ZLOOKUP проти Detectico

ZLOOKUP проти Detectico: найкраща альтернатива ZLOOKUP

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Сервіси зворотного пошуку телефонів завоювали величезну популярність у всьому світі завдяки своїй здатності розкривати особу невідомого абонента. Хоча вони не забезпечують 100% точності, ці рішення часто є надійними, особливо якщо взяти до уваги той факт, що шахраї частіше телефонують, ніж пишуть. Інструмент пошуку телефонів ZLOOKUP надає користувачам життєво важливу інформацію про анонімного абонента, включаючи його ім'я та адресу.

банер
Зміст

Що таке ZLOOKUP?

Додаток ZLOOKUP - це веб-сервіс, який дозволяє користувачам дізнатися справжню особу невідомого абонента. Він має доступ до мільйонів баз даних телефонних номерів, доступних в Інтернеті. Будь-хто може здійснити безкоштовний пошук за іменем за допомогою ZLOOKUP, ввівши номер потрібної людини на платформі.

Як працює ZLOOKUP?

ZLOOKUP

Це рішення досить просте у використанні. Ось покрокова інструкція, як виконати зворотний пошук телефону за допомогою ZLOOKUP:

 • Відвідати https://www.zlookup.com/ у вашому улюбленому браузері.
 • Виберіть свою країну і введіть невідомий номер у порожнє поле "Введіть номер".
 • Встановіть прапорець з каптчею та натисніть на Пошук імен.
 • Зачекайте, поки ZLOOKUP витягне номер зі своєї великої бази даних.
 • Переглянути ім'я та особисті дані анонімного абонента.

Ключові особливості ZLOOKUP

ZLOOKUP широко використовується для пошуку телефонних номерів, що робить його хорошим варіантом для людей, які регулярно отримують дивні дзвінки.

Ось три ключові особливості ZLOOKUP:

 • Він здійснює безкоштовний пошук за телефонними номерами.
 • Дозволяє користувачам дізнатися, чи є певні номери активними чи ні.
 • Розкриває особи спамерів та телефонних маркетологів.

На жаль, цей додаток не показує місцезнаходження абонента в реальному часі або історію маршрутів. Він лише допомагає вам зрозуміти, хто телефонує.

ZLOOKUP: Цільова аудиторія

Якщо ви часто отримуєте дивні дзвінки від анонімних людей, ви можете встановити їхню особу за допомогою сервісу зворотного пошуку телефонів ZLOOKUP. Інші причини, які можуть спонукати вас скористатися цим інструментом, включають в себе наступні:

 • Отримувати інформацію щоразу, коли телефонує потенційний клієнт.
 • Перевірити, чи працює номер старого друга.
 • Перевірити, чи правильно вказав ваш онлайн-друг номер телефону.

Знайдіть найкращу альтернативу ZLOOKUP

Що, якби існувало краще рішення для пошуку телефонів, яке б показувало точне місцезнаходження ваших близьких у режимі реального часу? Що ж, Detectico - це чудовий додаток для відстеження телефону, який розкриває місцезнаходження інших людей, використовуючи лише їхній номер телефону. Він працює непомітно, щоб не викликати підозр, що робить його ідеальною альтернативою ZLOOKUP.

Як працює Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico - це шанований інструмент гео-відстеження телефону, який допомагає користувачам знайти будь-який пристрій за його номером. Він працює на всіх моделях телефонів, незалежно від їхнього місцезнаходження або оператора зв'язку. Додаток має інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс, що полегшує роботу з ним.

Точність виявлення телефону, яку пропонує Detectico, просто не має собі рівних. Крім того, ви можете використовувати його для пошуку необмеженої кількості номерів.

Підхід Detectico до зворотного пошуку телефонних номерів

Процес визначення місцезнаходження телефону іншої людини за допомогою Detectico досить простий. Ось кілька детальних інструкцій про те, як працює ця послуга:

 • У браузері за замовчуванням перейдіть на сторінку https://detectico.com/.
 • Введіть номер телефону пристрою, який ви хочете відстежувати.
 • Виберіть особисте повідомлення, що містить посилання для відстеження, і натисніть на Виявити.
 • Текст буде надіслано вашому одержувачу.
 • Щойно вони перейдуть за посиланням для відстеження, ви побачите їхнє місцезнаходження на карті в реальному часі.

Окрім місцезнаходження, ви зможете побачити додаткову інформацію про особу, яка вам телефонувала (навіть якщо це був анонімний дзвінок). Очевидно, що Detectico є більш ефективним для отримання інформації про місцезнаходження ваших близьких, ніж інші сервіси зворотного пошуку телефонів.

ZLOOKUP проти Detectico Порівняння характеристик Reverse Phone Lookup

Якщо ви порівняєте сервіс пошуку телефонних номерів ZLOOKUP з додатком Detectico, то зрозумієте, що перший має дуже обмежені можливості. ZLOOKUP призначений лише для того, щоб допомогти вам визначити, хто вам дзвонив. Окрім перегляду імен абонентів, ви також можете отримати їхні поштові адреси та сторінки в соціальних мережах.

ZLOOKUP найкраще підходить для тих, хто хоче дізнатися, хто саме телефонує. Detectico, з іншого боку, допомагає визначити місцезнаходження іншої людини за її мобільним номером. Її можна використовувати, щоб стежити за близькими або контролювати співробітників.

Користувацький досвід

Detectico має хороший рейтинг 3,4 зірки на Trustpilot. Більшість клієнтів описують його як бездоганний додаток, який дозволяє їм віддалено стежити за своїми близькими.

На Sitejabber Detectico може похвалитися відмінною оцінкою 4,33 зірки на основі 6 відгуків. Більшість людей використовують це рішення, щоб отримувати регулярні оновлення про місцезнаходження своїх дітей або спіймати шахрая.

Інтерфейс користувача

На основі всебічного огляду Detectico і ZLOOKUP ми виявили, що обидва рішення мають разюче відмінні користувацькі інтерфейси. ZLOOKUP використовує застарілий графічний інтерфейс, який є неяскравим і складним для маневрування.

Detectico, з іншого боку, розроблений з використанням більш привабливого інтерфейсу, який не тільки інтуїтивно зрозумілий, але й простий у використанні. Ви не можете помилитися з цим додатком.

Зворотний пошук за номером телефону

Точність послуг зворотного пошуку телефону зазвичай коливається між 60% і 80%. Однак ці рішення не забезпечують точність 100%. Хоча ZLOOKUP збирає дані з мільйонів баз даних по всьому світу, він все одно може не надати бажаних результатів.

На щастя, Detectico пропонує вищий ступінь точності даних, ніж інші сервіси пошуку, що робить його дуже ефективним інструментом для відстеження місцезнаходження користувачів лише за їхніми телефонними номерами.

Топ-5 найкращих альтернатив ZLOOKUP

Існує кілька замінників ZLOOKUP зворотного пошуку, деякі з яких працюють більш ефективно, ніж ця програма. Давайте обговоримо п'ять найкращих варіантів на ринку.

 1. Detectico

Detectico є найкращою та найнадійнішою альтернативою ZLOOKUP на сучасному ринку. Це рішення не потребує встановлення на цільовий пристрій. Крім того, воно дозволяє відстежувати місцезнаходження людей за їхніми телефонними номерами. Ця програма дуже точна і не обмежує вас у виявленні необмеженої кількості пристроїв. Нарешті, його користувацький інтерфейс є більш привабливим та інтуїтивно зрозумілим.

 1. TruthFinder

Якщо ви шукаєте платформу, яка підтримує швидку перевірку біографічних даних і пошук за телефонними номерами, TruthFinder може вас зацікавити. Користувачі можуть отримати назви місцезнаходжень майже 80% всіх шуканих номерів. Це рішення служить людям по всьому світу з 2003 року, використовуючи доступ до понад 20 мільярдів телефонних довідників і пов'язаних з ними записів.

 1. USPhoneBook

Цей безкоштовний інструмент дає вам доступ до приватних даних користувача, використовуючи його ім'я, адресу або контактну інформацію. На жаль, він часто надає неточну інформацію, що може розчаровувати клієнтів. Спробувавши знайти інформацію про свою кохану людину в USPhoneBook, ви отримаєте або недостовірні дані, або взагалі не знайдете жодних результатів.

 1. Truecaller

Цей популярний додаток часто використовується для підтвердження особи невідомих абонентів. Він також має функцію блокування спаму, яка ефективно виявляє спам-дзвінки та негайно їх відхиляє. Таким чином, ви захищені від телефонних шахрайств, афер і телемаркетингових трюків. Ця програма також має функцію обміну повідомленнями, яка дозволяє надсилати та отримувати текстові повідомлення. Однак він переповнений численною рекламою.

 1. Будь-хто.

AnyWho дозволяє перевіряти нові адреси та встановлювати справжню особу невідомих абонентів. Подібно до ZLOOKUP, він надає безкоштовні послуги зворотного пошуку на основі мільйонів онлайн-баз даних номерів. Ви можете отримати особисту інформацію про людину, ввівши її ім'я, адресу або поштовий індекс. Однак AnyWho пропонує обмежені можливості порівняно з іншими пошуковими сервісами.

Який найкращий вибір?

Сервіси пошуку телефонів, про які йшлося вище, мають свої переваги та недоліки. Провівши численні тести, ми з'ясували, що Detectico відстеження номерів мобільних телефонів на сьогоднішній день є найкращим рішенням. Окрім того, що програма показує точне місцезнаходження вашого цільового користувача на карті, вона працює на всіх моделях телефонів і операторах мобільного зв'язку. Ви навіть можете здійснювати багаторазовий пошук і отримувати високоточні дані, які допоможуть вам захистити своїх близьких.

Висновок

Послуга зворотного пошуку телефону ZLOOKUP може бути використана для встановлення особи анонімного абонента. Однак це приблизно все, що він може зробити. Якщо ви хочете стежити за своїм партнером або дітьми, Detectico безсумнівно, є тим додатком, який варто обрати. Він досить стриманий і пропонує неймовірне співвідношення ціни та якості.