Jak zjistit přesnou polohu mobilního čísla na mapě

Jak zjistit přesnou polohu mobilního čísla na mapě

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Přáli jste si někdy zjistit přesnou polohu mobilního čísla na mapě? Možná jste ztratili telefon nebo máte obavy a chcete vědět, kde jsou vaši blízcí. Ať už jsou vaše důvody jakékoli, jste na správném místě. Jsme zde, abychom vám pomohli vyřešit všechny vzniklé problémy. 

Tento průvodce vás seznámí s nejoblíbenějšími způsoby, jak zjistit polohu na mapě a jak sledovat telefonní číslo v Mapách Google. Podíváme se podrobně na každou z metod a rozhodneme, která z nich bude dokonale vyhovovat vašim potřebám! 

Přečtěte si také: Může někdo lokalizovat váš telefon polohu podle telefonního čísla?

Obsah

Jak vysledovat polohu mobilního čísla pomocí Detectico

Detectico nás

Detectico je důmyslné řešení navržené pro sledování aktuální polohy mobilního čísla s adresou. Software, který je přístupný prostřednictvím uživatelsky přívětivé webové stránky, poskytuje přesné údaje o poloze mobilního čísla v reálném čase. Proveďte několik kroků podle doporučení a - voilà - cílová poloha se objeví na mapě. Snadné a jednoduché!  

A to nejlepší? Vyhledání polohy kohokoli jen pomocí jeho telefonního čísla stojí méně než $1, i když je na druhém konci světa. 

Jak funguje Detectico

Používání Detectico je snadné. Začněte návštěvou webu a zadáním mobilního čísla, které chcete sledovat, vyberte zprávu, kterou chcete cílové osobě poslat, a Detectico ji během několika sekund odešle spolu s odkazem, který vám umožní sledovat polohu mobilního čísla. Když osoba na odkaz klepne, budete moci na mapě zobrazit její přesnou polohu. 

Způsoby, jak zdarma vysledovat přesnou polohu mobilního čísla na mapě

Chcete vyhledat mobilní číslo bez poplatků? Máte několik možností. Pojďme se na každou z nich podívat blíže. 

Sledování polohy mobilního čísla pomocí Map Google

Mapy Google

Mapy Google, nástroj, který často používáme k navigaci, lze použít také ke sledování mobilních čísel. K použití této funkce potřebujete aplikaci Mapy Google a informace o účtu Google dané osoby. Pokud dotyčná osoba sdílela přístup ke své poloze s účtem Google, budete moci sledovat její pohyb. Nezapomeňte, že to bude dobře fungovat pouze v případě, že je v cílovém telefonu zapnuto nastavení polohy. Pravděpodobně, pokud hledáte nejlepší sledování mobilního čísla s Mapami Google, pak bude aplikace sama o sobě nejlepším řešením. 

Přečtěte si také: Jak sledovat iPhone bez služby iCloud - 6 řešení

Kontrola polohy čísla prostřednictvím služby iCloud.com

icloud

Pokud jste uživatelem služby Apple, iCloud nabízí podobnou funkci s názvem "Najít moje". Po přihlášení na iCloud.com můžete vyhledat svůj iPhone, iPad, iPod nebo Mac a přidat osoby do funkce sdílení polohy. Jakmile se vzájemně dohodnete na sledování polohy toho druhého, můžete si polohu čísla zkontrolovat na mapě. Mějte však na paměti, že sledovaná osoba uvidí také vaši živou polohu. 

Sledování polohy mobilního čísla pomocí služby Google Earth

Google Earth

Dalším nástrojem pro zjištění polohy mobilního čísla je Google Earth. Tento software poskytuje podrobné geografické znázornění polohy včetně topografických detailů. Chcete-li získat přístup k poloze Google Earth, klepněte na Google Earth a zvolte své preference. Chcete-li aplikaci Google Earth povolit identifikaci polohy, otevřete aplikaci a klepněte na položku "Moje poloha". Podle podobných kroků vyhledejte svou polohu na zeměkouli.

banner


Přečtěte si také: Jak sledovat polohu mobilního telefonu bez instalace softwaru: Průvodce

Proč je Detectico nejlepším řešením?

S ohledem na všechna potřebná fakta můžeme přejít k závěrům. Podívejme se, proč je Detectiico lepší ve srovnání s bezplatnými řešeními pro sledování polohy mobilního čísla. 

Detectico funguje bez instalace

Detectico se od svých konkurentů odlišuje funkcí bez nutnosti instalace. To znamená, že nemusíte nic stahovat ani instalovat do svého zařízení, abyste mohli využívat výhod online vyhledávání mobilních čísel.

Podporuje všechny telefony

Na rozdíl od funkce Najít moje od společnosti Apple, která podporuje pouze zařízení Apple, podporuje Detectico všechny typy telefonů, a je tak komplexnějším nástrojem pro vyhledávání polohy mobilního čísla. Představte si, že se nemusíte obávat o kompatibilitu v případě, že znáte pouze telefonní číslo, zatímco model telefonu zůstává neznámý. 

Detectico vám poskytne přesnou adresu telefonního čísla

S Detectico sledování telefonního čísla, získáte více než jen město nebo zemi. Poskytuje přesnou adresu spojenou s telefonním číslem. A co je důležitější, zobrazí se na mapě. Nebudete tedy muset trávit čas hledáním přesné ulice na mapě, uvidíte ji okamžitě. 

Přečtěte si také: 3 nejlepší způsoby jak najít iPhone podle telefonního čísla v roce 2024

Nejčastější dotazy

Mohu online sledovat aktuální polohu mobilního čísla na mapě Google?

Ano, někoho můžete najít pomocí Map Google. K tomu však potřebujete znát přesný e-mail připojený k cílovému účtu Google. Pak jednoduše přejděte na Mapy Google a zadejte e-mailovou adresu do vyhledávacího pole. Pokud má cíl účet propojený se svým e-mailem, měl by být jeho profil na mapě viditelný. Pokud neznáte údaje o cílovém účtu, pak bude mise vyhledání aktuální polohy mobilního čísla v online mapě Google nemožná.

Jak zjistit mezinárodní telefonní číslo?

K vyhledávání mezinárodních telefonních čísel lze použít nástroje, jako je Detectico. Jedná se o snadno použitelný a spolehlivý nástroj, který funguje po celém světě. Můžete sledovat polohu mobilního čísla z jakékoli země, nezávisle na místě, kde se právě nacházíte.

Můžete sledovat něčí polohu bez jeho souhlasu?

Je nutné si uvědomit, že sledování polohy bez souhlasu uživatele je v mnoha jurisdikcích nezákonné. Před sledováním zařízení vždy získejte řádné povolení.

Může někdo zjistit vaši polohu, pokud je poloha telefonu vypnutá?

Ne, pokud je poloha telefonu vypnutá, nikdo vaši polohu neuvidí. Souřadnice GPS vašeho telefonu nejsou nikomu vysílány (například vašemu mobilnímu operátorovi nebo jiným aplikacím), a proto je ostatní nemohou vidět. Některé aplikace však přesto mohou být schopny zjistit vaši přibližnou polohu na základě blízkých sítí Wi-Fi nebo mobilních věží. Pokud jste navíc pro nějakou aplikaci povolili služby určování polohy, může mít tato aplikace přístup k vašim souřadnicím GPS i po vypnutí nastavení určování polohy.