ZLOOKUP vs. Detectico

ZLOOKUP - alternatywa kontra oryginał. Kto wygra ten pojedynek?

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Usługi Reverse phone lookup zyskały ogromną popularność na całym świecie dzięki ich zdolności do ujawniania tożsamości nieznanych rozmówców. Chociaż nie zapewniają one precyzji 100%, rozwiązania te są często niezawodne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że oszuści przeważnie dzwonią, a nie piszą. Narzędzie do wyszukiwania telefonu ZLOOKUP zapewnia użytkownikom istotne szczegóły dotyczące anonimowego rozmówcy, w tym jego imię i nazwisko oraz adres.

baner
Spis treści

Co to jest ZLOOKUP?

Aplikacja ZLOOKUP to usługa internetowa, która pozwala użytkownikom odkrywać prawdziwą tożsamość nieznanych rozmówców. Ma ona dostęp do milionów baz danych numerów telefonów, które są dostępne online. Każdy może przeprowadzić bezpłatne wyszukiwanie nazwy za pomocą ZLOOKUP, wpisując numer osoby docelowej na platformie.

Jak działa ZLOOKUP?

ZLOOKUP

Rozwiązanie to jest dość łatwe w użyciu. Oto przewodnik krok po kroku, jak wykonać wyszukiwanie wsteczne telefonu za pomocą ZLOOKUP:

 • Odwiedź https://www.zlookup.com/ w preferowanej przeglądarce na komputerze.
 • Wybierz swój kraj i wpisz nieznany numer w pustym polu oznaczonym "Wprowadź numer".
 • Zaznacz pole captcha i kliknij Wyszukiwanie nazwy.
 • Poczekaj, aż ZLOOKUP pobierze numer z obszernej bazy danych.
 • Wyświetl imię i nazwisko oraz dane osobowe anonimowego rozmówcy.

Kluczowe cechy ZLOOKUP

ZLOOKUP jest powszechnie używany do wyszukiwania numerów telefonów, co czyni go dobrą opcją dla osób, które regularnie otrzymują dziwne połączenia.

Oto trzy kluczowe cechy ZLOOKUP:

 • Umożliwia bezpłatne wyszukiwanie numerów telefonów.
 • Umożliwia użytkownikom sprawdzenie, czy określone numery są aktywne.
 • Ujawnia tożsamość spamerów i sprzedawców telefonicznych.

Niestety, aplikacja nie ujawnia lokalizacji dzwoniącego ani historii trasy. Pomaga jedynie zrozumieć, kto dzwoni.

ZLOOKUP: Docelowi odbiorcy

Jeśli często otrzymujesz dziwne telefony od anonimowych osób, możesz odkryć ich tożsamość za pomocą usługi odwrotnego wyszukiwania numerów ZLOOKUP. Inne powody, które mogą skłaniać do korzystania z tego narzędzia, obejmują:

 • Otrzymywanie informacji za każdym razem, gdy dzwoni potencjalny klient.
 • Aby sprawdzić, czy numer starego znajomego nadal działa.
 • Aby sprawdzić, czy znajomy online podał prawidłowy numer telefonu.

Znajdź najlepszą alternatywę ZLOOKUP

Co by było, gdyby istniało lepsze rozwiązanie do wyszukiwania telefonu, które pokazuje dokładną lokalizację Twoich bliskich w czasie rzeczywistym? Cóż, Detectico to niezwykła aplikacja do śledzenia telefonu, która ujawnia miejsce pobytu innych osób przy użyciu samego numeru telefonu. Działa dyskretnie, aby nie wzbudzać podejrzeń, dzięki czemu jest idealną alternatywą dla ZLOOKUP.

Jak działa Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico to cenione narzędzie do geolokalizacji telefonów, które pomaga użytkownikom zlokalizować dowolne urządzenie przy użyciu jego numeru. Działa na wszystkich modelach telefonów, niezależnie od ich lokalizacji lub operatora sieci. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu jest łatwa w obsłudze.

Precyzja wykrywania telefonów oferowana przez Detectico nie ma sobie równych. Ponadto można go używać do łatwego wyszukiwania nieograniczonej liczby numerów.

Podejście Detectico do odwróconego wyszukiwania numerów telefonów

Proces lokalizowania telefonu innej osoby za pomocą Detectico jest dość prosty. Poniżej znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące działania tej usługi:

 • W domyślnej przeglądarce przejdź do https://detectico.com/.
 • Wprowadź numer telefonu urządzenia, które chcesz śledzić.
 • Wybierz osobistą wiadomość zawierającą link do śledzenia i kliknij przycisk Wykryj.
 • Tekst zostanie wysłany do odbiorcy.
 • Po kliknięciu linku do śledzenia można wyświetlić ich lokalizację na żywo na mapie.

Oprócz lokalizacji, będziesz mógł zobaczyć dodatkowe informacje o osobie, która do Ciebie dzwoniła (nawet jeśli jest to połączenie anonimowe). Najwyraźniej Detectico jest bardziej skuteczny w uzyskiwaniu informacji o miejscu pobytu swoich bliskich niż inne usługi odwrotnego wyszukiwania telefonu.

ZLOOKUP vs. Detectico Porównanie funkcji Reverse Phone Lookup

Jeśli porównasz usługę wyszukiwania numeru telefonu ZLOOKUP z aplikacją Detectico, zdasz sobie sprawę, że ta pierwsza ma bardzo ograniczone możliwości. ZLOOKUP ma jedynie pomóc ci zidentyfikować, kto do ciebie dzwonił. Oprócz przeglądania ich nazwisk, możesz również uzyskać ich adres pocztowy i uchwyty mediów społecznościowych.

ZLOOKUP najlepiej nadaje się dla osób, które chcą rozpoznać, kto dokładnie dzwoni. Z drugiej strony, Detectico pomaga zlokalizować lokalizację innej osoby przy użyciu jej numeru telefonu komórkowego. Może być używany do pilnowania bliskich lub monitorowania pracowników.

Doświadczenie użytkownika

Detectico ma dobrą ocenę 3,4 gwiazdki na Trustpilot. Większość klientów opisuje ją jako bezbłędną aplikację, która pozwala im zdalnie obserwować swoich bliskich.

W serwisie Sitejabber, Detectico może pochwalić się doskonałym wynikiem 4,33 gwiazdek na podstawie 6 recenzji. Większość osób korzysta z tego rozwiązania, aby otrzymywać regularne aktualizacje lokalizacji swoich dzieci lub złapać oszusta.

Interfejs użytkownika

Na podstawie kompleksowej recenzji Detectico i ZLOOKUP stwierdziliśmy, że oba rozwiązania mają uderzająco różne interfejsy użytkownika. ZLOOKUP wykorzystuje przestarzały graficzny interfejs użytkownika, który jest nijaki i trudny w obsłudze.

Z drugiej strony Detectico został zaprojektowany przy użyciu bardziej atrakcyjnego interfejsu, który jest nie tylko intuicyjny, ale także łatwy w użyciu. Z tą aplikacją nie można się pomylić.

Odwrotne wyszukiwanie numeru telefonu

Dokładność usług reverse phone lookup zwykle waha się między 60% a 80%. Jednak rozwiązania te nie oferują precyzji 100%. Chociaż ZLOOKUP gromadzi dane z milionów baz danych na całym świecie, nadal może nie zapewnić pożądanych wyników.

Na szczęście Detectico oferuje wyższy stopień dokładności danych niż inne usługi wyszukiwania, dzięki czemu jest bardzo skutecznym narzędziem do śledzenia lokalizacji użytkowników przy użyciu samych numerów telefonów.

5 najlepszych alternatyw dla ZLOOKUP

Istnieje kilka substytutów wyszukiwania wstecznego ZLOOKUP, z których niektóre działają wydajniej niż ta aplikacja. Omówmy pięć najlepszych opcji na rynku.

 1. Detectico

Detectico to najlepsza i najbardziej niezawodna alternatywa ZLOOKUP na rynku. Rozwiązanie to nie wymaga instalacji na urządzeniu docelowym. Ponadto umożliwia śledzenie lokalizacji osób przy użyciu ich numerów telefonów. Aplikacja ta jest bardzo dokładna i nie ogranicza możliwości wykrywania nieograniczonej liczby urządzeń. Wreszcie, jej interfejs użytkownika jest bardziej atrakcyjny i intuicyjny.

 1. TruthFinder

Jeśli szukasz platformy, która obsługuje szybkie sprawdzanie przeszłości i wyszukiwanie numerów telefonów, TruthFinder może po prostu łaskotać twoją wyobraźnię. Użytkownicy mogą uzyskać nazwy lokalizacji prawie 80% wszystkich wyszukiwanych numerów. Rozwiązanie to służy ludziom na całym świecie od 2003 roku, wykorzystując dostęp do ponad 20 miliardów książek telefonicznych i powiązanych rekordów.

 1. USPhoneBook

To bezpłatne narzędzie zapewnia dostęp do prywatnych danych użytkownika przy użyciu jego imienia i nazwiska, adresu lub danych kontaktowych. Niestety, często dostarcza ono niedokładnych informacji, co może być frustrujące dla klientów. Gdy spróbujesz wyszukać dane swojej ukochanej osoby w USPhoneBook, otrzymasz albo niewiarygodne dane, albo nie uzyskasz żadnych wyników.

 1. Truecaller

Ta popularna aplikacja jest często używana do potwierdzania tożsamości nieznanych rozmówców. Posiada również funkcję blokowania spamu, która skutecznie wykrywa połączenia spamowe i natychmiast je odrzuca. W rezultacie jesteś chroniony przed oszustwami telefonicznymi, oszustwami i sztuczkami telemarketingowymi. Aplikacja ta posiada również funkcję przesyłania wiadomości, która umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych. Jest ona jednak wypełniona licznymi reklamami.

 1. AnyWho

AnyWho pozwala weryfikować nowe adresy i odkrywać prawdziwą tożsamość nieznanych rozmówców. Podobnie jak ZLOOKUP, zapewnia bezpłatne usługi wyszukiwania wstecznego w oparciu o miliony internetowych baz danych numerów. Możesz uzyskać dane osobowe innej osoby, wpisując jej imię i nazwisko, adres lub kod pocztowy. AnyWho oferuje jednak ograniczone funkcje w porównaniu do innych usług wyszukiwania.

Jaki jest najlepszy wybór?

Omówione powyżej usługi wyszukiwania telefonu mają sporo zalet i wad. Po przeprowadzeniu licznych testów stwierdziliśmy, że Detectico Śledzenie numeru telefonu komórkowego jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Oprócz ujawniania dokładnej lokalizacji docelowego użytkownika na mapie, aplikacja ta działa na wszystkich modelach telefonów i operatorach sieci. Możesz nawet przeprowadzić wiele wyszukiwań i uzyskać bardzo dokładne szczegóły, które pomogą ci chronić swoich bliskich.

Wnioski

Usługa odwróconego wyszukiwania numerów ZLOOKUP może być wykorzystana do zbadania tożsamości anonimowego rozmówcy. Jednak to wszystko, co może zrobić. Jeśli chcesz mieć oko na swojego partnera lub dzieci, Detectico jest bez wątpienia aplikacją, którą warto wybrać. Jest dość dyskretna i oferuje niesamowity stosunek jakości do ceny.