Jak śledzić kogoś za pomocą wiadomości tekstowych

Jak śledzić kogoś przez SMS? Poznaj 5 popularnych metod

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Wiadomości tekstowe to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów komunikacji. Wraz z rozwojem smartfonów i aplikacji do przesyłania wiadomości, pozostawanie w kontakcie z innymi stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jednak ta metoda komunikacji stanowi również potencjalny sposób śledzenia lokalizacji telefonu komórkowego za pomocą wiadomości tekstowych.

W tym przewodniku omówimy różne techniki, które można wykorzystać do śledzenia czyichś ruchów i działań za pomocą wiadomości tekstowych. Niezależnie od tego, czy jesteś zaniepokojonym rodzicem lub partnerem, czy po prostu jesteś ciekawy, gdzie przebywa dana osoba, metody te mogą dostarczyć cennych informacji.

Spis treści

Czy ktoś może śledzić Twoją lokalizację na podstawie wiadomości tekstowej?

Krótka odpowiedź brzmi: tak, istnieją sposoby na śledzenie kogoś za pomocą wiadomości tekstowych w pewnych okolicznościach. Dzięki odpowiednim narzędziom i podejściu staje się to możliwe. 

Na przykład, ludzie mogą używać aplikacji innych firm do wysyłania wiadomości zawierających określony link, który może śledzić lokalizację. Można to zrobić na różne sposoby, takie jak SMS, iMessage lub popularne sieci społecznościowe. 

Może się to zdarzyć na kilka różnych sposobów, które omówimy bardziej szczegółowo poniżej. Przygotuj się więc, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o śledzeniu lokalizacji! 

Jak śledzić czyjąś lokalizację za pomocą wiadomości tekstowej?

Jeśli chcesz śledzić lokalizację czyjegoś urządzenia za pomocą wiadomości tekstowej, oto kilka metod śledzenia czyjejś lokalizacji za pomocą wiadomości tekstowej, które działają:

Metoda 1: Detectico - najlepsze narzędzie do śledzenia lokalizacji wiadomości tekstowych

Detectico pl

Detectico to innowacyjna usługa, która umożliwia wygenerowanie linku za pośrednictwem wiadomości tekstowej w celu uzyskania czyjejś lokalizacji. Po wysłaniu odbiorca musi jedynie kliknąć link, aby uzyskać tymczasowy dostęp do danych o swojej lokalizacji. To sprawia, że jest to najlepsza metoda śledzenia lokalizacji.

Najlepszą rzeczą w Detectico - narzędziu do śledzenia lokalizacji wiadomości tekstowych - jest to, że jest to usługa całkowicie oparta na sieci, która nie wymaga żadnej instalacji. Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie i połączenie z Internetem. To wszystko. Nie jest wymagany dostęp do telefonu docelowego!

Ponadto, Detectico wkrótce uruchomi możliwość wysyłania linków śledzących bezpośrednio przez dowolną aplikację do przesyłania wiadomości, nie tylko SMS. Zapewnia to bardziej elastyczne opcje, aby skłonić kogoś do kliknięcia linku do śledzenia.

Jak śledzić lokalizację telefonu komórkowego za pomocą wiadomości tekstowej przy użyciu Detectico:

 1. Załóż konto Detectico
 2. Wprowadź docelowy numer telefonu w podaną lukę i kliknij "Lokalizuj".
 3. Dostosuj tekst wiadomości i kliknij "Wyślij SMS".
 4. Odbiorca otrzyma wiadomość tekstową ze spersonalizowaną wiadomością i linkiem do śledzenia lokalizacji Detectico
 5. Po kliknięciu linku uzyskasz dostęp do ich danych lokalizacyjnych z osobistego pulpitu nawigacyjnego online

Widzisz! Tak łatwo jest zlokalizować telefon za pomocą wiadomości tekstowej! Co ważniejsze, Detectico to niezawodne, niedrogie i dobrze znane rozwiązanie! Wybierz przewagę nowoczesnej technologii w przypadku, gdy potrzebujesz dowiedzieć się, gdzie ktoś się znajduje.

baner

Metoda 2: Korzystanie z udostępniania lokalizacji w iMessage

Udostępnianie lokalizacji w iMessage

Apple iMessage ma wbudowaną funkcję udostępniania lokalizacji. Można jej używać do udostępniania lokalizacji i śledzenia lokalizacji iPhone'a między użytkownikami iMessage.

Aby ją aktywować:

 1. Otwórz rozmowę iMessage z osobą, którą chcesz śledzić.
 2. Stuknij ich nazwę/kontakt w górnej części ekranu.
 3. Przewiń w dół i dotknij "Udostępnij moją lokalizację".
 4. Wybierz, jak długo chcesz udostępniać swoją lokalizację w czasie rzeczywistym.
 5. Dana osoba zobaczy teraz Twoją lokalizację na mapie w wiadomościach.

Jest to metoda śledzenia lokalizacji wiadomości tekstowej, która daje możliwość tymczasowego śledzenia czyjegoś iPhone'a.

Metoda 3: Mapy Google - śledzenie lokalizacji

kobieta używająca gps

Mapy Google umożliwia również udostępnianie lokalizacji i śledzenie czyjejś pozycji. Działa to zarówno na iPhone'ach, jak i telefonach z systemem Android.

Aby śledzić kogoś przez Mapy Google:

 1. Upewnij się, że Ty i druga osoba jesteście połączeni w Mapach Google za pośrednictwem swoich kont Google.
 2. Otwórz aplikację Mapy Google i dotknij menu hamburgera
 3. Wybierz opcję "Udostępnianie lokalizacji
 4. Wybierz imię osoby i dotknij "Udostępnij lokalizację".
 5. Wybierz czas udostępniania lokalizacji
 6. Osoba będzie teraz wyświetlana jako ikona na mapie Google.

To rozwiązanie na pytanie, jak zobaczyć, skąd ktoś wysyła SMS-y, zapewnia dokładne śledzenie w czasie rzeczywistym, o ile aplikacja pozostaje otwarta na obu urządzeniach. Pamiętaj jednak, że musisz znać dane konta Google celu, aby poprosić go o udostępnienie lokalizacji.

Metoda 4: Użyj Find My Device

Google Find My Device

Na telefonach z systemem Android, Google Find My Device może być używana do śledzenia lokalizacji. Ta aplikacja jest zwykle używana do znajdowania zgubionych lub skradzionych telefonów, ale może być również używana do śledzenia czyjejś lokalizacji.

Aby użyć Find My Device:

 1. Upewnij się, że telefon celu ma zainstalowaną aplikację Find My Device i włączone usługi lokalizacyjne. Pamiętaj, że nie będziesz w stanie wysłać linku tekstowego, aby znaleźć bezpłatną lokalizację. Ta usługa nie zapewnia możliwości wysyłania wiadomości tekstowych
 2. Otwórz Find My Device z przeglądarki internetowej lub innego urządzenia i zaloguj się na konto Google powiązane z telefonem celu.
 3. Aplikacja pokaże aktualną lokalizację celu na mapie, a także wszelkie ostatnie lokalizacje, jeśli się przemieszczał
 4. Z tego miejsca można również odtworzyć dźwięk na telefonie, zablokować go lub zdalnie usunąć jego dane

Ta metoda wymaga dostępu do konta Google celu i może nie działać, jeśli dana osoba wyłączyła usługi lokalizacyjne w swoim telefonie.

Metoda 5: Użyj funkcji Znajdź mój telefon

znajdź mój iphone

Jeśli ty lub cel ma iPhone'a, Find My iPhone może być również używany do śledzenia lokalizacji. Podobnie jak aplikacja Google Find My Device, jest ona zwykle używana do znajdowania zgubionych lub skradzionych telefonów. Ponadto, analogicznie, nie zapewnia możliwości uzyskania lokalizacji telefonu komórkowego poprzez wysłanie wiadomości SMS.

Aby użyć Find My iPhone:

 1. Upewnij się, że telefon celu ma zainstalowaną aplikację Find My iPhone i włączone usługi lokalizacyjne.
 2. Zaloguj się do witryny iCloud.com z przeglądarki internetowej przy użyciu identyfikatora Apple ID powiązanego z telefonem celu.
 3. Wybierz "Znajdź iPhone
 4. Aplikacja pokaże aktualną lokalizację celu na mapie, a także wszelkie ostatnie lokalizacje, jeśli się przemieszczał
 5. Z tego miejsca można również odtworzyć dźwięk na telefonie, zablokować go lub zdalnie usunąć jego dane.

Ta metoda wymaga dostępu do Apple ID celu i może nie działać, jeśli dana osoba wyłączyła usługi lokalizacyjne w swoim telefonie. Ponadto nie będzie można uzyskać czyjejś lokalizacji, wysyłając wiadomość tekstową za pomocą tej metody. Ponadto Find My iPhone może śledzić tylko urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi lub komórkowej.

Dlaczego warto śledzić kogoś za pomocą wiadomości tekstowych?

 • Pomoc w szybkim odnajdywaniu zagubionych urządzeń
 • Miej oko na lokalizację dzieci
 • Miej oko na swoich bliskich 
 • Niektóre cele związane z bezpieczeństwem i ochroną
baner

FAQ

Czy ktoś może namierzyć mój telefon wysyłając do mnie SMS?

Niektóre nowoczesne aplikacje innych firm zapewniają możliwość śledzenia czyjejś lokalizacji za pomocą wiadomości tekstowych. Zwykłe wiadomości tekstowe nie zapewniają jednak opcji śledzenia lokalizacji.

Czy jeśli wyślę komuś SMS-a, może on zobaczyć moją lokalizację?

Samo wysłanie wiadomości tekstowej do kogoś nie pokazuje jego lokalizacji. Jednak niektóre aplikacje, takie jak WhatsApp, iMessage i inne z funkcjami udostępniania lokalizacji, mogą umożliwiać wzajemne śledzenie, ale nie zapewniają możliwości uzyskania lokalizacji z wiadomości tekstowej. Wymaga to zgody użytkownika i włączenia dostępu do lokalizacji. Nieznane numery nie mogą zobaczyć Twojej lokalizacji tylko z wiadomości tekstowej.

Czy ciche śledzenie lokalizacji SMS jest możliwe?

Ciche wiadomości SMS są wykorzystywane do pingowania wież komórkowych i określania lokalizacji bez powiadamiania użytkownika. Jednak zmiany wprowadzone przez operatorów ograniczyły tę możliwość, więc nie jest to już realna metoda śledzenia.

Wnioski

Podczas gdy wysyłanie wiadomości tekstowych jest generalnie bezpieczne przed śledzeniem lokalizacji, niektóre platformy i aplikacje zapewniają możliwość śledzenia lokalizacji wiadomości tekstowych. Jednak większość z tych metod wymaga dodatkowych umiejętności i dostępu, aby znaleźć czyjąś lokalizację. Jeśli chcesz prostoty i łatwości, spróbuj użyć Detectico narzędzie do śledzenia numeru telefonu - Jest to wygodny sposób na uzyskanie informacji o czyjejś lokalizacji bez dodatkowego wysiłku.