NumLooker проти Detectico

NumLooker проти Detectico: найкраща альтернатива NumLooker

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Статистика показують, що у 2020 році через телефонні шахрайства було втрачено $19,7 мільярдів. На щастя, сервіси зворотного пошуку телефонів пропонують надзвичайно високий рівень точності, що робить їх надійним рішенням для тих, хто хоче дізнатися справжню особу невідомого абонента.

У цій статті ми розповімо про чудову альтернативу NumLooker, яка допоможе вам розібратися з анонімними дзвінками.

банер
Зміст

Що таке NumLooker?

Numlooker

Numlooker - це безкоштовний сервіс зворотного пошуку телефону, який дозволяє користувачам визначити, хто дзвонить з невідомого номера. У минулому ви могли отримувати дивні дзвінки з незбережених номерів, які змушували вас задаватися питанням, хто саме телефонував.

За допомогою такого рішення, як NumLooker, можна визначити, чи є абонент потенційним клієнтом, діловим партнером або відомим телефонним шахраєм.

Як це працює

Подібно до традиційних телефонних довідників, NumLooker надає точну інформацію про номер телефону. Ось покрокова інструкція з використання цього рішення:

 • Відвідайте numlooker.com у вашому улюбленому браузері.
 • Введіть невідомий номер телефону в порожнє поле і натисніть "Шукати зараз".
 • Зачекайте, поки NumLooker отримає дані зі своєї великої бази даних.
 • Перегляньте ім'я особи, місцезнаходження, штат, місто, вік та інші подібні дані.

NumLooker: ключові особливості

Функція зворотного пошуку телефону NumLooker дозволяє користувачам з легкістю підтвердити особу незнайомого абонента. Можливо, ви хочете переконатися, що ваш онлайн-знайомець говорить правду, перш ніж зустрітися з ним особисто. Можливо, ви також захочете виявити абонентів-спамерів і негайно заблокувати їх.

Після того, як NumLooker надасть ім'я абонента, його місцезнаходження, акаунти в соціальних мережах та подібну інформацію, ви зможете краще зрозуміти, ким він є насправді.

Ось основні характеристики NumLooker:

 • Надає послугу зворотного пошуку та перегляду телефонних номерів.
 • Дозволяє користувачам підтвердити особу абонента.
 • Пропонує соціальні профілі власника, його місцезнаходження та інші особисті дані.

Кому потрібен NumLooker?

Якщо ви власник бізнесу, який отримує часті дзвінки від потенційних клієнтів, NumLooker може допомогти вам дізнатися їхні імена та місцезнаходження. Це рішення також стане в нагоді, якщо ви хочете ідентифікувати цифрових маркетологів і шахраїв.

Давайте обговоримо деякі плюси і мінуси NumLooker.

За:

 • Ця послуга є швидкою і точною.
 • Легкий в управлінні.
 • NumLooker можна використовувати безкоштовно.

Мінуси:

 • Хоча він безкоштовний, NumLooker пропонує платні послуги в додатку.
 • Це рішення обмежується США.
 • Надає партнерську рекламу.

Яка найкраща альтернатива NumLooker?

Detectico - це чудовий інструмент для гео-відстеження телефонних номерів, який дозволяє визначити місцезнаходження будь-якого типу телефону незалежно від його місцезнаходження або оператора зв'язку. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче швидко і точно знайти кілька невідомих номерів.

Окрім того, що Detectico є повністю приватною, вона не потребує встановлення на цільовий телефон. Ця веб-платформа працює на всіх типах телефонів, від старих розкладних телефонів до більш сучасних пристроїв.

Що таке Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Ви можете запитати: чи є Detectico кращою альтернативою NumLooker, яка може задовольнити всі мої потреби? Окрім більш точних даних про місцезнаходження телефону, це рішення можна використовувати для виявлення необмеженої кількості пристроїв.

Detectico використовує новітню технологію GPS для визначення точного місцезнаходження цільового пристрою. Судячи з відгуків про Detectico і NumLooker, перша має кращі показники успішності, коли йдеться про визначення справжніх ідентифікаційних даних абонентів.

Підхід Detectico до зворотного пошуку телефонних номерів

Detectico надзвичайно простий у використанні. Насправді, вам не потрібні ні технічні знання, ні навички програмування, щоб працювати з цим сервісом. Ось як відстежити чийсь телефон за допомогою Detectico:

 • Відкрийте ваш улюблений веб-браузер і відвідайте https://detectico.com/.
 • Введіть номер пристрою, який ви хочете відстежити.
 • Додайте персоналізоване повідомлення з посиланням для визначення місцезнаходження.
 • Натисніть "Надіслати", щоб відправити повідомлення одержувачу.
 • Після того, як вони перейдуть за посиланням, Detectico покаже їхнє місцезнаходження на карті в режимі реального часу.

Це рішення не тільки забезпечує сувору конфіденційність даних, але й працює на всіх типах телефонів.

Numlooker проти Detectico: порівняння характеристик

Незважаючи на деякі схожі функції, між рішеннями для зворотного пошуку телефонів Detectico і NumLooker є кілька відмінностей. Numlooker показує точну ідентифікацію вашого абонента, дозволяючи вам дізнатися, хто він.

Ця програма найкраще підходить для ситуацій, коли ви отримуєте регулярні дзвінки з невідомих номерів і хочете визначити, хто ці люди.

Detectico, з іншого боку, допомагає знайти місцезнаходження людини за її номером телефону. Цією послугою часто користуються батьки, які хочуть убезпечити благополуччя своїх близьких.

Користувацький досвід

На Trustpilot, Detectico має загальний рейтинг 3,5 зірки, а це гарний результат, на думку більшості користувачів. Ця платформа також має 4,33 зірки на Sitejabber на основі 6 відгуків. Більшість користувачів - це або батьки, які хочуть регулярно отримувати інформацію про місцезнаходження своїх дітей, або одружені дорослі, які хочуть зловити своїх партнерів, що зраджують.

Інтерфейс користувача

Якщо ви порівняєте графічний інтерфейс користувача, наданий Detectico і NumLooker.com, ви помітите, що перше рішення має кращий графічний інтерфейс, яким легше керувати.

NumLooker має досить застарілий інтерфейс, який не такий інтуїтивно зрозумілий, як у Detectico. Крім того, платформа пропонує обмежені можливості, оскільки не розкриває точне місцезнаходження вашого цільового користувача.

Огляд функції зворотного пошуку телефонного номера

Вам може бути цікаво: наскільки точними є сервіси зворотного пошуку телефонів? Хоча такі інструменти не забезпечують 100% точність, дослідження показують, що приблизно 60% - 80% з усіх номерів, які шукаються за допомогою цих сервісів, зазвичай є точними.

Однак сервіси зворотного пошуку телефонів не настільки ефективні, як онлайн-інструменти гео-відстеження, такі як Detectico якщо ви зацікавлені в отриманні точних координат цільового пристрою.

Список 5 найкращих альтернатив NumLooker

Окрім numlooker.com, існує кілька інших сервісів для пошуку телефонних номерів, які ви можете спробувати. Ці альтернативи мають свої переваги та недоліки, тому важливо провести ретельне дослідження, перш ніж використовувати їх.

Ось кілька альтернативних варіантів NumLooker, які ви можете обрати:

 1. Detectico

Це, мабуть, найкраща заміна в цьому списку. Окрім того, що Detectico дозволяє шукати місцезнаходження будь-якого телефону за його номером, він також показує його місцезнаходження в реальному часі, не вимагаючи встановлення. Крім того, це рішення дозволяє користувачам шукати необмежену кількість номерів за невелику плату. Воно також має кращий користувацький інтерфейс у порівнянні з NumLooker.

 1. TruthFinder

З 2003 року TruthFinder допомагає людям по всьому світу здійснювати загальний пошук за номерами та перевіряти біографічні дані. Він надає інформацію про місцезнаходження та імена майже 80% всіх мобільних номерів, за якими проводився пошук. Цей інструмент має доступ до більш ніж 20 мільярдів довідників операторів і загальнодоступних записів, що робить його гарною альтернативою.

 1. ZLOOKUP

Це рішення дозволяє користувачам шукати імена та особисті дані будь-якого абонента за допомогою передової технології пошуку телефонних номерів. Окрім того, що Zlookup 100% безкоштовний у використанні, він витягує дані з декількох мільйонів телефонних записів. На жаль, він має поганий користувацький інтерфейс і численну вбудовану рекламу.

 1. xResolver

xResolver - це ще одна безкоштовна альтернатива пошуку телефонних номерів, яка дозволяє геймерам дізнаватися особи інших гравців в Інтернеті. Цей сервіс знаходить місцезнаходження та IP-адресу будь-якого Xbox Gamertag, дозволяючи вам дізнатися, де знаходяться інші гравці. Використовуючи цю інформацію, ви можете легко з'ясувати, хто продовжує спавнити або переслідувати вас.

 1. Будь-хто.

Якщо ви намагаєтеся з'ясувати особу незнайомого абонента або просто перевіряєте адресу, AnyWho надає спеціальні послуги з пошуку за зворотним номером телефону, які є абсолютно безкоштовними. Цей інструмент надає детальну інформацію про особу на основі її імені, поштового індексу або адреси. Однак він має обмежені можливості пошуку в порівнянні зі своїми конкурентами.

Який додаток вибрати?

Ретельно проаналізувавши ці програми, ми настійно рекомендуємо відстеження телефонних номерів Detectico як ваше рішення. Це найбезпечніша та найефективніша платформа для перевірки місцезнаходження людини за її номером телефону. Ви можете зручно переглянути, в якому місті, на якій вулиці та в якому будинку знаходиться співрозмовник, переглянувши зручну для читання карту Detectico. Окрім точного місцезнаходження, ви також можете дізнатися інформацію про людину, яка вам телефонувала. Всі інші сервіси лише розкривають особу абонента, але не його місцезнаходження.

Висновок

Хороша альтернатива NumLooker повинна не тільки надавати дані користувача, але й показувати, де він знаходиться протягом дня. Таке рішення, безумовно, може стати в нагоді, якщо ви намагаєтеся захистити своїх близьких або зловити шахрая. Ми визнали Detectico.com найкращим сервісом для відстеження телефонних номерів на ринку.