Як дізнатися місцезнаходження людини на iPhone

Як відстежити місцезнаходження людини на iPhone: Платні та безкоштовні варіанти

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Знання того, як знайти чиєсь місцезнаходження на iPhone, може бути корисним з різних причин - ви можете перевірити, як там кохана людина, переконатися, що ваша дитина знаходиться там, де вона сказала, що буде, або навіть просто зустрітися з другом. На щастя, в iPhone є кілька різних способів переглядати або обмінюватися місцезнаходженням, як з іншою людиною, так і без її відома. Це може бути корисно, коли, наприклад, ви хочете зробити сюрприз або не хочете бути надто нав'язливими, піклуючись про когось. 

У цій статті ми розглянемо різні методи, доступні для перегляду місцезнаходження людини на iPhone.

Зміст

Як дізнатися місцезнаходження людини на iPhone?

Існує кілька різних підходів до відстеження місцезнаходження iPhone з іншого iPhone. Ви можете використовувати сторонні програми, щоб відстежувати їхнє місцезнаходження без їхнього відома, або використовувати вбудовані функції iOS, щоб добровільно ділитися місцезнаходженням. Вибір методу залежить від ваших конкретних потреб і ситуації. 

банер

Визначення місцезнаходження користувача на iPhone за допомогою сторонніх додатків

Якщо вам потрібно перевірити чиєсь місцезнаходження на iPhone без відома користувача, сторонні програми надають таку можливість. Ці програми можуть бути корисними в надзвичайних ситуаціях або коли ви просто хочете забезпечити чиюсь безпеку. 

Отримуйте місцезнаходження в реальному часі за допомогою Detectico 

Detectico en

Detectico виділяється як провідне рішення для відстеження місцезнаходження людини на iPhone. Він надає безліч унікальних і корисних функцій, спрямованих на максимальну безпеку, захист і душевний спокій.

 1. Виявити за номером: Ця функція дозволяє вам надіслати посилання для виявлення на будь-який номер. Як тільки одержувач натисне на посилання, його місцезнаходження буде розкрито. Застосуйте цю функцію, якщо вам потрібно рішення, як дізнатися чиєсь місцезнаходження на iPhone.
 2. Виявити їхнє ім'я: Вам коли-небудь було цікаво дізнатися, хто стоїть за невідомим номером, який надсилає вам повідомлення або дзвонить? Detectico має відповідь. Він може сканувати різні записи і надавати вам необхідну інформацію.
 3. Виявлення витоків даних: Detectico також пильно стежить за безпекою ваших персональних даних. Якщо ваша особиста інформація буде скомпрометована і стане доступною для хакерів, Detectico повідомить вас про це.

Враховуючи ці можливості, Detectico є найкращим вибором для тих, хто бажає отримати надійне та комплексне рішення для відстеження місцезнаходження.

Як відстежити місцезнаходження людини на iPhone за допомогою Detectico 

Detectico розроблений спеціально для перегляду місцезнаходження іншої людини в реальному часі без її відома. Ось огляд того, як він працює:

 • Зареєструйте обліковий запис на сайті Detectico
 • Введіть номер телефону, який ви хочете відстежувати 
 • Detectico надішле на цей номер SMS з посиланням
 • Коли одержувач натискає на посилання, його місцезнаходження відображається в інформаційній панелі Detectico

Отже, тепер ви знаєте, як переглянути чиєсь місцезнаходження на iPhone! Однак це ще не все. Деякі ключові переваги використання Detectico для відстеження місцезнаходження включають в себе:

 • Не потрібно нічого встановлювати на пристрій, який ви хочете відстежувати
 • Перегляд поточного місцезнаходження цільової особи
 • Працює на пристроях iPhone та Android
 • Підтримує всі телефони та оператори
 • Ви можете відстежувати місцезнаходження людини з будь-якої точки світу

Однак слід пам'ятати, що Detectico показує лише поточне місцезнаходження, а не поточну історію. Для безперервного відстеження та перегляду минулих місцезнаходжень краще підійде додаток Eyezy.

Перевірка історії місцезнаходження за допомогою Eyezy

додаток eyezy tracking для iphone

Ви коли-небудь замислювалися: "Як я можу перевірити місцезнаходження людини на iPhone без її відома?" Тоді наше наступне рішення може стати вашим найкращим вибором! 

Eyezy це комплексний додаток для моніторингу для iPhone та Android. Однією з його особливостей є надійні можливості відстеження місцезнаходження. Ось що ви отримуєте, обираючи Eyezy: 

 1. Відстежуйте їх місцезнаходження: Ця функція дозволяє бачити місцезнаходження людини в режимі реального часу на зручній для сприйняття карті. Цей миттєвий доступ до даних про місцезнаходження в реальному часі гарантує, що ви зможете відстежувати їхнє місцезнаходження в будь-який момент.
 2. Перегляньте історію їхнього місцезнаходження: Якщо вам цікаво, де вони були, Eyezy прикриє вашу спину. Використовуючи функцію історії місцезнаходження, ви можете отримати доступ до детальних записів про його минулі місцезнаходження. Все, що вам потрібно зробити, це увійти в систему і перейти до розділу історії місцезнаходжень. Ось як побачити історію місцезнаходжень на iPhone! 
 3. Виявляйте підозрілі місця: За допомогою Eyezy ви також можете визначити, чи відвідує особа, за якою ведеться спостереження, місця, що викликають підозру. Функція відстеження мобільного телефону в додатку попереджає вас про будь-які місця, які можуть здатися незвичними, дозволяючи вам оперативно вжити необхідних заходів.

Eyezy має безліч функцій, які виходять за рамки простого відстеження місцезнаходження:

 1. Моніторинг соціальних мереж: Ця функція дозволяє відстежувати дії на популярних платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, Snapchat і Twitter. Окрім можливості відстежувати місцезнаходження iPhone з іншого iPhone, ви можете переглядати публікації, вподобання, коментарі та навіть приватні повідомлення, щоб забезпечити безпечне та належне використання цих платформ.
 2. Клавіатурний шпигун: Функція кейлоггера записує кожне натискання клавіш на пристрої, за яким ведеться спостереження. Це може допомогти вам зрозуміти, що саме вводиться в пошукових системах, соціальних мережах, програмах обміну повідомленнями або електронних листах, що дозволить вам отримати ширшу картину онлайн-активності.
 3. Блокувальник сайтів: Якщо ви знайдете в історії неприйнятні або відволікаючі веб-сайти, Eyezy надає вам можливість заблокувати їх. Це допомагає забезпечити безпечне та цілеспрямоване інтернет-середовище.
 4. Дзвони Логгеру: Eyezy автоматично реєструє всі вхідні та вихідні дзвінки із зазначенням тривалості та часової мітки. Ця функція дозволяє переглядати історію дзвінків, ідентифікувати невідомих абонентів і помічати будь-яку незвичну активність дзвінків.
 5. Відстеження SMS: Ця функція дозволяє переглядати всі надіслані та отримані текстові повідомлення на пристрої, за яким ведеться спостереження. Ви можете прочитати зміст повідомлень, переглянути інформацію про відправника/одержувача та дізнатися точну позначку часу кожного повідомлення.

Забезпечуючи більш детальне відстеження та можливість перевірити місцезнаходження користувача на iPhone, недоліком є те, що Eyezy необхідно встановлювати безпосередньо на пристрій, за яким ви хочете стежити. Крім того, він може бути трохи дорожчим у порівнянні з Detectico. 


Читайте також: 3 найкращі способи відстежити місцезнаходження iPhone за номером телефону у 2024 році

Як безкоштовно дізнатися місцезнаходження людини на iPhone

Описані вище методи потребують сторонніх додатків та облікових записів. Однак ви також можете скористатися безкоштовними вбудованими інструментами iPhone, щоб добровільно ділитися місцезнаходженням. Не будучи прихованими або секретними, ці опції дозволяють зручно обмінюватися місцезнаходженням між друзями або членами сім'ї.

Використовуйте вбудовані програми для обміну даними про місцезнаходження

Додатки Find My та Messages, розроблені компанією Apple, містять просту у використанні функцію, яка дозволяє перевірити місцезнаходження людини на iPhone.

Find My iPhone

знайди мій айфон

Додаток Find My iPhone дозволяє вам ділитися своїм місцезнаходженням з контактами та переглядати їхні. Щоб використовувати його:

 • Перейдіть на вкладку "Люди" після запуску програми "Знайти мене
 • Натисніть на друга і виберіть "Поділитися моїм місцезнаходженням"
 • Виберіть, як довго надавати доступ до місця розташування
 • Тепер вони з'являться на вашій карті і зможуть бачити ваше місцезнаходження

Додаток iMessage

Обмін місцезнаходженням в iMessage

Існує також спосіб побачити місцезнаходження користувача в iMessage:

 • Відкрийте бесіду в iMessage
 • Натисніть на іконку програми над текстовим полем
 • Виберіть опцію прив'язки до місцезнаходження
 • Виберіть, як довго ви хочете ділитися, і натисніть "Надіслати"
 • У чаті з'явиться карта вашого місцезнаходження

У той час як Find My надає більше можливостей для контролю, iMessage працює швидше і дозволяє ділитися простим дотиком.


Читайте також: Як відстежити людину за допомогою текстових повідомлень: Розглядаємо 5 популярних способів

Використовуйте інструменти навігації

Інструменти навігації

Карти та навігаційні програми також дозволяють людям перевіряти місцезнаходження когось на iPhone:

Apple Maps

 • Відкрийте програму Карти і торкніться значка свого профілю
 • Натисніть "Поділитися ETA" і виберіть контакт, з яким хочете поділитися
 • Вони зможуть бачити вашу подорож і час прибуття в режимі реального часу

Хронологія Google

 • Переконайтеся, що у вашому обліковому записі ввімкнена тимчасова шкала Google Maps 
 • На іншому телефоні відкрийте Карти Google > Хронологія і виберіть свій профіль
 • Ви зможете бачити історію їх місцезнаходження та місцезнаходження в реальному часі

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ 

Як переглянути історію місцезнаходження людини на iPhone?

Для перегляду минулих місцезнаходжень користувача на iPhone потрібен додаток для моніторингу, такий як Eyezy з функціями історії місцезнаходжень. Вбудовані інструменти Find My та iMessage показують лише поточне місцезнаходження в реальному часі, і тільки якщо цільова особа дозволяє вам це бачити.

Як перевірити місцезнаходження друзів на iPhone?

Найпростіший спосіб - скористатися Find My або iMessage, щоб поділитися місцезнаходженням. Ви також можете спробувати поділитися місцезнаходженням в Apple Maps. Всі вони працюють без будь-яких налаштувань, дозволяючи швидко ділитися даними. Однак, якщо ви хочете зробити це без їхнього відома, розгляньте можливість використання Detectico - сучасного рішення для відстеження місцезнаходження.

Чому я не можу побачити чиєсь місцезнаходження після того, як він поділився ним зі мною на моєму iPhone?

Зазвичай ви не можете відстежувати місцезнаходження iPhone з іншого iPhone, тому що вибраний час спільного доступу закінчився. Спробуйте надати їм спільний доступ ще раз, але виберіть опцію "Спільний доступ на невизначений час", щоб він не вимкнувся.

Як дізнатися, чи перевіряв хтось ваше місцезнаходження на iPhone?

На жаль, немає можливості отримати сповіщення або дізнатися напевно, чи переглядав хтось ваше місцезнаходження. Додаток "Знайти мене" не розкриває цю інформацію, щоб запобігти порушенню конфіденційності.

Висновок

Перегляд або обмін місцезнаходженням на iPhone можливий за допомогою як власних, так і сторонніх додатків, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Безкоштовні інструменти, такі як Find My та iMessage, дозволяють добровільно ділитися місцезнаходженням для зручності. Більш просунутого відстеження можна досягти за допомогою додатків для моніторингу. Однак знання того, як відстежувати місцезнаходження людини на iPhone, може бути корисним у багатьох випадках. При виборі правильного методу враховуйте варіанти використання, а також свої потреби.