EmobileTracker vs. Detectico

EMobileTracker - alternatywa jest potrzebna? Poznaj Detectico

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Według statystyk, będzie ich około 7,49 mld euro użytkowników telefonów komórkowych na całym świecie do 2025 roku. Przy tak dużej liczbie osób i numerów telefonów ważne staje się posiadanie rozwiązań pozwalających dowiedzieć się, kto do nas dzwoni. Na szczęście istnieje wiele rozwiązań, które pomogą Ci znaleźć nazwę po numerze telefonu.

baner
Spis treści

EmobileTracker: Co to jest?

EmobileTracker to aplikacja i usługa zaprojektowana jako narzędzie do śledzenia numerów telefonów komórkowych. Zapewnia nazwę, lokalizację i dostawcę usług telekomunikacyjnych osoby w dowolnym kraju na świecie. Oznacza to, że ludzie, którzy otrzymują nieznane połączenia, mogą dowiedzieć się dlaczego.

EmobileTracker: Jak działa ta aplikacja?

Emobiletracker

EmobileTracker jest proste. Strona automatycznie wykrywa, gdzie się znajdujesz. Aby dowiedzieć się, do kogo należy dany numer, wystarczy wpisać go w polu i kliknąć "Śledź teraz". Spowoduje to wyświetlenie wszystkich szczegółów numeru telefonu komórkowego wraz z nazwiskiem i adresem, jeśli są przechowywane.

Kluczowe funkcje aplikacji

EmobileTracker ma tylko jedną główną funkcję: wyszukiwanie szczegółów numerów telefonów komórkowych. Po wprowadzeniu numeru wyświetlane są następujące informacje:

 • Czy numer telefonu jest prawidłowy.
 • Jeśli numer został przeniesiony. 
 • Jeśli telefon jest podłączony do sieci.
 • Nazwa.
 • Kraj.
 • Kod kraju.
 • Kod ISO 3166-1 alpha-2.
 • Dostawca usług telekomunikacyjnych.
 • Typ sieci.
 • Strefa czasowa.

Nazwa zostanie wyświetlona tylko wtedy, gdy jest dostępna. W przeciwnym razie pojawi się komunikat "nieznane".

Kto potrzebuje EmobileTracker?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na korzystanie z EmobileTracker. Oto niektóre z najczęstszych:

 • Otrzymują niechciane połączenia telefoniczne.
 • Jest wiele nieodebranych połączeń od nieznanych numerów.
 • Chcą sprawdzić legalność numeru.

Zapoznaj się z najlepszą alternatywą EmobileTracker

Każdy, kto szuka alternatywy dla EmobileTracker, z przyjemnością dowie się o ich istnieniu. Detectico jest jednym z takich zasobów, które użytkownicy uwielbiają - i działa na całym świecie z dowolnym telefonem i siecią. Oto, czego się o nim dowiedzieliśmy.

Co to jest Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico pozwala sprawdzić lokalizację numeru, a także kto jest jego właścicielem i nie tylko. Podaje podobne informacje jak EmobileTracker, ale jest bardziej aktualną stroną internetową z lepszą funkcjonalnością. Korzystając z Detectico wiesz, że jesteś w dobrych rękach.

Jak detektyw radzi sobie z odwróconym wyszukiwaniem numerów telefonów?

W przypadku Detectico podejście jest stosunkowo podobne. Po załadowaniu strony internetowej wystarczy wpisać numer, który chcesz śledzić w polu i kliknąć "Wykryj". Następnie Detectico wyszuka numer i poda informacje na jego temat, takie jak operator i lokalizacja. Dzięki Detectico można również uzyskać dostęp do dokładnej lokalizacji GPS, klikając "uzyskaj lokalizację".

Zdecydowanie warto z niego skorzystać, jeśli jest taka potrzeba lub chęć. Aby wykryć ich lokalizację, Detectico wyśle spersonalizowaną wiadomość do telefonu zawierającą link, który po kliknięciu poinformuje o lokalizacji telefonu.

EmobileTracker vs. Detectico Porównanie funkcji odwrotnego wyszukiwania numerów telefonów

Istnieją kluczowe różnice między EmobileTracker i Detectico. Po pierwsze, EьobileTracker podaje tylko informacje o tym, kto jest właścicielem numeru. Jest to przydatne dla osób, które otrzymują połączenia z nieznanych numerów. Zasadniczo jest to prosty program do śledzenia nazwy numeru telefonu. Detectico, z drugiej strony, pozwala wyszukać lokalizację osoby za pomocą jej numeru telefonu. Jest to przydatne na przykład dla bliskich.

#1 Doświadczenie użytkownika

Detectico ma kilka opublikowanych recenzji na Sitejabber i Trustpilot. Obie mają średnie oceny i wygląda na to, że ludzie albo kochają tę aplikację, albo jej nienawidzą. EmobileTracker nie ma recenzji na żadnej z witryn, co sugeruje, że jest podejrzana, ponieważ aplikacja ma duży ruch, ale nie ma recenzji.

Interfejs użytkownika #2

EmobileTracker jest bardzo prosty, ale funkcjonalny. Z drugiej strony Detectico wydaje się znacznie bardziej nowoczesny w swojej prezentacji i jest łatwiejszy w użyciu.

#3 Odwrotne wyszukiwanie numeru telefonu - skuteczność i dokładność

Recenzje Detectico sugerują, że z jakiegoś powodu działa dobrze. Nie byliśmy jednak w stanie zweryfikować, jak dobrze działa EmobileTracker dla innych, ponieważ nie ma recenzji. Podczas testowania obu bezpłatnych usług znaleźliśmy podstawowe informacje, takie jak operator i zarejestrowany kraj.

5 najlepszych alternatyw EmobileTracker

Jeśli szukasz alternatywnych aplikacji do EmobileTracker, oto najlepsze, jakie znaleźliśmy.

Detectico - Najlepszy program do śledzenia numerów telefonów komórkowych

Detectico jest prawdopodobnie najlepszą alternatywą, ponieważ zapewnia dokładnie to, czego potrzebujesz, a nawet więcej - jeśli chcesz znaleźć lokalizację numeru, będziesz musiał zapłacić za ten przywilej, ale da ci to współrzędne GPS. Odbywa się to poprzez wysłanie wiadomości tekstowej na numer zawierający link. Gdy dana osoba kliknie link, otrzymasz jej współrzędne GPS.

Social Catfish

Socialcatfish

Inną alternatywą dla narzędzia do śledzenia numerów telefonów komórkowych jest Social Catfish. Witryna ta przeszukuje sieci społecznościowe, strony edukacyjne i rządowe, artykuły prasowe i inne, aby znaleźć informacje o kimś na podstawie jego numeru telefonu komórkowego.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo umożliwia użytkownikom wyszukiwanie informacji według numeru telefonu, nazwiska lub innych informacji. Zasadniczo jest to narzędzie do sprawdzania, kim są ludzie, za których się podają. Jeśli masz numer, możesz łatwo dowiedzieć się, do kogo należy.

Rejestrator IP

IP Logger różni się nieco od innych wspomnianych już usług, ponieważ rejestruje i śledzi również adresy IP. Nadal można go używać do śledzenia numerów telefonów komórkowych i uzyskiwania informacji o ich właścicielach. Śledzenie numerów telefonów jest jednak płatne, jeśli chcesz znaleźć lokalizację telefonu - i jest to dość znaczna kwota za pojedyncze żądanie.

Findandtrace

Findandtrace

Findandtrace to bardzo prosta aplikacja. Jest staromodna, ale umożliwia śledzenie numerów telefonów komórkowych, lokalizacji pojazdów i znajdowanie kodów pocztowych. W przypadku numerów telefonów podaje szczegóły, w tym główny język okręgu telekomunikacyjnego, gdzie numer był i jaki jest czas lokalny.

Jaki jest więc najlepszy wybór?

Spośród wszystkich aplikacji wymienionych w tym artykule, prawdopodobnie najlepszą jest Detectico narzędzie do śledzenia numeru telefonu. Jest to nie tylko najnowocześniejsza oferta, ale także jedyna z niezależnymi recenzjami na najlepszych stronach internetowych. W ten sposób możemy zapewnić, że jest godna zaufania i że firma będzie dbać o twoje dane.

Wnioski

Niezależnie od powodów, dla których chcesz korzystać z witryny do śledzenia numerów telefonów, dostępnych jest wiele opcji. Solidnym wyborem i alternatywą dla EmobileTracker będzie Detectico. Wydaje się być dobrze oceniana i doceniana, zwłaszcza w porównaniu z innymi opcjami, które nie mają żadnych recenzji dostępnych do przeglądania.