скарг клієнтів було стягнення несправедливих сум і примушування їх до купівлі непотрібних послуг.

Однак були й хороші відгуки, які стверджували, що Detectico - це рятівний засіб для батьків, який допомагає їм стежити за своїми дітьми-підлітками. Інші вважали його бездоганним і фантастичним інструментом, оцінивши його на 5 зірок.

Список 3 найкращих альтернатив IPLogger

Тепер, коли ви знаєте, що таке IPLogger і які функції він надає, давайте розглянемо деякі його альтернативи. Ці програми надають схожі функції та послуги які можуть бути корисними для вас. Ось список:

 1. Detectico
Detectico_Location1

Ця програма надає вам відстеження телефонних номерів та послуги з визначення місцезнаходження по всьому світу. Просто напишіть номер та особисте повідомлення, і посилання буде згенеровано та встановлено на будь-який пристрій по всьому світу, а як тільки посилання відкриється, ви отримаєте його місцезнаходження.

 1. Знайти та відстежити
Findandtrace

Схожий інструмент, який скорочує URL-адреси, але також використовує IP-адреси для відстеження корисної інформації та детальної аналітики користувачів, які переходять за цими посиланнями.

 1. Emobiletracker
Emobiletracker

Цей хмарний інструмент для відстеження IP-телефонів дозволяє відстежувати місцезнаходження мобільних пристроїв за допомогою технології GPS. Більше того, він також може відстежувати історію пристрою, що може бути корисним для батьків, щоб контролювати активність своїх дітей в Інтернеті.

Який додаток використовувати?

Хоча остаточне рішення залежить від ваших особистих уподобань, я б рекомендував IPLogger. У порівнянні з альтернативами, я виявив, що IPLogger забезпечує детальна аналітикаяк згадувалося вище в статті, і має кілька інших функцій, окрім відстеження телефонних номерів.

Висновок

У сучасному цифровому середовищі ми повинні стежити за своєю діяльністю в Інтернеті та діяльністю наших дітей за допомогою простих та ефективних інструментів, таких як IPLogger. Використовуючи функцію скорочення URL-адрес, він збирає важливу інформацію за допомогою Відстеження IP-адрес. На ринку доступні й інші програми для відстеження місцезнаходження номерів, які можна використовувати з тією ж метою.