Spokeo1

Detectico vs. Spokeo: najlepsza alternatywa dla Spokeo

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Granica między rzeczywistością a wirtualnymi personami często się zaciera. Według StatistaFacebook usunął oszałamiającą liczbę 1 miliarda fałszywych profili w pierwszym kwartale 2019 roku.

Tak więc, nawet jeśli przeczesałeś Internet, aby zweryfikować czyjąś tożsamość, tak naprawdę nie patrzysz na osobę, ale na wirtualny profil. Twoja randka może mieć kartotekę kryminalną lub jest łowcą kotów w przebraniu. Niezależnie od przypadku, potrzebujesz usługi sprawdzania przeszłości online.

Detectico i Spokeo to dwa najpopularniejsze modele do tego zadania, ale który z nich jest lepszy? Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom i zaletom każdego z nich, aby określić najlepsze narzędzie do tego zadania.

baner
Spis treści

Co to jest Spokeo?

Wyobraź sobie ogromny hub, który jest pełen miliardów rekordów. Imiona i nazwiska, numery telefonów, adresy e-mail - Spokeo ma to wszystko. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć dawno zaginionego przyjaciela, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o sprzedawcy online, to nowoczesne narzędzie detektywistyczne oferuje wszystko.

Jak działa Spokeo?

Spokeo

To naprawdę proste. Ta strona internetowa przeszukuje mnóstwo źródeł i zbiera wszystkie informacje, które może znaleźć w jednym, łatwym do odczytania raporcie. Masz podejrzany numer telefonu, który Cię nęka? To narzędzie jest do Twojej dyspozycji. Ale poczekaj.

Przy tak wielu innych narzędziach do wyszukiwania osób, możesz się zastanawiać, czy Spokeo jest tego wart. Przyjrzyjmy się temu nieco głębiej i zobaczmy, jak wypada na tle najlepszych dostępnych alternatyw.

Kluczowe cechy Spokeo

To narzędzie ma kilka całkiem fajnych funkcji, które sprawiają, że wyróżnia się w tłumie podobnych stron internetowych Spokeos. Jedną z najważniejszych jest funkcja wyszukiwania numeru telefonu. Rozbijmy to na czynniki pierwsze:

  • Miliardy rekordów: Ma dostęp do miliardów rekordów, co oznacza, że prawdopodobnie znajdziesz informacje, których szukasz.
  • Wiodące w branży raporty: Gdy Spokeo zbierze szczegółowe informacje, przedstawia je w bardzo przyjaznym dla użytkownika raporcie.
  • Zatrzymaj niechciane połączenia i SMS-y: Masz upierdliwy numer, który nie daje Ci spokoju? Ta strona internetowa pomoże ci dowiedzieć się, kto stoi za niechcianymi połączeniami i SMS-ami.

Kto potrzebuje Spokeo?

  • Kupujący online: Sprawdź sprzedawców w serwisie eBay lub Craigslist.
  • Właściciele telefonów: Identyfikacja dziwnych połączeń lub wiadomości tekstowych. 
  • Łowcy ludzi: Spotkaj się ponownie ze starymi przyjaciółmi lub członkami rodziny.
  • Ciekawskie koty: Odpowiedz na pytania dotyczące kogoś.

Przedstawiamy najlepszą alternatywę Spokeo

Gotowy na poufne informacje? Jest taka strona jak Spokeo, która robi furorę. Nazywa się Detectico. Wyobraź sobie wszystkie zalety najpopularniejszego narzędzia do wyszukiwania osób, ale z jeszcze większą liczbą funkcji i korzyści.

Co to jest Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

DetecticoSpokeo, główny konkurent Spokeo, to usługa 3 w 1, która oferuje więcej niż tylko nazwę lookup. Łączy wszystkie publicznie dostępne dane w jeden wygodny raport, który jest łatwy do zrozumienia, dzięki czemu nie trzeba przeczesywać wierszy tekstu w poszukiwaniu odpowiedzi.

Detectico śledzi lokalizacje i sprawdza numery oraz wiadomości e-mail pod kątem wycieków danych. Jest to strona internetowa, więc można uzyskać do niej dostęp z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu. Fajnie, prawda? A co najlepsze? Nie wymaga instalacji. Jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami.

Podejście Detectico do wyszukiwania adresów e-mail i telefonów

Jako alternatywa dla Spokeo, Detectico ma kilka dość unikalnych funkcji, jeśli chodzi o wyszukiwanie poczty e-mail i telefonu.

  • Nieograniczone wyszukiwania: Otrzymujesz nieograniczoną liczbę wyszukiwań e-maili i numerów telefonów za jedną zryczałtowaną stawkę.
  • Kontrola wycieków danych: Detectico sprawdza, czy podany adres e-mail lub numer telefonu był zaangażowany w jakiekolwiek wycieki danych, dzięki czemu wiesz, czy Twoje informacje są bezpieczne.
  • Odwrotne wyszukiwanie numeru: Możesz dowiedzieć się, kto jest właścicielem numeru, nawet jeśli nie ma go w kontaktach ani na żadnej platformie mediów społecznościowych.

Być może zastanawiasz się, jak używać Detectico do wyszukiwania. Wystarczy wpisać swój numer telefonu lub adres e-mail, a Detectico zajmie się resztą.

Spokeo vs. Detectico Porównanie funkcji Email & Phone Lookup

W porządku, przejdźmy teraz do prawdziwej transakcji. Zamierzamy postawić Spokeo i Detectico łeb w łeb i porównać ich funkcje wyszukiwania poczty e-mail i telefonu.

Doświadczenie użytkownika

Rozpoczynając nasze porównanie, przechodzimy od razu do wrażeń użytkownika. Z naszych poszukiwań jasno wynika, że Detectico robi coś dobrze. Użytkownicy Trustpilot i Sitejabber przyznali mu wysokie oceny za doskonały interfejs użytkownika i dokładność.

Z drugiej strony mamy Spokeo. Niektórzy użytkownicy przyznają mu pełne 5 gwiazdek, podczas gdy inni oscylują wokół 3 gwiazdek. Główny zarzut? Cóż, wydaje się, że niektórzy ludzie uważają, że informacje dostarczane przez to narzędzie można łatwo znaleźć za pomocą prostej wyszukiwarki Google. No i jest jeszcze kwestia ceny Spokeo - kilku użytkowników uznało ją za nieco zbyt drogą.

Porównanie interfejsu użytkownika

Następnie mówimy o interfejsie użytkownika. Obie witryny mogą pochwalić się czystymi, intuicyjnymi projektami, ale jeśli chodzi o mnie, Detectico przewyższa konkurencję. Układ jest przyjazny dla użytkownika i ułatwia nawigację - to prawdziwy plus, gdy próbujesz szybko znaleźć informacje.

Skuteczność i dokładność wyszukiwania adresów e-mail i telefonów

Zestawiliśmy ze sobą obie strony internetowe z liczbami, które znamy na wylot. Rzućmy więc okiem!

Detectico znalazł najdokładniejsze wyniki, podczas gdy narzędzia do wyszukiwania numerów telefonów Spokeo przyciągnęły niektóre dane, o których wiedzieliśmy, że są nieprawidłowe. Jeśli chodzi o wyszukiwanie adresów e-mail, obie strony były dość dokładne.

Jeśli chodzi o precyzję i wydajność, Detectico jest jak twój osobisty Sherlock Holmes. Zastanawiasz się, jak używać Spokeo? Jest to dość proste, ale jeśli zależy ci na szybkości i dokładności, Detectico jest najlepszym wyborem.

Lista 5 najlepszych alternatyw dla Spokeo

Szukam darmowej alternatywy dla Spokeo narzędzia? Oto pięć najlepszych opcji:

Detectico

Detectico_Location1

Detectico to szybkie i skuteczne narzędzie do wyszukiwania wstecznych numerów telefonów. Znane z szerokiego zasięgu i wysokiej dokładności.

Numlookup

NumLookup

Ta bezpłatna usługa może pochwalić się obszerną bazą danych i oferuje wyszukiwanie nazwisk, adresów i adresów e-mail.

SocialCatfish

socialcatfish

Unikalna platforma specjalizująca się w demaskowaniu tożsamości kryjącej się za numerem.

AnyWho

tak czy inaczej

Prosty, ale skuteczny, AnyWho sprawia, że odwrotne wyszukiwanie numerów telefonów jest tak proste, jak ciasto.

XResolver

xresolver

Szybki, niezawodny i dokładny, XResolver jest solidnym konkurentem wśród podobnych stron internetowych Spokeo.

Którą aplikację wybrać?

Wybór odpowiedniej aplikacji zależy od Twoich priorytetów - czy cenisz sobie ostrą jak brzytwa dokładność i bogactwo przydatnych funkcji, Śledzenie numeru telefonu Detectico powinny znajdować się na szczycie listy.

W przeciwieństwie do podstawowego wyszukiwania numeru telefonu Spokeo, Detectico idzie o krok dalej, zapewniając, że otrzymane wyniki są nie tylko dokładne, ale także wiarygodne. Co więcej, strona ta oferuje funkcje premium bez żadnych limitów lub dodatkowych opłat.

Wnioski

Po rozważeniu funkcji, doświadczenia użytkownika i dokładności zarówno Spokeo, jak i Detectico, jasne jest, że Detectico bierze tort jako najlepsza alternatywa. Dzięki kompleksowej usłudze 3 w 1, nieograniczonej liczbie wyszukiwań, kontroli wycieków danych i możliwościom odwrotnego wyszukiwania telefonu, przewyższa Spokeo pod każdym względem.