Nejlepší aplikace pro zjištění polohy telefonního čísla zdarma

Nejlepší aplikace pro zjištění polohy telefonního čísla zdarma

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

V dnešní digitální době každý hledá správné nástroje, jak zjistit místo pobytu svých blízkých a zajistit jejich bezpečnost. Téměř 15 milionů lidí v USA má aplikace v jejich telefonech, které lze použít ke sledování jejich polohy. Pokud chcete také zdarma sledovat něčí polohu podle telefonního čísla, pak jste na správném místě. V tomto článku se s vámi podělíme o nejlepší aplikace, které lze použít ke sledování něčí polohy pouze pomocí jeho telefonního čísla.

Obsah

3 nejlepší aplikace pro bezplatné sledování telefonního čísla v roce 2024

Vytvořili jsme pečlivě vybranou kolekci mobilních sledovacích aplikací, které vám pomohou zdarma zjistit něčí polohu. Tyto aplikace využívají pokročilou technologii, která poskytuje údaje o poloze v reálném čase, a pomohou vám zdarma vystopovat přesnou polohu mobilního čísla na mapě.

banner

Detectico - Pokročilé a snadné použití

Detectico

Detectico je bezplatný vyhledávač mobilních telefonů podle čísla plný zajímavých funkcí, který svým uživatelům nabízí jednoduché a interaktivní prostředí. Je k dispozici po celém světě a je kompatibilní se všemi sítěmi. Zjišťuje polohu telefonu odesláním zprávy s detekčním odkazem, který po klepnutí na odkaz poskytuje okamžitý přístup k poloze cíle, což z něj činí ideální bezplatný vyhledávač telefonů podle čísla.

Má tři hlavní funkce:

 • Detekce podle počtu
 • Zjistit název
 • Zjištění úniku dat.

Truecaller - Bezpečné a jednoduché

Truecaller

Truecaller je oblíbená aplikace pro identifikaci volajícího a blokování spamu, která neumožňuje sledování polohy telefonního čísla ale zobrazí příjemci zeměpisnou oblast a registrované jméno volajícího. Poskytuje uživatelům přehled o příchozích hovorech a textových zprávách, přičemž k identifikaci volajících využívá rozsáhlou databázi kontaktních informací, která je průběžně aktualizována díky příspěvkům uživatelů a veřejně dostupným zdrojům dat.

GEOfinder - pohodlný a robustní

GeoFinder

GeoFinder je špičkové řešení, které se používá po celém světě k vyhledání čísla. V reálném čase určuje přesnou polohu mobilního zařízení a poskytuje neocenitelné informace pro bezpečnostní, bezpečnostní a logistické účely. Použití je velmi jednoduché; stačí zadat telefonní číslo a vyhledat polohu zdarma online.

Existuje nějaký bezplatný vyhledávač mobilních telefonů podle čísla?

Neexistuje nic takového jako bezplatný online telefonní tracker s číslem. Každá sledovací služba si za své služby účtuje poplatky. Společnosti však nabízejí alternativy, které zahrnují levné služby, bezplatné zkušební verze nebo přístup k omezeným funkcím. Uživatelé se během bezplatných zkušebních verzí necítí spokojeni, protože funkce jsou často omezené a základní.

7 nejlepších aplikací pro sledování něčí polohy podle telefonního čísla zdarma

AplikaceKompatibilitaCenaHodnocení
DetecticoVšechna zařízeníI Day Trial - $0.891 Měsíční poplatky - $49.804.8
TruecallerAndroid a iOSPoplatky za 1 měsíc - $2.99 4.5
GEOfinderVšechna zařízeníI Day Trial - $11 Měsíční poplatky - $49.994.2
ScanneroAndroid a iOSI Day Trial - $0.891 Měsíční poplatky - $49.804
CellTrackVšechna zařízení10 kreditů - $182
SpokeoVšechna zařízeníPoplatky za 1 měsíc -$19,953
PeopleLookerVšechna zařízení1 měsíční poplatky -$23.993

Jak zdarma vysledovat telefonní číslo?

Při hledání nejlepší aplikace pro tpřesnou polohu mobilního čísla na mapě zdarma, sestavili jsme seznam 7 nejlepších aplikací pro sledování. Pokročilé technologie, jako je sledování polohy, nejsou zdarma, ale většina uvedených aplikací nabízí bezplatnou zkušební verzi. Pokud hledáte bezplatné online sledování telefonu s číslem - podívejte se na seznam aplikací, který jsme pro vás shromáždili.

Detectico

Detectico

Detectico je spolehlivé řešení pro dohledávání telefonních čísel, které uživatelům nabízí bezproblémové a intuitivní ovládání. Vše, co musíte udělat, je tzadejte telefonní číslo a vyhledejte polohu zdarma online odesláním odkazu na detekci na cílové číslo.

Funkce

Detectico nabízí komplexní funkce pro splnění různých potřeb sledování, od sledování polohy v reálném čase až po identifikaci volajícího a detekci úniku dat. Jeho přístup zaměřený na ochranu soukromí navíc zajišťuje, že uživatelská data zůstanou chráněna po celou dobu sledování.

Kompatibilita

Jednou z hlavních předností modelu Detectico je jeho kompatibilita s různými zařízeními a operačními systémy. Ať už používáte iPhone, zařízení se systémem Android nebo jakýkoli jiný smartphone, Detectico poskytuje konzistentní výkon a spolehlivé výsledky.

Zkušenosti uživatelů

Detectico upřednostňuje uživatelský komfort a nabízí bezproblémové a intuitivní rozhraní s jednoduchým procesem nastavení a přehledným rozhraním. Uživatelé mohou snadno vyhledat zařízení a získat přístup k základním funkcím. Jeho responzivní design navíc zajišťuje optimální výkon na různých zařízeních a při různých velikostech obrazovky.

Výhody a nevýhody

Klady:

 • Globální přístup
 • Univerzální kompatibilita napříč zařízeními
 • Přístup k ochraně údajů zaměřený na ochranu soukromí.

Nevýhody:

 • Omezené bezplatné funkce vyžadují předplatné pro plný přístup.

Truecaller

TrueCaller

Truecaller je špičkové řešení pro sledování telefonu. Nabízí uživatelům komplexní platformu pro rychlou identifikaci neznámých volajících a sledování jejich geografické oblasti.

Funkce

Truecaller mezi hlavní funkce patří identifikace volajícího, detekce spamu, blokování hovorů a vyhledávání čísel. Efektivně spravuje příchozí hovory a zprávy. Jeho integrovaná funkce vyhledávání čísel umožňuje uživatelům sledovat polohu neznámých volajících pomocí jejich telefonních čísel.

Pokud však chcete vědět, jak zjistit polohu osoby podle telefonního čísla v reálném čase pomocí Truecaller, pak nedostanete žádnou správnou odpověď, protože hlavní odbornost tohoto systému spočívá v identifikaci volajících, nikoli v jejich lokalizaci.

Kompatibilita

Jednou z hlavních předností zařízení Truecaller je jeho kompatibilita s různými zařízeními a operačními systémy. Ať už používáte iPhone, zařízení se systémem Android nebo jakýkoli jiný smartphone, Truecaller poskytuje konzistentní výkon a spolehlivé výsledky.

Zkušenosti uživatelů

Truecaller upřednostňuje uživatelský komfort a nabízí bezproblémové a intuitivní rozhraní, díky kterému je správa hovorů snadná. Jeho uživatelsky přívětivý design a jednoduchá navigace umožňují uživatelům snadný přístup k základním funkcím a přizpůsobení nastavení hovorů.

Výhody a nevýhody

Klady

 • Rozsáhlá databáze pro identifikaci neznámých volajících
 • Komplexní funkce pro správu hovorů a detekci spamu
 • Univerzální kompatibilita napříč zařízeními a operačními systémy
 • Intuitivní rozhraní pro snadnou navigaci a přizpůsobení.

Nevýhody

 • Někteří uživatelé se občas setkávají s nepřesnostmi při identifikaci volajícího.
 • Omezený přístup k pokročilým funkcím, které pro plnou funkčnost vyžadují předplatné.

GEOfinder

geofinder

GEOfinder je všestranná a účinná možnost, jak sledování polohy podle telefonního čísla zdarma a nabízí uživatelům bezproblémové prostředí a robustní funkce. Díky pokročilé technologii a intuitivnímu rozhraní umožňuje GEOfinder uživatelům zjistit přesnou polohu mobilního zařízení pouze pomocí jeho telefonního čísla.

Funkce

Nástroj GEOfinder zjednodušuje proces sledování pomocí svých hlavních funkcí, mezi které patří sledování polohy v reálném čase, geofencing a analýza historických údajů o poloze. Jeho přístup zaměřený na ochranu soukromí zajišťuje, že uživatelská data zůstávají chráněna po celou dobu procesu sledování.

Kompatibilita

GeoFinder je kompatibilní se všemi zařízeními a poskytuje konzistentní výkon a spolehlivé výsledky. Jeho univerzální kompatibilita zajišťuje uživatelům bezproblémové sledování zařízení bez ohledu na typ zařízení nebo operační systém.

Zkušenosti uživatelů

GEOfinder klade důraz na uživatelský komfort a nabízí bezproblémové a intuitivní rozhraní, které usnadňuje sledování. Jeho jednoduchý proces nastavení a přehledné rozhraní umožňují uživatelům rychle lokalizovat zařízení a přistupovat k základním funkcím.

Výhody a nevýhody

Klady

 • Přístup k ochraně údajů zaměřený na ochranu soukromí
 • Globální dosah
 • Dokáže zjistit polohu libovolného telefonního čísla.

Nevýhody

 • Omezené bezplatné funkce mohou vyžadovat předplatné pro plný přístup.
 • Někteří uživatelé mohou považovat cenové možnosti za poměrně vysoké ve srovnání s jinými řešeními sledování.

Scannero

Scannero1

Funkce

Scannero nabízí mnoho funkcí pro zlepšení uživatelského komfortu, včetně generování odkazů pro zjišťování polohy, reverzního vyhledávání telefonů a uživatelských jmen, odesílání zpráv na ztracené telefony a kontroly úniku e-mailů a telefonů. Pokud si nevíte rady s tím, jak zjistit něčí polohu zdarma podle mobilního telefonního čísla, pak bude tato aplikace vaším nejlepším přítelem, protože je nabitá funkcemi.

Kompatibilita

Scannero je navržen tak, aby byl kompatibilní s různými zařízeními a platformami, což zajišťuje bezproblémový výkon bez ohledu na typ zařízení nebo operační systém uživatele.

Zkušenosti uživatelů

Scannero upřednostňuje uživatelský komfort a nabízí jednoduché a intuitivní rozhraní, které snadno lokalizuje osoby a chrání osobní údaje. Díky snadno použitelným funkcím a přímočaré navigaci mají uživatelé rychlý přístup k nástrojům pro sledování telefonů, zpětné vyhledávání a ochranu svého soukromí.

Výhody a nevýhody

Klady

 • Komplexní funkce pro vyhledávání osob a ochranu osobních údajů
 • Jedinečné možnosti, jako je zpětné vyhledání jména nebo e-mailu.

Nevýhody

 • Omezené bezplatné funkce mohou vyžadovat předplatné pro plný přístup.
 • Někteří uživatelé mohou považovat cenové možnosti za poměrně vysoké ve srovnání s jinými podobnými službami.

CellTrack

Cellltrack

CellTrack nabízí výkonné řešení pro sledování telefonních čísel a poskytuje uživatelům komplexní informace včetně polohy, jména, adresy a obrázku přiřazeného k telefonnímu číslu.

Pokud chcete zjistit, jak zdarma vyhledat telefonní číslo prostřednictvím služby CellTrack, je postup jednoduchý. Telefonní číslo můžete vyhledat během několika sekund bez jakýchkoli nákladů na předplatné.

Funkce

CellTrack zefektivňuje proces sledování a poskytuje rozsáhlé informace o každé stopě a nabízí rychlé výsledky do 5 sekund.

Kompatibilita

CellTrack je kompatibilní s různými zařízeními a platformami a zajišťuje bezproblémový výkon bez ohledu na typ zařízení nebo operační systém uživatele.

Zkušenosti uživatelů

CellTrack upřednostňuje uživatelský komfort a nabízí jednoduché a intuitivní rozhraní, díky kterému je dohledávání telefonních čísel snadné. Díky snadno použitelným funkcím a přímočaré navigaci mohou uživatelé rychle zadat telefonní číslo, které chtějí vyhledat, a během několika sekund získat přístup k vyčerpávajícím informacím.

Výhody a nevýhody

Klady

 • Rychlé dohledání do 5 sekund
 • Žádné předplatné
 • Rozsáhlé informace o každé stopě.

Nevýhody

 • Omezuje se na vyhledávání telefonních čísel a nenabízí žádné další funkce.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo nabízí komplexní platformu pro důvěrné vyhledávání informací o osobách, která uživatelům umožňuje vyhledávat podle jména, telefonu, adresy nebo e-mailu. S přístupem k miliardám záznamů, Spokeo umožňuje uživatelům snadno a v soukromí shromažďovat cenné informace o sobě, přátelích, rodině, známých a bývalých spolužácích.

Funkce

Spokeo usnadňuje uživatelům vyhledávání informací o známých osobách. Slouží k vyhledávání kontaktních údajů, profilů na sociálních sítích nebo informací o minulosti, protože shromažďuje poznatky o osobách z různých zdrojů.

Kompatibilita

Spokeo je kompatibilní s různými zařízeními a platformami. Poskytuje spolehlivé výsledky a komplexní informace a zajišťuje bezproblémový výkon bez ohledu na typ zařízení nebo operační systém uživatele.

Zkušenosti uživatelů

Spokeo upřednostňuje uživatelský komfort a nabízí jednoduché a intuitivní rozhraní, které usnadňuje vyhledávání informací o osobách. Díky snadno použitelným funkcím a přímočaré navigaci mohou uživatelé rychle zadat jméno, telefonní číslo, adresu nebo e-mail, které chtějí vyhledat, a během několika sekund získat přístup k cenným informacím.

Výhody a nevýhody

Klady

 • Všestranné možnosti vyhledávání včetně jména, telefonu, adresy a e-mailu
 • Přístup k miliardám záznamů pro získávání informací o jednotlivcích.

Nevýhody

 • Někteří uživatelé považují náklady na předplatné za poměrně vysoké ve srovnání s jinými podobnými službami.

PeopleLooker

People Looker

PeopleLooker poskytuje uživatelům komplexní platformu pro přístup k veřejným záznamům a informacím o osobách. Uživatelé mohou vyhledat informace, jako je jméno, telefonní číslo, adresa nebo e-mail.

Funkce

PeopleLooker nabízí řadu funkcí, které zjednodušují proces vyhledávání, poskytují uživatelům cenné informace a přístup ke kontaktním údajům a profilům na sociálních sítích. Jedná se o komplexní sadu nástrojů pro shromažďování informací o osobách z různých zdrojů.

Kompatibilita

Aplikace PeopleLooker je kompatibilní s mnoha zařízeními a platformami, což zajišťuje bezproblémový výkon bez ohledu na typ zařízení nebo operační systém uživatele. Ať už používáte počítač, chytrý telefon nebo tablet, aplikace PeopleLooker poskytuje spolehlivé výsledky a snadný přístup k veřejným záznamům a informacím o minulosti.

Zkušenosti uživatelů

PeopleLooker klade důraz na uživatelský komfort a nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje vyhledávání informací o osobách. Díky intuitivním funkcím a jednoduché navigaci mohou uživatelé rychle zadat kritéria vyhledávání a během několika minut získat přístup k podrobným zprávám a přehledům.

Výhody a nevýhody

Klady

 • Přístup k veřejným záznamům a informacím o osobách
 • Všestranné možnosti vyhledávání včetně jména, telefonního čísla, adresy a e-mailu.

Nevýhody

 • Někteří uživatelé považují náklady na předplatné za poměrně vysoké ve srovnání s jinými podobnými službami.

Závěr

Podělili jsme se s vámi o různé aplikace, které nabízejí různé funkce a vlastnosti pro sledování mobilních telefonních čísel. Ať už dáváte přednost komplexnímu sledování polohy, možnostem zpětného vyhledávání nebo funkcím ochrany soukromí, určitě si vyberete aplikaci, která bude vyhovovat vašim potřebám. Pomocí bezplatných zkušebních verzí můžete aplikace vyzkoušet a zdarma sledovat přesnou polohu mobilního čísla na mapě.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Která aplikace je nejlepší pro zjišťování polohy pomocí telefonních čísel?

Nejlepším bezplatným vyhledávačem mobilních telefonů podle čísla je Detectico, který nabízí výkonnou kombinaci rychlosti, přesnosti a špičkové technologie. Je mimořádně přesný a funguje po celém světě.

Lze sledovat polohu telefonního čísla, pokud je vypnuté?

Ano, polohu telefonního čísla můžete sledovat, i když je vypnutá. Používáme inovativní technologii, která využívá různé metody k určení polohy zařízení bez závislosti na jeho aktivitě.

Je nějaká šance, že nebudu sledován podle čísla?

Ne, náš pokročilý detekční systém dokáže zjistit polohu jakékoli osoby v kterémkoli koutě světa pouze pomocí jejího telefonního čísla.