Sledování telefonních čísel v Kanadě

7 předních sledovačů telefonních čísel v Kanadě [2024]

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Už se vám někdy stalo, že vám volalo náhodné číslo, které jste nepoznali? Možná mělo samostatnou předvolbu země, což znamená, že vám někdo volal ze zahraničí. Pokud vidíte číslo s předčíslím +1, bylo určitě od někoho z Kanady, pravděpodobně z Quebecu nebo Ontaria. Provincii můžete zúžit i podle rozpoznání směrového čísla.

Jak zjistíte, kdo vám volal?

Jedním z nejjednodušších způsobů je použití sledovače telefonních čísel v Kanadě. Pomocí nich můžete zjistit přesnou polohu volajícího. Ať už se nachází v Torontu, Ottawě nebo Montrealu, podrobnosti o jeho mobilním čísle v Kanadě získáte během několika minut. Tento průvodce vám ukáže sedm nejlepších sledovačů pro tuto práci. Pojďme začít.

banner
Obsah

Je možné sledovat něčí polohu pomocí jeho telefonního čísla?

Pokud bydlíte mimo Kanadu, možná máte pocit, že je nemožné sledovat telefonní číslo Kanada, které máte doma. Budete však překvapeni, že sledování telefonního čísla v Kanadě není nijak omezeno, ať už se nacházíte kdekoli. Zde jsou některé z běžných způsobů.

  • Vestavěné aplikace pro sdílení polohy: Pokud jde o polohu telefonu známého, můžete použít vestavěné aplikace pro sdílení polohy. Pro uživatele systému iOS je to Find My iPhone. Uživatelé systému Android mají k dispozici také verzi s názvem Find My Device.
  • Reverzní vyhledávání adres: Pomocí online adresářů můžete zadat něčí číslo a najít jeho adresu.
  • Aplikace třetích stran: Jedná se o mnohem lepší možnosti než výše uvedené. Tyto aplikace skvěle fungují a poskytnou vám odpověď na otázku "Kdo mi volá z tohoto čísla do Kanady?".

Nyní, když jsme zjistili, že aplikace třetích stran nabízejí nejlepší zkušenosti se sledováním polohy mobilního telefonu podle čísla v Kanadě, začněme se zabývat doporučeními.

7 Nejlepší sledovač telefonních čísel Kanada

Než se pustíme do samotných recenzí, objasníme si několik věcí. Abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší, zaměříme se na všechny standardní funkce, které aplikace sdílejí. Hlavní důraz bude samozřejmě kladen na funkce sledování polohy.

Pro každou aplikaci jsme také sestavili seznam výhod a nevýhod, abyste si mohli snadno vybrat tu správnou aplikaci pro sledování telefonního čísla do Kanady.

Bez dalších okolků začneme.

Detectico

detectico ca

Detectico je známý jako jeden z nejlepších sledovačů mobilních čísel v Kanadě. Hlavním důvodem je, že k jeho používání nepotřebujete žádnou další aplikaci.

Kromě toho, že slouží ke sledování telefonů v Kanadě, také kontroluje, zda vaše informace neunikly na internet. Tyto informace můžete využívat "téměř zdarma" za pouhých $1,19 denně.

KladyNevýhody
Funguje s jakýmkoli telefonem.Nenabízí pokročilé funkce sledování sociálních médií.
Instalace aplikace není nutná.Nepodporuje anonymní sledování.
Dobré cenové možnosti s 1denními plány. 

Scannero.io

Scannero1

Scannero.io je další dobrou možností, jak zkontrolovat telefonní číslo do Kanady. Z hlediska funkcí je v mnoha ohledech podobný modelu Detectico.

Rodiče a uživatelé nebudou potřebovat žádnou další aplikaci, aby mohli tento kanadský sledovač telefonních čísel používat. Vše můžete provádět z webového rozhraní, a to i na svém telefonu. Funguje na základě odeslání textové zprávy, stejně jako Detectico.

Běžná verze Scannero.io stojí $49,80 měsíčně. Můžete si ji však vyzkoušet na tři dny zdarma.

KladyNevýhody
Nepotřebuje žádný další software.Žádný skrytý režim.
Funguje s jakýmkoli telefonem.Sleduje pouze živé umístění.
K používání služby Scannero.io potřebujete pouze e-mailovou adresu. 

Eyezy

eyezy phone-tracker

Eyezy je dobrá aplikace pro sledování telefonu pro rodiče. Rozhodně nesleduje polohu telefonního čísla zdarma Kanada. Ale protože za službu platíte, získáte mnoho funkcí.

Pokud máte v telefonu svého dítěte nainstalovanou službu Eyezy, můžete sledovat jeho polohu v reálném čase, pokud je připojeno k internetu. Součástí služby Eyezy je také mobilní aplikace. Tato specializovaná platforma umožňuje snadný přístup ke všem funkcím sledování na jednom místě.

KladyNevýhody
Pokročilé monitorovací funkce, jako je keylogger.Vyžaduje instalaci sledovacího zařízení do druhého telefonu.
Sledování polohy v reálném čase.Mobilní aplikace má problémy s výkonem.
Podporováno na zařízeních se systémem Android a iOS. 

GeoFinder

GeoFinder

Pokud vás už nebaví neustále platit za službu sledování, zvažte použití služby GeoFinder. Umožňuje uživatelům identifikovat telefonní číslo Kanada stejným způsobem jako Detectico a Scannero.io.

To však není nejcharakterističtější rys. Za využívání této služby stačí zaplatit jednorázový poplatek ve výši $29,99. Získáte desetiletý tarif, který je více než dostatečný pro 90+% uživatelů.

KladyNevýhody
Funguje na všech zařízeníchSlužba Opt-in
Sledování neomezeného počtu telefonů po dobu deseti letŽádná zkušební verze
Nevyžaduje mobilní aplikaci 

Find My iPhone

Find My iPhone

Uživatelé iOS mohou svá zařízení snadno sledovat pomocí funkce Find My iPhone. Po zapnutí můžete vyhledat telefonní číslo Kanada a zařízení, aniž by bylo nutné přihlášení.

Je to bezplatná funkce pro všechny iPhony. Můžete ji použít i pro nastavení dalších zařízení, například spárovaných hodinek Apple Watch nebo sluchátek AirPods.

KladyNevýhody
Všechny iPhony jsou s ní standardně vybavenyVybíjí baterii
Dálkově uzamkne odcizený telefonNelze sledovat pomocí zařízení se systémem Android
Nevyžaduje žádný software 

Find My Device

Google Find My Device

Podobná funkce na zařízeních se systémem Android je k dispozici prostřednictvím služby Find My Device. Pokud je tato funkce v zařízení se systémem Android povolena, mohou uživatelé pohodlně sledovat jeho polohu pomocí webového prohlížeče.

Je zdarma a obsahuje také funkci vzdáleného uzamčení a vymazání. Pokud máte v telefonu nějaké citlivé informace, které chcete chránit, pomůže vám s tím tato aplikace.

KladyNevýhody
Bezplatná funkceTelefon musí být připojen k internetu
Vyhledání telefonu odkudkoliNefunguje, pokud je telefon vypnutý
Dálkové uzamčení nebo vymazání informací 

Kanada411

Kanada411

Ačkoli se technicky nejedná o sledování mobilních čísel v Kanadě, má své využití. Můžete ji použít k reverznímu vyhledávání něčí adresy.

Canada411 je bezplatný nástroj pro sledování telefonních čísel v Kanadě. Chcete-li však zjistit polohu někoho pomocí telefonního čísla, musí být adresa na webu zaregistrována. V opačném případě nefunguje.

KladyNevýhody
Bezplatné použitíDodává se s volitelnou mobilní aplikací
Snadné vyhledávání osob a podnikůVyžaduje, aby v databázi bylo telefonní číslo a adresa.
Vyhledávání osob podle jména 

Jak sledovat polohu mobilního telefonu podle čísla v Kanadě pomocí Detectico?

Zde je několik jednoduchých kroků, jak sledovat telefonní číslo v Kanadě pomocí služby Detectico.

  1. Navštivte Detectico telefonní číslo tracker webové stránky a zaregistrujte si nový účet pomocí svého e-mailu.
  2. Zadejte údaje o své kreditní/debetní kartě.
  3. Autorizujte platbu za předplatné.
  4. Začněte vyhledávat lidi pomocí jejich čísla a posílejte vlastní text.
  5. Když uživatel klikne na odkaz, uvidíte jeho živou polohu.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaký je nejlepší nástroj pro sledování telefonních čísel v Kanadě?

Uživatelé v Kanadě mají k dispozici různé možnosti. Můžete vyzkoušet možnosti z našich doporučení. My se však můžeme zaručit za Detectico.

Jak zjistím, kdo mi volá z tohoto čísla v Kanadě?

Pomocí sledovače mobilních telefonů v Kanadě můžete zadat telefonní číslo s předvolbou +1 a odeslat textovou zprávu. Můžete také použít zpětné vyhledávání a zjistit totožnost majitele čísla.

Jak mohu online zjistit aktuální polohu kanadského telefonního čísla?

Ke sledování kanadského čísla online potřebujete souhlas majitele telefonu. Pomocí služeb, jako je Detectico, můžete odeslat textovou zprávu s odkazem, aby s vámi sdílel živou polohu.

Závěr

Nyní, když už víte vše o nejlepších sledovačích telefonů, zbývá jen vybrat si jeden z nich. Porovnejte funkce a ceny jednotlivých služeb a najděte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Buďte si jisti, že vás účinně ochrání před neznámými volajícími a umožní vám dohlížet na vaše blízké.