EmobileTracker проти Detectico

EmobileTracker проти Detectico: найкраща альтернатива EmobileTracker

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

За статистикою, в Україні буде близько 7,49 мільярда мобільних користувачів у всьому світі до 2025 року. З такою великою кількістю людей і телефонних номерів стає важливо мати рішення для визначення того, хто вам телефонує. На щастя, існує безліч рішень, які допоможуть вам знайти ім'я за номером телефону.

банер
Зміст

EmobileTracker: що це?

EmobileTracker - це додаток і сервіс, розроблений як інструмент для відстеження мобільних номерів. Він надає ім'я, місцезнаходження та телекомунікаційного провайдера людини в будь-якій країні світу. Це означає, що люди, які отримують невідомі дзвінки, можуть з'ясувати причину.

EmobileTracker: Як працює цей додаток?

Emobiletracker

EmobileTracker - це просто. Веб-сайт автоматично визначає, де ви знаходитесь. Щоб дізнатися, кому належить номер, просто введіть його у поле і натисніть "відстежити зараз". Ви побачите всі дані про мобільний номер, включаючи ім'я та адресу, якщо вони зберігаються.

Ключові особливості додатку

EmobileTracker має лише одну основну функцію: пошук інформації про номери мобільних телефонів. Коли ви вводите номер, він показує наступну інформацію:

 • Чи дійсний номер телефону.
 • Якщо номер перенесено. 
 • Якщо телефон підключений до мережі.
 • Ім'я.
 • Країна.
 • Код країни.
 • Код ISO 3166-1 альфа-2.
 • Телекомунікаційний провайдер.
 • Тип мережі.
 • Часовий пояс.

Ім'я буде показано, тільки якщо воно доступне. В іншому випадку буде написано "невідомо".

Кому потрібен EmobileTracker?

Є багато причин, чому люди обирають EmobileTracker. Ось деякі з найпоширеніших:

 • Вони отримують небажані телефонні дзвінки.
 • Багато пропущених дзвінків з невідомих номерів.
 • Вони хочуть перевірити легітимність номера.

Погляньте на найкращу альтернативу EmobileTracker

Будь-хто, хто шукає альтернативу EmobileTracker, буде радий дізнатися, що вона існує. Detectico - це один з таких ресурсів, який користувачі люблять, і він працює по всьому світу з будь-якими телефонами та мережами. Ось що ми про нього дізналися.

Що таке Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico дозволяє перевірити місцезнаходження номера, а також те, кому він належить, і багато іншого. Він надає аналогічну інформацію, як і EmobileTracker, але є більш сучасним сайтом з кращою функціональністю. Використовуючи Detectico, ви знаєте, що ви в надійних руках.

Як детектив справляється зі зворотним пошуком номера телефону

З Detectico підхід відносно схожий. Після завантаження веб-сайту просто введіть номер, який ви хочете відстежити, у відповідне поле і натисніть "виявити". Після цього Detectico здійснить пошук номера і надасть вам інформацію про нього, таку як оператор і місцезнаходження. За допомогою Detectico ви також можете отримати доступ до точного місцезнаходження за GPS, натиснувши на кнопку "отримати місцезнаходження".

Це, безумовно, варто використовувати, якщо у вас є така необхідність або бажання. Щоб визначити своє місцезнаходження, Detectico надішле на телефон персоналізоване повідомлення з посиланням, після натискання на яке ви дізнаєтесь місцезнаходження телефону.

Порівняння функцій зворотного пошуку телефонних номерів EmobileTracker та Detectico

Між EmobileTracker та Detectico є ключові відмінності. По-перше, EьobileTracker дає вам лише інформацію про те, кому належить номер. Це корисно для людей, які отримують дзвінки з невідомих номерів. По суті, це простий трекер імені телефонного номера. Detectico, з іншого боку, дозволяє шукати місцезнаходження людини за номером телефону. Це корисно, наприклад, для близьких.

#1 Досвід користувача

Detectico має кілька опублікованих відгуків про Sitejabber та Trustpilot. Обидва мають середні рейтинги, і здається, що люди або люблять додаток, або ненавидять його. EmobileTracker не має жодного відгуку на жодному з сайтів, що викликає підозру, оскільки додаток має багато трафіку, але не має відгуків.

Інтерфейс користувача #2

EmobileTracker виглядає дуже просто, але функціонально. Detectico, з іншого боку, виглядає набагато сучасніше і простіший у використанні.

#3 Ефективність і точність зворотного пошуку телефонних номерів

Відгуки про Detectico свідчать про те, що з певних причин він дійсно добре працює. Однак ми не змогли перевірити, наскільки добре працює EmobileTracker для інших, оскільки відгуків про нього немає. Під час тестування обох безкоштовних сервісів ми знайшли основну інформацію, таку як перевізник та країна реєстрації.

5 найкращих альтернатив EmobileTracker

Якщо ви шукаєте альтернативу EmobileTracker, то ось найкращі програми, які ми знайшли.

Detectico - найкращий мобільний номерний трекер

Detectico є, мабуть, найкращою альтернативою, оскільки надає саме те, що вам потрібно, і навіть більше - якщо ви хочете дізнатися місцезнаходження номера, вам доведеться заплатити за привілей, але це дасть вам GPS-координати. Це робиться шляхом надсилання текстового повідомлення на номер, який містить посилання. Коли людина переходить за посиланням, ви отримуєте її GPS-координати.

Соціальний сом

Socialcatfish

Ще однією альтернативою для відстеження мобільних номерів є Social Catfish. Цей сайт здійснює пошук у соціальних мережах, освітніх та урядових сайтах, новинних статтях тощо, щоб знайти інформацію про людину на основі її мобільного номера.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo дозволяє користувачам шукати інформацію за номером телефону, іменем або іншою інформацією. По суті, це інструмент пошуку, який дозволяє перевірити, за кого себе видають люди. Якщо у вас є номер, ви можете легко дізнатися, кому він належить.

IP-логгер

IP Logger дещо відрізняється від інших вже згаданих сервісів, оскільки він також реєструє і відстежує IP-адреси. Ви все ще можете використовувати його для відстеження номерів мобільних телефонів та отримання інформації про їхніх власників. Однак, якщо ви хочете дізнатися місцезнаходження телефону, то відстеження номера телефону коштує дорого - і це досить значна сума за один запит.

Findandtrace

Findandtrace

Findandtrace - дуже проста програма. Він старомодний, але дозволяє відстежувати номери мобільних телефонів, місцезнаходження транспортних засобів і знаходити поштові індекси. Для телефонних номерів вона надає детальну інформацію, включаючи основну мову телекомунікаційного кола, де був номер і який місцевий час.

Тож який вибір найкращий?

З усіх програм, згаданих у цій статті, найкращою, мабуть, є Detectico відстеження телефонних номерів. Це не тільки найсучасніша пропозиція, але й єдина, яка має незалежні огляди на найкращих сторонніх веб-сайтах. Таким чином, ми можемо гарантувати, що вона заслуговує на довіру і що компанія буде піклуватися про ваші дані.

Висновок

Незалежно від того, чому ви хочете використовувати веб-сайт для відстеження телефонних номерів, існує безліч варіантів. Надійним вибором і альтернативою EmobileTracker буде Detectico. Здається, він добре вивчений і оцінений, особливо в порівнянні з іншими варіантами, які не мають жодного відгуку для перегляду.