Найкращі програми для безкоштовного визначення місцезнаходження телефонного номера

Найкращі програми для безкоштовного визначення місцезнаходження телефонного номера

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

У сучасну цифрову епоху кожен шукає правильні інструменти для пошуку місцезнаходження своїх близьких, щоб забезпечити їхню безпеку. Майже 15 мільйонів людей у США мають додатки на їхніх телефонах, які можна використовувати для відстеження їхнього місцезнаходження. Якщо ви також хочете відстежувати місцезнаходження людини за номером телефону безкоштовно, то ви потрапили в потрібне місце. У цій статті ми поділимося найкращими програмами, які можна використовувати для відстеження місцезнаходження людини, знаючи лише її номер телефону.

Зміст

Топ-3 програми для безкоштовного відстеження номера телефону у 2024 році

Ми створили ретельно відібрану колекцію програм для відстеження мобільних телефонів, які допоможуть вам знайти місцезнаходження людини безкоштовно. Ці програми використовують передові технології для надання даних про місцезнаходження в режимі реального часу і допоможуть вам безкоштовно відстежити точне місцезнаходження мобільного номера на карті.

банер

Detectico - вдосконалений і простий у використанні

Detectico

Detectico - це безкоштовний пошук мобільних телефонів за номером, який має безліч цікавих функцій і пропонує своїм користувачам простий та інтерактивний досвід. Він доступний по всьому світу і сумісний з усіма мережами. Він визначає місцезнаходження телефону, надсилаючи повідомлення з посиланням для виявлення, яке дає негайний доступ до місцезнаходження цілі, як тільки вона перейде за цим посиланням, що робить його ідеальним безкоштовним трекером телефонів за номером.

Він має три основні особливості:

 • Визначити за номером
 • Визначити ім'я
 • Виявляйте витоки даних.

Truecaller - безпечний і простий

Truecaller

Truecaller - це популярний додаток для ідентифікації абонентів і блокування спаму, який не відстежувати місцезнаходження номера телефону але показує одержувачу географічний регіон і зареєстроване ім'я абонента. Він надає користувачам інформацію про вхідні дзвінки та повідомлення, використовуючи величезну базу даних контактної інформації для ідентифікації абонентів, яка постійно оновлюється завдяки внескам користувачів та загальнодоступним джерелам даних.

GEOfinder - зручний та надійний

GeoFinder

GeoFinder - це передове рішення, яке використовується по всьому світу для визначення місцезнаходження номера. Воно визначає точне місцезнаходження мобільного пристрою в режимі реального часу, надаючи безцінну інформацію для безпеки, охорони та логістики. Він дуже простий у використанні; вам потрібно лише ввести номер телефону і знайти місцезнаходження безкоштовно в режимі онлайн.

Чи існує безкоштовний пошук мобільного телефону за номером?

Не існує такого поняття, як безкоштовне відстеження телефону онлайн за номером. Кожен сервіс відстеження стягує з користувачів плату за свої послуги. Однак компанії пропонують альтернативи, які включають недорогі послуги, безкоштовні пробні версії або доступ до обмежених функцій. Користувачі не відчувають себе задоволеними під час безкоштовних пробних версій, оскільки функції часто обмежені та базові.

7 найкращих програм для відстеження місцезнаходження людини за номером телефону безкоштовно

ДодатокСумісністьЦінаРейтинг
DetecticoВсі пристроїI Day Trial - $0.891 Month Charges - $49.804.8
TruecallerAndroid та iOSПлата за 1 місяць - $2.99 4.5
GEOfinderВсі пристроїПерший день пробного періоду - $11 Місячна плата - $49.994.2
ScanneroAndroid та iOSI Day Trial - $0.891 Month Charges - $49.804
CellTrackВсі пристрої10 кредитів - $182
SpokeoВсі пристроїПлата за 1 місяць -$19.953
PeopleLookerВсі пристроїПлата за 1 місяць -$23.993

Як відстежити номер телефону безкоштовно?

У нашому прагненні знайти найкращий додаток для tЯкщо ви хочете безкоштовно відстежувати точне місцезнаходження мобільного номера на карті, ми підготували список з 7 найкращих програм для відстеження. Просунуті технології, такі як моніторинг місцезнаходження, не є безкоштовними, але більшість з перелічених додатків пропонують безкоштовну пробну версію. Якщо ви шукаєте безкоштовну програму для відстеження телефону за номером - перегляньте список додатків, який ми зібрали для вас.

Detectico

Detectico

Detectico - це надійне рішення для відстеження телефонних номерів, що забезпечує безперебійну та інтуїтивно зрозумілу роботу користувачів. Все, що вам потрібно зробити, це tвведіть номер телефону і безкоштовно визначте місцезнаходження в Інтернеті, надіславши посилання для виявлення на цільовий номер.

Особливості

Detectico пропонує широкі функціональні можливості для задоволення різних потреб у відстеженні, від відстеження місцезнаходження в режимі реального часу до ідентифікації абонента та виявлення витоку даних. Крім того, його підхід, орієнтований на конфіденційність, гарантує, що дані користувача залишаються захищеними протягом усього процесу відстеження.

Сумісність

Однією з ключових переваг Detectico є його сумісність з різними пристроями та операційними системами. Незалежно від того, чи використовуєте ви iPhone, Android або будь-який інший смартфон, Detectico забезпечує стабільну продуктивність і надійні результати.

Користувацький досвід

Detectico надає пріоритет користувацькому досвіду, пропонуючи безшовний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з простим процесом налаштування та зручною навігацією. Користувачі можуть легко знаходити пристрої та отримувати доступ до необхідних функцій. Крім того, його адаптивний дизайн забезпечує оптимальну продуктивність на різних пристроях і з різними розмірами екранів.

Плюси та мінуси

За:

 • Глобальний доступ
 • Універсальна сумісність з різними пристроями
 • Підхід до захисту даних, орієнтований на конфіденційність.

Мінуси:

 • Обмежені безкоштовні функції вимагають підписки для повного доступу.

Truecaller

TrueCaller

Truecaller - провідне рішення для відстеження телефонних дзвінків. Воно пропонує користувачам комплексну платформу для швидкої ідентифікації невідомих абонентів і відстеження їх географічного регіону.

Особливості

Truecaller Основні функції включають ідентифікацію абонента, виявлення спаму, блокування дзвінків та пошук номерів. Він ефективно керує вхідними дзвінками та повідомленнями. Інтегрована функція пошуку номерів дозволяє користувачам відстежувати місцезнаходження невідомих абонентів за їхніми телефонними номерами.

Однак, якщо ви хочете дізнатися, як знайти місцезнаходження людини за номером телефону в режимі реального часу за допомогою Truecaller, то ви не отримаєте жодної правильної відповіді, оскільки основний досвід полягає в ідентифікації абонента, а не в його місцезнаходженні.

Сумісність

Однією з ключових переваг Truecaller є його сумісність з різними пристроями та операційними системами. Незалежно від того, чи використовуєте ви iPhone, Android або будь-який інший смартфон, Truecaller забезпечує стабільну продуктивність і надійні результати.

Користувацький досвід

Truecaller надає пріоритет користувацькому досвіду, пропонуючи безшовний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який робить керування викликами простим і зручним. Зручний дизайн і проста навігація дозволяють користувачам отримувати доступ до основних функцій і легко налаштовувати параметри дзвінків.

Плюси та мінуси

Плюси

 • Велика база даних для ідентифікації невідомих абонентів
 • Комплексні функції для керування дзвінками та виявлення спаму
 • Універсальна сумісність з різними пристроями та операційними системами
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для легкої навігації та налаштування.

Мінуси

 • Деякі користувачі іноді стикаються з неточностями в ідентифікації абонента
 • Обмежений доступ до розширених функцій, які вимагають підписки для повної функціональності.

GEOfinder

геоіндикатор

GEOfinder - це універсальний та ефективний варіант для відстежувати місцезнаходження за номером телефону безкоштовно GEOfinder пропонує користувачам бездоганний досвід і надійну функціональність. Завдяки передовим технологіям та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, GEOfinder дозволяє користувачам знаходити точне місцезнаходження мобільного пристрою, використовуючи лише його номер телефону.

Особливості

GEOfinder спрощує процес відстеження завдяки своїм основним функціям, які включають відстеження місцезнаходження в реальному часі, геозонування та аналіз історичних даних про місцезнаходження. Його підхід, орієнтований на конфіденційність, гарантує, що дані користувача залишаються захищеними протягом усього процесу відстеження.

Сумісність

GeoFinder сумісний з усіма пристроями і забезпечує стабільну продуктивність та надійні результати. Його універсальна сумісність гарантує, що користувачі можуть безперешкодно відстежувати пристрої незалежно від їхнього типу або операційної системи.

Користувацький досвід

GEOfinder надає пріоритет користувацькому досвіду, пропонуючи безшовний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який робить відстеження легким. Простий процес налаштування та зручний інтерфейс дозволяють користувачам швидко знаходити пристрої та отримувати доступ до необхідних функцій.

Плюси та мінуси

Плюси

 • Підхід до захисту даних, орієнтований на конфіденційність
 • Глобальне охоплення
 • Може визначити місцезнаходження будь-якого телефонного номера.

Мінуси

 • Для повного доступу до обмежених безкоштовних функцій може знадобитися підписка
 • Деякі користувачі можуть вважати, що ціни на послуги відносно високі порівняно з іншими рішеннями для відстеження.

Scannero

Scannero1

Особливості

Scannero пропонує безліч функцій для покращення користувацького досвіду, включаючи створення посилань для визначення місцезнаходження, проведення зворотного пошуку за телефоном та іменем користувача, надсилання повідомлень на загублені телефони, а також перевірку витоків електронної пошти та телефонів. Якщо ви не знаєте, як знайти чиєсь місцезнаходження безкоштовно за номером мобільного телефону, то ця програма стане вашим найкращим другом, оскільки вона має безліч функцій.

Сумісність

Scannero сумісний з різними пристроями та платформами, забезпечуючи безперебійну роботу незалежно від типу пристрою або операційної системи користувача.

Користувацький досвід

Scannero надає пріоритет користувацькому досвіду, пропонуючи простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє легко знаходити людей та захищати особисту інформацію. Завдяки простим у використанні функціям і зрозумілій навігації користувачі можуть швидко отримати доступ до інструментів для відстеження телефонів, зворотного пошуку та захисту своєї приватності.

Плюси та мінуси

Плюси

 • Комплексні функції для визначення місцезнаходження осіб та захисту персональних даних
 • Унікальні опції, такі як зворотне ім'я або пошук за електронною адресою.

Мінуси

 • Для повного доступу до обмежених безкоштовних функцій може знадобитися підписка
 • Деякі користувачі можуть вважати, що ціни відносно високі порівняно з іншими подібними сервісами.

CellTrack

Cellltrack

CellTrack пропонує потужне рішення для відстеження телефонних номерів, надаючи користувачам вичерпну інформацію, включаючи місцезнаходження, ім'я, адресу та фотографію, пов'язану з номером телефону.

Якщо ви хочете дізнатися, як знайти номер телефону безкоштовно за допомогою CellTrack, процес дуже простий. Ви можете відстежити номер телефону за лічені секунди без жодних витрат на підписку.

Особливості

CellTrack спрощує процес відстеження і надає вичерпну інформацію про кожну трасу, пропонуючи швидкі результати протягом 5 секунд.

Сумісність

CellTrack сумісний з різними пристроями і платформами, забезпечуючи безперебійну роботу незалежно від типу пристрою або операційної системи користувача.

Користувацький досвід

CellTrack ставить на перше місце зручність користування, пропонуючи простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який робить відстеження телефонних номерів простим і легким. Завдяки простим у використанні функціям і зрозумілій навігації користувачі можуть швидко ввести номер телефону, який вони хочуть відстежити, і отримати доступ до вичерпної інформації за лічені секунди.

Плюси та мінуси

Плюси

 • Швидке відстеження протягом 5 секунд
 • Без абонентської плати
 • Вичерпна інформація по кожному сліду.

Мінуси

 • Обмежується відстеженням телефонних номерів, без додаткових функцій.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo пропонує комплексну платформу для конфіденційного пошуку інформації про фізичних осіб, дозволяючи користувачам здійснювати пошук за іменем, телефоном, адресою або електронною поштою. З доступом до мільярдів записів, Spokeo дозволяє користувачам легко та конфіденційно збирати цінну інформацію про себе, друзів, родину, знайомих та старих однокласників.

Особливості

Spokeo полегшує пошук інформації про знайомих користувачів. Він використовується для пошуку контактних даних, профілів у соціальних мережах або довідкової інформації, оскільки збирає відомості про людей з різних джерел.

Сумісність

Spokeo сумісний з різними пристроями та платформами. Він надає надійні результати та вичерпну інформацію, забезпечуючи безперебійну роботу незалежно від типу пристрою або операційної системи користувача.

Користувацький досвід

Spokeo надає пріоритет користувацькому досвіду, пропонуючи простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який робить пошук інформації про людей простим. Завдяки простим у використанні функціям і зрозумілій навігації користувачі можуть швидко ввести ім'я, номер телефону, адресу або електронну пошту, які вони хочуть знайти, і отримати доступ до цінних відомостей за лічені секунди.

Плюси та мінуси

Плюси

 • Широкі можливості пошуку, включаючи ім'я, телефон, адресу та електронну пошту
 • Доступ до мільярдів записів для збору інформації про людей.

Мінуси

 • Деякі користувачі вважають вартість підписки відносно високою порівняно з іншими подібними сервісами.

PeopleLooker

People Looker

PeopleLooker надає користувачам комплексну платформу для доступу до публічних записів та довідкової інформації про осіб. Користувачі можуть знайти таку інформацію, як ім'я, номер телефону, адреса або електронна пошта.

Особливості

PeopleLooker пропонує цілий ряд функцій для спрощення процесу пошуку, надання користувачам цінної інформації, а також доступу до контактних даних і профілів у соціальних мережах. Це комплексний інструментарій для збору інформації про людей з різних джерел.

Сумісність

PeopleLooker сумісний з багатьма пристроями та платформами, забезпечуючи безперебійну роботу незалежно від типу пристрою або операційної системи користувача. Незалежно від того, чи використовуєте ви комп'ютер, смартфон або планшет, PeopleLooker надає надійні результати та легкий доступ до публічних записів і довідкової інформації.

Користувацький досвід

PeopleLooker надає пріоритет користувацькому досвіду, пропонуючи зручний інтерфейс, який робить пошук інформації про людей простим і зрозумілим. Завдяки інтуїтивно зрозумілим функціям і простій навігації, користувачі можуть швидко ввести критерії пошуку і отримати доступ до детальних звітів та аналітики за лічені хвилини.

Плюси та мінуси

Плюси

 • Доступ до публічних документів та довідкової інформації про осіб
 • Широкі можливості пошуку, включаючи ім'я, номер телефону, адресу та електронну пошту.

Мінуси

 • Деякі користувачі вважають вартість підписки відносно високою порівняно з іншими подібними сервісами.

Висновок

Ми поділилися з вами різними програмами, які пропонують різні можливості та функції для відстеження номерів мобільних телефонів. Незалежно від того, що для вас є пріоритетом - повне відстеження місцезнаходження, можливість зворотного пошуку чи захист конфіденційності, - ви знайдете програму, яка задовольнить ваші потреби. За допомогою безкоштовних пробних версій ви можете протестувати програми та відстежити точне місцезнаходження мобільного номера на карті безкоштовно.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який додаток найкраще підходить для визначення місцезнаходження за номером телефону?

Найкращий безкоштовний пошук мобільних телефонів за номером Detecticoякий пропонує потужне поєднання швидкості, точності та передових технологій. Він надзвичайно точний і працює по всьому світу.

Чи можна відстежити місцезнаходження номера телефону, якщо він вимкнений?

Так, ви можете відстежувати місцезнаходження телефону, навіть якщо він вимкнений. Ми використовуємо інноваційну технологію, яка використовує різні методи для визначення місцезнаходження пристрою незалежно від його активності.

Чи є шанс, що мене не відстежать за номером?

Ні, наша вдосконалена система виявлення може визначити місцезнаходження будь-якої людини в будь-якому куточку світу лише за номером телефону.