Spokeo1

Detectico проти Spokeo: виявлення найкращої альтернативи Spokeo

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Межа між реальністю та віртуальними персонажами часто розмивається. За даними StatistaFacebook видалив приголомшливий 1 мільярд фейкових профілів лише в першому кварталі 2019 року.

Отже, навіть якщо ви прочесали Інтернет, щоб перевірити чиюсь особу, ви насправді дивитеся не на людину, а на її віртуальний профіль. Можливо, ваш співрозмовник має кримінальне минуле або є замаскованим шахраєм. У будь-якому випадку, вам потрібна послуга онлайн-перевірки даних.

Detectico і Spokeo - два найпопулярніші варіанти для цього завдання, але який з них кращий? Давайте розглянемо особливості та переваги кожного з них, щоб визначити найкращий інструмент для цієї роботи.

банер
Зміст

Що таке Spokeo?

Уявіть собі величезний хаб, переповнений мільярдами записів. Імена, номери телефонів, адреси електронної пошти - що б ви не назвали, Spokeo все знайде. Незалежно від того, чи ви шукаєте давно втраченого друга, чи просто хочете дізнатися трохи більше про онлайн-продавця, цей сучасний детективний інструмент пропонує все це.

Як працює Spokeo?

Spokeo

Насправді це дуже просто. Цей сайт переглядає тонни джерел і збирає всю інформацію, яку може знайти, в один зручний для читання звіт. Вас турбує підозрілий номер телефону? Цей інструмент прикриє вашу спину. Але зачекайте.

Оскільки з'являється так багато інших інструментів пошуку, ви можете задатися питанням, чи варто купувати Spokeo. Давайте копнемо трохи глибше і подивимося, як він виглядає в порівнянні з кращими альтернативами.

Ключові особливості Spokeo

Цей інструмент має кілька крутих функцій, які виділяють його серед інших подібних веб-сайтів Spokeos. Однією з найважливіших є функція пошуку телефонних номерів. Давайте розберемося:

  • Мільярди записів: Має доступ до мільярдів записів, що означає, що ви, швидше за все, знайдете потрібну вам інформацію.
  • Найкращі в галузі звіти: Після того, як Spokeo збирає деталі, він представляє їх у надзвичайно зручному для користувача звіті.
  • Зупинка небажаних дзвінків + СМС: Маєте надокучливий номер, який вас постійно турбує? Цей сайт допоможе вам з'ясувати, хто стоїть за цими небажаними дзвінками та повідомленнями.

Кому потрібен Spokeo?

  • Онлайн-покупці: Перевірте продавців на eBay або Craigslist.
  • Власники телефонів: Ідентифікуйте дивні дзвінки та повідомлення. 
  • Мисливці на людей: Відновити зв'язок зі старими друзями або членами сім'ї.
  • Цікаві коти: Відповідати на запитання про когось.

Представляємо найкращу альтернативу Spokeo

Готові до інсайдерської інформації? Є такий сайт, як Spokeo, який наробив багато галасу. Він називається Detectico. Уявіть собі всі переваги найпопулярнішого інструменту для пошуку людей, але з ще більшою кількістю функцій і переваг.

Що таке Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detecticoосновний конкурент Spokeo, - це послуга 3-в-1, яка пропонує більше, ніж просто ім'я lookup. Він об'єднує всі загальнодоступні дані в один зручний звіт, який легко зрозуміти, тож вам не доведеться прочісувати рядки тексту в пошуках відповідей.

Detectico відстежує місцезнаходження та перевіряє номери й електронні листи на предмет витоку даних. Це веб-сайт, тож ви можете отримати доступ до нього з будь-якого пристрою і будь-де. Круто, правда? А що найкраще? Не потребує встановлення. Він сумісний з усіма телефонами.

Підхід Detectico до пошуку електронної пошти та телефонів

Як альтернатива Spokeo, Detectico має деякі унікальні функції, коли мова йде про пошук електронної пошти та телефонів.

  • Необмежений пошук: Ви отримуєте необмежену кількість адрес електронної пошти та телефонних номерів за єдиним тарифом.
  • Перевірка витоків даних: Detectico перевіряє, чи не була вказана адреса електронної пошти або номер телефону причетна до витоку даних, щоб ви знали, що ваша інформація в безпеці.
  • Зворотний пошук за номером: Ви можете дізнатися, кому належить номер, навіть якщо його немає у ваших контактах або в соціальних мережах.

Можливо, вам цікаво, як використовувати Detectico для пошуку. Просто введіть свій номер телефону або адресу електронної пошти, а Detectico зробить все інше.

Порівняння функцій пошуку електронної пошти та телефонів Spokeo та Detectico

Гаразд, давайте зануримося в реальну ситуацію. Ми збираємося поставити Spokeo і Detectico віч-на-віч і порівняти їхні функції пошуку електронної пошти та телефонів.

Користувацький досвід

Розпочинаючи наше порівняння, ми занурюємося безпосередньо у користувацький досвід. З нашого пошуку стає зрозуміло, що Detectico робить щось правильно. Користувачі Trustpilot і Sitejabber дали йому високі оцінки за чудовий інтерфейс і точність.

З іншого боку, у нас є Spokeo. Деякі користувачі дають йому повні 5 зірок, тоді як інші коливаються навколо 3-зіркової позначки. Основна претензія? Ну, здається, деякі люди вважають, що інформацію, яку надає цей інструмент, можна легко знайти за допомогою простого пошуку в Google. А ще є питання ціни на Spokeo - деякі користувачі вважають, що вона трохи зависока.

Порівняння користувацького інтерфейсу

Далі ми поговоримо про користувацькі інтерфейси. Обидва сайти можуть похвалитися чистим, інтуїтивно зрозумілим дизайном, але як на мене, Detectico випереджає своїх конкурентів. Макет зручний для користувача і полегшує навігацію, що є справжнім плюсом, коли ви намагаєтеся швидко знайти інформацію.

Ефективність і точність пошуку електронної пошти та телефонів

Ми поставили обидва сайти віч-на-віч з відомими нам цифрами навиворіт. Що ж, давайте подивимося!

Detectico знайшов найточніші результати, в той час як інструменти пошуку телефонних номерів Spokeo витягли деякі дані, які, як ми знали, були невірними. Що стосується пошуку електронної пошти, то обидва сайти були досить точними.

Коли справа доходить до точності та ефективності, Detectico - це ваш особистий Шерлок Холмс. Хочете дізнатися, як використовувати Spokeo? Це досить просто, але якщо вам важлива швидкість і точність, Detectico - ваш вибір.

Список 5 найкращих альтернатив Spokeo

Шукаєте безкоштовну альтернативу Spokeo інструменти? Ось п'ять найкращих варіантів:

Detectico

Detectico_Location1

Detectico це швидкий, ефективний інструмент для зворотного пошуку телефонних номерів. Відомий своїм широким покриттям і високою точністю.

Numlookup

NumLookup

Цей безкоштовний сервіс може похвалитися великою базою даних і пропонує пошук за іменами, адресами та електронними адресами.

SocialCatfish

соціальна сома

Унікальна платформа, яка спеціалізується на розкритті особистості за номером.

Будь-хто.

будь-хто.

Простий, але ефективний, AnyWho робить зворотний пошук телефонних номерів простим, як два пальці об асфальт.

XResolver

xresolver

Швидкий, надійний і точний, XResolver є сильним конкурентом серед подібних веб-сайтів Spokeo.

Який додаток вибрати?

Вибір правильної програми залежить від ваших пріоритетів - якщо ви цінуєте точність і безліч корисних функцій, Detectico трекер телефонних номерів має бути на першому місці у вашому списку.

На відміну від базового пошуку телефонних номерів Spokeo, Detectico робить більше, гарантуючи, що результати, які ви отримуєте, є не тільки точними, але й надійними. Крім того, цей веб-сайт пропонує преміум-функції без будь-яких обмежень або додаткових платежів.

Висновок

Зваживши функції, користувацький досвід і точність як Spokeo, так і Detectico, стає зрозуміло, що Detectico є найкращою альтернативою. Завдяки комплексному сервісу 3-в-1, необмеженому пошуку, перевірці витоку даних і можливості зворотного пошуку телефону, він перевершує Spokeo в усіх аспектах.