Відстеження телефонних номерів в Канаді

7 провідних сервісів для відстеження телефонних номерів у Канаді [2024]

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Ви коли-небудь отримували дзвінок з випадкового номера, який ви не впізнали? Можливо, він мав окремий код країни, що означає, що вам дзвонять з-за кордону. Якщо ви бачите номер з кодом +1 перед ним, це точно був дзвінок з Канади, можливо, з Квебеку або Онтаріо. Ви навіть можете визначити провінцію, розпізнавши код міста.

Тож, як дізнатися, хто вам дзвонив?

Один з найпростіших способів - скористатися програмою відстеження телефонних номерів у Канаді. З його допомогою ви зможете знайти точне місцезнаходження абонента. Незалежно від того, чи знаходиться він у Торонто, Оттаві чи Монреалі, ви отримаєте детальну інформацію про мобільний номер у Канаді за лічені хвилини. Цей посібник покаже вам сім найкращих трекерів для цієї роботи. Почнемо.

банер
Зміст

Чи можна відстежити місцезнаходження людини за номером телефону?

Якщо ви проживаєте за межами Канади, вам може здатися, що неможливо відстежити номер телефону в Канаді, не виходячи з дому. Однак ви будете здивовані, дізнавшись, що немає ніяких обмежень у відстеженні телефонного номера в Канаді, незалежно від того, де ви знаходитесь. Ось деякі з найпоширеніших способів.

  • Вбудовані програми для обміну даними про місцезнаходження: Якщо це місцезнаходження телефону знайомого, ви можете скористатися вбудованими програмами для обміну даними про місцезнаходження. Для користувачів iOS це Find My iPhone. Користувачі Android також мають версію під назвою Find My Device.
  • Зворотний пошук адрес: Ви можете ввести чийсь номер і знайти його адресу за допомогою онлайн-довідників.
  • Сторонні програми: Це набагато кращі варіанти, ніж вищезгадані. Ці програми чудово працюють, даючи відповідь на питання "Хто дзвонить мені з цього номера в Канаді?".

Тепер, коли ми з'ясували, що сторонні програми пропонують вам найкращі можливості для відстеження місцезнаходження мобільного телефону за номером у Канаді, давайте перейдемо до розгляду рекомендацій.

7 найкращих програм для відстеження телефонних номерів у Канаді

Перш ніж перейти до власне оглядів, давайте прояснимо кілька речей. Щоб допомогти вам вибрати найкращий, ми зосередимося на всіх стандартних функціях, якими володіють додатки. Основна увага, звісно, буде приділена функціям відстеження місцезнаходження.

Ми також склали список плюсів і мінусів кожного додатка, щоб ви могли легко вибрати потрібну програму для відстеження телефонного номера Канада.

Без зайвих слів, давайте почнемо.

Detectico

detectico ca

Detectico відомий як один з найкращих трекерів мобільних номерів в Канаді. Основна причина полягає в тому, що вам не потрібен додатковий додаток для його використання.

Крім того, що це телефонний трекер Канади, він також перевіряє, чи не було витоку вашої інформації в Інтернеті. Ви можете користуватися цією інформацією за "майже безкоштовну ціну" всього за $1.19 щодня.

ПлюсиМінуси
Працює з будь-яким телефоном.Не пропонує розширених функцій відстеження для соціальних мереж.
Встановлення програми не потрібне.Не підтримує анонімне відстеження.
Хороші цінові варіанти з 1-денними планами. 

Scannero.io

Scannero1

Scannero.io ще один хороший варіант для перевірки номера телефону в Канаді. За своїми характеристиками він багато в чому схожий на Detectico.

Батькам і користувачам не знадобиться ніяких додаткових додатків, щоб користуватися цим канадським телефонним номером. Ви можете робити все через веб-інтерфейс, навіть на своєму телефоні. Він працює шляхом надсилання тексту, як і Detectico.

Звичайна версія Scannero.io коштує $49.80 на місяць. Але ви можете спробувати її протягом трьох днів безкоштовно.

ПлюсиМінуси
Не потребує додаткового програмного забезпечення.Без режиму невидимості.
Працює з будь-яким телефоном.Він відстежує лише місцезнаходження в реальному часі.
Все, що вам потрібно для використання Scannero.io - це адреса електронної пошти. 

Eyezy

ефектний телефон-трекер

Eyezy це хороший додаток для відстеження телефону для батьків. Він, звичайно, не відстежує місцезнаходження телефонного номера безкоштовно в Канаді. Але оскільки ви платите за послугу, ви отримуєте багато можливостей.

Якщо у вас є Eyezy на телефоні вашої дитини, ви можете відстежувати її місцезнаходження в режимі реального часу, поки вона підключена до Інтернету. Eyezy також постачається з мобільним додатком. Ця спеціальна платформа дозволяє легко отримати доступ до всіх функцій відстеження в одному місці.

ПлюсиМінуси
Розширені функції моніторингу, такі як кейлоггер.Потрібно встановити трекер на інший телефон.
Відстежуйте місцезнаходження в режимі реального часу.Мобільний додаток має проблеми з продуктивністю.
Підтримується на пристроях Android та iOS. 

GeoFinder

GeoFinder

Якщо вам набридло постійно платити за послугу відстеження, скористайтеся сервісом GeoFinder. Він дозволяє користувачам визначити номер телефону в Канаді так само, як Detectico і Scannero.io.

Однак це не найголовніша особливість. Щоб скористатися цією послугою, вам потрібно лише сплатити одноразову плату в розмірі $29.99. Ви отримаєте 10-річний план, якого більш ніж достатньо для 90+% користувачів.

ПлюсиМінуси
Працює на всіх пристрояхПідписка на послугу
Може відстежувати необмежену кількість телефонів протягом десяти роківНемає пробної версії
Не потребує мобільного додатку 

Find My iPhone

Find My iPhone

Користувачі iOS можуть легко відстежувати свої пристрої за допомогою функції Find My iPhone. Після її ввімкнення ви зможете знайти номер телефону в Канаді та пристрій без необхідності входу в систему.

Це безкоштовна функція для всіх iPhone. Ви можете використовувати її для налаштування інших пристроїв, таких як спарені Apple Watch або AirPods.

ПлюсиМінуси
Всі iPhone поставляються з ним у стандартній комплектаціїРозряджає акумулятор
Віддалено блокує вкрадений телефонНеможливо відстежити за допомогою пристрою Android
Не потребує жодного програмного забезпечення 

Find My Device

Find My Device від Google

Аналогічна функція на пристроях Android доступна через Find My Device. Якщо функція ввімкнена на пристрої Android, користувачі можуть зручно відстежувати його місцезнаходження за допомогою веб-браузера.

Він безкоштовний у використанні, а також має функцію віддаленого блокування та стирання. Якщо на вашому телефоні є якась конфіденційна інформація, яку ви хочете захистити, ця програма може допомогти вам у цьому.

ПлюсиМінуси
Безкоштовна функціяТелефон повинен бути підключений до Інтернету
Знаходьте свій телефон з будь-якого місцяНе працює, якщо телефон вимкнено
Віддалено заблокувати або стерти інформацію 

Канада411

Канада411

Хоча це технічно не є відстеженням мобільних номерів у Канаді, воно має свої переваги. Ви можете використовувати його для зворотного пошуку за чиєюсь адресою.

Canada411 - це безкоштовна програма для відстеження телефонних номерів у Канаді. Але щоб перевірити чиєсь місцезнаходження за номером телефону, адреса повинна бути зареєстрована на сайті. В іншому випадку це не працює.

ПлюсиМінуси
Безкоштовне використанняПоставляється з додатковим мобільним додатком
Легко шукайте людей та компаніїПотрібно, щоб номер телефону та адреса були присутні в базі даних
Пошук людей за іменем 

Як відстежити місцезнаходження мобільного телефону за номером Канада за допомогою Detectico?

Ось декілька простих кроків, як відстежити телефонний номер у Канаді за допомогою Detectico.

  1. Завітайте на сторінку Веб-сайт для відстеження телефонних номерів Detectico і зареєструйте новий обліковий запис, використовуючи свою електронну пошту.
  2. Введіть дані вашої кредитної/дебетової картки.
  3. Авторизуйте платіж за підписку.
  4. Почніть шукати людей за їхніми номерами та надсилати кастомні повідомлення.
  5. Коли користувач натисне на посилання, ви зможете побачити його місцезнаходження в реальному часі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який найкращий телефонний номер для відстеження в Канаді?

У Канаді існують різні варіанти, доступні для користувачів. Ви можете спробувати варіанти з наших рекомендацій. Однак ми можемо ручатися за Detectico.

Як дізнатися, хто дзвонить мені з цього номера в Канаді?

За допомогою мобільного трекера в Канаді ви можете ввести номер телефону з кодом країни +1 і відправити текстове повідомлення. Ви також можете скористатися зворотним пошуком, щоб дізнатися особу власника номера.

Як відстежити поточне місцезнаходження канадського телефонного номера онлайн?

Для відстеження канадського номера в Інтернеті потрібна згода власника телефону. Використовуючи такі сервіси, як Detectico, ви можете надіслати текстове повідомлення з посиланням, щоб вони поділилися своїм місцезнаходженням у реальному часі.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте все про найкращі сервіси для відстеження телефонів, вам залишилося лише вибрати один з них. Порівняйте функції та ціни різних сервісів, щоб знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам. Будьте певні, він ефективно захистить вас від невідомих абонентів і дозволить пильно стежити за вашими близькими.