Zadejte telefonní číslo a vyhledejte polohu zdarma

Zadejte telefonní číslo a vyhledejte polohu zdarma 2024

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Máte málo času? Zadejte telefonní číslo a najděte polohu zdarma. zde

Kdybychom mohli předvídat budoucnost, určitě bychom nainstalovali GPS sledovací zařízení dříve, než se stane něco naléhavého. 

Možná se vám cestou domů ztratily děti nebo nemůžete najít, kde vaše nová partnerka zaparkovala auto. Takové situace vyžadují rychlé řešení.

A buďme upřímní, vidět něčí polohu na mapě je pohodlnější než hádat, kde se nachází. 

Ale abyste to mohli udělat, musíte si předtím nainstalovat GPS tracker, že?

Špatně. K určení přesné polohy někoho nemusíte nic instalovat.

Absolutně nic.

Pokud máte jejich telefonní číslo, považujte práci za napůl hotovou.

Existují 5 miliard mobilních účastníků na světě a s těmito nástroji, jak jste možná uhodli, je můžete vyhledat všechny jen podle telefonního čísla. 

Přečtěte si podrobný přehled nejlepších webových stránek pro sledování polohy a zjistěte, jak vám mohou pomoci najít kohokoli pouhými dvěma kliknutími.

Obsah

Jak sledovat polohu telefonního čísla online zdarma pomocí webových stránek?

Pokud zadáte do Googlu "phone number tracker free", získáte během několika sekund více než milion výsledků. Ale ne všechny z nich pro vás budou užitečné a ne všechny budou zdarma.

Otestovali jsme nejvýkonnější bezplatné nástroje pro sledování čísel, takže si můžete být jisti, že dostáváte ty nejlepší nástroje. Zde je našich pět nejlepších tipů:

 1. Detectico 
 2. Scannero
 3. mSpy
 4. Intelius
 5. Spokeo 

Nejlepší sledovače telefonních čísel zdarma [Minimální poplatek za platbu]

NázevVyhledávání jmenHledání zadních pozemkůVyvolávací cenaZásady bezplatného vyzkoušení/vrácení penězOdkaz
🥇DetecticoAnoAno$66,45/měsíc1denní zkušební verze na $0.89
14denní záruka vrácení peněz
Detectico
Scanner.ioAnoAno$66,45/měsíc1denní zkušební verze na $1.19
14denní záruka vrácení peněz
Scanner.io
mSpyAnoAno$11,66/měsíc14denní záruka vrácení penězmSpy
SpokeoAnoAno$0,95/týdenZákladní výsledky jsou zdarmaSpokeo
InteliusAnoAno$34,95 EUR/měsíc6denní zkušební verze za $0.95Intelius

Detectico

Detectico cs

Detetico tvrdí, že dokáže zjistit polohu jakéhokoli telefonního čísla, a své sliby plní. Tato webová stránka je k dispozici ve 180 zemích a umožňuje rychle vyhledat uživatele mobilní sítě bez ohledu na to, jakého mají poskytovatele. S jednodenním zkušebním tarifem můžete sledovat libovolný počet čísel. Kromě toho Detectico nabízí některé další funkce, včetně reverzního vyhledávání telefonů.

Klíčové informace

Kontrola adresyAno
Vyhledávání jmenAno
Sledování pomocí GPSAno
Zkouška1denní zkušební verze na $0.8914denní záruka vrácení peněz

Funkce 

 • Přesné sledování polohy: Detectico určí polohu cílového zařízení s přesností až 5 metrů.
 • Diskrétní textová zpráva: Cílová osoba obdrží anonymní zprávu se skrytým sledovacím odkazem.
 • Systém oznamování: Přijímejte okamžitá e-mailová oznámení o umístění cílového zařízení.
 • Neomezené vyhledávání. Najděte tolik zařízení, kolik potřebujete.
 • Kompatibilita napříč platformami: Pomocí služby Detectico můžete zdarma sledovat číslo bez obav o kompatibilitu. Aplikace funguje na všech zařízeních včetně telefonů se systémem Android, iOS a Windows.
 • Reverzní vyhledávání telefonů. Pomocí služby Detectico můžete nejen zdarma sledovat číslo, ale také zjistit, kdo je jeho vlastníkem.
 • Kontrola úniku dat. Zkontrolujte, zda nedošlo ke zneužití vašeho telefonního čísla a e-mailu.

Praktické zkušenosti

Stránky jsou dobře navržené a neobsahují žádné reklamy. Za pouhých $0,89 denně můžete prozkoumat všechny funkce, které Detectico nabízí. Po rychlé registraci můžete zadáním cílového čísla spustit bezplatné vyhledávání polohy telefonu. Služba Detectico poté zobrazí informace o poloze cílového zařízení včetně aktuální adresy a souřadnic. 

Adresu můžete také zobrazit na interaktivní mapě a nechat si zaslat upozornění na e-mail, jakmile bude cílové zařízení lokalizováno.

banner

Scannero

Scannero1

Scannero je jednou z těch vzácných webových aplikací, které se neustále vyvíjejí a přidávají nové nástroje. Prozatím Scannero nabízí šest klíčových funkcí pro rychlé a přesné sledování telefonních čísel. Můžete snadno zjistit informace o majiteli telefonního čísla, včetně polohy, jména, adresy a e-mailu.

V současné době Scannero podporuje 15 jazyků a má uživatelskou základnu ve více než 175 zemích. 

Klíčové informace

Kontrola adresyAno
Vyhledávání jmenAno
Sledování pomocí GPSAno
Zkouška1denní zkušební verze na $1.1914denní záruka vrácení peněz

Funkce 

 • Snadné použití: Webové stránky jsou uživatelsky přívětivé a intuitivní, takže k jejich používání nepotřebujete být technickým expertem.
 • Žádná instalace: Ke spuštění vyhledávání polohy telefonního čísla nepotřebujete instalovat žádné aplikace třetích stran. Scannero funguje přímo z webového prohlížeče.
 • Velmi přesné: Přesnou polohu si můžete prohlédnout na podrobné mapě. Scannero umožňuje kontrolovat adresy a souřadnice. Můžete také zobrazit čas, kdy bylo zařízení lokalizováno.
 • Identifikace volajících: Nabízí zpětné vyhledávání čísel a uživatelských jmen.
 • Zabezpečená komunikace: Můžete poslat anonymní hlasovou zprávu a sdílet osobní informace.
 • Podporovaná zařízení: Scannero funguje s většinou operačních systémů a operátorů.
 • Zcela soukromé: Šifruje vaše osobní údaje a historii vyhledávání.

Praktické zkušenosti

Je pravda, že můžete během několika minut zjistit, kde se toto telefonní číslo nachází. Po registraci budete přesměrováni na ovládací panel. Zde můžete zadat telefonní číslo a získat jeho přesnou polohu. Stačí jen počkat, až ho systém najde. Obvykle to trvá jen několik minut. Ve výchozím nastavení Scannero zobrazuje modrý špendlík, který na mapě označuje přesnou polohu cílového zařízení. 

mSpy

mSpy gps

Pokud vás zajímá, jak zdarma sledovat telefonní číslo, nechte mSpy, aby to udělal za vás. Je to víc než jen aplikace pro sledování; je to komplexní řešení pro sledování zařízení se systémy iOS a Android.

mSpy umožňuje sledovat libovolný telefon v reálném čase, jako byste sledovali uživatele všude, kam jde. A pokud chcete vědět, kde byl během dne, můžete si zobrazit historii jeho polohy na časové ose.

Funkce 

 • Režim Stealth: mSpy běží tiše na pozadí a zaznamenává vše, co majitel telefonu dělá.
 • Online ovládací panel: sledovat polohu telefonního čísla zdarma přímo z webového prohlížeče.
 • Sledování GPS v reálném čase: získáte přesné údaje o poloze, jako je zeměpisná šířka a délka, a informace o datu a čase.
 • Historie umístění: zobrazit podrobnou historii trasy na přehledné mapě. 
 • Okamžitá upozornění: nakreslit na mapě virtuální hranice (geofence) a přijímat oznámení, když je uživatel překročí. 
 • Zobrazení protokolů o činnosti: kontrolovat jejich textové zprávy, protokoly hovorů, e-maily, fotografie, historii procházení a další.
 • Rychlé vyhledávání: Filtrujte data podle času, data a klíčových slov, abyste rychle našli potřebné informace. 

Praktické zkušenosti

Webové stránky jsou bez reklam a snadno se na nich orientuje. Bezplatný účet pro sledování polohy telefonního čísla si můžete vytvořit zadáním e-mailu nebo propojením účtu Google. 

Po nastavení účtu mSpy se přihlaste do ovládacího panelu a v levém menu vyberte položku GPS Locations. Zobrazí se podrobná mapa s modrým špendlíkem polohy. Přibližováním a oddalováním si můžete oblast lépe prohlédnout nebo přepnout do zobrazení seznamu a zobrazit si celou adresu, časová razítka a další informace. 

Klíčové informace

Kontrola adresyAno
Vyhledávání jmenAno
Sledování pomocí GPSAno
Zkouška14denní záruka vrácení peněz

Intelius

Intelius

Pokud potřebujete vědět, jak zdarma sledovat polohu telefonního čísla, vyzkoušejte aplikaci Intelius, která vám pomůže během několika sekund zjistit jméno a adresu kohokoli. Její databáze obsahuje miliony záznamů, včetně čísel pevných linek a mobilních telefonů. Jediným kliknutím můžete zjistit informace o majiteli telefonního čísla, včetně historie adresy, jména a záznamů v trestním rejstříku.

Intelius je určen pro chytré telefony, tablety a počítače. Pokud znáte cílové telefonní číslo, můžete zjistit jeho majitele. Stačí otevřít webový prohlížeč a zadat číslo do vyhledávacího panelu, kde získáte přesné a podrobné informace.

Klíčové informace

Kontrola adresyAno
Vyhledávání jmenAno
Sledování pomocí GPSAno
Zkouška6denní zkušební verze za $0.95

Funkce

 • Rychlé výsledky: Zadejte telefonní číslo a vyhledejte polohu zdarma online
 • Identifikace neznámých volajících: Můžete zjistit, kdo vám volá a kde se nachází, i když si své číslo zablokoval.
 • Zkontrolujte osobní údaje: Zobrazení seznamu aktuálních a předchozích adres přiřazených k mobilnímu telefonnímu číslu osoby.
 • Neomezené vyhledávání: Získejte přístup k databázi milionů telefonních čísel a získejte nejnovější informace. Vyhledejte tolik lidí, kolik potřebujete.
 • Podporovaná zařízení: Vyhledá většinu zařízení se systémem Android a iOS, takže nebudete mít problém najít potřebné informace.

Praktické zkušenosti

Účet si můžete založit na úvodní stránce nebo vyplnit registrační formulář, který se zobrazí po zadání telefonního čísla a vyhledání polohy zdarma online. Jakmile tak učiníte, stránka analyzuje svou databázi veřejných záznamů a poskytne vám jméno a adresu majitele telefonního čísla.

Spokeo

Spokeo1

Pokud hledáte rychlé způsoby, jak zdarma vysledovat telefonní číslo, aplikace Spokeo by rozhodně měla být na vašem seznamu aplikací, které musíte vyzkoušet. Jedná se o snadno použitelný webový nástroj, který vám umožní zjistit prakticky cokoli, co potřebujete vědět o majiteli čísla, včetně celého jména, aktuální adresy, e-mailu a přesné polohy.

V současné době má Spokeo ve své databázi více než 12 miliard záznamů. Shromažďuje informace ze všech oblastí - sociálních médií, veřejných záznamů, nemovitostí, online profilů - a sestavuje je do přehledné zprávy. Můžete použít filtry, abyste získali ty nejrelevantnější údaje.

Klíčové informace

Kontrola adresyAno
Vyhledávání jmenAno
Sledování pomocí GPSNe
ZkouškaZákladní výsledky jsou zdarma

Funkce

 • Rychlé vyhledávání: Bezplatné sledování polohy telefonního čísla bez registrace.
 • Hloubkové zprávy: Může vám poskytnout celé jméno, věk, aktuální adresu, sociální účty a profily hledané osoby.
 • Vyhněte se telefonickým podvodům: Identifikujte potenciálního podvodníka, abyste ochránili svou identitu a finance.
 • Získejte okamžité výsledky: Zpracovává data během několika minut, takže můžete rychle získat potřebné informace.

Praktické zkušenosti 

Rozhraní je trochu zastaralé, ale přehledné a snadno ovladatelné, takže všechny potřebné informace najdete rychle a bez větší námahy. Stačí zadat celé desetimístné číslo a můžete začít. Jen mějte na paměti, že bezplatná verze Spokeo umožňuje přístup pouze k základním informacím o majiteli telefonního čísla.

banner

Jak sledovat telefonní číslo zdarma pomocí aplikací třetích stran?

Webové trackery a online služby se do jisté míry podobají vyhledávači. Jejich používání je poměrně jednoduché. Dovolte nám, abychom vás provedli průvodce krok za krokem jak zdarma sledovat číslo ve 3 krocích:

 1. Přejděte na oficiální webové stránky vybrané aplikace. V případě potřeby si vytvořte účet. V dalších krocích použijeme jako příklad aplikaci Detectico. 
 2. Do vyhledávacího pole zadejte telefonní číslo osoby, kterou chcete sledovat. Poté vytvořte vlastní textovou zprávu nebo vyberte výchozí. Stiskněte klávesu Enter. Detectico odešle na cílový telefon anonymní textovou zprávu obsahující odkaz na sledování.
 3. Jakmile otevřou vaši zprávu, Detectico zobrazí jejich aktuální polohu na interaktivní mapě. V levé části okna se zobrazí souřadnice, adresa, čas a datum.

Profesionální tip: Chcete vytvořit trasu k cílovému telefonu? Zkopírujte souřadnice a vložte je do mapové aplikace. Je to tak jednoduché!

Závěr

Webové aplikace otevřely uživatelům nové možnosti bezplatného sledování telefonního čísla. Umožňují veřejnosti přístup k informacím, které byly dříve dostupné pouze policii. Nyní může prakticky kdokoli během několika minut zjistit polohu čísla. Pokročilé aplikace jdou nad rámec základního vyhledávání polohy a poskytují další podrobnosti, jako je telefonní operátor, typ zařízení a další informace.

V našem příspěvku jsme přezkoumali některé z nejlepších bezplatných aplikací pro sledování telefonních čísel s pokročilými funkcemi a naše dvě nejlepší doporučení jsou Detectico. sledování telefonu podle čísla a Scannero. Umožňují uživatelům vyhledávat čísla ve více než 180 zemích, poskytují přesné sledování polohy a nabízejí celou řadu dalších funkcí.