Jak sprawdzić czyjąś lokalizację na iPhonie?

Jak poznać czyjąś lokalizację w iPhone'ach? Darmowe i płatne rozwiązania

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Wiedza o tym, jak znaleźć czyjąś lokalizację na iPhonie może być przydatna z wielu powodów - możesz chcieć sprawdzić, co u ukochanej osoby, upewnić się, że Twoje dziecko jest tam, gdzie powiedziało, że będzie, a nawet po prostu spotkać się ze znajomym. Na szczęście w przypadku iPhone'a istnieje kilka różnych sposobów wyświetlania lub udostępniania lokalizacji, zarówno z, jak i bez wiedzy drugiej osoby. Może to być przydatne, gdy na przykład chcesz zrobić niespodziankę lub gdy nie chcesz być zbyt obsesyjny, troszcząc się o kogoś. 

W tym artykule zbadamy różne dostępne metody sprawdzania czyjejś lokalizacji na iPhonie.

Spis treści

Jak sprawdzić czyjąś lokalizację na iPhonie?

Istnieje kilka różnych podejść do śledzenia lokalizacji iPhone'a z innego iPhone'a. Możesz użyć aplikacji innych firm do śledzenia ich lokalizacji bez ich wiedzy lub użyć wbudowanych funkcji iOS, aby dobrowolnie udostępniać lokalizacje. Wybór metody zależy od konkretnych potrzeb i sytuacji. 

baner

Zobacz czyjąś lokalizację na iPhonie za pomocą aplikacji innych firm

Jeśli chcesz sprawdzić czyjąś lokalizację na iPhonie bez wiedzy tej osoby, aplikacje innych firm zapewniają taką możliwość. Aplikacje te mogą być przydatne w nagłych wypadkach lub gdy po prostu chcesz zapewnić komuś bezpieczeństwo. 

Uzyskaj lokalizację w czasie rzeczywistym za pomocą Detectico 

Detectico pl

Detectico wyróżnia się jako wiodące rozwiązanie do śledzenia czyjejś lokalizacji na iPhonie. Zapewnia wiele unikalnych i przydatnych funkcji mających na celu maksymalizację bezpieczeństwa, ochrony i spokoju ducha.

 1. Detect by Number: Funkcja ta umożliwia wysłanie SMS-a z linkiem do wykrywania na dowolny numer. Gdy odbiorca dotknie linku, jego lokalizacja zostanie ujawniona. Zastosuj tę funkcję, jeśli potrzebujesz rozwiązania, jak uzyskać czyjąś lokalizację na iPhonie.
 2. Wykryj ich nazwę: Czy kiedykolwiek byłeś ciekawy, kto kryje się za nieznanym numerem, który wysyła SMS-y lub dzwoni do Ciebie? Detectico ma na to odpowiedź. Może skanować różne rekordy i dostarczać wymaganych informacji.
 3. Wykrywanie wycieków danych: Detectico czuwa również nad bezpieczeństwem danych osobowych użytkowników. Jeśli twoje prywatne informacje zostaną naruszone i będą dostępne dla hakerów, Detectico poinformuje cię o tym.

Biorąc pod uwagę te możliwości, Detectico jest rzeczywiście najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą niezawodnego i wszechstronnego rozwiązania do śledzenia lokalizacji.

Jak śledzić czyjąś lokalizację na iPhonie za pomocą Detectico 

Detectico został zaprojektowany specjalnie do przeglądania lokalizacji innej osoby w czasie rzeczywistym bez jej wiedzy. Oto przegląd tego, jak to działa:

 • Załóż konto na stronie internetowej Detectico
 • Wprowadź numer telefonu, który chcesz śledzić 
 • Detectico wyśle na ten numer wiadomość SMS z linkiem
 • Gdy odbiorca kliknie link, jego lokalizacja zostanie ujawniona na pulpicie nawigacyjnym Detectico

Teraz już wiesz, jak wyświetlić czyjąś lokalizację na iPhonie! To jednak nie wszystko. Niektóre kluczowe korzyści z używania Detectico do śledzenia lokalizacji obejmują:

 • Nie ma potrzeby instalowania czegokolwiek na urządzeniu, które chcesz śledzić
 • Wyświetlanie bieżącej lokalizacji osoby docelowej
 • Działa na urządzeniach iPhone i Android
 • Obsługuje wszystkie telefony i operatorów
 • Możesz śledzić czyjąś lokalizację z dowolnego miejsca na świecie.

Należy jednak pamiętać, że Detectico ujawnia tylko bieżącą lokalizację, a nie bieżącą historię. Do ciągłego śledzenia i przeglądania poprzednich lokalizacji lepiej nadaje się aplikacja taka jak Eyezy.

Sprawdź czyjąś historię lokalizacji za pomocą Eyezy

aplikacja śledząca eyezy dla iphone'a

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: "Jak mogę sprawdzić czyjąś lokalizację na iPhonie bez wiedzy tej osoby?". W takim razie nasze następne rozwiązanie może być najlepszym wyborem! 

Eyezy to wszechstronna aplikacja do monitorowania na iPhone'a i Androida. Jedną z jej wyróżniających się funkcji są solidne możliwości śledzenia lokalizacji. Oto, co otrzymasz, wybierając Eyezy: 

 1. Śledzenie ich lokalizacji: Funkcja ta pozwala zobaczyć lokalizację danej osoby w czasie rzeczywistym na łatwej do zrozumienia mapie. Ten natychmiastowy dostęp do danych o lokalizacji na żywo zapewnia możliwość śledzenia miejsca pobytu danej osoby w dowolnym momencie.
 2. Wyświetlanie historii lokalizacji: Jeśli jesteś ciekawy, gdzie byli, Eyezy jest do Twojej dyspozycji. Korzystając z funkcji historii lokalizacji, można uzyskać dostęp do szczegółowego zapisu ich poprzednich lokalizacji. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się i przejść do sekcji historii lokalizacji. Oto jak zobaczyć czyjąś historię lokalizacji na iPhonie! 
 3. Wykryj podejrzane lokalizacje: Dzięki Eyezy można również zidentyfikować, czy monitorowana osoba odwiedza miejsca, które budzą podejrzenia. Aplikacja do śledzenia telefonu komórkowego ostrzega o wszelkich lokalizacjach, które mogą wydawać się nietypowe, umożliwiając szybkie podjęcie niezbędnych działań.

Eyezy posiada wiele funkcji, które wykraczają poza śledzenie lokalizacji:

 1. Monitorowanie mediów społecznościowych: Funkcja ta umożliwia monitorowanie aktywności na popularnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Snapchat i Twitter. Oprócz możliwości śledzenia lokalizacji iPhone'a z innego iPhone'a, możesz przeglądać posty, polubienia, komentarze, a nawet prywatne wiadomości, aby zapewnić bezpieczne i odpowiednie korzystanie z tych platform.
 2. Keylogger: Funkcja keyloggera rejestruje każde naciśnięcie klawisza wykonane na monitorowanym urządzeniu. Może to pomóc w zrozumieniu, co jest wpisywane w wyszukiwarkach, mediach społecznościowych, aplikacjach do przesyłania wiadomości lub e-mailach, umożliwiając w ten sposób szersze spojrzenie na aktywność online.
 3. Blokada stron internetowych: Jeśli znajdziesz nieodpowiednie lub rozpraszające strony internetowe w historii, Eyezy daje ci możliwość zablokowania tych witryn. Pomaga to w zapewnieniu bezpiecznego i skoncentrowanego środowiska internetowego.
 4. Rejestrator połączeń: Eyezy automatycznie rejestruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, wraz z czasem ich trwania i znacznikiem czasu. Funkcja ta pozwala przeglądać historię połączeń, identyfikować nieznanych rozmówców i zauważać wszelkie nietypowe działania związane z połączeniami.
 5. Śledzenie SMS: Ta funkcja umożliwia wyświetlanie wszystkich wysłanych i odebranych wiadomości tekstowych na monitorowanym urządzeniu. Można odczytać treść wiadomości, wyświetlić szczegóły nadawcy/odbiorcy i poznać dokładny znacznik czasu każdej wiadomości.

Zapewniając bardziej szczegółowe śledzenie i możliwość sprawdzenia czyjejś lokalizacji na iPhonie, wadą jest to, że Eyezy musi być zainstalowany bezpośrednio na urządzeniu, które chcesz monitorować. Ponadto może być nieco droższy w porównaniu do Detectico. 


Czytaj także: TOP 3 metody śledzenia lokalizacji iPhone'a po numerze telefonu - 2024

Jak zobaczyć czyjąś lokalizację na iPhonie za darmo

Powyższe metody wymagają aplikacji i kont innych firm. Możesz jednak również skorzystać z bezpłatnych narzędzi wbudowanych w iPhone'a, aby chętnie udostępniać lokalizacje. Opcje te, choć nie są ukryte ani tajne, umożliwiają wygodne udostępnianie lokalizacji znajomym lub członkom rodziny.

Używaj wbudowanych aplikacji do udostępniania lokalizacji

Aplikacje Find My i Messages opracowane przez Apple zawierają łatwą w użyciu funkcję, która pozwala sprawdzić czyjąś lokalizację na iPhonie.

Find My iPhone

znajdź mój iphone

Aplikacja Find My iPhone umożliwia udostępnianie swojej lokalizacji kontaktom i wyświetlanie ich lokalizacji. Aby z niej skorzystać:

 • Po uruchomieniu aplikacji Znajdź mój wybierz zakładkę "Osoby".
 • Stuknij znajomego i wybierz opcję "Udostępnij moją lokalizację".
 • Wybierz czas udostępniania lokalizacji
 • Pojawią się oni teraz na mapie i będą mogli zobaczyć również Twoją lokalizację.

Aplikacja iMessage

Udostępnianie lokalizacji w iMessage

Istnieje również sposób, aby zobaczyć czyjąś lokalizację w iMessage:

 • Otwieranie konwersacji iMessage
 • Stuknij ikonę aplikacji nad polem tekstowym
 • Wybierz opcję pinezki lokalizacji
 • Wybierz, jak długo chcesz udostępniać i dotknij "Wyślij".
 • Mapa Twojej lokalizacji pojawi się na czacie

Podczas gdy aplikacja Lokalizator zapewnia większą kontrolę, iMessage jest szybsza, jeśli chodzi o proste udostępnianie.


Czytaj także: Jak śledzić kogoś przez SMS? Poznaj 5 popularnych metod

Korzystanie z narzędzi nawigacyjnych

Narzędzia nawigacyjne

Mapy i aplikacje nawigacyjne pozwalają również na sprawdzenie czyjejś lokalizacji na iPhonie:

Mapy Apple

 • Otwórz aplikację Mapy i dotknij ikony swojego profilu
 • Wybierz opcję "Udostępnij ETA" i wybierz kontakt, któremu chcesz udostępnić dane.
 • Będą oni mogli zobaczyć Twoją podróż i przewidywany czas przybycia w czasie rzeczywistym.

Oś czasu Google

 • Upewnij się, że Oś czasu Map Google jest włączona dla Twojego konta. 
 • Na drugim telefonie otwórz Mapy Google > Oś czasu i wybierz swój profil
 • Będziesz mógł zobaczyć ich historię lokalizacji i lokalizację w czasie rzeczywistym.

FAQ 

Jak wyświetlić czyjąś historię lokalizacji na iPhonie?

Wyświetlanie czyichś wcześniejszych lokalizacji na iPhonie wymaga aplikacji monitorującej, takiej jak Eyezy, z funkcjami historii lokalizacji. Wbudowane narzędzia Znajdź mój i iMessage pokazują tylko bieżące lokalizacje w czasie rzeczywistym i tylko wtedy, gdy osoba docelowa na to pozwala.

Jak sprawdzić lokalizację znajomych na iPhonie?

Najprostszym sposobem jest użycie aplikacji Lokalizator lub iMessage do udostępniania lokalizacji. Możesz także wypróbować udostępnianie lokalizacji w Mapach Apple. Wszystkie działają bez żadnej konfiguracji, umożliwiając szybkie udostępnianie. Jeśli jednak chcesz to zrobić bez ich wiedzy, rozważ użycie Detectico - nowoczesnego rozwiązania do śledzenia lokalizacji.

Dlaczego nie mogę zobaczyć czyjejś lokalizacji po udostępnieniu mi jej na moim iPhonie?

Zazwyczaj nie można śledzić lokalizacji iPhone'a z innego iPhone'a, ponieważ wybrany czas udostępniania wygasł. Spróbuj udostępnić je ponownie, ale wybierz opcję "Udostępnij na czas nieokreślony", aby się nie wyłączyła.

Jak sprawdzić, czy ktoś sprawdził Twoją lokalizację na iPhonie?

Niestety, nie ma sposobu, aby otrzymać powiadomienie lub wiedzieć na pewno, czy ktoś widział Twoją lokalizację. Aplikacja Znajdź mój nie ujawnia tych informacji, aby zapobiec naruszeniom prywatności.

Wnioski

Wyświetlanie lub udostępnianie lokalizacji na iPhonie jest możliwe przy użyciu zarówno pierwszych, jak i zewnętrznych aplikacji, z których każda ma swoje wady i zalety. Darmowe narzędzia, takie jak Find My i iMessage, pozwalają na wygodne udostępnianie lokalizacji. Bardziej zaawansowane śledzenie można osiągnąć za pomocą aplikacji monitorujących. Jednak wiedza o tym, jak śledzić czyjąś lokalizację na iPhonie, może być przydatna w wielu przypadkach. Wybierając odpowiednią metodę, należy wziąć pod uwagę przypadek użycia oraz swoje potrzeby.