Thajsko Telefonní číslo Tracker

Sledování telefonních čísel v Thajsku: 4 nástroje, které skutečně fungují

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

V roce 2020 dosáhl počet uživatelů chytrých telefonů v Thajsku neuvěřitelných 53 milionů. A poslechněte si: všichni se mohou navzájem sledovat jen pomocí telefonního čísla!

Nezáleží na tom, kde se nacházíte nebo jakého telefonního operátora používáte - díky nejnovější technologii lze zjistit i ten nejslabší signál a lokalizovat telefon kdekoli na této planetě.

Abychom dostáli svým tvrzením, vybrali jsme pro vás 4 bezplatné nástroje, které to dokážou. Tak se do toho pusťte a snadno si vyberte nejlepší nástroj pro sledování telefonních čísel v Thajsku.

Obsah

4 Nejlepší Thajsko Telefonní číslo Tracker

Řekněme, že se vaše děti ztratily daleko od domova. Nebo zahraniční přátelé chtějí, abyste je vyzvedli v Bangkoku, a vy neznáte přesnou trasu. Co můžete dělat?

Odpověď zní nulová instalace řešení pro sledování mobilních zařízení v Thajsku, která fungují přímo z prohlížeče. Pojďme si podrobně představit 4 nejlepší bezplatné nástroje.

banner

Detectico - Nejlepší mobilní telefonní číslo Tracker Thajsko

Představte si, že můžete sledovat telefonní číslo Thajsko s přesností až 5 metrů během několika minut. To je to, co Detectico je schopen. Bez ohledu na to, kde se vaši blízcí nacházejí - v Pattayi, Phuketu, Chiang Mai nebo Hua Hinu - určí polohu jejich telefonu až na číslo ulice.

Výraznou vlastností Detectico je univerzální kompatibilita. Je to jediný nástroj na trhu, který funguje prakticky se všemi modely telefonů, ať už se jedná o Android, iOS, Windows nebo staré tlačítkové telefony. Pokud mají vaši blízcí u sebe mobilní zařízení, můžete bez problémů sledovat telefonní číslo Thajsko.

Jak Detectico funguje?

detectico th

Detectico je webové sledování mobilních telefonních čísel v Thajsku. Funguje tedy z mobilních i stolních webových prohlížečů. Chcete-li začít, stačí vzít své zařízení a postupovat podle našeho jednoduchého průvodce krok za krokem.

Krok 1. Spusťte vyhledávání telefonních čísel v Thajsku

Přejděte na stránky detectico.com. Na hlavní stránce najděte vyhledávací panel a vyberte kód země Thajsko +66. Zadejte číslo, které chcete najít, a vlastní textovou zprávu. Detectico do ní vloží skrytý sledovací odkaz. Stiskněte tlačítko "Detekovat".

Krok 2. Odeslání zprávy

Po dokončení prvního kroku odešle sledovač telefonních čísel zprávu do cílového zařízení.

Krok 3. Zjistěte jejich polohu

Když majitel telefonu otevře vaši zprávu, Detectico okamžitě zobrazí jeho přesnou polohu na interaktivní mapě. Na bočním panelu si můžete zobrazit další podrobnosti včetně jejich souřadnic a adresy v Thajsku.

Přečtěte si také: Sledování mobilních čísel v SAE: Zkoumání 3 nejlepších možností

Google Find My Device

Google Find My Device

Find My Device je integrovaná aplikace pro sledování GPS určená pro zařízení se systémem Android. Ačkoli jejím primárním účelem je pomoci sledovat ztracená nebo odcizená zařízení, umožňuje také zdarma sledovat telefonní číslo v Thajsku. Zde je návod, co musíte udělat:

 1. Otevřete webový prohlížeč.
 2. Zkopírujte odkaz https://www.google.com/android/find/ a vložte ji do adresního řádku.
 3. Nyní zadejte přihlašovací údaje Google osoby, kterou chcete sledovat.
 4. Zobrazí se mapa Thajska. Pomocí ovládacího panelu na levé straně můžete sledovat telefonní číslo. Stačí kliknout na název zařízení a zobrazí se jeho poloha na Mapách Google.

Find My Friends

Find My Friends

Pokud jste vy a vaši blízcí členy týmu iOS, nenechte si ujít příležitost otestovat aplikaci Find My Friends! Jedná se o bezplatný předinstalovaný mobilní tracker Thajsko, který najdete v nastavení iPhonu klepnutím na Apple ID. Nyní se na chvíli zastavte a povolte v telefonu sledování polohy. Jste připraveni? Pojďte najít své blízké v 6 krocích:

 1. Otevřete aplikaci Find My Friends.
 2. V dolní nabídce vyberte kartu Lidé.
 3. Klepněte na možnost Přidat a sdílet mou polohu.
 4. Zadejte telefonní číslo, které potřebujete vyhledat v Thajsku.
 5. Stiskněte tlačítko "Odeslat". Mezitím je požádejte, aby sdíleli svou polohu zpět.
 6. Prohlédněte si jejich pohyb na mapě!

Reverse Phone Lookup

odhalit název

Zajímá vás, kdo mi volal z tohoto čísla Thajsko? Když vám neustále volají cizí lidé, je vždy dobré použít službu zpětného vyhledávání. Služba Reverse Phone Lookup se od podobných webových stránek odlišuje tím, že je zdarma a přesná.

Zde je návod, jak vyhledat telefonní číslo v Thajsku pomocí Reverse Phone Lookup:

 1. Přejděte na oficiální webové stránky https://www.revealname.com/Thailand.
 2. Vyberte kód země Thajsko +66 a zadejte cílové telefonní číslo.
 3. Klikněte na tlačítko Name Lookup.
 4. Získejte základní údaje o vlastníkovi telefonního čísla, včetně jména, adresy, provozovatele sítě a dalších údajů.

Proč je Detectico nejlepším řešením?

Pokud jde o vyhledávání telefonních čísel v Thajsku, sledování telefonu podle čísla Detectico předčí ostatní sledovací řešení. Zde je důvod:

 1. 100% Soukromé. Pokud si přejete zůstat v anonymitě, můžete najít jakékoli telefonní číslo s tajným označením Detectico.
 2. Podporuje všechny operátory. Nástroj pracuje se všemi síťovými operátory, včetně AIS, DTAC, Truemove H a dalších.
 3. Neuvěřitelně přesné. Detectico sleduje polohu s přesností až 5 metrů.
 4. Univerzální kompatibilita. Mají iPhone, zařízení se systémem Android nebo starý flip telefon? Detectico pokrývá všechny.
 5. Neomezené vyhledávání. Najděte si podle telefonního čísla tolik lidí, kolik potřebujete, a to i s bezplatnou zkušební verzí.

Přečtěte si také: Vzdálené sledování telefonních čísel v Indonésii - je to možné?

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mohu sledovat mobilní telefon pouze pomocí čísla?

Ano, telefon můžete sledovat podle telefonního čísla, Apple ID nebo e-mailové adresy.

Jak zjistím něčí polohu, aniž by o tom věděl?

Anonymní vyhledávání telefonních čísel v Thajsku je možné pomocí služby Detectico. Na rozdíl od vestavěných aplikací odesílá Detectico cílovému uživateli anonymní požadavky na sledování polohy.

Existuje aplikace, která umožňuje sledovat něčí polohu?

Ano, v našem příspěvku jsme popsali 4 nejlepší řešení. Vyzkoušejte je a zkontrolujte telefonní číslo Thajsko hned teď!

Závěr

S příchodem webových řešení pro sledování může kdokoli používat sledovač telefonních čísel v Thajsku přímo ze svého počítače nebo chytrého telefonu, ať už je kdekoli.

V našem příspěvku jsme se věnovali nejvýkonnějším a nejjednodušším řešením, přičemž na prvním místě je Detectico. Jedná se o přesný, univerzální a jednoduchý nástroj, který funguje opravdu v každém, i tom nejodlehlejším koutě Thajska. Vyzkoušejte jej podle našeho průvodce krok za krokem a už nikdy se nebudete bát o své blízké.