Kanada'da Telefon Numarası Takibi

Kanada'da önde gelen telefon numarası takip cihazları [2024]

Detectico Ekibi Detectico Ekibi

Yetenekli teknisyenler konum verilerinde uzmanlaşıyor.

Hiç tanımadığınız rastgele bir numaradan çağrı aldınız mı? Ayrı bir ülke kodu olabilir, bu da birinin sizi yurt dışından aradığı anlamına gelir. Önünde +1 kodu olan bir numara görürseniz, bu kesinlikle Kanada'dan, muhtemelen Quebec veya Ontario'dan birinden gelmiştir. Alan kodunu tanıyarak eyaleti bile daraltabilirsiniz.

Peki, sizi kimin aradığını nasıl öğreniyorsunuz?

En kolay yollardan biri Kanada'da bir telefon numarası izleyici kullanmaktır. Bunlarla arayan kişinin tam yerini bulabilirsiniz. İster Toronto'da, ister Ottawa'da, ister Montreal'de olsunlar, Kanada cep telefonu numarası detaylarına dakikalar içinde sahip olacaksınız. Bu kılavuz size bu iş için en iyi yedi takipçiyi gösterecek. Hadi başlayalım.

afiş
İçindekiler

Telefon Numarasını Kullanarak Birinin Konumunu Takip Etmek Mümkün mü?

Kanada dışında ikamet ediyorsanız, evinizde otururken Kanada telefon numarasını takip etmenin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, nerede olursanız olun Kanada'daki telefon numarasını takip etmede herhangi bir kısıtlama olmadığını bilmek sizi şaşırtacak. İşte yaygın yollardan bazıları.

  • Yerleşik Konum Paylaşım Uygulamaları: Eğer bir tanıdığınızın telefonunun konumunu öğrenmek istiyorsanız, yerleşik konum paylaşma uygulamalarını kullanabilirsiniz. iOS kullanıcıları için bu uygulama Find My iPhone'dir. Android kullanıcıları da Find My Device adlı bir sürüme sahiptir.
  • Ters Adres Aramaları: Çevrimiçi dizinleri kullanarak birinin numarasını girebilir ve adresini bulabilirsiniz.
  • Üçüncü Taraf Uygulamaları: Bunlar yukarıda bahsedilenlerden çok daha iyi seçeneklerdir. Bu uygulamalar size "Beni bu numaradan kim arıyor Kanada?" sorusunun cevabını vermede mükemmel çalışır.

Üçüncü taraf uygulamaların Kanada'da bir cep telefonunun konumunu numaraya göre takip etmek için size en iyi deneyimi sunduğunu tespit ettiğimize göre, şimdi önerilere bakmaya başlayalım.

7 En İyi Telefon Numarası Takip Cihazı Kanada

Gerçek incelemelere geçmeden önce, birkaç şeyi açıklığa kavuşturalım. En iyisini seçmenize yardımcı olmak için, uygulamaların paylaştığı tüm standart özelliklere odaklanacağız. Ana odak noktamız elbette konum izleme özellikleri olacak.

Ayrıca, Kanada telefon numarasını izlemek için doğru uygulamayı kolayca seçebilmeniz için her uygulamanın artılarını ve eksilerini bir liste halinde derledik.

Sözü daha fazla uzatmadan başlayalım.

Detectico

detectico ca

Detectico, Kanada'nın en iyi mobil numara izleyicilerinden biri olarak bilinir. Bunun ana nedeni, onu kullanmak için ek bir uygulamaya ihtiyaç duymamanızdır.

Kanada telefon takipçisi olmasının yanı sıra, bilgilerinizin çevrimiçi olarak sızdırılıp sızdırılmadığını da kontrol eder. Bu bilgilerden günlük sadece $1.19'a "neredeyse ücretsiz bir fiyata" yararlanabilirsiniz.

ArtılarıEksiler
Her telefonla çalışır.Sosyal medya için gelişmiş izleme özellikleri sunmuyor.
Uygulama yüklemeye gerek yoktur.Anonim izlemeyi desteklemez.
Bir günlük planlarla iyi fiyatlandırma seçenekleri. 

Scannero.io

Scannero1

Scannero.io Kanada telefon numarasını kontrol etmek için başka bir iyi seçenektir. Özellikler açısından, birçok yönden Detectico'ye benzer.

Ebeveynler ve kullanıcılar bu Kanada telefon numarası izleyiciyi kullanmak için herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymayacaklar. Her şeyi web arayüzünden, hatta telefonunuzdan yapabilirsiniz. Tıpkı Detectico gibi bir metin göndererek çalışır.

Scannero.io'nun normal sürümünün aylık ücreti $49,80'dir. Ancak üç gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

ArtılarıEksiler
Herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymaz.Gizlilik modu yok.
Her telefonla çalışır.Sadece canlı konumu izler.
Scannero.io'yu kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey bir e-posta adresidir. 

Eyezy

eyezy telefon i̇zleyi̇ci̇

Eyezy ebeveynler için telefon takibi için iyi bir uygulamadır. Kesinlikle telefon numarası konumunu ücretsiz Kanada'yı takip etmez. Ancak hizmet için ödeme yaptığınız için birçok özellik elde edersiniz.

Çocuğunuzun telefonunda Eyezy varsa, internete bağlı oldukları sürece konumlarını gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Eyezy ayrıca bir mobil uygulama ile birlikte gelir. Bu özel platform, tüm izleme özelliklerine tek bir yerden erişmeyi kolaylaştırır.

ArtılarıEksiler
Keylogger gibi gelişmiş izleme özellikleri.Diğer telefona bir izleyici yüklemeyi gerektirir.
Konumları gerçek zamanlı olarak takip edin.Mobil uygulamada performans sorunları var.
Android ve iOS cihazlarda desteklenir. 

GeoFinder

GeoFinder

Takip hizmeti için sürekli ödeme yapmaktan sıkıldıysanız, GeoFinder'ı kullanmayı düşünün. Kullanıcıların Kanada telefon numarasını Detectico ve Scannero.io ile aynı şekilde tanımlamasına olanak tanır.

Ancak, en ayırt edici özellik bu değil. Bu hizmeti kullanmak için tek seferlik $29.99 ücret ödemeniz yeterlidir. Kullanıcıların 90+%'si için fazlasıyla yeterli olan 10 yıllık bir plan alacaksınız.

ArtılarıEksiler
Tüm cihazlarda çalışırOpt-in Hizmeti
Sınırsız telefonları on yıl boyunca takip edebilirDeneme sürümü yok
Mobil uygulama gerektirmez 

Find My iPhone

Find My iPhone

iOS kullanıcıları Find My iPhone özelliği ile cihazlarını kolayca takip edebilirler. Bir kez açıldığında, Kanada telefon numarasını ve cihazı bir onay gerektirmeden bulabilirsiniz.

Tüm iPhone'lar için ücretsiz bir özellik olarak geliyor. Eşleştirilmiş bir Apple Watch veya AirPods gibi diğer aygıtlar için ayarlamak üzere kullanabilirsiniz.

ArtılarıEksiler
Tüm iPhone'lar standart olarak bununla birlikte gelirAküyü boşaltır
Çalınan telefonunuzu uzaktan kilitlerBir Android cihaz kullanılarak izlenemez
Herhangi bir yazılım gerektirmez 

Find My Device

Google'ın Find My Device'si

Android cihazlarda benzer bir özellik Find My Device aracılığıyla kullanılabilir. Bu özellik Android cihazda etkinleştirilirse, kullanıcılar bir web tarayıcısı kullanarak cihazın konumunu rahatlıkla takip edebilir.

Kullanımı ücretsizdir ve ayrıca uzaktan kilitleme ve silme işlevi de içerir. Telefonunuzda korumak istediğiniz hassas bilgiler varsa, bu konuda yardımcı olabilir.

ArtılarıEksiler
Ücretsiz bir özellikTelefon internete bağlı olmalıdır
Telefonunuzun yerini her yerden belirleyinTelefon kapalıysa çalışmaz
Bilgileri uzaktan kilitleme veya silme 

Canada411

Canada411

Bu teknik olarak bir Kanada cep telefonu numarası izleyici olmasa da, kullanım alanları vardır. Bunu birisinin adresini tersine aramak için kullanabilirsiniz.

Canada411 ücretsiz bir Kanada telefon numarası izleyicisidir. Ancak bir telefon numarasıyla birinin konumunu kontrol etmek için adresin sitede kayıtlı olması gerekir. Aksi takdirde çalışmaz.

ArtılarıEksiler
Kullanımı ücretsizİsteğe bağlı bir mobil uygulama ile birlikte gelir
Kişileri ve işletmeleri kolayca arayınTelefon numarası ve adresin veritabanında bulunmasını gerektirir
Kişileri isme göre arama 

Detectico Kullanarak Kanada Numarasına Göre Cep Telefonu Konumu Nasıl Takip Edilir?

İşte Detectico kullanarak Kanada'da bir telefon numarasının nasıl takip edileceğine dair birkaç basit adım.

  1. Ziyaret edin Detectico telefon numarası takip web sitesi ve e-postanızı kullanarak yeni bir hesap için kaydolun.
  2. Kredi/banka kartı bilgilerinizi girin.
  3. Aboneliğiniz için ödemeyi yetkilendirin.
  4. Numaralarını kullanarak kişileri aramaya başlayın ve özel bir metin gönderin.
  5. Bir kullanıcı bağlantıya tıkladığında, onun canlı konumunu görebileceksiniz.

SSS

Kanada'da Kullanılacak En İyi Telefon Numarası Takip Cihazı Hangisidir?

Kanada'daki kullanıcılar için farklı seçenekler mevcuttur. Önerilerimizdeki seçenekleri deneyebilirsiniz. Ancak, Detectico için kefil olabiliriz.

Kanada'da Bu Numaradan Beni Kimin Aradığını Nasıl Anlarım?

Kanada cep telefonu izleyicisini kullanarak, telefon numarasını +1 ülke koduyla girebilir ve bir kısa mesaj gönderebilirsiniz. Numara sahibinin kimliğini bulmak için bir ters arama da kullanabilirsiniz.

Güncel Kanada Telefon Numarası Konumunu Çevrimiçi Olarak Nasıl Takip Edebilirim?

Kanada numarasını çevrimiçi takip etmek için telefon sahibinin onayına ihtiyacınız vardır. Detectico gibi hizmetleri kullanarak, canlı konumu paylaşmalarını sağlamak için bir bağlantı içeren bir kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Sonuç

Artık en iyi telefon takipçileri hakkında her şeyi bildiğinize göre, geriye kalan tek şey birini seçmektir. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için farklı hizmetlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın. İçiniz rahat olsun, sizi bilinmeyen arayanlardan etkili bir şekilde koruyacak ve sevdiklerinizi yakından takip etmenizi sağlayacaktır.