Як відстежити людину за допомогою текстових повідомлень

Як відстежити людину за допомогою текстових повідомлень: Розглядаємо 5 популярних способів

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Текстові повідомлення - один з найпоширеніших способів спілкування сьогодні. З появою смартфонів і додатків для обміну повідомленнями підтримувати зв'язок з іншими людьми стало простіше, ніж будь-коли. Однак цей спосіб спілкування також є потенційним способом відстежити місцезнаходження мобільного телефону за допомогою текстових повідомлень.

У цьому посібнику ми розглянемо різні методи, які можна використовувати для відстеження пересування та діяльності людини за її текстовими повідомленнями. Незалежно від того, чи ви стурбовані батьки, чи партнер, чи просто цікавитеся чиїмось місцезнаходженням, ці методи можуть надати цінну інформацію.

Зміст

Чи може хтось відстежити ваше місцезнаходження за текстом?

Коротка відповідь - так, є способи відстежити когось за допомогою текстових повідомлень за певних обставин. З правильними інструментами та підходом це стає можливим. 

Наприклад, люди можуть використовувати сторонні додатки для надсилання повідомлень, що містять певне посилання, за яким можна відстежити місцезнаходження. Це можна зробити різними способами, наприклад, через SMS, iMessage або популярні соціальні мережі. 

Існує кілька різних способів, як це може статися, і ми розглянемо їх більш детально нижче. Отже, приготуйтеся дізнатися все, що вам потрібно знати про відстеження місцезнаходження! 

Як відстежити місцезнаходження людини за допомогою текстового повідомлення

Якщо ви хочете відстежити місцезнаходження чийогось пристрою за допомогою текстового повідомлення, ось кілька методів, як відстежити місцезнаходження людини за допомогою тексту, які працюють:

Спосіб 1: Detectico - найкращий вибір для відстеження місцезнаходження текстових повідомлень

Detectico en

Detectico - це інноваційний сервіс, який дозволяє генерувати посилання за допомогою текстового повідомлення, щоб отримати чиєсь місцезнаходження. Після відправлення одержувачу потрібно лише натиснути на посилання, щоб отримати тимчасовий доступ до даних про своє місцезнаходження. Це робить його найкращим методом для відстеження місцезнаходження.

Найкраще в Detectico - трекері місцезнаходження текстових повідомлень - те, що це повністю веб-сервіс, який не потребує жодної інсталяції. Все, що вам потрібно - це ваш пристрій та підключення до Інтернету. Це все. Доступ до цільового телефону не потрібен!

Крім того, Detectico збирається запустити можливість надсилати посилання для відстеження безпосередньо через будь-який додаток для обміну повідомленнями, а не тільки через SMS. Це забезпечує більш гнучкі можливості для того, щоб хтось перейшов за вашим посиланням для відстеження.

Як відстежити місцезнаходження мобільного телефону за допомогою текстового повідомлення за допомогою Detectico:

 1. Зареєструйте обліковий запис Detectico
 2. Введіть цільовий номер телефону у відповідне поле та натисніть "Знайти
 3. Налаштуйте текст повідомлення та натисніть "Надіслати SMS
 4. Одержувач отримає повідомлення з вашим індивідуальним повідомленням і посиланням для відстеження місцезнаходження Detectico
 5. Коли вони перейдуть за посиланням, ви отримаєте доступ до даних про їхнє місцезнаходження з вашої особистої онлайн-панелі управління

Бачиш! Ось так просто визначити місцезнаходження телефону за допомогою текстового повідомлення! А ще важливіше те, що Detectico - це надійне, доступне і добре відоме рішення! Обирайте переваги сучасних технологій, якщо вам потрібно дізнатися чиєсь місцезнаходження.

банер

Спосіб 2: Використовуйте Обмін місцезнаходженням в iMessage

Обмін місцезнаходженням в iMessage

Apple iMessage має вбудовану функцію обміну місцезнаходженням. Ви можете використовувати її для обміну місцезнаходженням та відстеження місцезнаходження iPhone між користувачами iMessage.

Щоб активувати його:

 1. Відкрийте розмову в iMessage з особою, яку ви хочете відстежувати
 2. Торкніться їхнього імені/контакту у верхній частині екрана
 3. Прокрутіть вниз і торкніться "Поділитися моїм місцезнаходженням
 4. Виберіть, як довго ви хочете ділитися своїм місцезнаходженням у реальному часі
 5. Тепер співрозмовник бачитиме ваше місцезнаходження на карті в повідомленнях

Це метод, як відстежити місцезнаходження текстового повідомлення, який дає вам можливість тимчасово відстежувати чийсь iPhone.

Спосіб 3: Карти Google - відстеження місцезнаходження

жінка використовує GPS

Google Maps також дозволяє обмінюватися місцезнаходженням і відстежувати чиєсь місцезнаходження. Це працює як на iPhone, так і на телефонах Android.

Відстежувати когось через Google Maps:

 1. Переконайтеся, що ви та ваш співрозмовник підключені один до одного на Картах Google через ваші акаунти Google
 2. Відкрийте програму Google Maps і торкніться меню гамбургерів
 3. Виберіть "Спільний доступ до місцезнаходження
 4. Виберіть ім'я людини та натисніть "Поділитися місцезнаходженням
 5. Виберіть час, протягом якого ви будете ділитися локацією
 6. Тепер людина буде відображатися у вигляді іконки на вашій Google Карті

Це рішення для відповіді на питання, як дізнатися, звідки хтось надсилає повідомлення, забезпечує точне відстеження в реальному часі, якщо додаток залишається відкритим на обох пристроях. Однак майте на увазі, що вам потрібно знати дані облікового запису Google, щоб попросити його поділитися своїм місцезнаходженням.

Спосіб 4: Використовуйте Find My Device

Find My Device від Google

На телефонах Android, Find My Device від Google можна використовувати для відстеження місцезнаходження. Цей додаток зазвичай використовується для пошуку загублених або вкрадених телефонів, але його також можна використовувати для відстеження місцезнаходження людини.

Використовувати Find My Device:

 1. Переконайтеся, що на телефоні жертви встановлено додаток Find My Device та увімкнено служби визначення місцезнаходження. Майте на увазі, що ви не зможете безкоштовно надіслати посилання для визначення місцезнаходження. Ця послуга не надає можливості надсилати текстові повідомлення
 2. Відкрийте Find My Device у веб-браузері або на іншому пристрої та увійдіть до облікового запису Google, пов'язаного з телефоном жертви
 3. Додаток покаже поточне місцезнаходження цілі на карті, а також будь-які нещодавні локації, якщо вона пересувалася.
 4. Звідси ви також можете віддалено відтворити звук на їхньому телефоні, заблокувати його або стерти дані

Цей метод вимагає доступу до облікового запису Google і може не спрацювати, якщо людина вимкнула служби визначення місцезнаходження на своєму телефоні.

Спосіб 5: Використовуйте "Знайти мій телефон

знайди мій айфон

Якщо у вас або у вашої мішені є iPhone, Find My iPhone також можна використовувати для відстеження місцезнаходження. Як і додаток Find My Device від Google, він зазвичай використовується для пошуку загублених або викрадених телефонів. Також, аналогічно, він не надає можливості отримати місцезнаходження мобільного телефону за допомогою SMS-повідомлень.

Використовувати Find My iPhone:

 1. Переконайтеся, що на телефоні цілі встановлено додаток Find My iPhone і ввімкнено служби визначення місцезнаходження
 2. Увійдіть до iCloud.com у веб-браузері за допомогою Apple ID, пов'язаного з телефоном жертви
 3. Виберіть "Знайти iPhone
 4. Додаток покаже поточне місцезнаходження цілі на карті, а також будь-які нещодавні локації, якщо вона пересувалася.
 5. Звідси ви також можете відтворити звук на їхньому телефоні, заблокувати його або видалити дані віддалено.

Цей метод вимагає доступу до Apple ID користувача і може не спрацювати, якщо у нього вимкнені служби визначення місцезнаходження на телефоні. Крім того, ви не зможете отримати місцезнаходження людини, надіславши їй повідомлення за допомогою цього методу. Крім того, Find My iPhone може відстежувати тільки ті пристрої, які підключені до мережі Wi-Fi або стільникового зв'язку.

Навіщо відстежувати когось за допомогою текстових повідомлень?

 • Допоможіть швидко знайти загублені/відсутні пристрої
 • Слідкуйте за місцезнаходженням дітей
 • Слідкуйте за своїми близькими 
 • Деякі цілі безпеки та захисту
банер

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи може хтось відстежувати мій телефон за допомогою смс?

Деякі сучасні сторонні додатки надають можливість відстежувати чиєсь місцезнаходження за допомогою текстових повідомлень. Однак звичайні текстові повідомлення не надають можливості відстежувати місцезнаходження.

Якщо я напишу комусь повідомлення, чи побачить він моє місцезнаходження?

Просто надіславши комусь текстове повідомлення, ви не зможете визначити своє місцезнаходження. Але деякі додатки, такі як WhatsApp, iMessage та інші, з функціями обміну даними про місцезнаходження, можуть дозволити взаємне відстеження, але вони не надають можливості отримати місцезнаходження з текстового повідомлення. Для цього потрібна згода користувача та дозвіл на доступ до даних про місцезнаходження. Невідомі номери не можуть визначити ваше місцезнаходження просто з тексту.

Чи можливе беззвучне відстеження місцезнаходження за допомогою SMS?

Тихі SMS-повідомлення використовуються для пінгування вишок стільникового зв'язку та визначення місцезнаходження без повідомлення користувача. Однак зміни, внесені операторами мобільного зв'язку, обмежили цю можливість, тому цей метод відстеження більше не є доцільним.

Висновок

Хоча текстові повідомлення, як правило, захищені від відстеження місцезнаходження, деякі платформи та додатки надають можливість відстежувати місцезнаходження за допомогою текстових повідомлень. Однак більшість методів вимагають додаткових навичок і доступу, щоб дізнатися чиєсь місцезнаходження. Якщо ви хочете простоти і легкості, то спробуйте використовувати Detectico відстеження телефонних номерів - це зручний спосіб отримати інформацію про місцезнаходження людини без зайвих зусиль.