Jak zjistit něčí'polohu v iPhonu

Jak zjistit polohu iPhonu: Placené a bezplatné možnosti

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Vědět, jak zjistit něčí polohu na iPhonu, může být užitečné z různých důvodů - můžete chtít zkontrolovat někoho blízkého, ujistit se, že je vaše dítě tam, kde řeklo, že bude, nebo se dokonce jen setkat s přítelem. Naštěstí v iPhonu existuje několik různých způsobů, jak zobrazit nebo sdílet polohu, a to jak s vědomím druhé osoby, tak bez něj. To se může hodit například tehdy, když chcete někomu připravit překvapení nebo když nechcete být příliš posedlí, když se o někoho staráte. 

V tomto článku se budeme zabývat různými dostupnými metodami, jak zjistit polohu někoho na iPhonu.

Obsah

Jak zjistím něčí polohu v iPhonu?

Existuje několik různých přístupů, jak sledovat polohu iPhonu z jiného iPhonu. Můžete použít aplikace třetích stran a sledovat jejich polohu bez jejich vědomí, nebo použít vestavěné funkce iOS a sdílet polohu dobrovolně. Zvolená metoda závisí na vašich konkrétních potřebách a situaci. 

banner

Zobrazení něčí polohy na iPhonu pomocí aplikací třetích stran

Pokud potřebujete zkontrolovat něčí polohu na iPhonu, aniž by o tom věděl, aplikace třetích stran tuto možnost poskytují. Tyto aplikace mohou být užitečné v nouzových situacích nebo když chcete jednoduše zajistit něčí bezpečnost. 

Získání polohy v reálném čase pomocí Detectico 

Detectico cs

Detectico je předním řešením pro sledování polohy uživatele iPhonu. Poskytuje mnoho jedinečných a užitečných funkcí zaměřených na maximální bezpečnost, zabezpečení a klid.

 1. Detekce podle čísla: Tato funkce umožňuje odeslat textový odkaz na detekci na libovolné číslo. Jakmile příjemce na odkaz klepne, zjistí se jeho poloha. Tuto funkci použijte, pokud potřebujete řešení, jak zjistit něčí polohu v iPhonu.
 2. Zjistěte jejich jméno: Zajímalo vás někdy, kdo se skrývá za neznámým číslem, které vám píše nebo volá? Detectico má odpověď. Dokáže skenovat různé záznamy a poskytnout vám potřebné informace.
 3. Detekce úniků dat: Společnost Detectico také bedlivě dohlíží na bezpečnost vašich osobních údajů. Pokud jsou vaše soukromé údaje ohroženy a mohou být ukradeny hackery, Detectico vám dá vědět.

Vzhledem k těmto možnostem je Detectico skutečně nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí spolehlivé a komplexní řešení pro sledování polohy.

Jak sledovat něčí polohu v iPhonu pomocí Detectico 

Detectico je navržen speciálně pro sledování polohy jiné osoby v reálném čase bez jejího vědomí. Zde je přehled toho, jak funguje:

 • Zaregistrujte si účet na webových stránkách Detectico
 • Zadejte telefonní číslo, které chcete sledovat 
 • Detectico zašle na toto číslo SMS s odkazem.
 • Když příjemce klikne na odkaz, jeho poloha se zobrazí na panelu Detectico.

Nyní už víte, jak zobrazit něčí polohu v iPhonu! To však není vše. Mezi hlavní výhody používání Detectico pro sledování polohy patří:

 • Do zařízení, které chcete sledovat, není třeba nic instalovat.
 • Zobrazení aktuální polohy cílové osoby
 • Funguje na zařízeních iPhone i Android
 • Podporuje všechny telefony a operátory
 • Můžete sledovat něčí polohu odkudkoli na světě.

Je však třeba mít na paměti, že Detectico odhaluje pouze aktuální polohu, nikoli průběžnou historii. Pro průběžné sledování a prohlížení minulých poloh může být vhodnější aplikace, jako je Eyezy.

Kontrola historie polohy někoho pomocí Eyezy

aplikace eyezy pro sledování pro iphone

Přemýšleli jste někdy o tom, "Jak mohu zkontrolovat něčí polohu na iPhonu, aniž by o tom věděl?". Pak může být naše další řešení vaší nejlepší volbou! 

Eyezy je komplexní monitorovací aplikace pro iPhone a Android. Jednou z jejích výjimečných funkcí je robustní funkce sledování polohy. Zde je popis toho, co získáte, když si vyberete Eyezy: 

 1. Sledování jejich polohy: Tato funkce umožňuje zobrazit polohu osoby v reálném čase na přehledné mapě. Tento okamžitý přístup k údajům o poloze v reálném čase vám zajistí, že budete mít v každém okamžiku přehled o tom, kde se osoba nachází.
 2. Zobrazit historii jejich polohy: Pokud vás zajímá, kde byli, Eyezy vám kryje záda. Pomocí funkce historie polohy můžete získat přístup k podrobnému záznamu jejich minulých míst. Stačí se přihlásit a přejít do sekce historie polohy. Takto lze zobrazit historii polohy někoho v iPhonu! 
 3. Odhalte podezřelá místa: Pomocí Eyezy můžete také zjistit, zda sledovaná osoba navštěvuje místa, která vzbuzují podezření. Aplikace pro sledování mobilních telefonů vás upozorní na všechna místa, která by se mohla zdát neobvyklá, a umožní vám okamžitě podniknout potřebné kroky.

Model Eyezy má řadu funkcí, které přesahují pouhé sledování polohy:

 1. Monitorování sociálních médií: Tato funkce umožňuje sledovat aktivity na oblíbených platformách sociálních médií, jako je Facebook, Instagram, Snapchat a Twitter. Kromě možnosti sledovat polohu iPhonu z jiného iPhonu můžete kontrolovat příspěvky, lajky, komentáře a dokonce i soukromé zprávy, abyste zajistili bezpečné a vhodné používání těchto platforem.
 2. Keylogger: Funkce keyloggeru zaznamenává každý stisk klávesy provedený na sledovaném zařízení. To vám může pomoci pochopit, co se píše do vyhledávačů, sociálních médií, aplikací pro zasílání zpráv nebo e-mailů, a získat tak širší přehled o online aktivitách.
 3. Blokátor webových stránek: Pokud v historii najdete nevhodné nebo rušivé webové stránky, Eyezy vám dává možnost tyto stránky zablokovat. To pomáhá zajistit bezpečné a soustředěné internetové prostředí.
 4. Záznamník hovorů: Eyezy automaticky zaznamenává všechny příchozí a odchozí hovory, včetně doby trvání a časového razítka. Tato funkce vám umožní prohlížet historii hovorů, identifikovat neznámé volající a zaznamenat jakoukoli neobvyklou aktivitu.
 5. Sledování SMS: Tato funkce umožňuje zobrazit všechny odeslané a přijaté textové zprávy ve sledovaném zařízení. Můžete si přečíst obsah zpráv, zobrazit údaje o odesílateli/příjemci a zjistit přesné časové razítko každé zprávy.

Poskytuje sice podrobnější sledování a možnost zkontrolovat něčí polohu na iPhonu, ale nevýhodou je, že Eyezy musí být nainstalován přímo v zařízení, které chcete sledovat. Také může být ve srovnání s Detectico poněkud dražší. 


Přečtěte si také: 3 nejlepší způsoby jak najít iPhone podle telefonního čísla v roce 2024

Jak zdarma zjistit něčí polohu na iPhonu

Výše uvedené metody vyžadují aplikace a účty třetích stran. Pro ochotné sdílení polohy však můžete použít i bezplatné nástroje integrované v iPhonu. Tyto možnosti sice nejsou skryté ani tajné, ale umožňují pohodlné sdílení polohy mezi přáteli nebo členy rodiny.

Používání vestavěných aplikací ke sdílení polohy

Aplikace Najít moje a Zprávy vyvinuté společností Apple obsahují snadno použitelnou funkci, která umožňuje zkontrolovat něčí polohu na iPhonu.

Find My iPhone

najít můj iphone

Aplikace Find My iPhone umožňuje sdílet vaši polohu s kontakty a zobrazovat jejich polohu. Jak ji používat:

 • Po spuštění aplikace Najít moje vyberte kartu Lidé.
 • Klepněte na přítele a vyberte možnost "Sdílet mou polohu".
 • Zvolte, jak dlouho chcete místo sdílet
 • Nyní se zobrazí na mapě a uvidí i vaši polohu.

Aplikace iMessage

Sdílení polohy v iMessage

Existuje také způsob, jak zjistit něčí polohu v iMessage:

 • Otevření konverzace iMessage
 • Klepněte na ikonu aplikace nad textovým polem
 • Zvolte možnost kolíku umístění
 • Vyberte, jak dlouho chcete sdílet, a klepněte na "Odeslat".
 • V chatu se zobrazí mapa vaší polohy.

Zatímco funkce Najít moje umožňuje větší kontrolu, iMessage je rychlejší pro jednoduché sdílení klepnutím.


Přečtěte si také: Jak někoho sledovat prostřednictvím textové zprávy: Zkoumání 5 populárních metod

Použití navigačních nástrojů

Navigační nástroje

Mapy a navigační aplikace také umožňují zkontrolovat něčí polohu na iPhonu:

Mapy Apple

 • Otevřete aplikaci Mapy a klepněte na ikonu svého profilu
 • Vyberte možnost "Sdílet ETA" a vyberte kontakt, se kterým chcete sdílet.
 • V reálném čase uvidí vaši cestu a předpokládaný čas příjezdu.

Časová osa Google

 • Ujistěte se, že je pro váš účet povolena časová osa Mapy Google 
 • Na druhém telefonu otevřete Mapy Google > Časová osa a vyberte svůj profil.
 • Budete moci vidět historii jejich polohy a polohu v reálném čase.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY 

Jak zobrazit historii polohy někoho v iPhonu?

Zobrazení minulých poloh někoho v iPhonu vyžaduje monitorovací aplikaci, jako je Eyezy, s funkcemi historie polohy. Vestavěné nástroje Find My a iMessage zobrazují pouze aktuální polohu v reálném čase, a to pouze v případě, že vám to cílová osoba dovolí.

Jak zkontrolovat polohu přátel v iPhonu?

Nejjednodušší je sdílet polohu pomocí funkce Najít moje nebo iMessage. Sdílení polohy můžete vyzkoušet také v aplikaci Apple Maps. Všechny fungují bez jakéhokoli nastavování a umožňují rychlé sdílení. V případě, že to však chcete udělat bez jejich vědomí, zvažte použití Detectico - moderního řešení pro sledování polohy.

Proč nemohu vidět něčí polohu poté, co mi ji sdílel na iPhonu?

Obvykle nelze sledovat polohu iPhonu z jiného iPhonu, protože zvolená doba sdílení vypršela. Zkuste je nechat sdílet znovu, ale zvolte možnost "Sdílet na dobu neurčitou", aby se nevypnula.

Jak zjistit, zda někdo zkontroloval vaši polohu v iPhonu?

Bohužel neexistuje žádný způsob, jak získat oznámení nebo jistotu, že někdo zobrazil vaši polohu. Aplikace Find My tyto informace nezveřejňuje, aby nedocházelo k porušování soukromí.

Závěr

Zobrazení nebo sdílení polohy v iPhonu je možné pomocí aplikací první i třetí strany, přičemž každá z nich má své výhody a nevýhody. Bezplatné nástroje, jako je Find My a iMessage, umožňují ochotné sdílení polohy pro větší pohodlí. Pokročilejšího sledování lze dosáhnout pomocí monitorovacích aplikací. Vědět, jak sledovat něčí polohu v iPhonu, však může být v mnoha případech užitečné. Při výběru správné metody zvažte případ použití spolu se svými potřebami.