Telefon Numarasını Yazın ve Ücretsiz Konum Bulun

Telefon Numarasını Yazın ve Ücretsiz Konum Bulun 2024

Detectico Ekibi Detectico Ekibi

Yetenekli teknisyenler konum verilerinde uzmanlaşıyor.

Zamanınız mı kısıtlı? Telefon numarasını yazın ve konumu ücretsiz bulun Burada

Geleceği tahmin edebilseydik, acil bir şey olmadan önce kesinlikle bir GPS takip cihazı takardık. 

Belki de çocuklarınız eve dönerken kaybolmuştur ya da yeni sevgilinizin arabasını nereye park ettiğini bulamıyorsunuzdur. Bu gibi durumlar hızlı çözümler gerektirir.

Ve dürüst olalım, birinin konumunu harita üzerinde görmek, nerede olduğunu tahmin etmekten daha kullanışlıdır. 

Ama bunu yapmak için önceden bir GPS takip cihazı kurmanız gerekiyor, değil mi?

Yanlış. Birinin tam yerini tespit etmek için herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez.

Kesinlikle hiçbir şey.

Eğer telefon numaralarını aldıysanız, işinizin yarısını tamamlamış sayılırsınız.

Şunlar var 5 milyar mobil abone ve bu araçlarla, tahmin edebileceğiniz gibi, hepsini sadece telefon numarasına göre bulabilirsiniz. 

En iyi konum izleme web sitelerinin derinlemesine bir incelemesi için okumaya devam edin ve sadece 2 tıklama ile herhangi birini bulmanıza nasıl yardımcı olabileceklerini keşfedin.

İçindekiler

Web Sitelerini Kullanarak Bir Telefon Numarasının Konumunu Ücretsiz Olarak Çevrimiçi Nasıl Takip Edebilirim?

Google'da "ücretsiz telefon numarası takipçisi" yazarsanız, saniyeler içinde bir milyondan fazla sonuç alırsınız. Ancak bunların hepsi işinize yaramayacak ve hepsi de ücretsiz olmayacaktır.

En güçlü ücretsiz numara takip programlarını test ettik, böylece en iyi araçları aldığınızdan emin olabilirsiniz. İşte ilk beş seçimimiz:

 1. Detectico 
 2. Scannero
 3. mSpy
 4. Intelius
 5. Spokeo 

Ücretsiz En İyi Telefon Numarası Takip Cihazları [Minimum Ödeme Ücreti]

İsimİsim AramaArka Zemin AramasıBaşlangıç fiyatıÜcretsiz Deneme/İade PolitikasıBağlantı
🥇DetecticoEvetEvet$66,45/ay$0.89'da 1 günlük deneme
14 günlük para iade garantisi
Detectico
Scanner.ioEvetEvet$66,45/ay$1.19'da 1 günlük deneme
14 günlük para iade garantisi
Scanner.io
mSpyEvetEvet$11,66/ay14 günlük para iade garantisimSpy
SpokeoEvetEvet$0,95/haftaTemel Sonuçlar ÜcretsizdirSpokeo
InteliusEvetEvet$34,95/ay$0.95'te 6 günlük denemeIntelius

Detectico

Detectico tr

Detetico, herhangi bir telefon numarasının yerini bulabileceğini iddia ediyor ve vaatlerini yerine getiriyor. 180 ülkede mevcut olan bu web sitesi, hangi sağlayıcıya sahip olurlarsa olsunlar mobil ağ kullanıcılarını hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. 1 günlük deneme planı ile istediğiniz kadar numarayı takip edebilirsiniz. Bunun da ötesinde, Detectico ters telefon araması da dahil olmak üzere bazı ek özellikler sunar.

Anahtar Bilgiler

Adres kontrolüEvet
İsim aramaEvet
GPS izlemeEvet
Deneme$0.89'da 1 günlük deneme14 günlük para iade garantisi

Özellikler 

 • Doğru konum takibi: Detectico, hedef cihazın konumunu 5 metreye kadar hassasiyetle tespit eder.
 • Gizli mesaj: Hedef kişi, gizli bir izleme bağlantısı içeren anonim bir mesaj alır.
 • Bildirim sistemi: Hedef cihaz bulunduğunda anında e-posta bildirimleri alın.
 • Sınırsız arama. İhtiyacınız olan sayıda cihazı bulun.
 • Çapraz platform uyumluluğu: Uyumluluk konusunda endişelenmeden bir numarayı ücretsiz olarak takip etmek için Detectico'yi kullanın. Uygulama Android, iOS ve Windows telefonlar dahil olmak üzere tüm cihazlarla çalışır.
 • Ters telefon araması. Detectico ile sadece bir numarayı ücretsiz olarak takip etmekle kalmaz, aynı zamanda numaranın kime ait olduğunu da öğrenebilirsiniz.
 • Veri sızıntısı denetleyicisi. Telefon numaranızın ve e-postanızın ele geçirilip geçirilmediğini kontrol edin.

Pratik Deneyim

Site iyi tasarlanmış ve reklam içermiyor. Günlük $0,89 gibi düşük bir ücret karşılığında Detectico'nin sunduğu tüm özellikleri keşfedebilirsiniz. Hızlı bir kayıt işleminden sonra, hedef numarayı girerek ücretsiz bir telefon konumu araması yapabilirsiniz. Detectico daha sonra mevcut adres ve koordinatlar da dahil olmak üzere hedef cihazın konumu hakkında bilgi görüntüler. 

Ayrıca adresi interaktif bir harita üzerinde görüntüleyebilir ve hedef cihaz bulunduğunda e-postanıza gönderilen bir bildirim alabilirsiniz.

afiş

Scannero

Scannero1

Scannero, gelişmeye ve yeni araçlar eklemeye devam eden nadir web tabanlı uygulamalardan biridir. Şimdilik, Scannero hızlı ve kesin telefon numarası takibi için altı temel özellik sunuyor. Konum, isim, adres ve e-posta dahil olmak üzere telefon numarasının sahibi hakkındaki bilgileri kolayca bulabilirsiniz.

Şu anda Scannero 15 dili desteklemektedir ve 175'ten fazla ülkede kullanıcı tabanına sahiptir. 

Anahtar Bilgiler

Adres kontrolüEvet
İsim aramaEvet
GPS izlemeEvet
Deneme$1'de 1 günlük deneme. 1914 günlük para iade garantisi

Özellikler 

 • Kullanımı kolay: Web sitesi kullanıcı dostu ve sezgiseldir, bu nedenle kullanmak için bir teknoloji uzmanı olmanıza gerek yoktur.
 • Kurulum yok: Telefon numarası konum aramasını çalıştırmak için herhangi bir üçüncü taraf uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Scannero doğrudan web tarayıcınızdan çalışır.
 • Süper hassas: Kesin konumu ayrıntılı bir harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Scannero adresleri ve koordinatları kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca cihazın bulunduğu zamanı da görüntüleyebilirsiniz.
 • Arayanları tanımlayın: Ters numara ve kullanıcı adı araması sunar.
 • Güvenli iletişim: Kişisel bilgilerinizi paylaşmak için anonim bir sesli mesaj gönderebilirsiniz.
 • Desteklenen cihazlar: Scannero çoğu işletim sistemi ve taşıyıcı ile çalışır.
 • Tamamen özel: Kişisel verilerinizi ve arama geçmişinizi şifreler.

Pratik Deneyim

Bu telefon numarasının nerede olduğunu dakikalar içinde bulabileceğiniz doğrudur. Kaydolduktan sonra kontrol paneline yönlendirileceksiniz. Burada bir telefon numarası girebilir ve tam konumunu öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sistemin numarayı bulmasını beklemek. Bu genellikle sadece birkaç dakika sürer. Varsayılan olarak, Scannero hedef cihazın tam konumunu harita üzerinde işaretleyen mavi bir pin görüntüler. 

mSpy

mSpy gps

Bir telefon numarasını ücretsiz olarak nasıl takip edeceğinizi merak ediyorsanız, bırakın mSpy işi sizin için yapsın. Bir takip uygulamasından daha fazlasıdır; iOS ve Android cihazlar için kapsamlı bir izleme çözümüdür.

mSpy, herhangi bir telefonu, sanki kullanıcıyı gittiği her yerde takip ediyormuşsunuz gibi gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Ve gün boyunca nerede olduklarını bilmek istiyorsanız, konum geçmişlerini bir zaman çizelgesinde görüntüleyebilirsiniz.

Özellikler 

 • Gizli Mod: mSpy arka planda sessizce çalışır ve telefon sahibinin yaptığı her şeyi kaydeder.
 • Çevrimiçi kontrol paneli: telefon numarasının konumunu doğrudan web tarayıcınızdan ücretsiz olarak takip edin.
 • Gerçek zamanlı GPS takibi: enlem ve boylam gibi doğru konum verilerinin yanı sıra tarih ve saat bilgilerini alın.
 • Konum geçmişi: detaylı rota geçmişlerini okunması kolay bir harita üzerinde görebilirsiniz. 
 • Anlık uyarılar: Harita üzerinde sanal sınırlar (geofences) çizin ve kullanıcı bunları geçtiğinde bildirim alın. 
 • Etkinlik günlüklerini görüntüleyin: metin mesajlarını, arama kayıtlarını, e-postalarını, fotoğraflarını, tarama geçmişlerini ve daha fazlasını kontrol edin.
 • Hızlı arama: İhtiyacınız olan bilgileri hızlı bir şekilde bulmak için verileri zamana, tarihe ve anahtar kelimelere göre filtreleyin. 

Pratik Deneyim

Web sitesi reklamsızdır ve gezinmesi kolaydır. E-postanızı girerek veya Google hesabınızı bağlayarak telefon numarası konum izleyici ücretsiz hesabınızı oluşturabilirsiniz. 

mSpy hesabınızı kurduktan sonra Kontrol Panelinize giriş yapın ve sol taraftaki menüden GPS Konumlarını seçin. Mavi bir konum iğnesi ile ayrıntılı bir harita göreceksiniz. Bölgeyi daha iyi görmek için yakınlaştırıp uzaklaştırın veya tam adresi, zaman damgalarını ve daha fazlasını görmek için liste görünümüne geçin. 

Anahtar Bilgiler

Adres kontrolüEvet
İsim aramaEvet
GPS izlemeEvet
Deneme14 günlük para iade garantisi

Intelius

Intelius

Telefon numarası konumunu ücretsiz olarak nasıl takip edeceğinizi bilmeniz gerekiyorsa, herhangi birinin adını ve adresini saniyeler içinde bulmanıza yardımcı olabilecek bir uygulama olan Intelius'ye göz atın. Veritabanı, sabit hat ve cep telefonu numaraları da dahil olmak üzere milyonlarca kayıt içerir. Tek bir tıklamayla, adres geçmişi, isim ve sabıka kayıtları da dahil olmak üzere bir telefon numarasının sahibi hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Intelius akıllı telefonlar, tabletler ve PC'ler için tasarlanmıştır. Hedef telefon numarasını bildiğiniz sürece, sahibini bulabilirsiniz. Doğru ve ayrıntılı bilgi için web tarayıcınızı açmanız ve numarayı arama paneline girmeniz yeterlidir.

Anahtar Bilgiler

Adres kontrolüEvet
İsim aramaEvet
GPS izlemeEvet
Deneme$0.95'te 6 günlük deneme

Özellikler

 • Hızlı sonuçlar: Telefon numarasını yazın ve çevrimiçi ücretsiz konum bulun
 • Bilinmeyen arayanları tanımlayın: Numaralarını engellemiş olsalar bile sizi kimin aradığını ve nerede bulunduklarını öğrenebilirsiniz.
 • Kişisel bilgileri kontrol edin: Bir kişinin cep telefonu numarasıyla ilişkili mevcut ve önceki adreslerin listesini görüntüleyin.
 • Sınırsız arama: En son bilgileri almak için milyonlarca telefon numarasından oluşan bir veritabanına erişin. İhtiyaç duyduğunuz kadar kişiyi bulun.
 • Desteklenen Cihazlar: Çoğu Android ve iOS cihazının yerini tespit eder, böylece ihtiyacınız olan bilgileri bulmakta zorlanmazsınız.

Pratik Deneyim

Karşılama sayfasında bir hesap için kaydolabilir veya telefon numarası yazdığınızda görünen kayıt formunu doldurabilir ve çevrimiçi ücretsiz konum bulabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, site size telefon numarasının sahibinin adını ve adresini sağlamak için halka açık kayıt veritabanını analiz edecektir.

Spokeo

Spokeo1

Bir telefon numarasını ücretsiz olarak takip etmenin hızlı yollarını arıyorsanız, Spokeo kesinlikle denenmesi gereken uygulamalar listenizde olmalıdır. Tam ad, güncel adres, e-posta ve kesin konum dahil olmak üzere numaranın sahibi hakkında bilmeniz gereken hemen hemen her şeyi bulmanızı sağlayan, kullanımı kolay web tabanlı bir araçtır.

Şu anda Spokeo'nin veritabanında 12 milyardan fazla kayıt bulunmaktadır. Her yerden - sosyal medya, kamu kayıtları, emlak, çevrimiçi profiller - bilgi toplar ve bunları anlaşılması kolay bir raporda derler. En alakalı verileri elde etmek için filtreler uygulayabilirsiniz.

Anahtar Bilgiler

Adres kontrolüEvet
İsim aramaEvet
GPS izlemeHayır
DenemeTemel sonuçlar Ücretsizdir

Özellikler

 • Hızlı arama: Kayıt olmadan ücretsiz telefon numarası izleme konumu.
 • Derinlemesine raporlar: Aradığınız kişinin tam adını, yaşını, güncel adresini, sosyal hesaplarını ve flört profillerini size sağlayabilir.
 • Telefon dolandırıcılığından kaçının: Kimliğinizi ve mali durumunuzu korumak için potansiyel bir dolandırıcıyı belirleyin.
 • Hemen sonuç alın: Verileri dakikalar içinde işler, böylece ihtiyacınız olan bilgileri hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Pratik Deneyim 

Arayüz biraz eski, ancak temiz ve gezinmesi kolay, böylece gerekli tüm bilgileri fazla çaba harcamadan hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Basitçe 10 haneli tam bir numara girin ve hazırsınız. Spokeo'nin ücretsiz sürümünün yalnızca telefon numarasının sahibi hakkında temel bilgilere erişmenize izin verdiğini unutmayın.

afiş

Üçüncü Taraf Uygulamaları Kullanarak Bir Telefon Numarasını Ücretsiz Olarak Nasıl Takip Edebilirim?

Web tabanlı izleyiciler ve çevrimiçi hizmetler bir şekilde arama motoruna benzer. Bunları kullanmak oldukça basittir. Size şu konularda yol gösterelim adım adım kılavuz ücretsiz numara takibi nasıl yapılır 3 adımda:

 1. Seçtiğiniz uygulamanın resmi web sitesine gidin. Gerekirse hesabınızı oluşturun. Sonraki adımlar için örnek olarak Detectico'yi kullanacağız. 
 2. Takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını arama kutusuna girin. Ardından, özel bir metin mesajı oluşturun veya varsayılan bir mesaj seçin. Enter tuşuna basın. Detectico, hedef telefona bir izleme bağlantısı içeren anonim bir metin mesajı gönderecektir.
 3. Mesajınızı açtıklarında, Detectico mevcut konumlarını interaktif bir harita üzerinde gösterecektir. Sol taraftaki pencere kısmında koordinatları, adresi, saati ve tarihi göreceksiniz.

Profesyonel ipucu: Hedef telefona bir rota mı oluşturmak istiyorsunuz? Koordinatları kopyalayın ve bir harita uygulamasına yapıştırın. Bu kadar basit!

Sonuç

Web tabanlı uygulamalar, kullanıcıların bir telefon numarasını ücretsiz olarak takip edebilmeleri için yeni olanaklar yarattı. Bu uygulamalar, daha önce sadece polisin erişebildiği bilgilere halkın erişimini sağlıyor. Artık neredeyse herkes numaranın yerini dakikalar içinde bulabiliyor. Gelişmiş uygulamalar temel konum aramasının ötesine geçerek telefon operatörü, cihaz türü ve diğer bilgiler gibi ek ayrıntılar sağlar.

Yazımızda, gelişmiş özelliklere sahip telefon numaralarını takip etmek için en iyi ücretsiz uygulamalardan bazılarını inceledik ve en iyi iki önerimiz Detectico numaraya göre telefon takip ve Scannero. Kullanıcıların 180'den fazla ülkedeki numaraları bulmasına olanak tanır, doğru konum takibi sağlar ve çok çeşitli başka özellikler sunar.