Jak někoho sledovat prostřednictvím textové zprávy

Jak někoho sledovat prostřednictvím textové zprávy: Zkoumání 5 populárních metod

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Textové zprávy jsou dnes jedním z nejběžnějších způsobů komunikace. S rozvojem chytrých telefonů a aplikací pro zasílání zpráv se stalo snadnějším než kdykoli předtím zůstat v kontaktu s ostatními. Tento způsob komunikace však také představuje potenciální způsob sledování polohy mobilního telefonu pomocí textových zpráv.

V této příručce se seznámíme s různými technikami, které lze použít ke sledování pohybu a činnosti osob prostřednictvím jejich textových zpráv. Ať už jste znepokojený rodič nebo partner, nebo vás jen zajímá, kde se někdo nachází, tyto metody vám mohou poskytnout cenné informace.

Obsah

Může někdo sledovat vaši polohu na základě textové zprávy?

Stručná odpověď zní ano, za určitých okolností existují způsoby, jak někoho sledovat prostřednictvím textové zprávy. Se správnými nástroji a přístupem je to možné. 

Lidé mohou například pomocí aplikací třetích stran posílat zprávy obsahující konkrétní odkaz, který může sledovat polohu. To lze provést různými způsoby, například prostřednictvím SMS, iMessage nebo populárních sociálních sítí. 

To se může stát několika různými způsoby, které si podrobněji rozebereme níže. Připravte se tedy na to, že se dozvíte vše, co potřebujete vědět o sledování polohy! 

Jak sledovat něčí polohu pomocí textové zprávy

Pokud chcete sledovat polohu něčího zařízení prostřednictvím textové zprávy, zde je několik funkčních metod, jak sledovat něčí polohu prostřednictvím textové zprávy:

Metoda 1: Detectico - Top-Choice Text Message Location Tracker

Detectico cs

Detectico je inovativní služba, která umožňuje vygenerovat odkaz prostřednictvím textové zprávy a zjistit něčí polohu. Po odeslání stačí, aby příjemce na odkaz kliknul, čímž se mu umožní dočasný přístup k údajům o poloze. Jedná se tak o nejlepší metodu pro sledování polohy.

Nejlepší na službě Detectico - sledování polohy textových zpráv - je to, že se jedná o zcela webovou službu, která nevyžaduje žádnou instalaci. Vše, co potřebujete, je vaše zařízení a připojení k internetu. To je vše. Není nutný žádný přístup k cílovému telefonu!

Společnost Detectico se také chystá spustit možnost odesílat sledovací odkazy přímo prostřednictvím jakékoli aplikace pro zasílání zpráv, nejen SMS. To poskytuje flexibilnější možnosti, jak někoho přimět, aby na váš sledovací odkaz kliknul.

Jak sledovat polohu mobilního telefonu pomocí textové zprávy pomocí Detectico:

 1. Registrace účtu Detectico
 2. Zadejte cílové telefonní číslo do uvedené mezery a klikněte na tlačítko "Vyhledat".
 3. Přizpůsobte text zprávy a klikněte na tlačítko "Odeslat SMS".
 4. Příjemce obdrží textovou zprávu s vaší vlastní zprávou a odkazem na sledování polohy Detectico.
 5. Po kliknutí na odkaz získáte přístup k údajům o jejich poloze z osobního online panelu.

Vidíte! Je tak snadné lokalizovat telefon prostřednictvím textové zprávy! Důležitější je, že Detectico je spolehlivé, cenově dostupné a známé řešení! Zvolte si nadřazenost moderní technologie v případě, že potřebujete zjistit něčí polohu.

banner

Metoda 2: Použití sdílení polohy v iMessage

Sdílení polohy v iMessage

iMessage od společnosti Apple platforma má zabudovanou funkci sdílení polohy. Pomocí ní můžete sdílet polohu a sledovat polohu iPhonu mezi uživateli iMessage.

Aktivace:

 1. Otevřete konverzaci iMessage s osobou, kterou chcete sledovat.
 2. Klepněte na jejich jméno/kontakt v horní části obrazovky.
 3. Přejděte dolů a klepněte na možnost "Sdílet mou polohu".
 4. Vyberte si, jak dlouho chcete sdílet svou polohu v reálném čase.
 5. Osoba nyní uvidí vaši polohu na mapě ve zprávách.

Jedná se o metodu, jak sledovat polohu textové zprávy, která vám umožní dočasně sledovat něčí iPhone.

Metoda 3: Mapy Google - sledování polohy

žena používající gps

Mapy Google také umožňuje sdílet polohu a sledovat něčí polohu. Funguje to na telefonech iPhone i Android.

Sledování osoby prostřednictvím Map Google:

 1. Ujistěte se, že jste s druhou osobou navzájem propojeni v Mapách Google prostřednictvím svých účtů Google.
 2. Otevřete aplikaci Mapy Google a klepněte na nabídku hamburgeru.
 3. Vyberte možnost 'Sdílení polohy'
 4. Vyberte jméno osoby a klepněte na možnost "Sdílet polohu".
 5. Zvolte dobu sdílení místa
 6. Osoba se nyní zobrazí jako ikona na mapě Google.

Toto řešení otázky, jak zjistit, odkud někdo píše, umožňuje přesné sledování v reálném čase, pokud je aplikace otevřená na obou zařízeních. Mějte však na paměti, že k tomu, abyste cílovou osobu požádali o sdílení polohy, musíte znát údaje o jejím účtu Google.

Metoda 4: Použití Find My Device

Google Find My Device

V telefonech se systémem Android, Google Find My Device aplikaci lze použít ke sledování polohy. Tato aplikace se obvykle používá k vyhledávání ztracených nebo odcizených telefonů, ale lze ji použít i ke sledování polohy.

Použití Find My Device:

 1. Ujistěte se, že je v cílovém telefonu nainstalována aplikace Find My Device a zapnuty služby určování polohy. Mějte na paměti, že nebudete moci textový odkaz najít polohu zdarma. Tato služba neposkytuje možnost odesílání textových zpráv.
 2. Otevřete Find My Device z webového prohlížeče nebo jiného zařízení a přihlaste se k účtu Google spojenému s cílovým telefonem.
 3. Aplikace zobrazí aktuální polohu cíle na mapě a také jeho nedávné polohy, pokud se pohyboval.
 4. Zde můžete také přehrát zvuk v telefonu, uzamknout jej nebo na dálku vymazat jeho data.

Tato metoda vyžaduje přístup k cílovému účtu Google a nemusí fungovat, pokud má dotyčná osoba v telefonu vypnuté služby určování polohy.

Metoda 5: Použití funkce Najít můj telefon

najít můj iphone

Pokud máte vy nebo cíl iPhone, lze Find My iPhone použít také ke sledování polohy. Podobně jako aplikace Find My Device od společnosti Google se obvykle používá k vyhledávání ztracených nebo odcizených telefonů. Analogicky také neposkytuje možnost získat polohu mobilu odesláním SMS.

Použití Find My iPhone:

 1. Ujistěte se, že je v cílovém telefonu nainstalována aplikace Find My iPhone a zapnuty služby určování polohy.
 2. Přihlášení k iCloud.com z webového prohlížeče pomocí Apple ID přidruženého k cílovému telefonu.
 3. Vyberte možnost "Najít iPhone
 4. Aplikace zobrazí aktuální polohu cíle na mapě a také jeho nedávné polohy, pokud se pohyboval.
 5. Zde můžete také přehrát zvuk v telefonu, zamknout jej nebo na dálku vymazat jeho data.

Tato metoda vyžaduje přístup k Apple ID cílové osoby a nemusí fungovat, pokud má dotyčná osoba v telefonu vypnuté služby určování polohy. Touto metodou také nebudete moci zjistit něčí polohu, když mu napíšete zprávu. Kromě toho může Find My iPhone sledovat pouze zařízení připojená k síti Wi-Fi nebo mobilní síti.

Proč byste měli někoho sledovat prostřednictvím textové zprávy?

 • Pomáhají rychle najít ztracená/ztracená zařízení
 • Sledování polohy dětí
 • Dohlížejte na své blízké 
 • Některé bezpečnostní účely
banner

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Může někdo sledovat můj telefon tím, že mi napíše SMS?

Některé moderní aplikace třetích stran umožňují sledovat polohu uživatele pomocí textových zpráv. Běžné textové zprávy však možnost sledování polohy neposkytují.

Když někomu napíšu zprávu, může vidět mou polohu?

Pouhé odeslání textové zprávy nezobrazuje vaši polohu. Některé aplikace jako WhatsApp, iMessage a další s funkcemi sdílení polohy však mohou umožnit vzájemné sledování, ale neposkytují možnost získat polohu z textové zprávy. To vyžaduje souhlas uživatele a povolení přístupu k poloze. Neznámá čísla nemohou zjistit vaši polohu pouze z textové zprávy.

Je možné tiché sledování polohy pomocí SMS?

Tiché zprávy SMS slouží k tomu, aby bylo možné zjistit polohu mobilních věží, aniž by o tom byl uživatel informován. Změny provedené operátory však tuto možnost omezily, takže se již nejedná o použitelnou metodu sledování.

Závěr

Ačkoli je zasílání textových zpráv obecně bezpečné z hlediska sledování polohy, některé platformy a aplikace poskytují možnosti sledování polohy textových zpráv. Většina těchto metod však vyžaduje další dovednosti a přístup, aby bylo možné zjistit něčí polohu. Pokud chcete jednoduchost a snadnost, zkuste použít aplikaci Detectico. sledování telefonního čísla - je to pohodlný způsob, jak získat informace o něčí poloze bez větší námahy.