Відстеження телефонних номерів у Таїланді

Відстеження телефонних номерів у Таїланді: 4 інструменти, які дійсно працюють

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Станом на 2020 рік кількість користувачів смартфонів у Таїланді сягнула приголомшливої цифри - 53 мільйони людей. І уявіть собі: всі вони можуть відстежувати один одного, використовуючи лише номер телефону!

Не має значення, де ви знаходитесь і яким оператором телефону користуєтесь - завдяки новітнім технологіям можна виявити навіть найслабший сигнал, щоб визначити місцезнаходження телефону в будь-якій точці планети.

Щоб виправдати наші сподівання, ми підібрали для вас 4 безкоштовних інструменти, які можуть зробити саме це. Так що вперед і легко виберіть свій найкращий телефонний номер в Таїланді.

Зміст

4 Найкращий трекер телефонних номерів Таїланду

Припустимо, ваші діти загубилися далеко від дому. Або іноземні друзі хочуть, щоб ви забрали їх у Бангкоку, а ви не знаєте точного маршруту. Що ви можете зробити?

Відповідь така нульова установка мобільний трекер Таїланду - рішення, які працюють безпосередньо з вашого браузера. Розпакуємо топ-4 безкоштовних інструментів детально.

банер

Detectico - найкращий мобільний телефонний номер у Таїланді

Уявіть, що ви можете відстежити номер телефону в Таїланді з точністю до 5 метрів за лічені хвилини. Це те, що Detectico на що здатен цей пристрій. Незалежно від того, де знаходяться ваші близькі - в Паттайї, Пхукеті, Чіангмаї чи Хуахіні, - він визначить місцезнаходження їхнього телефону з точністю до номера вулиці.

Особливістю Detectico є універсальна сумісність. Це єдиний інструмент на ринку, який працює практично з усіма моделями телефонів, будь то Android, iOS, Windows або старі кнопкові телефони. Поки ваші близькі мають при собі мобільний пристрій, ви можете відстежувати телефонний номер Таїланду без будь-яких проблем.

Як працює Detectico?

детектива

Detectico - це веб-сервіс для відстеження номерів мобільних телефонів у Таїланді. Таким чином, він працює з мобільних і настільних веб-браузерів. Щоб почати, просто візьміть свій пристрій і дотримуйтесь нашого простого покрокового керівництва.

Крок 1. Запустіть пошук телефонного номера в Таїланді

Перейдіть на сайт detectico.com. На головній сторінці знайдіть рядок пошуку і виберіть код країни Таїланд +66. Введіть номер, який ви хочете знайти, і спеціальне текстове повідомлення. Detectico вставить в нього приховане посилання для відстеження. Натисніть "Знайти".

Крок 2. Надсилає повідомлення

Після завершення першого кроку трекер надішле повідомлення на цільовий пристрій.

Крок 3. Визначте їхнє місцезнаходження

Коли власник телефону відкриває ваше повідомлення, Detectico миттєво відображає його точне місцезнаходження на інтерактивній карті. На бічній панелі можна переглянути додаткові деталі, включаючи координати та адресу в Таїланді.

Читайте також: Відстеження мобільних номерів в ОАЕ: Вивчаємо 3 найкращі варіанти

Find My Device від Google

Find My Device від Google

Find My Device - це вбудований додаток для GPS-відстеження, розроблений для пристроїв Android. Хоча його основне призначення - допомагати відстежувати загублені або викрадені пристрої, він також дозволяє безкоштовно відстежувати телефонні номери в Таїланді. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Відкрийте веб-браузер.
 2. Скопіюйте посилання https://www.google.com/android/find/ і вставте його в адресний рядок.
 3. Тепер введіть облікові дані Google особи, яку ви хочете відстежувати.
 4. Ви потрапите на карту Таїланду. За допомогою панелі керування зліва ви можете відстежувати номер телефону. Просто натисніть на назву пристрою, щоб побачити, де він знаходиться на Картах Google.

Find My Friends

Find My Friends

Якщо ви та ваші близькі на Team iOS, не пропустіть свій шанс протестувати додаток Find My Friends! Це безкоштовний попередньо встановлений мобільний трекер Таїланду, який ви можете знайти в налаштуваннях вашого iPhone, натиснувши Apple ID. А тепер зупиніться на хвилинку і увімкніть відстеження місцезнаходження на своєму телефоні. Готові? Давайте знайдемо ваших близьких за 6 кроків:

 1. Відкрийте додаток Find My Friends.
 2. Виберіть вкладку Люди в нижньому меню.
 3. Торкніться Додати та поділитися своїм місцезнаходженням.
 4. Введіть номер телефону, який ви хочете знайти в Таїланді.
 5. Натисни "Відправити". Тим часом попросіть їх поділитися своїм місцезнаходженням.
 6. Відстежуйте їх пересування на карті!

Reverse Phone Lookup

revealname

Цікаво, хто дзвонив мені з цього номера в Таїланді? Використання сервісу зворотного пошуку - це завжди гарна ідея, коли вам постійно телефонують незнайомі люди. Reverse Phone Lookup вирізняється з-поміж подібних сайтів тим, що він безкоштовний у використанні і точний.

Ось як виконати пошук телефонного номера в Таїланд за допомогою Reverse Phone Lookup:

 1. Перейти на офіційний сайт https://www.revealname.com/Thailand.
 2. Виберіть код Таїланду +66 і введіть цільовий номер телефону.
 3. Натисніть кнопку "Пошук імен".
 4. Отримайте основну інформацію про власника телефонного номера, включаючи ім'я, адресу, оператора зв'язку тощо.

Чому Detectico є найкращим рішенням?

Що стосується пошуку телефонних номерів у Таїланді, відстеження телефону за номером Detectico затьмарює інші рішення для відстеження. Ось чому:

 1. 100% Приватна. Якщо ви хочете зберегти анонімність, ви можете знайти будь-який номер телефону таємно за допомогою Detectico.
 2. Підтримує всі оператори. Інструмент працює з усіма мережевими операторами, включаючи AIS, DTAC, Truemove H та інші.
 3. Неймовірно точний. Detectico відстежує місцезнаходження з точністю до 5 метрів.
 4. Універсальна сумісність. У них є iPhone, пристрій Android або старий розкладний телефон? Detectico охоплює їх усіх.
 5. Необмежений пошук. Знайдіть за номером телефону стільки людей, скільки вам потрібно, навіть з безкоштовною пробною версією.

Читайте також: Віддалене відстеження телефонних номерів в Індонезії - чи можливо це?

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи можна відстежити мобільний телефон лише за номером?

Так, ви можете відстежувати телефон за номером телефону, Apple ID або електронною адресою.

Як перевірити місцезнаходження людини без її відома?

Анонімний пошук телефонних номерів у Таїланді можливий за допомогою Detectico. На відміну від вбудованих додатків, Detectico надсилає анонімні запити на відстеження місцезнаходження цільовому користувачеві.

Чи є додаток для відстеження місцезнаходження людини?

Так, ми розглянули 4 найкращі рішення в нашій статті. Спробуйте їх і перевірте телефонний номер Таїланду зараз!

Висновок

З появою веб-рішень для відстеження, будь-хто може використовувати тайський телефонний номер прямо зі свого комп'ютера або смартфона, незалежно від того, де він знаходиться.

У нашій статті ми розглянули найпотужніші та найпростіші рішення, і Detectico очолює цей список. Це точний, універсальний і простий інструмент, який дійсно працює в кожному, навіть найвіддаленішому куточку Таїланду. Спробуйте його, дотримуючись нашого покрокового керівництва, і ви більше ніколи не будете турбуватися про своїх близьких.