NumLooker vs. Detectico

NumLooker - alternatywa dla Detectico? Poznaj oba rozwiązania i wybierz lepsze

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Statystyki pokazują, że w 2020 roku w wyniku oszustw telefonicznych utracono $19,7 miliarda euro. Na szczęście usługi odwróconego wyszukiwania połączeń telefonicznych oferują niezwykle wysoki poziom dokładności, dzięki czemu są niezawodnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce odkryć prawdziwą tożsamość nieznanego rozmówcy.

W tym artykule ujawnimy doskonałą alternatywę NumLooker, która pomoże ci zidentyfikować anonimowych rozmówców.

baner
Spis treści

Co to jest NumLooker?

Numlooker

Numlooker odnosi się do bezpłatnej usługi odwrotnego wyszukiwania telefonu, która pozwala użytkownikom zidentyfikować, kto dzwoni z nieznanego numeru. W przeszłości mogłeś otrzymywać dziwne połączenia z niezapisanych numerów, które sprawiały, że zastanawiałeś się, kim dokładnie był dzwoniący.

Korzystanie z rozwiązania takiego jak NumLooker ujawnia, czy dzwoniący jest potencjalnym klientem, współpracownikiem biznesowym czy notorycznym oszustem telefonicznym.

Jak to działa

Podobnie jak tradycyjne książki telefoniczne, NumLooker zapewnia dokładne szczegóły dotyczące numeru telefonu. Oto krok po kroku, jak korzystać z tego rozwiązania:

 • Odwiedź numlooker.com w preferowanej przeglądarce na komputerze.
 • Wprowadź nieznany numer telefonu w pustym polu i kliknij "Wyszukaj teraz".
 • Poczekaj, aż NumLooker pobierze dane ze swojej obszernej bazy danych.
 • Wyświetl imię i nazwisko osoby, jej lokalizację, stan, miasto, wiek i podobne szczegóły.

NumLooker: Kluczowe cechy

Funkcja NumLooker reverse phone lookup pozwala użytkownikom z łatwością potwierdzić tożsamość nieznanego rozmówcy. Być może chcesz upewnić się, czy Twój internetowy znajomy mówi prawdę, zanim spotkasz się z nim osobiście. Możesz także chcieć odkryć spamerów i natychmiast ich zablokować.

Gdy NumLooker poda imię i nazwisko osoby dzwoniącej, lokalizację, uchwyty mediów społecznościowych i podobne informacje, będziesz mógł lepiej zrozumieć, kim naprawdę jest.

Oto najważniejsze cechy NumLooker:

 • Zapewnia usługę odwrotnego wyszukiwania i wyszukiwania telefonu.
 • Umożliwia użytkownikom potwierdzenie tożsamości dzwoniącego.
 • Oferuje profile społecznościowe właściciela, lokalizację i inne dane osobowe.

Kto potrzebuje NumLooker?

Jeśli jesteś właścicielem firmy, który często otrzymuje telefony od potencjalnych klientów, NumLooker może pomóc Ci poznać ich nazwiska i lokalizacje. Rozwiązanie to jest również przydatne, jeśli chcesz zidentyfikować cyfrowych marketerów i oszustów dzwoniących.

Omówmy kilka zalet i wad NumLooker.

Plusy:

 • Usługa ta jest szybka i dokładna.
 • Łatwa obsługa.
 • NumLooker jest darmowy.

Wady:

 • Choć aplikacja jest darmowa, NumLooker oferuje płatne usługi w aplikacji.
 • To rozwiązanie jest ograniczone do Stanów Zjednoczonych.
 • Zapewnia reklamy partnerskie.

Jaka jest najlepsza alternatywa dla NumLooker?

Detectico to genialne narzędzie do geo-śledzenia numerów telefonów, które pozwala zlokalizować dowolny typ telefonu, niezależnie od jego lokalizacji lub operatora sieci. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko i dokładnie wyszukać wiele nieznanych numerów.

Oprócz tego, że jest całkowicie prywatny, Detectico nie wymaga żadnej instalacji na telefonie docelowym. Ta platforma internetowa działa na wszystkich typach telefonów, od starych telefonów z klapką po bardziej zaawansowane urządzenia.

Co to jest Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Być może zastanawiasz się: czy Detectico jest lepszą alternatywą NumLooker, która może spełnić wszystkie moje preferencje? Oprócz oferowania bardziej precyzyjnych danych o lokalizacji telefonu, rozwiązanie to może być wykorzystywane do wykrywania nieograniczonej liczby urządzeń.

Detectico wykorzystuje najnowszą technologię GPS do dokładnego określenia lokalizacji urządzenia docelowego. W oparciu o recenzje zarówno Detectico, jak i NumLooker, ten pierwszy ma lepsze wskaźniki sukcesu, jeśli chodzi o dostarczanie prawdziwej tożsamości dzwoniących.

Podejście Detectico do odwróconego wyszukiwania numerów telefonów

Detectico jest niezwykle łatwy w użyciu. W rzeczywistości nie potrzebujesz żadnego zaplecza technicznego ani umiejętności kodowania, aby korzystać z tej usługi. Oto jak śledzić czyjś telefon za pomocą Detectico:

 • Otwórz swoją ulubioną przeglądarkę internetową i odwiedź stronę https://detectico.com/.
 • Wpisz numer urządzenia, które chcesz śledzić.
 • Dołącz spersonalizowaną wiadomość zawierającą link do wykrywania lokalizacji.
 • Kliknij "Wyślij", aby wysłać wiadomość do odbiorcy.
 • Po kliknięciu na załączony link, Detectico poda ich lokalizację w czasie rzeczywistym na mapie.

Rozwiązanie to nie tylko zachowuje ścisłą prywatność danych, ale także działa na wszystkich typach telefonów.

Numlooker vs. Detectico: Porównanie funkcji

Pomimo podobnych funkcji, istnieje kilka różnic między rozwiązaniami Detectico i NumLooker. Numlooker ujawnia dokładną tożsamość dzwoniącego, pozwalając ci dowiedzieć się, kim on jest.

Ta aplikacja najlepiej sprawdza się w sytuacjach, gdy regularnie otrzymujesz połączenia od nieznanych numerów i chcesz ustalić, kim są te osoby.

Z drugiej strony Detectico pomaga wyszukać lokalizację danej osoby na żywo przy użyciu jej numeru telefonu. Usługa ta jest często używana przez rodziców, którzy chcą chronić dobro swoich bliskich.

Doświadczenie użytkownika

Na Trustpilot, Detectico ma ogólną ocenę 3,5 gwiazdki, wynik, który większość ludzi uważa za dobry. Platforma ta jest również oceniana na 4,33 gwiazdki na Sitejabber na podstawie 6 recenzji. Większość użytkowników to albo rodzice, którzy chcą otrzymywać regularne informacje o miejscu pobytu swoich dzieci, albo dorośli żonaci, którzy chcą złapać swoich zdradzających partnerów.

Interfejs użytkownika

Jeśli porównamy graficzny interfejs użytkownika dostarczany przez Detectico i NumLooker.com, zauważymy, że pierwsze rozwiązanie ma lepszy graficzny interfejs użytkownika, który jest łatwiejszy w obsłudze.

NumLooker ma dość przestarzały interfejs, który nie jest tak intuicyjny jak ten z Detectico. Ponadto platforma oferuje ograniczone funkcje, ponieważ nie ujawnia dokładnej lokalizacji użytkownika docelowego.

Recenzja funkcji wyszukiwania wstecznego numeru telefonu

Być może zastanawiasz się: jak dokładne są usługi odwrotnego wyszukiwania telefonu? Chociaż takie narzędzia nie zapewniają dokładności 100%, badania sugerują, że około 60% do 80% wszystkich numerów wyszukiwanych za pomocą tych usług jest zwykle dokładnych.

Jednak usługi odwróconego wyszukiwania telefonu nie są tak skuteczne, jak internetowe narzędzia do śledzenia geograficznego, takie jak Detectico jeśli chcesz zlokalizować dokładne współrzędne urządzenia docelowego.

Lista 5 najlepszych alternatyw dla NumLooker

Oprócz numlooker.com istnieje kilka innych usług wyszukiwania numerów telefonów, które można wypróbować. Alternatywy te mają swój spory udział w korzyściach i wadach, dlatego ważne jest, aby przeprowadzić obszerne badania przed ich wykorzystaniem.

Oto kilka alternatywnych rozwiązań dla NumLooker:

 1. Detectico

Jest to prawdopodobnie najlepszy zamiennik na liście. Oprócz możliwości wyszukiwania lokalizacji dowolnego telefonu za pomocą jego numeru, Detectico ujawnia jego lokalizację w czasie rzeczywistym bez konieczności instalacji. Ponadto rozwiązanie to pozwala użytkownikom na wyszukiwanie nieograniczonej liczby numerów za niewielką opłatą. Posiada również lepszy interfejs użytkownika w porównaniu do NumLooker.

 1. TruthFinder

Od 2003 roku TruthFinder pomaga ludziom na całym świecie w przeprowadzaniu ogólnych wyszukiwań numerów i sprawdzaniu przeszłości. Zapewnia lokalizacje i nazwy prawie 80% wszystkich wyszukiwanych numerów telefonów komórkowych. Narzędzie to ma dostęp do ponad 20 miliardów katalogów operatorów i publicznie dostępnych rekordów, co czyni je dobrą alternatywą.

 1. ZLOOKUP

Rozwiązanie to pozwala użytkownikom na wyszukiwanie nazwisk i danych osobowych dowolnego rozmówcy przy użyciu najnowocześniejszej technologii wyszukiwania numerów telefonów. Oprócz tego, że jest 100% darmowy w użyciu, Zlookup pobiera swoje dane z kilku milionów rekordów telefonicznych. Niestety, ma kiepski interfejs użytkownika i liczne wbudowane reklamy.

 1. xResolver

xResolver to kolejna bezpłatna alternatywa dla wyszukiwania numerów telefonów, która pozwala graczom odkrywać tożsamość innych graczy online. Usługa ta pobiera lokalizację i adres IP dowolnego gamertagu Xbox, pozwalając ci dowiedzieć się, gdzie znajdują się inni gracze. Korzystając z tych informacji, możesz łatwo dowiedzieć się, kto nadal odradza się lub nęka cię.

 1. AnyWho

Jeśli próbujesz odkryć tożsamość nieznanego rozmówcy lub po prostu weryfikujesz adres, AnyWho zapewnia dedykowane usługi wyszukiwania odwrotnych numerów telefonów, które są całkowicie bezpłatne. Narzędzie to zapewnia szczegółowe informacje o osobie na podstawie jej imienia i nazwiska, kodu pocztowego lub adresu. Ma jednak ograniczone możliwości wyszukiwania w porównaniu do swoich konkurentów.

Którą aplikację wybrać?

Po dokładnym przeanalizowaniu tych aplikacji, zdecydowanie polecamy narzędzie do śledzenia numeru telefonu Detectico jako najlepsze rozwiązanie. Jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza platforma do sprawdzania lokalizacji innej osoby przy użyciu jej numeru telefonu. Możesz wygodnie sprawdzić miasto, ulicę i budynek, w którym znajduje się dana osoba, sprawdzając czytelną mapę Detectico. Oprócz dokładnej lokalizacji, można również uzyskać informacje o osobie, która do nas dzwoniła. Wszystkie inne usługi ujawniają jedynie tożsamość docelowego użytkownika, ale nie jego lokalizację.

Wnioski

Dobra alternatywa NumLooker powinna nie tylko podawać dane użytkownika, ale także ujawniać, gdzie znajduje się on w ciągu dnia. Takie rozwiązanie z pewnością może się przydać, jeśli próbujesz chronić swoich bliskich lub złapać oszusta. Stwierdziliśmy, że Detectico.com jest najlepszą usługą śledzenia numerów telefonów na rynku.