Sledujte telefon Samsung

Nejlepší způsoby, jak sledovat telefon Samsung: Spolehlivé a snadné

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Hledáte způsoby, jak sledovat telefon Samsung? Máme pro vás to správné řešení přístup k umístění telefonu Samsung a informace pro případ nouze. Několik důvodů, jako je odcizení telefonů Samsung nebo sledování dětí, může vyžadovat sledování telefonu. Zabránění dětem v používání určitých aplikací nebo omezení času stráveného na obrazovce může být pozitivním krokem v jejich pohodě. Vědět, jak najít telefon, bude usnadnit nalezení zařízení pokud to špatně umístíte. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Obsah

Různé důvody, proč sledovat a sledovat něčí telefon

Sledování telefonu může být řešením, pokud chcete větší transparentnost ve vašem vztahu nebo chcete-li udržet své děti v bezpečí.

Zde je několik dalších důvodů, proč sledovat něčí telefon.

 • Rodičovská kontrola: Mnoho rodičů se může rozhodnout monitorovat telefony svých dětí, zajištění bezpečnosti před tyrany, kybernetickými zločiny, a nevhodné stránky. Mohou si také ponechat časový limit na obrazovce a zakázat používání sociálních sítí.
 • Bezpečnostní: Pokud vám ukradnou telefon, způsob monitorovat telefon může pomoci najít jeho polohu a získat jej zpět.
 • Sledování partnera: Pokud máte podezření, že vám byl váš partner nevěrný nebo skrýval nějaký finanční problém, můžete sledovat polohu telefonu Samsung.
 • Monitorování zaměstnanců: Mnoho zaměstnavatelů sleduje firemní telefony, aby zajistili, že je zaměstnanci používají pouze k práci. Mohou také odstranit časově náročné aplikace sociálních médií z pracovních telefonů.
 • Obavy o zdraví: Pokud máte starší rodič se zdravotními problémy, sledování jejich telefonu vám může poskytnout klid. Navíc budou vždy snadno dosažitelné v případě nouze nebo je jednoduše zkontrolujete.
banner

Je možné vzdáleně sledovat telefon Samsung?

Ano, sledování telefonu Samsung na dálku pomocí několika bezplatných funkcí může být možné. Tyto metody však nemusí být nejspolehlivější. Můžete hledat způsoby sledování telefonu online, jako např sledování pomocí telefonního čísla nebo zapnutí GPS.

Některé bezplatné webové stránky a aplikace mohou poskytnout představu o umístění. Ale většina webů shromažďovat vaše údaje k použití nebo ho dále prodat. Takže to nemusí být nejlepší varianta. Uživatelé Samsungu to mohou zkusit SmartFinder nebo FindMyDevice.

Jiné metody mohou zahrnovat použití sledovacích webových stránek a aplikací třetích stran. Jednou z takových spolehlivých platforem je Detectico, která sleduje polohu libovolného čísla. Tato aplikace nevyžaduje instalaci a zajišťuje plné zabezpečení dat. Můžete snadno sledovat zařízení Samsung s Detectico a dozvědět se o úniku dat z telefonu.

Co je aplikace Detectico pro sledování telefonu?

Detectico_Location1

Detectico je aplikace pro sledování polohy třetí strany. Patří mezi nejdůvěryhodnější platformy pro nalezení telefonu Samsung v několika jednoduchých krocích. Detectico funguje pomocí a detekční odkaz odeslán na číslo, jehož umístění chcete zjistit. Na rozdíl od mnoha aplikací pro sledování polohy je zcela soukromý a bezpečný, protože neukládá ani nezneužívá vaše informace.

Pokud si říkáte: "Můžete anonymně sledovat telefon Samsung?" – Detectico to umožňuje pomocí zabezpečeného vyhledávání. Navíc Detectico nevyžaduje instalaci žádného softwaru do vašeho zařízení pro sledování telefonů Samsung. I když chcete aplikaci používat pro jiné telefony, podporují ji všechny telefony Android a iPhone.

Divili byste se, že podporuje i staré Blackberry a vyklápěcí telefony. Ať už tedy chcete vědět, jak sledovat telefon Samsung z iPhonu nebo Androidu, Detectico nezklame. Mezi další funkce Detectico patří zjištění jména osoby.

Pokud obdržíte hovor z neznámého čísla, můžete pomocí webové stránky sledovat podrobnosti a odpovídajícím způsobem reagovat. Pokročilý Technologie GPS vám umožní získat přesné telefonní číslo a adresu. Je to chytrý způsob, jak ignorovat spamové hovory.

Jak funguje Detectico pro sledování polohy telefonu Samsung?

Zde je návod, jak Detectico funguje:

 • Navštivte Domovská stránka Detectico.
 • Zadejte telefonní číslo který funguje na telefonu Samsung.
 • Klikněte na lokalizovat.
 • Detectico odešle a sledovací odkaz.
 • Jakmile osoba klikne na odkaz, Detectico začne sdílet svou polohu na mapě.
 • Podívejte se na mapu ve výsledcích vyhledávání pomocí živé umístění.

Při odesílání odkazu pro sledování polohy můžete použít přednastavenou zprávu nebo napsat vlastní zprávu. Uživatel obdrží přesnou zprávu se sledovacím odkazem.

Pomocí této funkce můžete sledovat někoho nebo polohu ztraceného telefonu Samsung. Poté, co jste se naučili, jak sledovat ztracený telefon Samsung, můžete také použít Detectico ke kontrole narušení dat. Své kontrola úniku dat používá špičkovou technologii detekce k určení, zda vaše e-mailová adresa nevede k narušení dat.

Jaké jsou alternativní metody sledování polohy telefonů Samsung?

Detectico stojí $1,19 za jednodenní zkušební verzi a $66,45/měsíc za měsíční tarif. Některé funkce umožňují sledování polohy, pokud vás zajímá, jak zdarma sledovat telefon Samsung. Můžete například použít Sdílení polohy v Mapách Google funkce pro sledování polohy telefonu. Kromě toho můžete také použít vestavěný Samsung FindMyDevice funkce, která se také nazývá SmartThings Find.

Tyto aplikace však mohou být viditelné na cílovém zařízení a pro jeho nastavení vyžadují vlastníkův přístup nebo fyzický přístup k cílovému telefonu.

FindMyDevice

Funkce FindMyDevice je zapnutá Samsung telefony fungují přes aplikace SmartThings. Funguje nejen pro telefony, ale také sleduje chytré hodinky a sluchátka. Zde je návod, jak nastavit SmartThings Find v telefonu.

 • Přejít na aplikace SmartThings.
 • Klikněte na Záložka Život a vyberte Přidat (+).
 • Vyberte si z pluginu pro konkrétní službu.
 • Služba bude stažena.
 • Přidejte svůj zařízení Samsung na SmartThings Find.

Otevřete stejnou aplikaci a kdykoli zkontrolujte polohu telefonu. Aplikace vám to ukáže podrobné mapy umístění spolu s časovými razítky.

Chcete-li najít ztracený telefon Samsung:

 • Přejděte do aplikace Samsung Find.
 • Klepněte na kartu Zařízení.
 • Klepněte na ztracené zařízení.
 • Vyberte si z ikon jako Vyzvánět, blikat a hledat v okolí.

Sdílení polohy v Mapách Google

Funkce sdílení polohy v Mapách Google vám umožňuje sdílet vaši polohu s přáteli, partnery a rodinou. Ty máš plná kontrola o tom, s kým sdílet polohu a na jak dlouho. Pokud tedy chcete sledovat něčí telefon pomocí Map Google, možná to nebudete moci udělat, aniž byste mu to dali vědět.

Zde je návod, jak můžete sdílet svou polohu prostřednictvím Map Google:

 • Přidejte další osobu emailová adresa do vašich kontaktů Google.
 • Přejít na Mapy Google na svém iPhonu nebo Androidu a přihlaste se.
 • Klikněte na kruh účtu s iniciálami nebo profilovým obrázkem.
 • Přejít na umístění a poté sdílet.
 • Klepněte na Nové sdílení a pak přidat lidi.
 • Vyberte dobu sdílení polohy.
 • Dát Přístup do Map Google k novému kontaktu uložit a klepněte na sdílet.

Závěr

Nyní víte, jak snadno sledovat telefon Samsung, ať už používáte vestavěnou funkci nebo platformu třetí strany, jako je Detectico. Hlavní výhodou používání placených aplikací je, že zajišťují, že vaše data jsou v bezpečí a že sledování polohy je přesné. Kromě toho můžete sledovat neomezená telefonní čísla z různých důvodů.

Většina bezplatných aplikací pro sledování polohy neposkytuje přesný software pro zjišťování polohy. Pokud však máte nízký rozpočet a hledáte spolehlivé bezplatné řešení, doporučujeme používat autorizované aplikace, jako jsou Mapy Google nebo FindMyDevice. Toto jsou alternativy, pokud osoba, kterou chcete sledovat, dá souhlas se sdílením své polohy.