Śledzenie numerów telefonów w Tajlandii

Śledzenie telefonu w Tajlandii - 4 narzędzia, które naprawdę działają

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

W 2020 roku liczba użytkowników smartfonów w Tajlandii osiągnęła oszałamiającą liczbę 53 milionów osób. I uwaga: wszyscy oni mogą śledzić się nawzajem za pomocą jednego numeru telefonu!

Nie ma znaczenia, gdzie jesteś i z usług jakiego operatora telefonicznego korzystasz - dzięki najnowszej technologii nawet najsłabszy sygnał może zostać wykryty w celu zlokalizowania telefonu w dowolnym miejscu na tej planecie.

Aby sprostać naszym wymaganiom, wybraliśmy dla Ciebie 4 bezpłatne narzędzia, które mogą to zrobić. Więc śmiało i łatwo wybierz najlepszy tajski program do śledzenia numerów telefonów.

Spis treści

4 Najlepszy tracker numerów telefonów w Tajlandii

Załóżmy, że Twoje dzieci zgubiły się daleko od domu. Albo zagraniczni przyjaciele chcą, abyś odebrał ich z Bangkoku, a ty nie znasz dokładnej trasy. Co możesz zrobić?

Odpowiedź brzmi zero instalacji mobilny tracker Tajlandia rozwiązania, które działają bezpośrednio z przeglądarki. Rozpakujmy 4 najlepsze darmowe narzędzia w szczegółach.

baner

Detectico - Najlepszy lokalizator numerów telefonów komórkowych w Tajlandii

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie namierzyć numer telefonu w Tajlandii z dokładnością do 5 metrów w ciągu zaledwie kilku minut. Właśnie to Detectico jest w stanie. Bez względu na to, gdzie znajdują się Twoi bliscy, w Pattaya, Phuket, Chiang Mai lub Hua Hin, urządzenie wskaże lokalizację ich telefonu z dokładnością do numeru ulicy.

Cechą wyróżniającą Detectico jest uniwersalna kompatybilność. Jest to jedyne narzędzie na rynku, które działa praktycznie ze wszystkimi modelami telefonów, niezależnie od tego, czy jest to Android, iOS, Windows, czy stare telefony z przyciskami. Tak długo, jak twoi bliscy mają przy sobie urządzenie mobilne, możesz śledzić numer telefonu w Tajlandii bez żadnych kłopotów.

Jak działa Detectico?

wykryć

Detectico to internetowy program do śledzenia numerów telefonów komórkowych w Tajlandii. W związku z tym działa z przeglądarek mobilnych i stacjonarnych. Aby rozpocząć, wystarczy wziąć urządzenie i postępować zgodnie z naszym prostym przewodnikiem krok po kroku.

Krok 1. Uruchom wyszukiwanie numeru telefonu w Tajlandii

Przejdź do detectico.com. Na stronie głównej znajdź pasek wyszukiwania i wybierz kod kraju Tajlandia +66. Wprowadź numer, który chcesz znaleźć i niestandardową wiadomość tekstową. Detectico umieści w niej ukryty link śledzący. Kliknij "Wykryj".

Krok 2. Wysyła wiadomość

Po zakończeniu pierwszego kroku narzędzie do śledzenia numerów telefonów wyśle wiadomość do urządzenia docelowego.

Krok 3. Uzyskaj ich lokalizację

Gdy właściciel telefonu otworzy wiadomość, Detectico natychmiast wyświetli jego dokładną lokalizację na interaktywnej mapie. Dodatkowe szczegóły, w tym współrzędne i adres w Tajlandii, można wyświetlić na panelu bocznym.

Czytaj także: Mobile Number Tracker UAE: Odkrywanie 3 najlepszych opcji

Google Find My Device

Google Find My Device

Find My Device to wbudowana aplikacja do śledzenia GPS przeznaczona dla urządzeń z systemem Android. Chociaż jej głównym celem jest pomoc w śledzeniu zgubionych lub skradzionych urządzeń, umożliwia ona również bezpłatne śledzenie numeru telefonu w Tajlandii. Oto, co należy zrobić:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową.
 2. Kopiuj łącze https://www.google.com/android/find/ i wklej go w pasku adresu.
 3. Teraz wprowadź poświadczenia Google osoby, którą chcesz śledzić.
 4. Zostaniesz przeniesiony do mapy Tajlandii. Korzystając z panelu sterowania po lewej stronie, możesz śledzić numer telefonu. Wystarczy kliknąć nazwę urządzenia, aby zobaczyć, gdzie znajduje się ono na Mapach Google.

Find My Friends

Find My Friends

Jeśli Ty i Twoi bliscy korzystacie z Team iOS, nie przegap szansy na przetestowanie aplikacji Find My Friends! Jest to darmowy, preinstalowany mobilny tracker Tajlandii, który można znaleźć w ustawieniach iPhone'a, dotykając Apple ID. Teraz zatrzymaj się na chwilę i włącz śledzenie lokalizacji w telefonie. Gotowy? Znajdźmy swoich bliskich w 6 krokach:

 1. Otwórz aplikację Find My Friends.
 2. Wybierz zakładkę Osoby z dolnego menu.
 3. Stuknij Dodaj i udostępnij moją lokalizację.
 4. Wprowadź numer telefonu, który chcesz zlokalizować w Tajlandii.
 5. Naciśnij "Wyślij". W międzyczasie poproś ich o udostępnienie swojej lokalizacji.
 6. Zobacz ich ruchy na mapie!

Reverse Phone Lookup

revealname

Zastanawiasz się, kto dzwonił do mnie z tego numeru w Tajlandii? Korzystanie z usługi reverse lookup jest zawsze dobrym pomysłem, gdy nieznajomi ciągle do ciebie dzwonią. Reverse Phone Lookup wyróżnia się spośród podobnych stron internetowych, ponieważ jest darmowy i dokładny.

Oto jak wyszukać numer telefonu w Tajlandii za pomocą Reverse Phone Lookup:

 1. Przejdź do oficjalnej strony internetowej https://www.revealname.com/Thailand.
 2. Wybierz kod kraju Tajlandia +66 i wprowadź docelowy numer telefonu.
 3. Kliknij przycisk Wyszukiwanie nazwy.
 4. Uzyskaj podstawowe informacje o właścicielu numeru telefonu, w tym imię i nazwisko, adres, operatora sieci i inne.

Dlaczego Detectico jest najlepszym rozwiązaniem?

Jeśli chodzi o wyszukiwanie numeru telefonu w Tajlandii, lokalizator telefonu według numeru Detectico przewyższa inne rozwiązania do śledzenia ruchu. Oto dlaczego:

 1. 100% Private. Jeśli chcesz pozostać anonimowy, możesz znaleźć dowolny numer telefonu w tajemnicy za pomocą Detectico.
 2. Obsługuje wszystkich operatorów. Narzędzie współpracuje ze wszystkimi operatorami sieci, w tym AIS, DTAC, Truemove H i innymi.
 3. Niezwykła precyzja. Detectico śledzi lokalizację z dokładnością do 5 metrów.
 4. Uniwersalna kompatybilność. Czy mają iPhone'a, urządzenie z Androidem lub stary telefon z klapką? Detectico obejmuje je wszystkie.
 5. Nieograniczone wyszukiwania. Znajdź według numeru telefonu tyle osób, ile potrzebujesz, nawet z bezpłatnym okresem próbnym.

Czytaj także: Zdalne śledzenie numeru telefonu w Indonezji - czy to możliwe?

FAQ

Czy mogę namierzyć telefon komórkowy za pomocą samego numeru?

Tak, telefon można śledzić za pomocą numeru telefonu, identyfikatora Apple ID lub adresu e-mail.

Jak sprawdzić czyjąś lokalizację bez wiedzy tej osoby?

Anonimowe wyszukiwanie numeru telefonu w Tajlandii jest możliwe dzięki Detectico. W przeciwieństwie do wbudowanych aplikacji, Detectico wysyła anonimowe żądania śledzenia lokalizacji do docelowego użytkownika.

Czy istnieje aplikacja do śledzenia czyjejś lokalizacji?

Tak, w naszym poście omówiliśmy 4 najlepsze rozwiązania. Wypróbuj je i sprawdź numer telefonu w Tajlandii już teraz!

Wnioski

Wraz z pojawieniem się internetowych rozwiązań do śledzenia, każdy może korzystać z narzędzia do śledzenia numerów telefonów w Tajlandii bezpośrednio z komputera lub smartfona, bez względu na to, gdzie się znajduje.

W naszym poście omówiliśmy najpotężniejsze i najłatwiejsze rozwiązania, z Detectico na czele listy. Jest to dokładne, uniwersalne i proste narzędzie, które naprawdę działa w każdym, nawet najbardziej odległym zakątku Tajlandii. Przetestuj go, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, a już nigdy nie będziesz martwić się o swoich bliskich.