Wpisz numer telefonu i znajdź lokalizację za darmo

Wpisz numer telefonu i znajdź lokalizację bezpłatnie 2024

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Masz mało czasu? Wpisz numer telefonu i znajdź lokalizację bezpłatnie tutaj

Gdybyśmy mogli przewidzieć przyszłość, z pewnością zainstalowalibyśmy nadajnik GPS, zanim wydarzy się coś pilnego. 

Być może twoje dzieci zgubiły się w drodze do domu lub nie możesz znaleźć miejsca, w którym twoja nowa randka zaparkowała samochód. Takie sytuacje wymagają szybkich rozwiązań.

I bądźmy szczerzy, zobaczenie czyjejś lokalizacji na mapie jest wygodniejsze niż zgadywanie, gdzie się znajduje. 

Ale żeby to zrobić, musisz wcześniej zainstalować nadajnik GPS, prawda?

Błąd. Nie musisz niczego instalować, aby dokładnie określić czyjąś lokalizację.

Absolutnie nic.

Jeśli masz ich numer telefonu, uznaj pracę za wykonaną.

Istnieją 5 miliardów abonentów telefonii komórkowej na świecie, a dzięki tym narzędziom, jak można się domyślić, można je wszystkie zlokalizować po numerze telefonu. 

Czytaj dalej, aby zapoznać się z dogłębną recenzją najlepszych witryn do śledzenia lokalizacji i dowiedzieć się, w jaki sposób mogą one pomóc Ci znaleźć kogokolwiek za pomocą zaledwie 2 kliknięć.

Spis treści

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online za darmo za pomocą stron internetowych?

Jeśli wpiszesz w Google "phone number tracker free", w ciągu kilku sekund otrzymasz ponad milion wyników. Ale nie wszystkie z nich będą dla ciebie przydatne i nie wszystkie będą darmowe.

Przetestowaliśmy najpotężniejsze darmowe narzędzia do śledzenia numerów, więc możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepsze narzędzia. Oto pięć naszych najlepszych propozycji:

 1. Detectico 
 2. Scannero
 3. mSpy
 4. Intelius
 5. Spokeo 

Najlepsze narzędzia do śledzenia numerów telefonów za darmo [minimalna opłata]

NazwaWyszukiwanie nazwyWyszukiwanie na zapleczuCena wywoławczaPolityka bezpłatnego okresu próbnego/zwrotu kosztówLink
🥇DetecticoTakTak$66.45/miesiąc1-dniowy okres próbny w cenie $0.89
14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Detectico
Scanner.ioTakTak$66.45/miesiąc1-dniowy okres próbny w cenie $1.19
14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Scanner.io
mSpyTakTak$11.66/miesiąc14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzymSpy
SpokeoTakTak$0.95/tydzieńPodstawowe wyniki są bezpłatneSpokeo
InteliusTakTak$34.95/miesiąc6-dniowy okres próbny w cenie $0.95Intelius

Detectico

Detectico pl

Detetico twierdzi, że może znaleźć lokalizację dowolnego numeru telefonu i spełnia swoje obietnice. Dostępna w 180 krajach, strona ta pozwala szybko zlokalizować użytkowników sieci komórkowych, bez względu na to, jakiego operatora mają. Dzięki 1-dniowemu planowi próbnemu możesz śledzić dowolną liczbę numerów. Co więcej, Detectico oferuje kilka dodatkowych funkcji, w tym odwrotne wyszukiwanie telefonu.

Kluczowe informacje

Sprawdzenie adresuTak
Wyszukiwanie nazwyTak
Śledzenie GPSTak
Próba1-dniowa wersja próbna w cenie $0.8914-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cechy 

 • Dokładne śledzenie lokalizacji: Detectico wskazuje lokalizację urządzenia docelowego z dokładnością do 5 metrów.
 • Dyskretna wiadomość tekstowa: Osoba docelowa otrzymuje anonimową wiadomość z ukrytym linkiem śledzącym.
 • System powiadomień: Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia e-mail, gdy urządzenie docelowe zostanie zlokalizowane.
 • Nieograniczona liczba wyszukiwań. Zlokalizuj tyle urządzeń, ile potrzebujesz.
 • Kompatybilność międzyplatformowa: Użyj Detectico, aby śledzić numer za darmo, nie martwiąc się o kompatybilność. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach z systemem Android, iOS i Windows.
 • Odwrotne wyszukiwanie telefonu. Dzięki Detectico można nie tylko śledzić numer za darmo, ale także dowiedzieć się, kto jest jego właścicielem.
 • Narzędzie do sprawdzania wycieków danych. Sprawdź, czy Twój numer telefonu i adres e-mail nie zostały przejęte.

Praktyczne doświadczenie

Strona jest dobrze zaprojektowana i nie zawiera reklam. Już za $0,89 dziennie można korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez Detectico. Po szybkiej rejestracji można uruchomić bezpłatne wyszukiwanie lokalizacji telefonu, wprowadzając numer docelowy. Następnie Detectico wyświetla informacje o lokalizacji urządzenia docelowego, w tym aktualny adres i współrzędne. 

Możesz również wyświetlić adres na interaktywnej mapie i otrzymać powiadomienie na swój adres e-mail, gdy urządzenie docelowe zostanie zlokalizowane.

baner

Scannero

Scannero1

Scannero to jedna z tych rzadkich aplikacji internetowych, które stale ewoluują i dodają nowe narzędzia. Obecnie Scannero oferuje sześć kluczowych funkcji do szybkiego i precyzyjnego śledzenia numerów telefonów. Możesz łatwo znaleźć informacje o właścicielu numeru telefonu, w tym lokalizację, imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Obecnie Scannero obsługuje 15 języków i ma bazę użytkowników w ponad 175 krajach. 

Kluczowe informacje

Sprawdzenie adresuTak
Wyszukiwanie nazwyTak
Śledzenie GPSTak
Próba1-dniowa wersja próbna na $1.1914-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cechy 

 • Łatwy w użyciu: Witryna jest przyjazna dla użytkownika i intuicyjna, więc nie musisz być ekspertem technicznym, aby z niej korzystać.
 • Brak instalacji: Nie musisz instalować żadnych aplikacji innych firm, aby uruchomić wyszukiwanie lokalizacji numeru telefonu. Scannero działa bezpośrednio z przeglądarki internetowej.
 • Niezwykła precyzja: Dokładną lokalizację można wyświetlić na szczegółowej mapie. Scannero umożliwia sprawdzanie adresów i współrzędnych. Można również wyświetlić czas, w którym urządzenie zostało zlokalizowane.
 • Identyfikacja dzwoniących: Oferuje odwrotne wyszukiwanie numeru i nazwy użytkownika.
 • Bezpieczna komunikacja: Możesz wysłać anonimową wiadomość głosową, aby udostępnić informacje osobiste.
 • Obsługiwane urządzenia: Scannero współpracuje z większością systemów operacyjnych i operatorów.
 • Całkowicie prywatny: Szyfruje dane osobowe i historię wyszukiwania.

Praktyczne doświadczenie

To prawda, że możesz dowiedzieć się, gdzie znajduje się ten numer telefonu w ciągu kilku minut. Po zarejestrowaniu się zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego. Tutaj możesz wprowadzić numer telefonu i uzyskać jego dokładną lokalizację. Wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, aż system go znajdzie. Zwykle zajmuje to zaledwie kilka minut. Domyślnie Scannero wyświetla niebieską pinezkę, która oznacza dokładną lokalizację urządzenia docelowego na mapie. 

mSpy

mSpy gps

Jeśli zastanawiasz się, jak śledzić numer telefonu za darmo, pozwól mSpy wykonać tę pracę za Ciebie. To coś więcej niż tylko aplikacja do śledzenia; to kompleksowe rozwiązanie do monitorowania urządzeń z systemem iOS i Android.

mSpy umożliwia śledzenie dowolnego telefonu w czasie rzeczywistym, tak jakbyś podążał za użytkownikiem, gdziekolwiek się udaje. A jeśli chcesz wiedzieć, gdzie byli w ciągu dnia, możesz wyświetlić historię ich lokalizacji na osi czasu.

Cechy 

 • Tryb ukrycia: mSpy działa cicho w tle, rejestrując wszystko, co robi właściciel telefonu.
 • Panel sterowania online: Bezpłatne śledzenie lokalizacji numeru telefonu bezpośrednio z przeglądarki internetowej.
 • Śledzenie GPS w czasie rzeczywistymUzyskaj dokładne dane o lokalizacji, takie jak szerokość i długość geograficzna, a także informacje o dacie i godzinie.
 • Historia lokalizacji: zobaczyć szczegółową historię trasy na czytelnej mapie. 
 • Natychmiastowe powiadomienia: rysować wirtualne granice (geofence) na mapie i otrzymywać powiadomienia, gdy użytkownik je przekroczy. 
 • Wyświetlanie dzienników aktywności: sprawdzać wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, e-maile, zdjęcia, historię przeglądania i nie tylko.
 • Szybkie wyszukiwanie: Filtruj dane według czasu, daty i słów kluczowych, aby szybko znaleźć potrzebne informacje. 

Praktyczne doświadczenie

Witryna jest wolna od reklam i łatwa w nawigacji. Możesz utworzyć bezpłatne konto do śledzenia lokalizacji numeru telefonu, wprowadzając swój adres e-mail lub łącząc konto Google. 

Po skonfigurowaniu konta mSpy zaloguj się do Panelu sterowania i wybierz Lokalizacje GPS z menu po lewej stronie. Zobaczysz szczegółową mapę z niebieską pinezką lokalizacji. Powiększ i pomniejsz mapę, aby uzyskać lepszy widok obszaru, lub przełącz się na widok listy, aby zobaczyć pełny adres, znaczniki czasu i nie tylko. 

Kluczowe informacje

Sprawdzenie adresuTak
Wyszukiwanie nazwyTak
Śledzenie GPSTak
Próba14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Intelius

Intelius

Jeśli chcesz wiedzieć, jak bezpłatnie śledzić lokalizację numeru telefonu, sprawdź Intelius, aplikację, która pomoże Ci znaleźć imię i nazwisko oraz adres dowolnej osoby w ciągu kilku sekund. Jej baza danych zawiera miliony rekordów, w tym numery telefonów stacjonarnych i komórkowych. Wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć informacje o właścicielu numeru telefonu, w tym historię adresów, nazwisko i rejestry karne.

Intelius jest przeznaczony dla smartfonów, tabletów i komputerów PC. Jeśli tylko znasz docelowy numer telefonu, możesz zlokalizować jego właściciela. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową i wpisać numer w panelu wyszukiwania, aby uzyskać dokładne i szczegółowe informacje.

Kluczowe informacje

Sprawdzenie adresuTak
Wyszukiwanie nazwyTak
Śledzenie GPSTak
Próba6-dniowy okres próbny w cenie $0.95

Cechy

 • Szybkie wyniki: Wpisz numer telefonu i znajdź lokalizację za darmo online
 • Identyfikacja nieznanych rozmówców: Możesz dowiedzieć się, kto do Ciebie dzwoni i gdzie się znajduje, nawet jeśli zablokował swój numer.
 • Sprawdź dane osobowe: Wyświetlanie listy bieżących i poprzednich adresów powiązanych z numerem telefonu komórkowego danej osoby.
 • Nieograniczone wyszukiwanie: Dostęp do bazy danych milionów numerów telefonów w celu uzyskania najnowszych informacji. Zlokalizuj tyle osób, ile potrzebujesz.
 • Obsługiwane urządzenia: Lokalizuje większość urządzeń z systemem Android i iOS, więc nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem potrzebnych informacji.

Praktyczne doświadczenie

Możesz założyć konto na stronie powitalnej lub wypełnić formularz rejestracyjny, który pojawia się po wpisaniu numeru telefonu i znalezieniu bezpłatnej lokalizacji online. Gdy to zrobisz, witryna przeanalizuje swoją bazę danych publicznych rejestrów, aby podać nazwę i adres właściciela numeru telefonu.

Spokeo

Spokeo1

Jeśli szukasz szybkich sposobów na bezpłatne śledzenie numeru telefonu, Spokeo zdecydowanie powinien znaleźć się na Twojej liście aplikacji, które musisz wypróbować. Jest to łatwe w użyciu narzędzie internetowe, które pozwala znaleźć praktycznie wszystko, co musisz wiedzieć o właścicielu numeru, w tym pełne imię i nazwisko, aktualny adres, adres e-mail i dokładną lokalizację.

Obecnie Spokeo posiada w swojej bazie danych ponad 12 miliardów rekordów. Zbiera informacje z dowolnego miejsca - mediów społecznościowych, rejestrów publicznych, nieruchomości, profili online - i kompiluje je w łatwy do zrozumienia raport. Możesz zastosować filtry, aby uzyskać najbardziej odpowiednie dane.

Kluczowe informacje

Sprawdzenie adresuTak
Wyszukiwanie nazwyTak
Śledzenie GPSNie
PróbaPodstawowe wyniki są bezpłatne

Cechy

 • Szybkie wyszukiwanie: Bezpłatna lokalizacja numeru telefonu bez rejestracji.
 • Szczegółowe raporty: Może dostarczyć ci pełnego imienia i nazwiska, wieku, aktualnego adresu, kont społecznościowych i profili randkowych osoby, której szukasz.
 • Unikaj oszustw telefonicznych: Zidentyfikuj potencjalnego oszusta, aby chronić swoją tożsamość i finanse.
 • Uzyskaj natychmiastowe wyniki: Przetwarza dane w ciągu kilku minut, dzięki czemu można szybko uzyskać potrzebne informacje.

Praktyczne doświadczenie 

Interfejs jest nieco przestarzały, ale przejrzysty i łatwy w nawigacji, dzięki czemu można szybko znaleźć wszystkie potrzebne informacje bez większego wysiłku. Wystarczy wprowadzić pełny 10-cyfrowy numer i gotowe. Należy jednak pamiętać, że darmowa wersja Spokeo pozwala uzyskać dostęp tylko do podstawowych informacji o właścicielu numeru telefonu.

baner

Jak bezpłatnie śledzić numer telefonu za pomocą aplikacji innych firm?

Trackery internetowe i usługi online są nieco podobne do wyszukiwarki. Korzystanie z nich jest dość proste. Pozwól, że przeprowadzimy Cię przez Przewodnik krok po kroku dotyczący Jak śledzić numer za darmo w 3 krokach:

 1. Przejdź do oficjalnej strony internetowej wybranej aplikacji. W razie potrzeby utwórz konto. W następnych krokach użyjemy Detectico jako przykładu. 
 2. Wprowadź numer telefonu osoby, którą chcesz śledzić, w polu wyszukiwania. Następnie utwórz niestandardową wiadomość tekstową lub wybierz domyślną. Naciśnij Enter. Detectico wyśle anonimową wiadomość tekstową zawierającą link do śledzenia na telefon docelowy.
 3. Po otwarciu wiadomości, Detectico wyświetli ich aktualną lokalizację na interaktywnej mapie. W lewej części okna widoczne będą współrzędne, adres, godzina i data.

Wskazówka: Chcesz utworzyć trasę do telefonu docelowego? Skopiuj współrzędne i wklej je do aplikacji mapowej. To takie proste!

Wnioski

Aplikacje internetowe otworzyły przed użytkownikami nowe możliwości bezpłatnego śledzenia numeru telefonu. Dają one społeczeństwu dostęp do informacji, które wcześniej były dostępne tylko dla policji. Teraz praktycznie każdy może znaleźć lokalizację numeru w ciągu kilku minut. Zaawansowane aplikacje wykraczają poza podstawowe wyszukiwanie lokalizacji i dostarczają dodatkowych szczegółów, takich jak operator telefonu, typ urządzenia i inne informacje.

W naszym poście sprawdziliśmy niektóre z najlepszych darmowych aplikacji do śledzenia numerów telefonów z zaawansowanymi funkcjami, a nasze dwie najlepsze rekomendacje to Detectico lokalizator telefonu według numeru i Scannero. Umożliwiają one użytkownikom lokalizowanie numerów w ponad 180 krajach, zapewniają dokładne śledzenie lokalizacji i oferują szeroki zakres innych funkcji.