Відстеження телефону Samsung

Найкращі способи відстеження телефону Samsung: надійно та просто

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Ви шукаєте способи відстеження телефону Samsung? У нас є правильне рішення для вас отримати доступ до місцезнаходження телефону Samsung та інформація на випадок надзвичайних ситуацій. Декілька причин, як-от крадіжка телефонів Samsung або стеження за дітьми, можуть вимагати відстеження телефону. Заборона дітям користуватися певними додатками або обмеження часу перед екраном може бути позитивним кроком для їхнього благополуччя. Знання того, як знайти телефон, допоможе полегшити пошук пристрою якщо ви його загубили. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Зміст

Різні причини відстежувати чиїсь телефони

Моніторинг телефону може бути рішенням, якщо ви хочете отримати більше прозорості у ваших стосунках або захистити своїх дітей.

Ось ще кілька причин стежити за чийсь телефон.

 • Батьківський контроль: Багато батьків можуть вирішити стежити за телефонами своїх дітей, забезпечення безпеки від хуліганів, кіберзлочинів, і невідповідні сайти. Вони також можуть обмежити час використання екрана та заборонити використання соціальних мереж.
 • Безпека: Якщо ваш телефон вкрадуть, це спосіб стежити за телефоном може допомогти знайти його місцезнаходження та повернути його.
 • Стежити за партнером: Якщо ви підозрюєте, що ваш партнер зраджував вам або приховував фінансові проблеми, ви можете відстежувати місцезнаходження телефону Samsung.
 • Моніторинг співробітників: багато роботодавців відстежують службові телефони, щоб переконатися, що працівники використовують їх лише для роботи. Вони також можуть видалити трудомісткі програми соціальних мереж з робочих телефонів.
 • Проблеми зі здоров'ям: Якщо у вас є літній батько з проблемами здоров'я, стеження за їхнім телефоном може дати вам спокій. Крім того, до них завжди буде легко дістатися у разі надзвичайних ситуацій або просто перевірити їх.
банер

Чи можна дистанційно відстежувати телефон Samsung?

Так, дистанційне відстеження телефону Samsung за допомогою кількох безкоштовних функцій можливо. Однак ці методи можуть бути не найнадійнішими. Ви можете шукати методи відстеження телефону в Інтернеті, наприклад відстеження за номером телефону або ввімкнувши GPS.

Деякі безкоштовні веб-сайти та програми можуть дати уявлення про розташування. Але більшість веб-сайтів збирати вашу інформацію для використання або продати далі. Тому це може бути не найкращий варіант. Користувачі Samsung можуть спробувати SmartFinder або FindMyDevice.

Інші методи можуть включати використання сторонніх веб-сайтів і програм для відстеження. Однією з таких надійних платформ є Detectico, який відстежує місцезнаходження будь-якого номера. Цей додаток не потребує встановлення, що забезпечує повну безпеку даних. Ви можете легко відстежити пристрій Samsung за допомогою Detectico і дізнатися про витоки даних з телефону.

Що таке програма Detectico для відстеження телефону?

Detectico_Location1

Detectico це стороння програма моніторингу місцезнаходження. Це одна з найбільш надійних платформ для визначення місцезнаходження телефону Samsung за кілька простих кроків. Detectico працює за допомогою a посилання для виявлення надіслано на номер, місцезнаходження якого ви збираєтеся знайти. На відміну від багатьох програм для відстеження місцезнаходження, це повністю конфіденційне та безпечне використання, оскільки воно не зберігатиме та не використовуватиме вашу інформацію.

Якщо ви думаєте: «Чи можете ви відстежити телефон Samsung анонімно?» – Detectico забезпечує це завдяки безпечному пошуку. Крім того, Detectico не потребує встановлення будь-якого програмного забезпечення у свій пристрій для відстеження телефонів Samsung. Навіть якщо ви хочете використовувати програму для інших телефонів, усі Android та iPhone її підтримують.

Ви здивуєтеся, що він також підтримує старі телефони Blackberry та розкладачки. Отже, якщо ви хочете знати, як відстежити телефон Samsung з iPhone або Android, Detectico не розчарує. Інші функції Detectico включають визначення імені людини.

Якщо вам дзвонять з невідомого номера, ви можете скористатися веб-сайтом, щоб відстежити деталі та відповісти відповідним чином. Просунутий технологія GPS дозволяє отримати точний номер телефону та адресу. Це розумний спосіб ігнорувати спам-дзвінки.

Як працює Detectico для відстеження місцезнаходження телефону Samsung?

Ось як працює Detectico:

 • Відвідати Домашня сторінка Detectico.
 • Введіть номер телефону який працює на телефоні Samsung.
 • Натисніть на знайти.
 • Detectico надішле a посилання для відстеження.
 • Щойно особа натисне посилання, Detectico почне ділитися інформацією про її місцезнаходження на карті.
 • Перегляньте карту в результатах пошуку за допомогою жива локація.

Надсилаючи посилання для відстеження місцезнаходження, ви можете використовувати попередньо встановлене повідомлення або ввести спеціальне повідомлення. Користувач отримає точне повідомлення з посиланням для відстеження.

Використовуйте цю функцію, щоб відстежувати когось або місцезнаходження втраченого телефону Samsung. Після того, як ви дізналися, як відстежувати втрачений телефон Samsung, ви також можете використовувати Detectico для перевірки витоку даних. Його засіб перевірки витоку даних використовує високотехнологічну технологію виявлення, щоб визначити, чи ваша адреса електронної пошти призводить до будь-яких порушень даних.

Які є альтернативні методи відстеження місцезнаходження телефонів Samsung?

Detectico коштує $1,19 за одноденний пробний період і $66,45/місяць за місячний план. Деякі функції дозволяють відстежувати місцезнаходження, якщо вам цікаво, як безкоштовно відстежити телефон Samsung. Наприклад, ви можете використовувати Передача геоданих на Картах Google функція відстеження місцезнаходження телефону. Окрім цього, ви також можете використовувати вбудований Samsung FindMyDevice функція, яка також називається SmartThings Find.

Однак ці програми можуть бути видимими на цільовому пристрої та вимагати консуте власника або фізичний доступ до цільового телефону для його налаштування.

FindMyDevice

Функцію FindMyDevice увімкнено Samsung телефон працює через Додаток SmartThings. Він працює не лише для телефонів, але й відстежує розумні годинники та навушники. Ось як налаштувати SmartThings Find на телефоні.

 • Перейти до Додаток SmartThings.
 • Натисніть на Вкладка життя і виберіть Додати (+).
 • Виберіть плагін для конкретної служби.
 • Служба буде завантажена.
 • Додайте свій пристрій Samsung до SmartThings Find.

Відкрийте ту саму програму, щоб будь-коли перевірити місцезнаходження телефону. Додаток покаже вам детальна карта розташування разом із часовими мітками.

Щоб знайти втрачений телефон Samsung:

 • Перейдіть до програми Samsung Find.
 • Натисніть вкладку «Пристрої».
 • Торкніться втраченого пристрою.
 • Вибирайте такі значки, як Дзвінок, моргання та пошук поблизу.

Надсилання геоданих на Картах Google

Функція обміну геоданими Карт Google дозволяє вам ділитися своїм місцезнаходженням з друзями, партнерами та родиною. Ти маєш повний контроль про те, з ким ділитися місцезнаходженням і як довго. Отже, якщо ви хочете стежити за чийсь телефон за допомогою Google Maps, можливо, ви не зможете це зробити, не повідомивши про це.

Ось як ви можете поділитися своїм місцезнаходженням за допомогою Карт Google:

 • Додайте іншу людину адреса електронної пошти у ваші контакти Google.
 • Перейдіть до Google Maps на вашому iPhone або Android і ввійдіть.
 • Натисніть коло свого облікового запису з ініціалами або зображенням профілю.
 • Перейти до Місцезнаходження а потім поділитися.
 • Торкніться Нова частка а потім додайте людей.
 • Виберіть тривалість надсилання геоданих.
 • Дайте Доступ Google Maps до нового контакту збережено та торкніться «поділитися».

Висновок

Тепер ви знаєте, як легко відстежувати телефон Samsung незалежно від того, використовуєте ви вбудовану функцію чи сторонню платформу, як-от Detectico. Основна перевага використання платних програм полягає в тому, що вони забезпечують безпеку ваших даних і точність відстеження місцезнаходження. Крім того, ви можете відстежувати необмежену кількість телефонних номерів з різних причин.

Більшість безкоштовних програм для моніторингу місцезнаходження не надають точного програмного забезпечення для визначення місцезнаходження. Однак, якщо ви маєте низький бюджет і шукаєте надійне безкоштовне рішення, ми рекомендуємо використовувати авторизовані програми, такі як Google Maps або FindMyDevice. Це альтернативи, якщо особа, за якою ви хочете стежити, дає згоду на передачу свого місцезнаходження.