Numlookup vs Detectico

NumLookup - alternatywa Detectico. Poznaj wady i zalety obu aplikacji

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Według DataPortal, istnieją 5,44 mld euro unikalnych użytkowników telefonów komórkowych na świecie. Wiele osób codziennie otrzymuje niechciane połączenia telefoniczne z numerów, których nie znają, więc zwracają się do witryn takich jak Numlookup.com. Tutaj opowiadamy o tym i jego alternatywach.

baner
Spis treści

NumLookup w skrócie

NumLookup to narzędzie do odwrotnego wyszukiwania numerów telefonów, które działa z dowolnym numerem w USA. Jest to bezpłatna usługa, która nie wymaga żadnej rejestracji. Dostarczane informacje obejmują imię i nazwisko właściciela, lokalizację i operatora.

NumLookup i jego działanie

NumLookup

Użytkownicy mogą korzystać z NumLookup, przechodząc na stronę internetową i wprowadzając amerykański numer telefonu, który chcą wyszukać. Możliwe jest również wyszukiwanie numerów w innych krajach. Użytkownicy po prostu wpisują numer, aby zobaczyć raport o posiadanych informacjach.

Jakie są kluczowe funkcje?

Dzięki NumLookup możesz wprowadzić numer telefonu, aby odkryć informacje przechowywane na jego temat. Informacje, które otrzymasz, zależą od tego, co jest przechowywane na jego temat, więc może się zdarzyć, że nie ma powiązanej nazwy, co ci nie pomoże. Ponieważ jednak usługa jest całkowicie bezpłatna, nie będziesz musiał tracić żadnych pieniędzy na szukanie informacji. Dostępna jest również opcja miesięcznej subskrypcji.

NumLookup posiada również inne funkcje. Poza wyszukiwaniem szczegółów dotyczących numeru, użytkownicy mogą również wyszukiwać osoby, odwracać obrazy i sprawdzać plagiat. Wygląda na to, że ta strona próbuje wypełnić kilka niszowych potrzeb rynkowych. Interfejs użytkownika NumLookup jest przyjazny dla użytkownika i prosty. Poruszanie się po nim nie będzie trudne.

Kim są użytkownicy NumLookup?

NumLookup jest odpowiedni dla wielu osób o różnych potrzebach. Być może otrzymujesz irytujące połączenia telefoniczne z tego samego numeru lub straciłeś wszystkie nazwy kontaktów i chcesz wiedzieć, do kogo należy każdy numer.

Najlepsza alternatywa dla NumLookup: Co to może być?

Chociaż NumLookup oferuje bezpłatną usługę, dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy istnieją jakieś alternatywne opcje. Oto kilka, które odkryliśmy podczas naszych badań.

Co to jest Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Jedną z najlepszych - jeśli nie najlepszą - alternatywą dla NumLookup, jaką znaleźliśmy, jest Detectico. Ta aplikacja i strona internetowa pozwalają użytkownikom sprawdzać numery telefonów pod kątem ich właściciela, danych operatora i lokalizacji GPS. Strona jest również nowoczesna i świeża.

Jak Detectico może pomóc w wyszukiwaniu odwrotnego numeru telefonu?

Podejście Detecico do odwrotnego wyszukiwania telefonu jest podobne do NumLookup, ale istnieją kluczowe różnice. Po załadowaniu Detectico zauważysz nowoczesny interfejs i pole, w którym możesz wprowadzić numer, który chcesz śledzić. Po jego wprowadzeniu, kliknij "detect", a otrzymasz szczegółowe informacje na jego temat.

Możliwe jest również uzyskanie lokalizacji i dokładnych współrzędnych numeru telefonu w czasie rzeczywistym, klikając "uzyskaj lokalizację". Jest to płatna funkcja, ale warto ją wypróbować, jeśli chcesz kogoś namierzyć. Detectico wyśle wiadomość tekstową na telefon z linkiem do kliknięcia. Spowoduje to wysłanie lokalizacji.

Porównanie funkcji NumLookup i Detectico

Różnica między obiema aplikacjami jest wyraźna. NumLookup po prostu informuje, kto dzwonił. Z kolei Detectico podaje więcej informacji o numerze, w tym lokalizację telefonu w czasie rzeczywistym. Jest to przydatne, gdy na przykład musisz znać miejsce pobytu ukochanej osoby.

  1. Doświadczenie użytkownika

Zarówno Numlookup, jak i Detectico mają recenzje na stronach internetowych innych firm, takich jak Sitejabber i Trustpilot. Recenzje obu są podobne i dość pozytywne. Numlookup ma więcej recenzji i wyższą średnią ocenę na Trustpilot.

  1. Interfejs użytkownika

Nie ma co do tego wątpliwości: Numlookup jest staroświecki pod względem wyglądu i funkcjonalności. Tak, spełnia swoje zadanie, ale Detectico wygląda tak, jakby został zaprojektowany w ostatnich latach i przebija inne witryny pod względem interfejsu użytkownika.

  1. Porównanie wyszukiwania wstecznego numeru telefonu

Obie witryny są skuteczne w tym, co robią z wyszukiwaniem numerów telefonów, a informacje z recenzji wydają się wskazywać, że obie są również dokładne. Jednak dodatkowa funkcja lokalizacji oznacza, że Detectico jest lepszą usługą.

Lista 5 najlepszych alternatyw NumLookup

Podczas recenzowania takich witryn i aplikacji warto porównać alternatywy. Oto 5 najlepszych alternatyw dla Numlookup, aby zobaczyć, co tam jest. Obejmujemy Detectico, USPhoneBook, Truecaller, XResolver i AnyWho. Oto, co znaleźliśmy.

Detectico

Detectico_Location1

Detectico to naszym zdaniem najlepsza alternatywa dla Numlookup. Nie tylko nadal otrzymujesz wszystkie te same funkcje, ale także dodatkowe, takie jak lokalizacja GPS w czasie rzeczywistym. Co więcej, jest to po prostu ładniejsza strona do oglądania i używania; wydaje się nowoczesna.

USPhoneBook

Usphonebook

USPhoneBook jest bardzo podobny do NumLookup, ponieważ jest bezpłatny i może być używany do znalezienia właściciela numeru telefonu. Użytkownicy muszą po prostu wprowadzić 10-cyfrowy numer telefonu i mogą znaleźć kluczowe szczegóły dotyczące numeru, w tym dodatkowe dane kontaktowe oraz nazwisko i adres osoby.

Truecaller

Truecaller

Truecaller to aplikacja do identyfikacji dzwoniącego i blokowania spamu dla użytkowników telefonów komórkowych. Możesz pobrać aplikację lub skorzystać ze strony internetowej, aby znaleźć informacje, których szukasz. Znajdziesz nawet informacje o numerach, które są spamem, co pozwoli ci je zablokować.

XResolver

XResolver jest nieco inny, ponieważ służy do wyszukiwania adresów IP i lokalizacji graczy na Xbox Live. Jest to przydatne dla osób, które są nękane podczas grania w gry na konsoli Xbox. Możesz nawet umieścić osobiste adresy IP na czarnej liście, aby chronić swoją prywatność.

AnyWho

AnyWho to strona internetowa umożliwiająca użytkownikom wyszukiwanie osób, firm i miejsc. Zawiera narzędzie do odwrotnego wyszukiwania telefonów, takie jak NumLookup. Użytkownicy muszą po prostu wpisać numer w polu wyszukiwania, a dowiedzą się, do kogo on należy. Być może uda się również znaleźć zarejestrowany adres.

Którą z nich wybrać?

Ze wszystkich aplikacji, które zbadaliśmy i przeanalizowaliśmy, Detectico narzędzie do śledzenia numeru telefonu raz po raz pojawia się na szczytach list. Dzieje się tak, ponieważ oferuje coś wyjątkowego: możliwość sprawdzenia lokalizacji numeru telefonu w czasie rzeczywistym. Tak, jest to płatny dodatek, ale uważamy, że ma on wiele zalet dla użytkowników.

Wnioski

Podsumowując, dostępnych jest wiele opcji śledzenia numerów telefonów i możesz korzystać z nich wszystkich, dopóki nie znajdziesz preferowanego. Osobiście preferowaliśmy Detectico, ponieważ robi to, czego potrzebujesz, ale ma również nowoczesny wygląd i jest przyjazny dla użytkownika. Przydatna jest również funkcja lokalizacji GPS.