Śledzenie numerów telefonów w Kanadzie

7 czołowych lokalizatorów telefonów w Kanadzie [2024]

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Czy kiedykolwiek otrzymałeś połączenie od przypadkowego numeru, którego nie rozpoznałeś? Mógł on mieć oddzielny numer kierunkowy kraju, co oznacza, że ktoś dzwonił do Ciebie z zagranicy. Jeśli widzisz numer z kodem +1 przed nim, to z pewnością był to ktoś z Kanady, prawdopodobnie z Quebecu lub Ontario. Możesz nawet zawęzić prowincję, rozpoznając numer kierunkowy.

Jak więc dowiedzieć się, kto do ciebie dzwonił?

Jednym z najprostszych sposobów jest użycie narzędzia do śledzenia numerów telefonów w Kanadzie. Dzięki nim można znaleźć dokładną lokalizację dzwoniącego. Niezależnie od tego, czy znajduje się on w Toronto, Ottawie czy Montrealu, w ciągu kilku minut uzyskasz szczegółowe informacje o kanadyjskim numerze telefonu komórkowego. Ten przewodnik pokaże ci siedem najlepszych trackerów do tego zadania. Zaczynajmy.

baner
Spis treści

Czy możliwe jest śledzenie czyjejś lokalizacji za pomocą numeru telefonu?

Jeśli mieszkasz poza Kanadą, możesz mieć wrażenie, że śledzenie numeru telefonu w Kanadzie w domu jest niemożliwe. Będziesz jednak zaskoczony, gdy dowiesz się, że nie ma żadnych ograniczeń w śledzeniu numeru telefonu w Kanadzie, bez względu na to, gdzie jesteś. Oto niektóre z typowych sposobów.

  • Wbudowane aplikacje do udostępniania lokalizacji: Jeśli chodzi o lokalizację telefonu znajomego, możesz skorzystać z wbudowanych aplikacji do udostępniania lokalizacji. Dla użytkowników iOS jest to Find My iPhone. Użytkownicy Androida mają również wersję o nazwie Find My Device.
  • Odwrotne wyszukiwanie adresów: Możesz wpisać czyjś numer i znaleźć jego adres za pomocą katalogów online.
  • Aplikacje innych firm: Są to znacznie lepsze opcje niż wyżej wymienione. Aplikacje te doskonale sprawdzają się w udzielaniu odpowiedzi na pytanie "Kto dzwoni do mnie z tego numeru w Kanadzie?".

Teraz, gdy ustaliliśmy, że aplikacje innych firm oferują najlepsze możliwości śledzenia lokalizacji telefonu komórkowego według numeru w Kanadzie, zacznijmy przyglądać się rekomendacjom.

7 Najlepszy program do śledzenia numerów telefonów w Kanadzie

Zanim przejdziemy do właściwej recenzji, wyjaśnijmy kilka rzeczy. Aby pomóc ci wybrać najlepszą z nich, skupimy się na wszystkich standardowych funkcjach, które udostępniają aplikacje. Główny nacisk zostanie oczywiście położony na funkcje śledzenia lokalizacji.

Przygotowaliśmy również listę zalet i wad każdej aplikacji, abyś mógł łatwo wybrać odpowiednią aplikację do śledzenia numeru telefonu w Kanadzie.

Bez zbędnych ceregieli, zaczynajmy.

Detectico

detectico ca

Detectico jest znany jako jeden z najlepszych trackerów numerów komórkowych w Kanadzie. Głównym powodem jest to, że nie potrzebujesz dodatkowej aplikacji, aby z niego korzystać.

Oprócz tego, że jest lokalizatorem telefonów w Kanadzie, sprawdza również, czy informacje o użytkowniku nie wyciekły online. Możesz cieszyć się tymi informacjami za "prawie darmową cenę" za jedyne $1.19 dziennie.

PlusyWady
Działa z każdym telefonem.Nie oferuje zaawansowanych funkcji śledzenia w mediach społecznościowych.
Instalacja aplikacji nie jest konieczna.Nie obsługuje anonimowego śledzenia.
Dobre opcje cenowe z planami 1-dniowymi. 

Scannero.io

Scannero1

Scannero.io to kolejna dobra opcja do sprawdzenia numeru telefonu w Kanadzie. Pod względem funkcji jest podobny do Detectico na wiele sposobów.

Rodzice i użytkownicy nie potrzebują żadnej dodatkowej aplikacji, aby korzystać z tego kanadyjskiego narzędzia do śledzenia numerów telefonów. Wszystko można zrobić z poziomu interfejsu internetowego, nawet na telefonie. Działa poprzez wysłanie wiadomości tekstowej, podobnie jak Detectico.

Regularna wersja Scannero.io kosztuje $49,80 miesięcznie. Można ją jednak wypróbować bezpłatnie przez trzy dni.

PlusyWady
Nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania.Brak trybu ukrycia.
Działa z każdym telefonem.Śledzi tylko lokalizację na żywo.
Do korzystania z Scannero.io potrzebny jest jedynie adres e-mail. 

Eyezy

eyezy phone-tracker

Eyezy to dobra aplikacja do śledzenia telefonu dla rodziców. Z pewnością nie śledzi lokalizacji numeru telefonu za darmo w Kanadzie. Ale ponieważ płacisz za usługę, otrzymujesz wiele funkcji.

Jeśli masz Eyezy na telefonie swojego dziecka, możesz śledzić jego lokalizację w czasie rzeczywistym, o ile jest ono podłączone do Internetu. Eyezy posiada również aplikację mobilną. Ta dedykowana platforma ułatwia dostęp do wszystkich funkcji śledzenia w jednym miejscu.

PlusyWady
Zaawansowane funkcje monitorowania, takie jak keylogger.Wymaga zainstalowania urządzenia śledzącego na drugim telefonie.
Śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym.Aplikacja mobilna ma problemy z wydajnością.
Obsługiwane na urządzeniach z systemem Android i iOS. 

GeoFinder

GeoFinder

Jeśli jesteś zmęczony ciągłym płaceniem za usługę śledzenia, rozważ skorzystanie z GeoFinder. Umożliwia on użytkownikom identyfikację numeru telefonu w Kanadzie w taki sam sposób jak Detectico i Scannero.io.

Nie jest to jednak najbardziej charakterystyczna cecha. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy uiścić jednorazową opłatę w wysokości $29.99. Otrzymasz 10-letni plan, który jest więcej niż wystarczający dla 90+% użytkowników.

PlusyWady
Działa na wszystkich urządzeniachUsługa Opt-in
Możliwość śledzenia nieograniczonej liczby telefonów przez dziesięć latBrak wersji próbnej
Nie wymaga aplikacji mobilnej 

Find My iPhone

Find My iPhone

Użytkownicy iOS mogą łatwo śledzić swoje urządzenia za pomocą funkcji Find My iPhone. Po jej włączeniu można zlokalizować numer telefonu w Kanadzie i urządzenie bez konieczności wyrażania zgody.

Jest to bezpłatna funkcja dla wszystkich iPhone'ów. Można jej użyć do skonfigurowania innych urządzeń, takich jak sparowany zegarek Apple Watch lub słuchawki AirPods.

PlusyWady
Wszystkie iPhone'y są w nią standardowo wyposażoneRozładowuje baterię
Zdalne blokowanie skradzionego telefonuNie można śledzić za pomocą urządzenia z systemem Android
Nie wymaga żadnego oprogramowania 

Find My Device

Google Find My Device

Podobna funkcja na urządzeniach z systemem Android jest dostępna za pośrednictwem Find My Device. Jeśli funkcja jest włączona na urządzeniu z Androidem, użytkownicy mogą wygodnie śledzić jego lokalizację za pomocą przeglądarki internetowej.

Jest bezpłatna i zawiera funkcję zdalnego blokowania i czyszczenia. Jeśli na telefonie znajdują się jakieś poufne informacje, które chcesz chronić, ta aplikacja może w tym pomóc.

PlusyWady
Bezpłatna funkcjaTelefon musi być podłączony do Internetu
Lokalizacja telefonu z dowolnego miejscaNie działa, jeśli telefon jest wyłączony
Zdalne blokowanie lub usuwanie informacji 

Kanada411

Kanada411

Chociaż technicznie nie jest to narzędzie do śledzenia numerów komórkowych w Kanadzie, ma swoje zastosowania. Można jej użyć do wyszukiwania wstecznego czyjegoś adresu.

Canada411 to darmowa wyszukiwarka numerów telefonów w Kanadzie. Aby jednak sprawdzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu, adres musi być zarejestrowany na stronie. W przeciwnym razie nie zadziała.

PlusyWady
Darmowy w użyciuW zestawie z opcjonalną aplikacją mobilną
Łatwe wyszukiwanie osób i firmWymaga obecności numeru telefonu i adresu w bazie danych.
Wyszukiwanie osób według nazwiska 

Jak śledzić lokalizację telefonu komórkowego według numeru w Kanadzie za pomocą Detectico?

Oto kilka prostych kroków, jak śledzić numer telefonu w Kanadzie za pomocą Detectico.

  1. Odwiedź stronę Strona śledzenia numeru telefonu Detectico i zarejestruj nowe konto przy użyciu swojego adresu e-mail.
  2. Wprowadź dane karty kredytowej/debetowej.
  3. Autoryzuj płatność za subskrypcję.
  4. Rozpocznij wyszukiwanie osób, używając ich numeru i wysyłając niestandardowy tekst.
  5. Gdy użytkownik kliknie link, będziesz mógł zobaczyć jego lokalizację na żywo.

FAQ

Jaki jest najlepszy tracker numerów telefonów w Kanadzie?

Istnieją różne opcje dostępne dla użytkowników w Kanadzie. Możesz wypróbować opcje z naszych rekomendacji. Możemy jednak ręczyć za Detectico.

Skąd mam wiedzieć, kto dzwoni do mnie z tego numeru w Kanadzie?

Korzystając z lokalizatora telefonów komórkowych w Kanadzie, można wprowadzić numer telefonu z kodem kraju +1 i wysłać wiadomość tekstową. Można również użyć funkcji wyszukiwania wstecznego, aby znaleźć tożsamość właściciela numeru.

Jak mogę namierzyć aktualną lokalizację kanadyjskiego numeru telefonu online?

Do śledzenia kanadyjskiego numeru online potrzebna jest zgoda właściciela telefonu. Korzystając z usług takich jak Detectico, można wysłać wiadomość tekstową z linkiem do udostępnienia lokalizacji na żywo.

Wnioski

Teraz, gdy wiesz już wszystko o najlepszych lokalizatorach telefonów, pozostaje tylko wybrać jeden z nich. Porównaj funkcje i ceny różnych usług, aby znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz być pewien, że skutecznie ochroni cię przed nieznanymi rozmówcami i pozwoli ci mieć oko na swoich bliskich.