Numlookup vs Detectico

NumLookup vs. Detectico: Nejlepší alternativa NumLookup

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Podle portálu DataPortal existují 5,44 miliardy unikátních uživatelů mobilních telefonů na světě. Mnoho lidí denně dostává nevyžádané telefonáty z čísel, která neznají, a proto se obracejí na stránky, jako je Numlookup.com. Zde vám o něm a jeho alternativách povíme.

banner
Obsah

Přehled funkce NumLookup

NumLookup je nástroj pro reverzní vyhledávání telefonních čísel, který pracuje s jakýmkoli číslem v USA. Jedná se o bezplatnou službu, která nevyžaduje žádnou registraci. Poskytované informace zahrnují jméno majitele, polohu a operátora.

NumLookup a jeho fungování

NumLookup

Službu NumLookup mohou lidé používat tak, že navštíví webové stránky a zadají telefonní číslo v USA, které chtějí vyhledat. Je možné vyhledávat také čísla v jiných zemích. Uživatelé jednoduše zadají číslo a zobrazí se jim zpráva o uchovávaných informacích.

Jaké jsou klíčové funkce?

Pomocí nástroje NumLookup můžete zadat telefonní číslo a zjistit informace o něm. Poskytnuté informace závisí na tom, co je o něm uloženo, takže se může stát, že k němu není přiřazeno žádné jméno, což vám nepomůže. Protože je však služba zcela zdarma, nebudete muset při jejím zjišťování utrácet žádné peníze. K dispozici je také možnost měsíčního předplatného.

NumLookup má také další funkce. Kromě vyhledávání údajů o čísle mohou uživatelé také vyhledávat osoby, reverzovat obrázky a kontrolovat plagiáty. Zdá se, že se tento web snaží zaplnit několik výklenků na trhu. Uživatelské rozhraní služby NumLookup je uživatelsky přívětivé a jednoduché. Nebude pro vás obtížné se v něm orientovat.

Kdo jsou uživatelé služby NumLookup?

NumLookup je vhodný pro řadu lidí s různými potřebami. Může se jednat o otravné telefonáty ze stejného čísla nebo o to, že jste ztratili všechna jména kontaktů a chcete vědět, komu jednotlivá čísla patří.

Nejlepší alternativa NumLookup: Co by to mohlo být?

Služba NumLookup je sice bezplatná, ale je dobré zjistit, zda neexistují nějaké alternativní možnosti. Zde jsou některé, které jsme objevili při našem průzkumu.

Co je Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Jednou z nejlepších - ne-li nejlepší - alternativou k NumLookup, kterou jsme našli, je Detectico. Tato aplikace a webové stránky umožňují uživatelům zjišťovat majitele telefonních čísel, údaje o operátorovi a polohu GPS. Web je navíc moderní a svěží.

Jak může Detectico pomoci s reverzním vyhledáváním telefonních čísel

Přístup společnosti Detecico k reverznímu vyhledávání telefonů je podobný přístupu společnosti NumLookup, ale jsou zde zásadní rozdíly. Po načtení aplikace Detectico si všimnete moderního rozhraní a pole, do kterého zadáte číslo, které chcete sledovat. Po jeho zadání klikněte na tlačítko "detekovat" a zobrazí se vám o něm podrobnosti.

Kliknutím na tlačítko "získat polohu" je také možné získat polohu a přesné souřadnice telefonního čísla v reálném čase. Tato funkce je placená, ale stojí za vyzkoušení, pokud potřebujete někoho vystopovat. Aplikace Detectico odešle na telefon textovou zprávu s odkazem, na který je třeba kliknout. Ten vám následně odešle polohu.

Porovnání funkcí NumLookup vs. Detectico

Rozdíl mezi oběma aplikacemi je zřejmý. NumLookup vám jednoduše řekne, kdo volal. Naproti tomu aplikace Detectico vám sdělí více informací o čísle, včetně toho, kde se telefon nachází v reálném čase. To je užitečné, když potřebujete například zjistit, kde se nachází vaše blízká osoba.

  1. Zkušenosti uživatelů

Modely Numlookup i Detectico mají recenze na webových stránkách třetích stran, jako jsou Sitejabber a Trustpilot. Recenze obou jsou podobné a poměrně pozitivní. Numlookup má více recenzí a vyšší průměrné hodnocení na Trustpilot.

  1. Uživatelské rozhraní

O tom není pochyb: Numlookup je staromódní svým vzhledem i funkčností. Ano, svou práci odvádí, ale Detectico vypadá, jako by byl navržen v posledních letech, a svým uživatelským rozhraním trumfuje ostatní weby.

  1. Srovnání reverzního vyhledávání telefonních čísel

Obě stránky jsou efektivní v tom, co dělají s vyhledáváním telefonních čísel, a informace z recenzí se zdá, že jsou obě přesné. Nicméně další funkce umístění znamená, že Detectico je lepší službou.

Seznam 5 nejlepších alternativ NumLookup

Při hodnocení takových webů a aplikací se vyplatí porovnat alternativy. Zde je 5 nejlepších alternativ k Numlookup, abyste viděli, co tam je. Zabýváme se aplikacemi Detectico, USPhoneBook, Truecaller, XResolver a AnyWho. Zde je to, co jsme našli.

Detectico

Detectico_Location1

Detectico je podle našeho názoru nejlepší alternativou k Numlookup. Nejenže stále získáte všechny stejné funkce, ale získáte i další, jako je poloha GPS v reálném čase. Navíc je to prostě hezčí web na pohled i na používání; působí moderně.

USPhoneBook

Usphonebook

Aplikace USPhoneBook je velmi podobná aplikaci NumLookup, protože je zdarma a lze ji použít k nalezení vlastníka telefonního čísla. Uživatelům stačí zadat desetimístné telefonní číslo a mohou zjistit klíčové údaje o čísle, včetně dalších kontaktních údajů a jména a adresy osoby.

Truecaller

Truecaller

Truecaller je aplikace pro identifikaci volajícího a blokování spamu pro uživatele mobilních telefonů. Můžete si stáhnout aplikaci nebo použít webové stránky a zjistit informace, které hledáte. Zjistíte dokonce informace o číslech, která jsou spamem, což vám umožní je zablokovat.

XResolver

Nástroj XResolver se mírně liší v tom, že slouží ke zjišťování IP adres a polohy hráčů ve službě Xbox Live. To je užitečné pro lidi, kteří jsou při hraní her na Xboxu obtěžováni. Můžete dokonce zařadit osobní IP adresy na černou listinu, abyste ochránili své soukromí.

AnyWho

AnyWho je webová stránka, která uživatelům umožňuje vyhledávat lidi, podniky a místa. Obsahuje nástroj pro reverzní vyhledávání telefonů, jako je NumLookup. Uživatelům stačí zadat číslo do vyhledávacího pole a zjistí, komu patří. Možná se vám také podaří zjistit adresu jejich sídla.

Který si vybrat?

Ze všech aplikací, které jsme prozkoumali a prozkoumali, Detectico sledování telefonního čísla se opakovaně objevuje na předních místech seznamů. Nabízí totiž něco jedinečného: možnost zjistit polohu telefonního čísla v reálném čase. Ano, jedná se o placený doplněk, ale podle našeho názoru má pro uživatele hromadu výhod.

Závěr

Závěrem lze říci, že existuje mnoho možností sledování telefonních čísel a můžete je všechny používat, dokud nenajdete tu, která vám vyhovuje. Osobně jsme dali přednost Detectico, protože jednoduše dělá to, co potřebujete, ale zároveň působí moderně a je uživatelsky přívětivý. Příjemný je také přístup k funkci určování polohy pomocí GPS.