EmobileTracker vs. Detectico

EmobileTracker vs. Detectico: Nejlepší alternativa EmobileTrackeru

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Podle statistik bude přibližně 7,49 miliardy mobilních uživatelů na celém světě do roku 2025. Při takovém množství lidí a telefonních čísel je důležité mít řešení, jak zjistit, kdo vám volá. Naštěstí existuje spousta řešení, která vám pomohou najít jméno podle telefonního čísla.

banner
Obsah

EmobileTracker: Co to je?

EmobileTracker je aplikace a služba, která je navržena jako nástroj pro sledování mobilních čísel. Poskytuje jméno, polohu a poskytovatele telekomunikačních služeb osoby v kterékoli zemi světa. To znamená, že lidé, kteří dostávají neznámé hovory, mohou zjistit, proč.

EmobileTracker: Jak tato aplikace funguje?

Emobiletracker

EmobileTracker je jednoduchý. Webové stránky automaticky zjistí, kde se nacházíte. Chcete-li zjistit, komu číslo patří, jednoduše zadejte číslo do pole a klikněte na "sledovat nyní". Zobrazí se všechny údaje o mobilním čísle se jménem a adresou, pokud jsou uloženy.

Klíčové funkce aplikace

EmobileTracker má pouze jednu hlavní funkci: vyhledávání údajů o mobilních telefonních číslech. Po zadání čísla se zobrazí následující informace:

 • Zda je telefonní číslo platné.
 • Pokud je číslo přeneseno. 
 • Pokud je telefon připojen k síti.
 • Název.
 • Země.
 • Kód země.
 • Kód ISO 3166-1 alfa-2.
 • Poskytovatel telekomunikačních služeb.
 • Typ sítě.
 • Časové pásmo.

Název se zobrazí pouze v případě, že je k dispozici. V opačném případě bude uvedeno "neznámý".

Kdo potřebuje EmobileTracker?

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé rozhodli používat EmobileTracker. Zde jsou některé z nejčastějších:

 • Dostávají nevyžádané telefonáty.
 • Existuje spousta zmeškaných hovorů z neznámých čísel.
 • Chtějí si ověřit oprávněnost čísla.

Podívejte se na nejlepší alternativu EmobileTracker

Každý, kdo hledá alternativu k EmobileTracker, bude rád, že existuje. Detectico je právě jedním z takových zdrojů, který si uživatelé oblíbili - a funguje po celém světě s jakýmkoli telefonem a sítí. Zde je to, co jsme o něm zjistili.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico umožňuje zkontrolovat polohu čísla a zjistit, kdo je jeho vlastníkem a další informace. Poskytuje podobné informace jako EmobileTracker, ale je to aktuálnější webová stránka s lepšími funkcemi. Když používáte Detectico, víte, že jste v bezpečných rukou.

Jak si detektiv poradí s reverzním vyhledáváním telefonních čísel

U Detectico je postup relativně podobný. Po načtení webové stránky jednoduše zadejte do pole číslo, které chcete sledovat, a klikněte na tlačítko "zjistit". Služba Detectico poté číslo vyhledá a poskytne vám o něm informace, například o operátorovi a poloze. Pomocí aplikace Detectico můžete také získat přístup k přesné poloze GPS kliknutím na "získat polohu".

Pokud potřebujete nebo chcete, rozhodně se vyplatí ji použít. Pro zjištění polohy odešle Detectico do telefonu personalizovanou zprávu obsahující odkaz, po jehož kliknutí se dozvíte polohu telefonu.

EmobileTracker vs. Detectico Porovnání funkcí reverzního vyhledávání telefonních čísel

Mezi EmobileTracker a Detectico jsou zásadní rozdíly. Za prvé, EьobileTracker poskytuje pouze informace o tom, kdo je vlastníkem čísla. To je užitečné pro lidi, kteří přijímají hovory z neznámých čísel. V podstatě se jedná o jednoduché sledování názvu telefonního čísla. Naproti tomu Detectico umožňuje vyhledat polohu osoby pomocí jejího telefonního čísla. To je užitečné například pro blízké osoby.

#1 Uživatelské zkušenosti

Detectico má několik zveřejněných recenzí na serverech Sitejabber a Trustpilot. Obě mají průměrné hodnocení a zdá se, že lidé aplikaci buď milují, nebo nenávidí. Aplikace EmobileTracker nemá žádné recenze ani na jednom z webů, což naznačuje, že je podezřelá, protože má velký provoz, ale žádné recenze.

Uživatelské rozhraní #2

EmobileTracker vypadá velmi jednoduše, ale je funkční. Naproti tomu Detectico působí mnohem moderněji a snadněji se používá.

#3 Účinnost a přesnost reverzního vyhledávání telefonních čísel

Recenze Detectico naznačují, že z nějakého důvodu funguje dobře. Nebyli jsme však schopni ověřit, jak dobře funguje EmobileTracker pro ostatní, protože neexistují žádné recenze. Při testování obou bezplatných služeb jsme zjistili základní informace, jako je operátor a registrovaná země.

Top 5 EmobileTracker Alternativy

Pokud hledáte alternativní aplikace k EmobileTracker, zde jsou ty nejlepší, které jsme našli.

Detectico - Nejlepší sledovač mobilních čísel

Detectico je pravděpodobně nejlepší alternativou, protože poskytuje přesně to, co potřebujete, a ještě něco navíc - pokud chcete zjistit polohu čísla, musíte za toto privilegium zaplatit, ale poskytne vám souřadnice GPS. Udělá to tak, že na číslo odešle textovou zprávu, která obsahuje odkaz. Když osoba na odkaz klikne, odešlou se vám její souřadnice GPS.

Společenský sumec

Socialcatfish

Další alternativou pro sledování mobilních čísel je Social Catfish. Tato stránka prohledává sociální sítě, vzdělávací a vládní stránky, zpravodajské články a další informace o osobě na základě jejího mobilního čísla.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo umožňuje uživatelům vyhledávat informace podle telefonního čísla, jména nebo jiných údajů. V podstatě se jedná o vyhledávací nástroj, který umožňuje ověřit, za koho se lidé vydávají. Pokud máte nějaké číslo, můžete poměrně snadno zjistit, komu patří.

IP Logger

Služba IP Logger se od ostatních již zmíněných služeb mírně liší, protože také zaznamenává a sleduje IP adresy. Přesto ji můžete použít ke sledování mobilních telefonních čísel a zjišťování informací o jejich majitelích. Sledování telefonního čísla však stojí, pokud chcete zjistit polohu telefonu - a to poměrně značnou částku za jeden požadavek.

Findandtrace

Findandtrace

Findandtrace je velmi jednoduchý. Je staromódní, ale umožňuje dohledat mobilní telefonní čísla, polohu vozidla a zjistit poštovní směrovací čísla. U telefonních čísel uvádí podrobnosti včetně hlavního jazyka telekomunikačního okruhu, kde se číslo nacházelo a jaký je místní čas.

Jaká je tedy nejlepší volba?

Ze všech aplikací uvedených v tomto článku je pravděpodobně nejlepší Detectico. sledování telefonního čísla. Nejenže se jedná o nejmodernější nabídku, ale je také jedinou s nezávislými recenzemi na nejlepších webových stránkách třetích stran. Můžeme si tak být jisti, že je důvěryhodná a že se společnost postará o vaše data.

Závěr

Bez ohledu na to, z jakého důvodu chcete použít webovou stránku pro sledování telefonních čísel, máte k dispozici mnoho možností. Solidní volbou a alternativou k EmobileTracker je Detectico. Zdá se, že je dobře hodnocený a oceňovaný, zejména ve srovnání s jinými možnostmi, které nemají k dispozici žádné recenze k procházení.